Cs/GBook2 Cup Junior (22. ročník)

From Hattrick
Revision as of 18:08, 16 September 2017 by MOMOOO (talk | contribs) (hotovo)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
GBook2 Cup Junior

(Season 65-66)

Ročník 22. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Stříbro P2 blue.gif Asterix a spol_ Juniors
Bronz P3 blue.gif FK Predátoři Přepeře

Vítězem 22. ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým MFK Válcovny Plechu U-19, ze stříbra se radoval celek Asterix a spol_ Juniors a bronz obdrželi FK Predátoři Přepeře.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým z 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým z 2. ligy
  • 7. tým z 2. ligy
  • 8. tým z 2. ligy
  • atd.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek MFK Válcovny Plechu U-19. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Mombasa Juniors a JEMALL junior.

Konečná tabulka 1. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
MFK Válcovny Plechu U-19 48 22 16 0 6 71 41 +30
Asterix a spol_ Juniors 37 22 11 4 7 49 31 +18
FK Predátoři Přepeře 33 22 10 3 9 44 41 +3
Momáci Junior B 33 22 10 3 9 39 41 -2
Drakisflymania team 32 22 9 5 8 46 40 +6
FK Junior Comfort Dobratice 32 22 9 5 8 52 47 +5
Mombasa Juniors 32 22 9 5 8 49 55 -6
Sberaci micu 30 22 8 6 8 50 43 +7
minifuturegos 29 22 8 5 9 49 47 +2
Hradec Králové U19 29 22 9 2 11 52 75 -23
SFK czela U19 25 22 8 1 13 40 53 -13
JEMALL junior 16 22 5 1 16 28 55 -27


  • Tým Hradec Králové U19 se zachránil díky žebříčku pro náhrady.
  • Týmy SFK czela U19 a JEMALL junior sestoupily do dalšího ročníku 2. ligy.

Rozlosování 1. ligy[edit]

  • týden 1, 18.4.2017 19:15 (14/64)
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 1 - 1
    • Momáci Junior B - minifuturegos 3 - 0
    • Mombasa Juniors - FK Predátoři Přepeře 4 - 4
    • JEMALL junior - Hradec Králové U19 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 5
    • Sberaci micu - SFK czela U19 1 - 2
  • týden 2, 25.4.2017 19:15 (15/64)
    • minifuturegos - JEMALL junior 2 - 1
    • Drakisflymania team - Momáci Junior B 1 - 2
    • Hradec Králové U19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 3 - 0
    • Mombasa Juniors - Asterix a spol_Juniors 3 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Sberaci micu 4 - 1
  • týden 3, 2.5.2017 19:15 (16/64)
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 3
    • Sberaci micu - Hradec Králové U19 5 - 1
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 1 - 0
    • Momáci Junior B - Mombasa Juniors 3 - 0
    • SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - minifuturegos 4 - 0
  • týden 4, 9.5.2017 19:15 (1/65)
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 2
    • Hradec Králové U19 - SFK czela U19 4 - 3
    • minifuturegos - Sberaci micu 2 - 2
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • Mombasa Juniors - JEMALL junior 4 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior B 4 - 1
  • týden 5, 16.5.2017 19:15 (2/65)
    • Momáci Junior B - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Mombasa Juniors 1 - 2
    • Sberaci micu - Drakisflymania team 0 - 0
    • SFK czela U19 - minifuturegos 3 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Hradec Králové U19 6 - 0
  • týden 6, 23.5.2017 19:15 (3/65)
    • FK Predátoři Přepeře - Hradec Králové U19 6 - 0
    • minifuturegos - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
    • Drakisflymania team - SFK czela U19 3 - 1
    • Mombasa Juniors - Sberaci micu 2 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0
    • Momáci Junior B - JEMALL junior 3 - 0
  • týden 7, 30.5.2017 19:15 (4/65)
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior B 2 - 0
    • Sberaci micu - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
    • SFK czela U19 - Mombasa Juniors 4 - 3
    • Hradec Králové U19 - minifuturegos 3 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 5 - 3
  • týden 8, 6.6.2017 19:15 (5/65)
    • FK Predátoři Přepeře - minifuturegos 1 - 0
    • Drakisflymania team - Hradec Králové U19 1 - 1
    • Mombasa Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 8
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 2 - 0
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 3
    • Momáci Junior B - Sberaci micu 0 - 2
  • týden 9, 13.6.2017 19:15 (6/65)
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
    • Sberaci micu - JEMALL junior 2 - 0
    • Hradec Králové U19 - Mombasa Juniors 4 - 2
    • SFK czela U19 - Momáci Junior B 0 - 1
    • minifuturegos - Drakisflymania team 2 - 2
  • týden 10, 20.6.2017 19:15 (7/65)
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 3 - 2
    • Mombasa Juniors - minifuturegos 2 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Sberaci micu 3 - 3
    • JEMALL junior - SFK czela U19 0 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Hradec Králové U19 6 - 1
    • Momáci Junior B - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
  • týden 11, 27.6.2017 19:15 (8/65)
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • Sberaci micu - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 4 - 0
    • Hradec Králové U19 - Momáci Junior B 4 - 5
    • minifuturegos - Asterix a spol_Juniors 4 - 2
    • Drakisflymania team - Mombasa Juniors 0 - 1
  • týden 12, 4.7.2017 19:15 (9/65)
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 3 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - minifuturegos 2 - 0
    • Momáci Junior B - Hradec Králové U19 7 - 1
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 2
    • Mombasa Juniors - Drakisflymania team 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Sberaci micu 2 - 1
  • týden 13, 11.7.2017 19:15 (10/65)
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • minifuturegos - Mombasa Juniors 1 - 0
    • Hradec Králové U19 - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • SFK czela U19 - JEMALL junior 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Momáci Junior B 3 - 0
    • Sberaci micu - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
  • týden 14, 18.7.2017 19:15 (11/65)
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • JEMALL junior - Sberaci micu 1 - 5
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 0
    • Mombasa Juniors - Hradec Králové U19 3 - 3
    • Momáci Junior B - SFK czela U19 2 - 1
    • Drakisflymania team - minifuturegos 3 - 0
  • týden 15, 25.7.2017 19:15 (12/65)
    • minifuturegos - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
    • Hradec Králové U19 - Drakisflymania team 4 - 5
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Mombasa Juniors 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 3 - 2
    • Sberaci micu - Momáci Junior B 2 - 2
  • týden 16, 1.8.2017 19:15 (13/65)
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 4 - 0
    • Momáci Junior B - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - Sberaci micu 2 - 0
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 1
    • Mombasa Juniors - SFK czela U19 3 - 0
    • minifuturegos - Hradec Králové U19 6 - 1
  • týden 17, 8.8.2017 19:15 (14/65)
    • Hradec Králové U19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - minifuturegos 3 - 1
    • SFK czela U19 - Drakisflymania team 1 - 3
    • Sberaci micu - Mombasa Juniors 3 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • JEMALL junior - Momáci Junior B 2 - 2
  • týden 18, 15.8.2017 19:15 (15/65)
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior B 1 - 2
    • Mombasa Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 2 - 0
    • Drakisflymania team - Sberaci micu 4 - 2
    • Hradec Králové U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 0
    • minifuturegos - SFK czela U19 4 - 6
  • týden 19, 22.8.2017 19:15 (16/65)
    • SFK czela U19 - Hradec Králové U19 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 5 - 0
    • JEMALL junior - Mombasa Juniors 1 - 2
    • Momáci Junior B - Asterix a spol_Juniors 0 - 2
    • Sberaci micu - minifuturegos 2 - 4
  • týden 20, 29.8.2017 19:15 (1/66)
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • Mombasa Juniors - Momáci Junior B 4 - 0
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 5 - 1
    • minifuturegos - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • Hradec Králové U19 - Sberaci micu 4 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 4 - 1
  • týden 21, 5.9.2017 19:15 (2/66)
    • Sberaci micu - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 2
    • Momáci Junior B - Drakisflymania team 3 - 1
    • JEMALL junior - minifuturegos 0 - 4
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Hradec Králové U19 3 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - Mombasa Juniors 5 - 2
  • týden 22, 12.9.2017 19:15 (3/66)
    • FK Predátoři Přepeře - Mombasa Juniors 2 - 3
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
    • minifuturegos - Momáci Junior B 4 - 0
    • Hradec Králové U19 - JEMALL junior 4 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 7
    • SFK czela U19 - Sberaci micu 3 - 2

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Marek Blahut MFK Válcovny Plechu 21 1
2. Radek Nekvinda MFK Válcovny Plechu 19 1
3. Vladimír Laštovička Asterix a spol_Juniors 13 1
4. Jaroslav Lodr Drakisflymania team 12
5. Karel Kepák Sberaci micu 11
6. David Šabatka MFK Válcovny Plechu 10 1
7. Hynek Kodym Asterix a spol_Juniors 9 1
8. Vilém Sinkule minifuturegos 9
9. Fred Ligallama Mombasa Juniors 9
10. Josef Valtera FK Junior Comfort Dobratice 9
  • Za ruční spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy FC Princi Zelenice a FC Kemeňákov junior. Tým Messiho děti se přetransformoval v nový tým Arsenal FC ,,B". Nově se zúčastnil tým Tin Boys.

Konečná tabulka 2. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci Junior 54 22 17 3 2 64 21 +43
FC VelMez B 50 22 16 2 4 49 28 +21
FC Kemeňákov junior 47 22 15 2 5 75 40 +35
Iváci Junior 40 22 12 4 6 48 25 +23
FC Osová junior 35 22 11 2 9 41 38 +3
FC Princi Zelenice 31 22 9 4 9 50 54 -4
FK Příbram U-19 25 22 7 4 11 45 49 -4
Tin Boys 24 22 7 3 12 35 48 -13
Arsenal FC ,,B" 23 22 6 5 11 36 64 -28
FKM Javorka 18 22 5 3 14 29 50 -21
RCF Oparno Juventud 16 22 4 4 14 26 53 -27
bybalon 14 22 4 2 16 18 46 -28


  • Tým Momáci Junior se z pořadatelských důvodů vzdal postupu.
  • Týmy FC VelMez B a FC Kemeňákov junior postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.

Rozlosování 2. ligy[edit]

  • týden 1, 18.4.2017 19:15 (14/64)
    • RCF Oparno Juventud - Momáci Junior 0 - 1
    • FC VelMez B - bybalon 2 - 0
    • Tin Boys - FC Princi Zelenice 2 - 4
    • FC Osová junior - Iváci Junior 4 - 2
    • FKM Javorka - FC Kemeňákov junior 6 - 3
    • FK Příbram U-19 - Arsenal FC ,,B" 8 - 0
  • týden 2, 25.4.2017 19:15 (15/64)
    • Iváci Junior - FK Příbram U-19 4 - 1
    • Momáci Junior - Arsenal FC ,,B" 7 - 0
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 2 - 3
    • FC Kemeňákov junior - Tin Boys 4 - 1
    • bybalon - FKM Javorka 1 - 2
    • RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 0 - 1
  • týden 3, 2.5.2017 19:15 (16/64)
    • FC VelMez B - Momáci Junior 3 - 1
    • Tin Boys - bybalon 3 - 0
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 3 - 0
    • FC Osová junior - FC Kemeňákov junior 0 - 6
    • Arsenal FC ,,B" - Iváci Junior 0 - 5
    • FK Příbram U-19 - FC Princi Zelenice 2 - 4
  • týden 4, 9.5.2017 19:15 (1/65)
    • Momáci Junior - Iváci Junior 2 - 0
    • FC Kemeňákov junior - FK Příbram U-19 3 - 1
    • FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • bybalon - FC Osová junior 0 - 1
    • RCF Oparno Juventud - Tin Boys 1 - 3
    • FC VelMez B - FKM Javorka 1 - 0
  • týden 5, 16.5.2017 19:15 (2/65)
    • FKM Javorka - Momáci Junior 0 - 4
    • Tin Boys - FC VelMez B 0 - 4
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 1 - 3
    • FK Příbram U-19 - bybalon 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FC Kemeňákov junior 1 - 4
    • Iváci Junior - FC Princi Zelenice 1 - 1
  • týden 6, 23.5.2017 19:15 (3/65)
    • FC Kemeňákov junior - Iváci Junior 3 - 1
    • Momáci Junior - FC Princi Zelenice 4 - 0
    • bybalon - Arsenal FC ,,B" 2 - 3
    • RCF Oparno Juventud - FK Příbram U-19 2 - 2
    • FC VelMez B - FC Osová junior 2 - 1
    • FKM Javorka - Tin Boys 1 - 2
  • týden 7, 30.5.2017 19:15 (4/65)
    • FC Osová junior - FKM Javorka 1 - 0
    • Tin Boys - Momáci Junior 1 - 5
    • FK Příbram U-19 - FC VelMez B 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 1 - 1
    • Iváci Junior - bybalon 3 - 0
    • FC Princi Zelenice - FC Kemeňákov junior 1 - 2
  • týden 8, 6.6.2017 19:15 (5/65)
    • RCF Oparno Juventud - Iváci Junior 1 - 3
    • Momáci Junior - FC Kemeňákov junior 1 - 2
    • bybalon - FC Princi Zelenice 1 - 2
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
    • Tin Boys - FC Osová junior 2 - 3
    • FKM Javorka - FK Příbram U-19 0 - 2
  • týden 9, 13.6.2017 19:15 (6/65)
    • FC Osová junior - Momáci Junior 1 - 3
    • FK Příbram U-19 - Tin Boys 2 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 1 - 3
    • Iváci Junior - FC VelMez B 2 - 1
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 3 - 0
    • FC Kemeňákov junior - bybalon 6 - 2
  • týden 10, 20.6.2017 19:15 (7/65)
    • RCF Oparno Juventud - FC Kemeňákov junior 1 - 2
    • FKM Javorka - Iváci Junior 1 - 0
    • Momáci Junior - bybalon 2 - 0
    • FC Osová junior - FK Příbram U-19 0 - 4
    • Tin Boys - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • FC VelMez B - FC Princi Zelenice 2 - 3
  • týden 11, 27.6.2017 19:15 (8/65)
    • FK Příbram U-19 - Momáci Junior 2 - 3
    • Iváci Junior - Tin Boys 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 0 - 2
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 3 - 3
    • FC Kemeňákov junior - FC VelMez B 6 - 2
    • bybalon - RCF Oparno Juventud 0 - 1
  • týden 12, 4.7.2017 19:15 (9/65)
    • Momáci Junior - FK Příbram U-19 2 - 1
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
    • Tin Boys - Iváci Junior 1 - 1
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 2 - 2
    • RCF Oparno Juventud - bybalon 1 - 0
    • FC VelMez B - FC Kemeňákov junior 6 - 3
  • týden 13, 11.7.2017 19:15 (10/65)
    • bybalon - Momáci Junior 1 - 5
    • FC Kemeňákov junior - RCF Oparno Juventud 2 - 0
    • FC Princi Zelenice - FC VelMez B 2 - 3
    • Iváci Junior - FKM Javorka 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - Tin Boys 3 - 1
    • FK Příbram U-19 - FC Osová junior 2 - 1
  • týden 14, 18.7.2017 19:15 (11/65)
    • Momáci Junior - FC Osová junior 3 - 1
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 0 - 4
    • Tin Boys - FK Příbram U-19 3 - 1
    • bybalon - FC Kemeňákov junior 3 - 2
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 2 - 4
    • FC VelMez B - Iváci Junior 1 - 0
  • týden 15, 25.7.2017 19:15 (12/65)
    • FC Kemeňákov junior - Momáci Junior 3 - 3
    • FC Princi Zelenice - bybalon 2 - 0
    • Iváci Junior - RCF Oparno Juventud 5 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 3 - 0
    • FK Příbram U-19 - FKM Javorka 4 - 2
    • FC Osová junior - Tin Boys 1 - 1
  • týden 16, 1.8.2017 19:15 (13/65)
    • FKM Javorka - FC Osová junior 1 - 2
    • FC VelMez B - FK Příbram U-19 4 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 2 - 6
    • Momáci Junior - Tin Boys 2 - 0
    • bybalon - Iváci Junior 0 - 3
    • FC Kemeňákov junior - FC Princi Zelenice 7 - 1
  • týden 17, 8.8.2017 19:15 (14/65)
    • FC Princi Zelenice - Momáci Junior 1 - 5
    • Iváci Junior - FC Kemeňákov junior 2 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - bybalon 0 - 0
    • FC Osová junior - FC VelMez B 0 - 2
    • Tin Boys - FKM Javorka 4 - 0
    • FK Příbram U-19 - RCF Oparno Juventud 1 - 3
  • týden 18, 15.8.2017 19:15 (15/65)
    • FC VelMez B - Tin Boys 2 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 1 - 5
    • Momáci Junior - FKM Javorka 3 - 0
    • bybalon - FK Příbram U-19 3 - 0
    • FC Princi Zelenice - Iváci Junior 2 - 2
    • FC Kemeňákov junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 3
  • týden 19, 22.8.2017 19:15 (16/65)
    • Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 5 - 2
    • Iváci Junior - Momáci Junior 0 - 1
    • FK Příbram U-19 - FC Kemeňákov junior 0 - 4
    • FC Osová junior - bybalon 0 - 0
    • Tin Boys - RCF Oparno Juventud 2 - 2
    • FKM Javorka - FC VelMez B 1 - 3
  • týden 20, 29.8.2017 19:15 (1/66)
    • Momáci Junior - FC VelMez B 1 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 2 - 2
    • bybalon - Tin Boys 3 - 1
    • FC Kemeňákov junior - FC Osová junior 2 - 3
    • Iváci Junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • FC Princi Zelenice - FK Příbram U-19 5 - 1
  • týden 21, 5.9.2017 19:15 (2/66)
    • Arsenal FC ,,B" - Momáci Junior 3 - 3
    • FK Příbram U-19 - Iváci Junior 3 - 3
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 4 - 0
    • FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 3 - 2
    • Tin Boys - FC Kemeňákov junior 1 - 4
    • FKM Javorka - bybalon 1 - 2
  • týden 22, 12.9.2017 19:15 (3/66)
    • Momáci Junior - RCF Oparno Juventud 3 - 1
    • bybalon - FC VelMez B 0 - 3
    • FC Kemeňákov junior - FKM Javorka 3 - 1
    • Iváci Junior - FC Osová junior 2 - 1
    • FC Princi Zelenice - Tin Boys 2 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U-19 2 - 2

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Libor Sazama FC Kemeňákov junior 15 2
2. Ervín Opelka FK Příbram U-19 13 3
3. Jan Morávek Iváci Junior 13
4. Antonín Peter FC Kemeňákov junior 12 1
5. Matěj Borecký Momáci Junior 12
6. Luděk Škrdla Momáci Junior 9
7. Vít Tyrpekl FC VelMez B 9
8. Tomáš Boleslav FC Kemeňákov junior 8
9. Luboš Koutenský FC VelMez B 8
10. Vladislav Koleňák FC Osová junior 8
  • Za ruční spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.