Cs/GBook2 Cup Junior (25. ročník)

From Hattrick
Revision as of 10:55, 19 July 2019 by MOMOOO (talk | contribs) (Undo revision 395613 by 192.162.96.55 (talk) - chyba)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 25. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Stříbro P2 blue.gif Momáci Junior B
Bronz P3 blue.gif Sberaci micu

Vítězem 25. ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým MFK Válcovny Plechu U-19, ze stříbra se radoval celek Momáci Junior B a bronz obdržel tým Sberaci micu.

Šlo o historicky poslední ročník tohoto dorosteneckého ligového systému, který byl pořádán manažerem MOMOOO. Další ročníky již převzali noví organizátoři.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Asterix a spol_ Juniors. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Iváci Junior a FC Princi Zelenice.

Konečná tabulka 1. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
MFK Válcovny Plechu U-19 53 22 17 2 3 79 35 +44
Momáci Junior B 44 22 13 5 4 54 29 +25
Sberaci micu 41 22 13 2 7 55 27 +28
Asterix a spol_ Juniors 41 22 13 2 7 60 39 +21
minifuturegos 34 22 10 4 8 36 35 +1
FC VelMez B 32 22 9 5 8 32 33 -1
FK Predátoři Přepeře 31 22 10 1 11 54 43 +11
SFK czela U19 30 22 8 6 8 59 63 -4
Iváci Junior 29 22 9 2 11 42 55 -13
Tin Boys 25 22 8 1 13 49 58 -9
Drakisflymania team 11 22 3 2 17 32 66 -34
FC Princi Zelenice 9 22 3 0 19 19 88 -69


Rozlosování 1. ligy[edit]

  • týden 1, 24.7.2018 19:15 (16/68)
    • Tin Boys - Iváci Junior 6 - 3
    • SFK czela U19 - Momáci Junior B 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice 5 - 1
    • Sberaci micu - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 4
    • Drakisflymania team - minifuturegos 2 - 0
  • týden 2, 31.7.2018 19:15 (1/69)
    • Iváci Junior - minifuturegos 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 1
    • FC Princi Zelenice - SFK czela U19 5 - 0
    • Tin Boys - FK Predátoři Přepeře 5 - 0
    • Momáci Junior B - Sberaci micu 2 - 1
  • týden 3, 7.8.2018 19:15 (2/69)
    • FK Predátoři Přepeře - Iváci Junior 4 - 0
    • Sberaci micu - FC Princi Zelenice 2 - 0
    • FC VelMez B - Momáci Junior B 0 - 0
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 3 - 4
    • minifuturegos - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 1
    • SFK czela U19 - Tin Boys 2 - 1
  • týden 4, 14.8.2018 19:15 (3/69)
    • Iváci Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 6
    • Asterix a spol_Juniors - minifuturegos 1 - 0
    • Momáci Junior B - Drakisflymania team 4 - 1
    • FC Princi Zelenice - FC VelMez B 0 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 4 - 1
    • Tin Boys - Sberaci micu 3 - 2
  • týden 5, 21.8.2018 19:15 (4/69)
    • SFK czela U19 - Iváci Junior 6 - 2
    • FC VelMez B - Tin Boys 2 - 0
    • Sberaci micu - FK Predátoři Přepeře 4 - 0
    • Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 0 - 1
    • minifuturegos - Momáci Junior B 3 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 5 - 2
  • týden 6, 28.8.2018 19:15 (5/69)
    • Iváci Junior - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • Momáci Junior B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
    • FC Princi Zelenice - minifuturegos 1 - 3
    • Tin Boys - Drakisflymania team 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 1 - 2
    • SFK czela U19 - Sberaci micu 4 - 4
  • týden 7, 4.9.2018 19:15 (6/69)
    • Sberaci micu - Iváci Junior 3 - 0
    • FC VelMez B - SFK czela U19 2 - 2
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 0 - 7
    • minifuturegos - Tin Boys 5 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice 5 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior B 3 - 1
  • týden 8, 11.9.2018 19:15 (7/69)
    • Iváci Junior - Momáci Junior B 0 - 6
    • FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors 0 - 5
    • Tin Boys - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - minifuturegos 0 - 0
    • SFK czela U19 - Drakisflymania team 1 - 7
    • Sberaci micu - FC VelMez B 3 - 0
  • týden 9, 18.9.2018 19:15 (8/69)
    • FC VelMez B - Iváci Junior 1 - 3
    • minifuturegos - SFK czela U19 1 - 1
    • Drakisflymania team - Sberaci micu 0 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - Tin Boys 4 - 1
    • Momáci Junior B - FC Princi Zelenice 6 - 0
  • týden 10, 25.9.2018 19:15 (9/69)
    • Tin Boys - Momáci Junior B 1 - 2
    • Iváci Junior - FC Princi Zelenice 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 4 - 2
    • SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 5
    • Sberaci micu - minifuturegos 0 - 1
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 1
  • týden 11, 2.10.2018 19:15 (10/69)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Sberaci micu 3 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 3 - 3
    • Drakisflymania team - Iváci Junior 2 - 2
    • minifuturegos - FC VelMez B 3 - 2
    • FC Princi Zelenice - Tin Boys 1 - 8
    • Momáci Junior B - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
  • týden 12, 9.10.2018 19:15 (11/69)
    • Iváci Junior - Drakisflymania team 3 - 0
    • FC VelMez B - minifuturegos 1 - 1
    • Tin Boys - FC Princi Zelenice 5 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior B 1 - 2
    • Sberaci micu - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 0
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
  • týden 13, 16.10.2018 19:15 (12/69)
    • FC Princi Zelenice - Iváci Junior 0 - 6
    • Momáci Junior B - Tin Boys 4 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 6 - 1
    • minifuturegos - Sberaci micu 0 - 4
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 0 - 2
  • týden 14, 23.10.2018 19:15 (13/69)
    • Sberaci micu - Drakisflymania team 4 - 1
    • SFK czela U19 - minifuturegos 0 - 4
    • Iváci Junior - FC VelMez B 1 - 0
    • Tin Boys - Asterix a spol_Juniors 3 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 1
    • FC Princi Zelenice - Momáci Junior B 0 - 5
  • týden 15, 30.10.2018 19:15 (14/69)
    • Momáci Junior B - Iváci Junior 3 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice 4 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Tin Boys 7 - 0
    • FC VelMez B - Sberaci micu 3 - 2
    • minifuturegos - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • Drakisflymania team - SFK czela U19 3 - 4
  • týden 16, 6.11.2018 19:15 (15/69)
    • Iváci Junior - Sberaci micu 0 - 1
    • SFK czela U19 - FC VelMez B 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 6 - 2
    • Tin Boys - minifuturegos 2 - 0
    • FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 5
    • Momáci Junior B - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
  • týden 17, 13.11.2018 19:15 (16/69)
    • Asterix a spol_Juniors - Iváci Junior 0 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Momáci Junior B 2 - 2
    • minifuturegos - FC Princi Zelenice 5 - 2
    • Drakisflymania team - Tin Boys 1 - 3
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
    • Sberaci micu - SFK czela U19 3 - 2
  • týden 18, 20.11.2018 19:15 (1/70)
    • FK Predátoři Přepeře - Sberaci micu 4 - 1
    • Iváci Junior - SFK czela U19 3 - 4
    • Tin Boys - FC VelMez B 0 - 2
    • FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 4 - 3
    • Momáci Junior B - minifuturegos 2 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 6 - 3
  • týden 19, 27.11.2018 19:15 (2/70)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Iváci Junior 3 - 3
    • minifuturegos - Asterix a spol_Juniors 3 - 3
    • Drakisflymania team - Momáci Junior B 1 - 2
    • FC VelMez B - FC Princi Zelenice 2 - 0
    • Sberaci micu - Tin Boys 1 - 1
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 4 - 0
  • týden 20, 4.12.2018 19:15 (3/70)
    • Iváci Junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
    • Tin Boys - SFK czela U19 0 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 6 - 0
    • FC Princi Zelenice - Sberaci micu 0 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - minifuturegos 5 - 0
    • Momáci Junior B - FC VelMez B 1 - 1
  • týden 21, 11.12.2018 19:15 (4/70)
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2
    • minifuturegos - Iváci Junior 3 - 1
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
    • Sberaci micu - Momáci Junior B 5 - 0
    • SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 5 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Tin Boys 4 - 0
  • týden 22, 18.12.2018 19:15 (5/70)
    • Iváci Junior - Tin Boys 4 - 3
    • FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře 1 - 4
    • Momáci Junior B - SFK czela U19 3 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - Sberaci micu 2 - 0
    • minifuturegos - Drakisflymania team 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 3 - 0

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Lukáš Bíca Sberaci micu 15 1
2. Knud Peter Butz MFK Vácovny Plechu U19 15
3. Bohumír Zouhar SFK czela U19 11
4. Rafi Abu Dahab Momáci Junior B 10
5. Vítek Hazucha minifuturegos 9
6. Ivan Krupař MFK Válcovny Plechu 9
7. Sam Rahman Barjes Momáci Junior B 8
8. Petr Burša Asteris a spol_Juniors 8
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupil tým FK Junior Comfort Dobratice. Nově se přihlásil tým Eintracht Holterfehn.

Konečná tabulka 2. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci Junior 53 22 17 2 3 68 18 +50
FKM Javorka 53 22 17 2 3 74 28 +46
JEMALL junior 48 22 15 3 4 59 29 +30
FK Příbram U19 44 22 13 5 4 49 29 +20
Eintracht Holterfehn 36 22 11 3 8 68 41 +27
Hradec Králové U19 33 22 11 0 11 78 60 +18
FC Osová junior 31 22 10 1 11 53 48 +5
FK Junior Comfort Dobratice 23 22 7 2 13 35 50 -15
KECYNA Team Junior 19 22 6 1 15 56 93 -37
Arsenal FC ,,B" 18 22 5 3 14 38 59 -21
RCF Oparno Juventud 15 22 4 3 15 47 101 -54
Mombasa Juniors 10 22 3 1 18 26 95 -69


Rozlosování 2. ligy[edit]

  • týden 1, 24.7.2018 19:15 (16/68)
    • Hradec Králové U19 - Arsenal FC ,,B" 5 - 1
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 3 - 1
    • Momáci Junior - Mombasa Juniors 3 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 3 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 0 - 0
  • týden 2, 31.7.2018 19:15 (1/69)
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 0 - 5
    • KECYNA Team Junior - Momáci Junior 0 - 1
    • Hradec Králové U19 - FC Osová junior 4 - 1
    • Mombasa Juniors - RCF Oparno Juventud 3 - 4
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 3 - 1
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0
  • týden 3, 7.8.2018 19:15 (2/69)
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Mombasa Juniors 2 - 0
    • RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 6 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 1 - 1
    • FKM Javorka - JEMALL junior 3 - 1
    • Momáci Junior - Hradec Králové U19 4 - 1
  • týden 4, 14.8.2018 19:15 (3/69)
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 2 - 0
    • Mombasa Juniors - Eintracht Holterfehn 0 - 6
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 2 - 5
    • Hradec Králové U19 - RCF Oparno Juventud 6 - 1
    • FC Osová junior - Momáci Junior 0 - 3
    • KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 4
  • týden 5, 21.8.2018 19:15 (4/69)
    • Momáci Junior - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 4 - 2
    • Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 5 - 1
    • FKM Javorka - Mombasa Juniors 6 - 0
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 1 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Hradec Králové U19 0 - 4
  • týden 6, 28.8.2018 19:15 (5/69)
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 1 - 2
    • Mombasa Juniors - JEMALL junior 0 - 5
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 1 - 7
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • Momáci Junior - RCF Oparno Juventud 6 - 0
    • Hradec Králové U19 - Eintracht Holterfehn 3 - 1
  • týden 7, 4.9.2018 19:15 (6/69)
    • RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 3 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior 1 - 2
    • FK Příbram U19 - Mombasa Juniors 5 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 2 - 1
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 5 - 3
    • FKM Javorka - Hradec Králové U19 2 - 1
  • týden 8, 11.9.2018 19:15 (7/69)
    • Arsenal FC ,,B" - Mombasa Juniors 6 - 2
    • Hradec Králové U19 - JEMALL junior 3 - 0
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 3 - 4
    • FC Osová junior - FKM Javorka 0 - 3
    • Momáci Junior - Eintracht Holterfehn 5 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
  • týden 9, 18.9.2018 19:15 (8/69)
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 1 - 3
    • Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud 7 - 0
    • JEMALL junior - FC Osová junior 3 - 0
    • FKM Javorka - Momáci Junior 3 - 3
    • FK Příbram U19 - Hradec Králové U19 5 - 1
    • Mombasa Juniors - KECYNA Team Junior 2 - 5
  • týden 10, 25.9.2018 19:15 (9/69)
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 2 - 3
    • Hradec Králové U19 - Mombasa Juniors 6 - 1
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 1 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 5 - 5
    • Momáci Junior - JEMALL junior 0 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 0 - 3
  • týden 11, 2.10.2018 19:15 (10/69)
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
    • JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 5 - 0
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1
    • Mombasa Juniors - FC Osová junior 0 - 6
    • FK Příbram U19 - Momáci Junior 2 - 0
    • KECYNA Team Junior - Hradec Králové U19 2 - 8
  • týden 12, 9.10.2018 19:15 (11/69)
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 0 - 1
    • Momáci Junior - FK Příbram U19 0 - 1
    • FC Osová junior - Mombasa Juniors 5 - 0
    • Hradec Králové U19 - KECYNA Team Junior 8 - 3
    • RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 3 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 2 - 2
  • týden 13, 16.10.2018 19:15 (12/69)
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
    • Mombasa Juniors - Hradec Králové U19 4 - 2
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 3 - 1
    • JEMALL junior - Momáci Junior 2 - 1
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 5 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2
  • týden 14, 23.10.2018 19:15 (13/69)
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn 2 - 7
    • Momáci Junior - FKM Javorka 3 - 1
    • FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 1
    • Hradec Králové U19 - FK Příbram U19 0 - 1
    • KECYNA Team Junior - Mombasa Juniors 4 - 2
  • týden 15, 30.10.2018 19:15 (14/69)
    • FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 3 - 2
    • Mombasa Juniors - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
    • Eintracht Holterfehn - Momáci Junior 1 - 2
    • FKM Javorka - FC Osová junior 3 - 1
    • JEMALL junior - Hradec Králové U19 5 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud 5 - 2
  • týden 16, 6.11.2018 19:15 (15/69)
    • Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 7 - 4
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • Hradec Králové U19 - FKM Javorka 3 - 5
    • Momáci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0
    • Mombasa Juniors - FK Příbram U19 2 - 6
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 1 - 7
  • týden 17, 13.11.2018 19:15 (16/69)
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
    • JEMALL junior - Mombasa Juniors 6 - 1
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 0 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Momáci Junior 1 - 6
    • Eintracht Holterfehn - Hradec Králové U19 6 - 2
  • týden 18, 20.11.2018 19:15 (1/70)
    • Arsenal FC ,,B" - Momáci Junior 0 - 3
    • Hradec Králové U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 5
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 7 - 1
    • KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 6 - 5
    • Mombasa Juniors - FKM Javorka 0 - 5
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 1
  • týden 19, 27.11.2018 19:15 (2/70)
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 6 - 4
    • RCF Oparno Juventud - Hradec Králové U19 3 - 6
    • Momáci Junior - FC Osová junior 4 - 2
    • Eintracht Holterfehn - Mombasa Juniors 6 - 0
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 2 - 0
  • týden 20, 4.12.2018 19:15 (3/70)
    • Hradec Králové U19 - Momáci Junior 1 - 5
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 1 - 3
    • KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 6 - 1
    • Mombasa Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 1 - 1
    • JEMALL junior - FKM Javorka 1 - 0
  • týden 21, 11.12.2018 19:15 (4/70)
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 1 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 0 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Mombasa Juniors 1 - 1
    • Momáci Junior - KECYNA Team Junior 6 - 0
    • FC Osová junior - Hradec Králové U19 4 - 2
  • týden 22, 18.12.2018 19:15 (5/70)
    • Arsenal FC ,,B" - Hradec Králové U19 1 - 6
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 6 - 3
    • Mombasa Juniors - Momáci Junior 0 - 4
    • FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 6 - 2
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 0
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Josef Osoba FKM Javorka 13
2. Vlastimil Hasík Hradec Králové U19 13
3. Ondřej Dvořák JEMALL junior 12
4. Zbyněk Šmajstrla Momáci Junior 12
5. Ladislav Kaněra Momáci Junior 11
6. Milan Truhlář KECYNA Team Junior 10 1
7. Luděk Kadaňka FKM Javorka 10 1
8. Luboš Kužela Arsenal FC "B" 10 1
9. Bohuslav Roušal Hradec Králové U19 10 1
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.