Difference between revisions of "Cs/GBook2 Cup Junior (27. ročník)"

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
Line 24: Line 24:
  
 
===Rozlosování 1. ligy===
 
===Rozlosování 1. ligy===
*'''týden  1, 27.12.2018 19:15 (6/70)'''  
+
*'''týden  1, 30.7.2019 19:15 (x/xx)'''
**FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 4 -
+
FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 3 - 2
**MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
+
FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
**RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn 3 - 7
+
KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
**JEMALL junior - KECYNA Team Junior 7 - 1
+
FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
**FC VelMez B - SFK czela U19 1 - 2
+
FC VelMez B - SFK czela U19 2 - 3
**Drakisflymania team - FKM Javorka 2 - 2
+
Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 2 - 3
**FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
+
Drakisflymania team - FKM Javorka 0 - 4
**Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice 3 - 2
+
JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 5 - 4
*'''týden 2, 3.1.2019 19:15 (7/70)'''
+
*'''týden 2, 6.8.2019 19:15
**SFK czela U19 - FC Osová junior 5 - 2
+
RCF Oparno Juventud - SFK czela U19 2 - 7
**KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 4 - 4
+
FKM Javorka - FC Princi Zelenice 4 - 0
**FC Princi Zelenice - JEMALL junior 3 - 3
+
Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 0 - 1
**FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 4 - 0
+
FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 0 - 1
**FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 4 - 3
**Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
+
Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
**Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 7 - 2
+
FC Osová junior - KECYNA Team Junior 4 - 2
**FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 5
+
JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
*'''týden  3, 10.1.2019 19:15 (8/70)'''
+
*'''týden  3, 13.8.2019 19:15
**MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 3
+
FK Predátoři Přepeře - RCF Oparno Juventud 7 - 0
**RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 1 - 2
+
FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 1
**JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 4 - 1
+
Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 2 - 1
**Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 5 - 0
+
KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
**Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 4 - 1
+
FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 0
**FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 4
+
Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 0
**FC VelMez B - KECYNA Team Junior 5 - 1
+
SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
**FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 4 - 3 
+
FC Princi Zelenice - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
*'''týden  4, 17.1.2019 19:15 (9/70)'''
+
*'''týden  4, 20.8.2019 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 0 - 5
+
FKM Javorka - SFK czela U19 3 - 1
**KECYNA Team Junior - FC Osová junior 1 - 4
+
FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 0 - 0
**FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 1 - 4
+
RCF Oparno Juventud - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 6
**Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 3 - 1
+
Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 3 - 5
**FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 3
+
FC Osová junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
**FC Princi Zelenice - FC VelMez B 3 - 0
+
Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 2 - 1
**Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 1 - 3
+
FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 5 - 0
**MFK Válcovny Plechu U-19 - RCF Oparno Juventud 4 - 1
+
JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
*'''týden  5, 24.1.2019 19:15 (10/70)'''
+
*'''týden  5, 27.8.2019 19:15
**RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 3
+
FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 3 - 5
**Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
+
Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
**Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
+
KECYNA Team Junior - JEMALL junior 2 - 1
**JEMALL junior - FK Příbram U19 4 - 3
+
Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 2 - 7
**FC Osová junior - FC Princi Zelenice 1 - 1
+
FC VelMez B - FC Osová junior 4 - 5
**SFK czela U19 - FKM Javorka 4 - 0
+
FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
**FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 2 - 5
+
SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
**FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 1 - 3
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 4 - 1
*'''týden  6, 31.1.2019 19:15 (11/70)'''
+
*'''týden  6, 3.9.2019 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 1 - 2
+
RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 4
**KECYNA Team Junior - SFK czela U19 1 - 3
+
FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2
**Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 5 - 0
+
FC Osová junior - SFK czela U19 0 - 5
**FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
+
Eintracht Holterfehn - FC Princi Zelenice 5 - 1
**Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 2 - 2
+
JEMALL junior - Drakisflymania team 2 - 0
**FK Příbram U19 - Drakisflymania team 1 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 2 - 1
**RCF Oparno Juventud - Asterix a spol_Juniors 0 - 1
+
FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
**MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 7 -
+
Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 4 - 1
*'''týden  7, 7.2.2019 19:15 (12/70)'''
+
*'''týden  7, 10.9.2019 19:15
**Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
+
Asterix a spol_Juniors - RCF Oparno Juventud 5 - 1
**JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 3 - 1
+
KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 2 - 0
**Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 2
+
Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
**FC VelMez B - FK Příbram U19 3 - 0
+
FC Princi Zelenice - JEMALL junior 1 - 1
**FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 6 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 5 - 1
**FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
+
SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
**SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 2 - 1
+
FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
**FKM Javorka - KECYNA Team Junior 4 - 3  
+
FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 5 - 1
*'''týden  8, 14.2.2019 19:15 (13/70)'''
+
*'''týden  8, 17.9.2019 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 1 - 0
+
RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 6
**Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 6 - 2
+
FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 4
**FC Princi Zelenice - FKM Javorka 6 - 3
+
Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 0 - 1
**MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 3 - 1
+
JEMALL junior - FC VelMez B 2 - 4
**Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 5
+
Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
**FK Příbram U19 - FC Osová junior 3 - 1
+
FK Příbram U19 - Drakisflymania team 1 - 4
**RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 0 - 3
+
FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice 6 - 2
**Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 3 - 2
+
Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 2 - 2
*'''týden  9, 21.2.2019 19:15 (14/70)'''
+
*'''týden  9, 24.9.2019 19:15
**JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
+
KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 6 - 1
**FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 3 - 0
+
SFK czela U19 - JEMALL junior 3 - 0
**Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 4 - 2
+
Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
**FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
+
FC Princi Zelenice - FK Příbram U19 2 - 0
**FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 2 - 2
+
FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
**SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 5 - 2
**FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 2
+
FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
**KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 2 - 1  
+
FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 1 - 1
*'''týden  10, 28.2.2019 19:15 (15/70)'''
+
*'''týden  10, 1.10.2019 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - FC Princi Zelenice 5 - 2
+
Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
**Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 0 - 4
+
RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 2 - 3
**Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 4 - 1
+
Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 3 - 2
**FK Příbram U19 - SFK czela U19 2 - 1
+
FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 2 - 0
**RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 1 - 7
+
FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 2
**MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 0
+
KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 2 - 3
**JEMALL junior - Drakisflymania team 3 - 2
+
Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice 2 - 2
**Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 1 - 0
+
JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 1
*'''týden  11, 7.3.2019 19:15 (16/70)'''
+
*'''týden  11, 8.10.2019 19:15
**FC VelMez B - JEMALL junior 2 - 1
+
SFK czela U19 - FK Příbram U19 5 - 1
**FK Predátoři Přepeře - RCF Oparno Juventud 6 - 0
+
Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 7 - 2
**FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
+
FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
**Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
+
FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 5 - 3
**SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 1
+
FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 0
**FKM Javorka - FK Příbram U19 0 - 1
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
**FC Princi Zelenice - Eintracht Holterfehn 1 - 4
+
FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 0 - 2
**KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 4 
+
FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
*'''týden  12, 14.3.2019 19:15 (1/71)'''
+
*'''týden  12, 15.10.2019 19:15
**Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 4 - 2
+
RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
**FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 3 - 1
+
JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
**FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 2 - 0
+
FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
**MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 0 - 0
+
Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 2 - 3
**Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 4 - 1
**RCF Oparno Juventud - SFK czela U19 1 - 4
+
Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 2 - 2
**JEMALL junior - FC Osová junior 4 - 2
+
KECYNA Team Junior - FC VelMez B 1 - 5
**Drakisflymania team - FC VelMez B 2 - 0
+
Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 5 - 3
*'''týden  13, 21.3.2019 19:15 (2/71)'''
+
*'''týden  13, 22.10.2019 19:15
**FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
+
SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 5 - 0
**FC Osová junior - Drakisflymania team 1 - 5
+
FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 8 - 0
**FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 2 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
**SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 5 - 1
+
FKM Javorka - FK Příbram U19 3 - 2
**FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 4 - 1
+
FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
**KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
+
FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 4
**Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 8 - 2
+
FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 0
**FC Princi Zelenice - FK Příbram U19 0 - 1
+
Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 3 - 5
*'''týden  14, 28.3.2019 19:15 (3/71)'''
+
*'''týden  14, 29.10.2019 19:15
**RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 4 - 4
+
RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn 1 - 6
**FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3
+
Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 3 - 0
**Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 2 - 3
+
JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
**FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 3 - 3
+
FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
**MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice 4 - 1
+
FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 2 - 0
**JEMALL junior - SFK czela U19 3 - 2
+
Drakisflymania team - SFK czela U19 5 - 2
**Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
+
KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
**FC VelMez B - FC Osová junior 4 - 3  
+
FC Princi Zelenice - FC VelMez B 3 - 1
*'''týden  15, 4.4.2019 19:15 (4/71)'''
+
*'''týden  15, 5.11.2019 19:15
**FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
+
FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 7 - 2
**FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 1 - 4
+
SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 3 - 3
**KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 0 - 4
+
FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
**FKM Javorka - JEMALL junior 4 - 1
+
FKM Javorka - KECYNA Team Junior 2 - 6
**SFK czela U19 - Drakisflymania team 3 - 0
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 2 - 5
**Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 2
+
FC Osová junior - FK Příbram U19 2 - 0
**FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 4 - 1
+
Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 1 - 2
**Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 4
+
Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
*'''týden  16, 11.4.2019 19:15 (5/71)'''
+
*'''týden 16, 12.11.2019 19:15
**FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
+
RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 0 - 6
**FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 0 - 1
+
KECYNA Team Junior - FKM Javorka 1 - 0
**JEMALL junior - FKM Javorka 1 - 1
+
Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
**Drakisflymania team - SFK czela U19 2 - 7
+
FC Princi Zelenice - SFK czela U19 5 - 2
**Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 1 - 0
+
FK Příbram U19 - FC Osová junior 2 - 2
**RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 4 - 3
+
Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0
**MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 4 - 1
+
JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 5 - 1
**FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 2 -
+
FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
*'''týden  17, 18.4.2019 19:15 (6/71)'''
+
*'''týden  17, 19.11.2019 19:15
**Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
+
Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud 8 - 0
**Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 3 - 1
+
FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
**FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 4
+
Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 6 - 3
**KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 5 - 0
+
FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 1 - 0
**FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 5 - 1
+
FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
**SFK czela U19 - JEMALL junior 2 - 1
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 3 - 1
**FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 2 - 3
+
FC VelMez B - FC Princi Zelenice 4 - 4
**FC Osová junior - FC VelMez B 1 - 3
+
SFK czela U19 - Drakisflymania team 3 - 1
*'''týden  18, 25.4.2019 19:15 (7/71)'''
+
*'''týden  18, 26.11.2019 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 1 - 2
+
RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 0 - 9
**Drakisflymania team - FC Osová junior 2 - 1
+
KECYNA Team Junior - SFK czela U19 2 - 5
**JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
+
FK Příbram U19 - FKM Javorka 2 - 3
**Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 0 - 8
+
Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
**RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 2 - 7
+
FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
**MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 5 - 0
+
Drakisflymania team - FC VelMez B 5 - 0
**FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice 1 - 1
+
JEMALL junior - FC Osová junior 2 - 1
**Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 4 - 3
+
Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
*'''týden  19, 2.5.2019 19:15 (8/71)'''
+
*'''týden  19, 3.12.2019 19:15
**Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
+
Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 7 - 1
**FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
+
FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 2
**KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 0 - 1
+
FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 1 - 1
**FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 1
+
SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
**FC Osová junior - JEMALL junior 2 - 6
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 1
**SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud 5 - 1
+
FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
**FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
+
FC VelMez B - KECYNA Team Junior 5 - 0
**FC VelMez B - Drakisflymania team 3 - 0
+
FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 4
*'''týden  20, 9.5.2019 19:15 (9/71)'''
+
*'''týden  20, 10.12.2019 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 0 - 2
+
RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 0 - 9
**JEMALL junior - FC VelMez B 4 - 2
+
KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
**Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 2 - 1
+
Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 1
**RCF Oparno Juventud - FK Predátoři Přepeře 0 - 5
+
FK Příbram U19 - SFK czela U19 3 - 4
**MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 2 - 0
+
JEMALL junior - FKM Javorka 3 - 0
**FK Příbram U19 - FKM Javorka 0 - 1
+
Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
**Eintracht Holterfehn - FC Princi Zelenice 2 - 2
+
Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 2 - 2
**Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 6 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
*'''týden  21, 16.5.2019 19:15 (10/71)'''
+
*'''týden  21, 17.12.2019 19:15
**FC Princi Zelenice - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
+
FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 9 - 0
**KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 1 - 2
+
FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 4
**FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 4 - 3
+
SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
**FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 8
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 3 - 0
**SFK czela U19 - FK Příbram U19 2 - 0
+
FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
**FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 1 - 6
+
FC VelMez B - FK Příbram U19 6 - 0
**FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
+
FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
**Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 0
+
Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 4 - 1
*'''týden  22, 23.5.2019 19:15 (11/71)'''
+
*'''týden  22, 24.12.2019 19:15
**Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 1 - 6
+
Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 4 - 4
**MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 3 - 1
+
FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
**FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 0
+
RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 1 - 2
**RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 3 - 3
+
FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 4 - 0
**FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
+
JEMALL junior - SFK czela U19 1 - 3
**FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 0 - 0
+
Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2
**Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 3 - 5
+
FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
**Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 4 - 2
+
Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 4
*'''týden  23, 30.5.2019 19:15 (12/71)'''
+
*'''týden  23, 31.12.2019 19:15
**KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
+
FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud 2 - 1
**FKM Javorka - FC Princi Zelenice 0 - 0
+
FKM Javorka - FC Osová junior 3 - 4
**FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 5 - 2
+
SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3
**SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 0
+
FC VelMez B - JEMALL junior 0 - 2
**FC Osová junior - FK Příbram U19 1 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 2
**FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 2
+
Drakisflymania team - FK Příbram U19 5 - 0
**Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 5 - 1
+
FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře 1 - 1
**JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 4 - 4
+
KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
*'''týden  24, 6.6.2019 19:15 (13/71)'''
+
*'''týden  24, 7.1.2020 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 4 - 0
+
RCF Oparno Juventud - Asterix a spol_Juniors 1 - 5
**RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 5 - 4
+
FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 2 - 5
**KECYNA Team Junior - FKM Javorka 5 - 4
+
JEMALL junior - FC Princi Zelenice 3 - 1
**Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 6 - 2
+
FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 5 - 2
**FK Příbram U19 - FC VelMez B 0 - 2
+
FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
**Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 4 - 0
+
Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 0 - 5
**FC Princi Zelenice - SFK czela U19 0 - 1
+
FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 1 - 1
**MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 4 - 0
+
Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 2 - 1
*'''týden  25, 13.6.2019 19:15 (14/71)'''
+
*'''týden  25, 14.1.2020 19:15
**FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
+
FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 5 - 1
**SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 7 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
**FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice 4 - 0
+
FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 2 - 3
**FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 3 - 2
+
SFK czela U19 - FC Osová junior 3 - 2
**FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
+
FC Princi Zelenice - Eintracht Holterfehn 5 - 0
**Drakisflymania team - FK Příbram U19 1 - 0
+
Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 2
**JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
+
KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
**Asterix a spol_Juniors - RCF Oparno Juventud 0 - 6
+
Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 4 - 2
*'''týden  26, 20.6.2019 19:15 (15/71)'''
+
*'''týden  26, 21.1.2020 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud 1 - 3
+
RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 1 - 8
**MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
+
FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 5 - 0
**FK Příbram U19 - JEMALL junior 0 - 1
+
JEMALL junior - KECYNA Team Junior 5 - 1
**Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 4 - 2
+
Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 3 - 1
**Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 3 - 2
+
FC Osová junior - FC VelMez B 3 - 4
**KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
+
Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 3 - 2
**FKM Javorka - SFK czela U19 0 - 3
+
FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 3 - 3
**FC Princi Zelenice - FC Osová junior 3 - 2
+
FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
*'''týden  27, 27.6.2019 19:15 (16/71)'''
+
*'''týden  27, 28.1.2020 19:15
**SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - RCF Oparno Juventud 4 - 1
**FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 2 - 2
+
SFK czela U19 - FKM Javorka 6 - 3
**FC Osová junior - KECYNA Team Junior 4 - 2
+
FC Princi Zelenice - FC Osová junior 1 - 3
**FC VelMez B - FC Princi Zelenice 2 - 1
+
Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
**Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 3 - 2
+
FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
**JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 2
+
KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 3 - 1
**Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 1 - 2
+
FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 2
**RCF Oparno Juventud - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 4
+
Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 2 - 3
*'''týden  28, 4.7.2019 19:15 (1/72)'''
+
*'''týden  28, 4.2.2020 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
+
RCF Oparno Juventud - FK Predátoři Přepeře 0 - 7
**Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 6 - 0
+
JEMALL junior - FK Příbram U19 3 - 0
**Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 2 - 1
+
Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 4 - 1
**FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 2 - 1
+
FC Osová junior - Drakisflymania team 2 - 5
**FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 4
+
Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
**KECYNA Team Junior - FC VelMez B 4 - 5
+
FK Junior Comfort Dobratice - FC Princi Zelenice 2 - 3
**SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 1
+
FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 2
**FKM Javorka - FC Osová junior 0 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 5 - 1
*'''týden  29, 11.7.2019 19:15 (2/72)'''
+
*'''týden  29, 11.2.2020 19:15
**FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
+
SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud 7 - 0
**FC Osová junior - SFK czela U19 3 - 6
+
FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
**Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 7 - 2
+
FC Princi Zelenice - FKM Javorka 0 - 5
**FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 2
+
Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0
**JEMALL junior - FC Princi Zelenice 3 - 3
+
KECYNA Team Junior - FC Osová junior 0 - 7
**Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 0 - 4
+
FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 3
**RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
+
Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 1 - 4
**MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 1
+
FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 1 - 0
*'''týden  30, 18.7.2019 19:15 (3/72)'''
+
*'''týden  30, 18.2.2020 19:15
**FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 0 - 0
+
RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 0 - 6
**Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
+
Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
**Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud 5 - 1
+
Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 3
**FKM Javorka - Drakisflymania team 4 - 1
+
FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
**FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 3 - 0
+
FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 3 - 0
**KECYNA Team Junior - JEMALL junior 4 - 2
+
SFK czela U19 - FC VelMez B 1 - 2
**FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors 1 - 0
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
**SFK czela U19 - FC VelMez B 4 - 2
+
FKM Javorka - Drakisflymania team 1 - 5
  
 
===Nejlepší střelci 1. ligy===
 
===Nejlepší střelci 1. ligy===

Revision as of 22:03, 19 February 2020

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek SFK czela U19. Liga pokračovala ve stejném složení družstev jako v předcházejícím ročníku.

Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FK Predátoři Přepeře 69 30 21 6 3 94 38 +56
MFK Válcovny Plechu U-19 68 30 22 6 2 96 57 +39
Drakisflymania team 67 30 22 1 7 111 62 +49
SFK czela U19 58 30 18 4 8 98 60 +38
JEMALL junior 50 30 16 2 12 68 51 +17
Eintracht Holterfehn 46 30 15 1 14 76 64 +12
FC Osová junior 46 30 14 4 12 75 65 +10
FC VelMez B 45 30 14 3 13 79 64 +15
FKM Javorka 44 30 14 2 14 71 68 +3
FC Princi Zelenice 42 30 12 6 12 80 73 +7
Asterix a spol_Juniors 35 30 9 8 13 52 61 -9
KECYNA Team Junior 34 30 11 1 18 55 83 -28
FK Junior Comfort Dobratice 28 30 7 7 16 42 50 -8
Arsenal FC ,,B" 28 30 8 4 18 61 87 -26
FK Příbram U19 27 30 8 3 19 51 85 -34
RCF Oparno Juventud 6 30 2 0 28 34 175 -141


Rozlosování 1. ligy

  • týden 1, 30.7.2019 19:15 (x/xx)
	FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn	3 - 2
	FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B"	1 - 0
	KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice	2 - 3
	FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19	2 - 4
	FC VelMez B - SFK czela U19	2 - 3
	Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior	2 - 3
	Drakisflymania team - FKM Javorka	0 - 4
	JEMALL junior - RCF Oparno Juventud	5 - 4
  • týden 2, 6.8.2019 19:15
	RCF Oparno Juventud - SFK czela U19	2 - 7
	FKM Javorka - FC Princi Zelenice	4 - 0
	Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19	0 - 1
	FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team	0 - 1
	MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B	4 - 3
	Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors	1 - 2
	FC Osová junior - KECYNA Team Junior	4 - 2
	JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře	1 - 3
  • týden 3, 13.8.2019 19:15
	FK Predátoři Přepeře - RCF Oparno Juventud	7 - 0
	FK Příbram U19 - JEMALL junior	1 - 1
	Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn	2 - 1
	KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B"	1 - 0
	FC VelMez B - FKM Javorka	3 - 0
	Drakisflymania team - FC Osová junior	4 - 0
	SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19	3 - 4
	FC Princi Zelenice - FK Junior Comfort Dobratice	1 - 0
  • týden 4, 20.8.2019 19:15
	FKM Javorka - SFK czela U19	3 - 1
	FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B	0 - 0
	RCF Oparno Juventud - MFK Válcovny Plechu U-19	4 - 6
	Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team	3 - 5
	FC Osová junior - FC Princi Zelenice	1 - 3
	Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior	2 - 1
	FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19	5 - 0
	JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors	2 - 0
  • týden 5, 27.8.2019 19:15
	FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud	3 - 5
	Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře	2 - 2
	KECYNA Team Junior - JEMALL junior	2 - 1
	Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn	2 - 7
	FC VelMez B - FC Osová junior	4 - 5
	FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B"	1 - 1
	SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice	3 - 2
	MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka	4 - 1
  • týden 6, 3.9.2019 19:15
	RCF Oparno Juventud - FKM Javorka	1 - 4
	FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19	0 - 2
	FC Osová junior - SFK czela U19	0 - 5
	Eintracht Holterfehn - FC Princi Zelenice	5 - 1
	JEMALL junior - Drakisflymania team	2 - 0
	FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior	2 - 1
	FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors	1 - 1
	Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B	4 - 1
  • týden 7, 10.9.2019 19:15
	Asterix a spol_Juniors - RCF Oparno Juventud	5 - 1
	KECYNA Team Junior - FK Příbram U19	2 - 0
	Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře	4 - 3
	FC Princi Zelenice - JEMALL junior	1 - 1
	MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior	5 - 1
	SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B"	6 - 1
	FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice	4 - 0
	FC VelMez B - Eintracht Holterfehn	5 - 1
  • týden 8, 17.9.2019 19:15
	RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice	0 - 6
	FC Osová junior - FKM Javorka	2 - 4
	Eintracht Holterfehn - SFK czela U19	0 - 1
	JEMALL junior - FC VelMez B	2 - 4
	Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19	3 - 4
	FK Příbram U19 - Drakisflymania team	1 - 4
	FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice	6 - 2
	Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior	2 - 2
  • týden 9, 24.9.2019 19:15
	KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud	6 - 1
	SFK czela U19 - JEMALL junior	3 - 0
	Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors	3 - 1
	FC Princi Zelenice - FK Příbram U19	2 - 0
	FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře	1 - 3
	MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn	5 - 2
	FKM Javorka - Arsenal FC ,,B"	3 - 0
	FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior	1 - 1
  • týden 10, 1.10.2019 19:15
	Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice	2 - 1
	RCF Oparno Juventud - FC Osová junior	2 - 3
	Eintracht Holterfehn - FKM Javorka	3 - 2
	FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19	2 - 0
	FK Příbram U19 - FC VelMez B	1 - 2
	KECYNA Team Junior - Drakisflymania team	2 - 3
	Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice	2 - 2
	JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19	5 - 1
  • týden 11, 8.10.2019 19:15
	SFK czela U19 - FK Příbram U19	5 - 1
	Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud	7 - 2
	FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors	4 - 1
	FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior	5 - 3
	FKM Javorka - JEMALL junior	2 - 0
	MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře	3 - 3
	FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn	0 - 2
	FC Osová junior - Arsenal FC ,,B"	3 - 0
  • týden 12, 15.10.2019 19:15
	RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B"	2 - 1
	JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice	0 - 1
	FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19	0 - 3
	Eintracht Holterfehn - FC Osová junior	2 - 3
	FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka	4 - 1
	Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19	2 - 2
	KECYNA Team Junior - FC VelMez B	1 - 5
	Drakisflymania team - FC Princi Zelenice	5 - 3
  • týden 13, 22.10.2019 19:15
	SFK czela U19 - KECYNA Team Junior	5 - 0
	FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud	8 - 0
	MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors	3 - 0
	FKM Javorka - FK Příbram U19	3 - 2
	FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře	0 - 2
	FC VelMez B - Drakisflymania team	1 - 4
	FC Osová junior - JEMALL junior	4 - 0
	Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn	3 - 5
  • týden 14, 29.10.2019 19:15
	RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn	1 - 6
	Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka	3 - 0
	JEMALL junior - Arsenal FC ,,B"	6 - 1
	FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice	3 - 2
	FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior	2 - 0
	Drakisflymania team - SFK czela U19	5 - 2
	KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19	2 - 1
	FC Princi Zelenice - FC VelMez B	3 - 1
  • týden 15, 5.11.2019 19:15
	FC VelMez B - RCF Oparno Juventud	7 - 2
	SFK czela U19 - FC Princi Zelenice	3 - 3
	FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors	1 - 1
	FKM Javorka - KECYNA Team Junior	2 - 6
	MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team	2 - 5
	FC Osová junior - FK Příbram U19	2 - 0
	Eintracht Holterfehn - JEMALL junior	1 - 2
	Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře	2 - 2
  • týden 16, 12.11.2019 19:15
	RCF Oparno Juventud - FC VelMez B	0 - 6
	KECYNA Team Junior - FKM Javorka	1 - 0
	Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19	2 - 3
	FC Princi Zelenice - SFK czela U19	5 - 2
	FK Příbram U19 - FC Osová junior	2 - 2
	Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice	0 - 0
	JEMALL junior - Eintracht Holterfehn	5 - 1
	FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B"	4 - 0
  • týden 17, 19.11.2019 19:15
	Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud	8 - 0
	FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře	1 - 2
	Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior	6 - 3
	FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19	1 - 0
	FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors	1 - 2
	MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior	3 - 1
	FC VelMez B - FC Princi Zelenice	4 - 4
	SFK czela U19 - Drakisflymania team	3 - 1
  • týden 18, 26.11.2019 19:15
	RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice	0 - 9
	KECYNA Team Junior - SFK czela U19	2 - 5
	FK Příbram U19 - FKM Javorka	2 - 3
	Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19	1 - 3
	FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice	2 - 2
	Drakisflymania team - FC VelMez B	5 - 0
	JEMALL junior - FC Osová junior	2 - 1
	Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B"	4 - 1
  • týden 19, 3.12.2019 19:15
	Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud	7 - 1
	FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior	1 - 2
	FC Osová junior - Eintracht Holterfehn	1 - 1
	SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors	2 - 1
	MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19	5 - 1
	FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře	3 - 2
	FC VelMez B - KECYNA Team Junior	5 - 0
	FC Princi Zelenice - Drakisflymania team	3 - 4
  • týden 20, 10.12.2019 19:15
	RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team	0 - 9
	KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice	1 - 3
	Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B	3 - 1
	FK Příbram U19 - SFK czela U19	3 - 4
	JEMALL junior - FKM Javorka	3 - 0
	Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice	2 - 1
	Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior	2 - 2
	FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19	2 - 1
  • týden 21, 17.12.2019 19:15
	FC Osová junior - RCF Oparno Juventud	9 - 0
	FKM Javorka - Eintracht Holterfehn	2 - 4
	SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře	2 - 2
	MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior	3 - 0
	FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B"	6 - 0
	FC VelMez B - FK Příbram U19	6 - 0
	FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors	2 - 1
	Drakisflymania team - KECYNA Team Junior	4 - 1
  • týden 22, 24.12.2019 19:15
	Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team	4 - 4
	FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice	4 - 2
	RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior	1 - 2
	FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B	4 - 0
	JEMALL junior - SFK czela U19	1 - 3
	Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19	4 - 2
	FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice	3 - 1
	Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka	3 - 4
  • týden 23, 31.12.2019 19:15
	FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud	2 - 1
	FKM Javorka - FC Osová junior	3 - 4
	SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn	2 - 3
	FC VelMez B - JEMALL junior	0 - 2
	MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B"	2 - 2
	Drakisflymania team - FK Příbram U19	5 - 0
	FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře	1 - 1
	KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors	2 - 0
  • týden 24, 7.1.2020 19:15
	RCF Oparno Juventud - Asterix a spol_Juniors	1 - 5
	FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior	2 - 5
	JEMALL junior - FC Princi Zelenice	3 - 1
	FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team	5 - 2
	FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19	1 - 3
	Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19	0 - 5
	FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka	1 - 1
	Eintracht Holterfehn - FC VelMez B	2 - 1
  • týden 25, 14.1.2020 19:15
	FKM Javorka - RCF Oparno Juventud	5 - 1
	MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice	3 - 2
	FC VelMez B - Arsenal FC ,,B"	2 - 3
	SFK czela U19 - FC Osová junior	3 - 2
	FC Princi Zelenice - Eintracht Holterfehn	5 - 0
	Drakisflymania team - JEMALL junior	3 - 2
	KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře	2 - 4
	Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19	4 - 2
  • týden 26, 21.1.2020 19:15
	RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19	1 - 8
	FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors	5 - 0
	JEMALL junior - KECYNA Team Junior	5 - 1
	Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team	3 - 1
	FC Osová junior - FC VelMez B	3 - 4
	Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice	3 - 2
	FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19	3 - 3
	FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19	1 - 3
  • týden 27, 28.1.2020 19:15
	MFK Válcovny Plechu U-19 - RCF Oparno Juventud	4 - 1
	SFK czela U19 - FKM Javorka	6 - 3
	FC Princi Zelenice - FC Osová junior	1 - 3
	Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B"	4 - 2
	FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice	1 - 0
	KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn	3 - 1
	FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře	5 - 2
	Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior	2 - 3
  • týden 28, 4.2.2020 19:15
	RCF Oparno Juventud - FK Predátoři Přepeře	0 - 7
	JEMALL junior - FK Příbram U19	3 - 0
	Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior	4 - 1
	FC Osová junior - Drakisflymania team	2 - 5
	Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors	1 - 2
	FK Junior Comfort Dobratice - FC Princi Zelenice	2 - 3
	FKM Javorka - FC VelMez B	2 - 2
	MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19	5 - 1
  • týden 29, 11.2.2020 19:15
	SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud	7 - 0
	FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19	2 - 1
	FC Princi Zelenice - FKM Javorka	0 - 5
	Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice	5 - 0
	KECYNA Team Junior - FC Osová junior	0 - 7
	FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn	4 - 3
	Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B"	1 - 4
	FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior	1 - 0
  • týden 30, 18.2.2020 19:15
	RCF Oparno Juventud - JEMALL junior	0 - 6
	Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře	0 - 2
	Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19	2 - 3
	FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors	2 - 0
	FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior	3 - 0
	SFK czela U19 - FC VelMez B	1 - 2
	MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice	4 - 2
	FKM Javorka - Drakisflymania team	1 - 5

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Mikoláš Ježek Drakisflymania team 20 2
2. Pavel Melša FK Predátoři Přepeře 15 1
3. Martin Resler SFK czela U19 14 1
4. Ingmar Schemper Eintracht Holterfehn 14
5. Gustav Škárka MFK Válcovny Plechu U-19 13 1
6. Ján Blažko FC Princi Zelenice 13
7. Milan Stryja MFK Válcovny Plechu U-19 13
8. Olaf Jarmer Eintracht Holterfehn 12 1
9. František Jeřábek FC Osová junior 12
10. L'uboš Roziak FC Princi Zelenice 12
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.