Difference between revisions of "Cs/GBook2 Cup Junior (27. ročník)"

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
Line 24: Line 24:
  
 
===Rozlosování 1. ligy===
 
===Rozlosování 1. ligy===
*'''týden  1, 30.7.2019 19:15 (x/xx)'''
+
*'''týden  1, 30.7.2019 19:15 (4/72)'''
FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 3 - 2
+
**FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 3 - 2
FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
+
**FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
+
KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
+
FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
FC VelMez B - SFK czela U19 2 - 3
+
FC VelMez B - SFK czela U19 2 - 3
Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 2 - 3
+
Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 2 - 3
Drakisflymania team - FKM Javorka 0 - 4
+
Drakisflymania team - FKM Javorka 0 - 4
JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 5 - 4
+
JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 5 - 4
*'''týden  2, 6.8.2019 19:15
+
*'''týden  2, 6.8.2019 19:15 (5/72)'''
RCF Oparno Juventud - SFK czela U19 2 - 7
+
RCF Oparno Juventud - SFK czela U19 2 - 7
FKM Javorka - FC Princi Zelenice 4 - 0
+
FKM Javorka - FC Princi Zelenice 4 - 0
Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 0 - 1
+
Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 0 - 1
FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 0 - 1
+
FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 0 - 1
MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 4 - 3
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 4 - 3
Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
+
Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
FC Osová junior - KECYNA Team Junior 4 - 2
+
FC Osová junior - KECYNA Team Junior 4 - 2
JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
+
JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
*'''týden  3, 13.8.2019 19:15
+
*'''týden  3, 13.8.2019 19:15 (6/72)'''
FK Predátoři Přepeře - RCF Oparno Juventud 7 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - RCF Oparno Juventud 7 - 0
FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 1
+
FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 1
Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 2 - 1
+
Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 2 - 1
KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
+
KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 0
+
FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 0
Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 0
+
Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 0
SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
+
SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
FC Princi Zelenice - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
+
FC Princi Zelenice - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
*'''týden  4, 20.8.2019 19:15
+
*'''týden  4, 20.8.2019 19:15 (7/72)'''
FKM Javorka - SFK czela U19 3 - 1
+
FKM Javorka - SFK czela U19 3 - 1
FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 0 - 0
+
FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 0 - 0
RCF Oparno Juventud - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 6
+
RCF Oparno Juventud - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 6
Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 3 - 5
+
Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 3 - 5
FC Osová junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
+
FC Osová junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 2 - 1
+
Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 2 - 1
FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 5 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 5 - 0
JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
+
JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
*'''týden  5, 27.8.2019 19:15
+
*'''týden  5, 27.8.2019 19:15 (8/72)'''
FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 3 - 5
+
FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 3 - 5
Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
+
Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
KECYNA Team Junior - JEMALL junior 2 - 1
+
KECYNA Team Junior - JEMALL junior 2 - 1
Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 2 - 7
+
Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 2 - 7
FC VelMez B - FC Osová junior 4 - 5
+
FC VelMez B - FC Osová junior 4 - 5
FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
+
FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
+
SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 4 - 1
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 4 - 1
*'''týden  6, 3.9.2019 19:15
+
*'''týden  6, 3.9.2019 19:15, (9/72)'''
RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 4
+
RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 4
FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2
+
FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2
FC Osová junior - SFK czela U19 0 - 5
+
FC Osová junior - SFK czela U19 0 - 5
Eintracht Holterfehn - FC Princi Zelenice 5 - 1
+
Eintracht Holterfehn - FC Princi Zelenice 5 - 1
JEMALL junior - Drakisflymania team 2 - 0
+
JEMALL junior - Drakisflymania team 2 - 0
FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 2 - 1
+
FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 2 - 1
FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
+
FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 4 - 1
+
Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 4 - 1
*'''týden  7, 10.9.2019 19:15
+
*'''týden  7, 10.9.2019 19:15 (10/72)'''
Asterix a spol_Juniors - RCF Oparno Juventud 5 - 1
+
Asterix a spol_Juniors - RCF Oparno Juventud 5 - 1
KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 2 - 0
+
KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 2 - 0
Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
+
Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
FC Princi Zelenice - JEMALL junior 1 - 1
+
FC Princi Zelenice - JEMALL junior 1 - 1
MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 5 - 1
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 5 - 1
SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
+
SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
+
FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 5 - 1
+
FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 5 - 1
*'''týden  8, 17.9.2019 19:15
+
*'''týden  8, 17.9.2019 19:15 (11/72)'''
RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 6
+
RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 6
FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 4
+
FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 4
Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 0 - 1
+
Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 0 - 1
JEMALL junior - FC VelMez B 2 - 4
+
JEMALL junior - FC VelMez B 2 - 4
Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
+
Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
FK Příbram U19 - Drakisflymania team 1 - 4
+
FK Příbram U19 - Drakisflymania team 1 - 4
FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice 6 - 2
+
FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice 6 - 2
Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 2 - 2
+
Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 2 - 2
*'''týden  9, 24.9.2019 19:15
+
*'''týden  9, 24.9.2019 19:15 (12/72)'''
KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 6 - 1
+
KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 6 - 1
SFK czela U19 - JEMALL junior 3 - 0
+
SFK czela U19 - JEMALL junior 3 - 0
Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
+
Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
FC Princi Zelenice - FK Příbram U19 2 - 0
+
FC Princi Zelenice - FK Příbram U19 2 - 0
FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
+
FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 5 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 5 - 2
FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
+
FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 1 - 1
+
FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 1 - 1
*'''týden  10, 1.10.2019 19:15
+
*'''týden  10, 1.10.2019 19:15 (13/72)'''
Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
+
Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 2 - 3
+
RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 2 - 3
Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 3 - 2
+
Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 3 - 2
FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 2 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 2 - 0
FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 2
+
FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 2
KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 2 - 3
+
KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 2 - 3
Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice 2 - 2
+
Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice 2 - 2
JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 1
+
JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 1
*'''týden  11, 8.10.2019 19:15
+
*'''týden  11, 8.10.2019 19:15, (14/72)'''
SFK czela U19 - FK Příbram U19 5 - 1
+
SFK czela U19 - FK Příbram U19 5 - 1
Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 7 - 2
+
Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 7 - 2
FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
+
FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 5 - 3
+
FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 5 - 3
FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 0
+
FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 0
MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 0 - 2
+
FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 0 - 2
FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
+
FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
*'''týden  12, 15.10.2019 19:15
+
*'''týden  12, 15.10.2019 19:15, (15/72)'''
RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
+
RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
+
JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
+
FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 2 - 3
+
Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 2 - 3
FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 4 - 1
+
FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 4 - 1
Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 2 - 2
+
Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 2 - 2
KECYNA Team Junior - FC VelMez B 1 - 5
+
KECYNA Team Junior - FC VelMez B 1 - 5
Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 5 - 3
+
Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 5 - 3
*'''týden  13, 22.10.2019 19:15
+
*'''týden  13, 22.10.2019 19:15 (16/72)'''
SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 5 - 0
+
SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 5 - 0
FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 8 - 0
+
FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 8 - 0
MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
FKM Javorka - FK Příbram U19 3 - 2
+
FKM Javorka - FK Příbram U19 3 - 2
FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
+
FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 4
+
FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 4
FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 0
+
FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 0
Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 3 - 5
+
Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 3 - 5
*'''týden  14, 29.10.2019 19:15
+
*'''týden  14, 29.10.2019 19:15 (1/73)'''
RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn 1 - 6
+
RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn 1 - 6
Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 3 - 0
+
Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 3 - 0
JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
+
JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
+
FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 2 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 2 - 0
Drakisflymania team - SFK czela U19 5 - 2
+
Drakisflymania team - SFK czela U19 5 - 2
KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
+
KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
FC Princi Zelenice - FC VelMez B 3 - 1
+
FC Princi Zelenice - FC VelMez B 3 - 1
*'''týden  15, 5.11.2019 19:15
+
*'''týden  15, 5.11.2019 19:15 (2/73)'''
FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 7 - 2
+
FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 7 - 2
SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 3 - 3
+
SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 3 - 3
FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
+
FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
FKM Javorka - KECYNA Team Junior 2 - 6
+
FKM Javorka - KECYNA Team Junior 2 - 6
MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 2 - 5
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 2 - 5
FC Osová junior - FK Příbram U19 2 - 0
+
FC Osová junior - FK Příbram U19 2 - 0
Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 1 - 2
+
Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 1 - 2
Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
+
Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
*'''týden  16, 12.11.2019 19:15
+
*'''týden  16, 12.11.2019 19:15 (3/73)'''
RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 0 - 6
+
RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 0 - 6
KECYNA Team Junior - FKM Javorka 1 - 0
+
KECYNA Team Junior - FKM Javorka 1 - 0
Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
+
Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
FC Princi Zelenice - SFK czela U19 5 - 2
+
FC Princi Zelenice - SFK czela U19 5 - 2
FK Příbram U19 - FC Osová junior 2 - 2
+
FK Příbram U19 - FC Osová junior 2 - 2
Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0
+
Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0
JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 5 - 1
+
JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 5 - 1
FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
*'''týden  17, 19.11.2019 19:15
+
*'''týden  17, 19.11.2019 19:15 (4/73)'''
Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud 8 - 0
+
Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud 8 - 0
FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
+
FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 6 - 3
+
Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 6 - 3
FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 1 - 0
+
FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 1 - 0
FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
+
FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 3 - 1
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 3 - 1
FC VelMez B - FC Princi Zelenice 4 - 4
+
FC VelMez B - FC Princi Zelenice 4 - 4
SFK czela U19 - Drakisflymania team 3 - 1
+
SFK czela U19 - Drakisflymania team 3 - 1
*'''týden  18, 26.11.2019 19:15
+
*'''týden  18, 26.11.2019 19:15 (5/73)'''
RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 0 - 9
+
RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 0 - 9
KECYNA Team Junior - SFK czela U19 2 - 5
+
KECYNA Team Junior - SFK czela U19 2 - 5
FK Příbram U19 - FKM Javorka 2 - 3
+
FK Příbram U19 - FKM Javorka 2 - 3
Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
+
Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
+
FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
Drakisflymania team - FC VelMez B 5 - 0
+
Drakisflymania team - FC VelMez B 5 - 0
JEMALL junior - FC Osová junior 2 - 1
+
JEMALL junior - FC Osová junior 2 - 1
Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
+
Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
*'''týden  19, 3.12.2019 19:15
+
*'''týden  19, 3.12.2019 19:15 (6/73)'''
Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 7 - 1
+
Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 7 - 1
FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 2
+
FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 2
FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 1 - 1
+
FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 1 - 1
SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
+
SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 1
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 1
FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
+
FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
FC VelMez B - KECYNA Team Junior 5 - 0
+
FC VelMez B - KECYNA Team Junior 5 - 0
FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 4
+
FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 4
*'''týden  20, 10.12.2019 19:15
+
*'''týden  20, 10.12.2019 19:15 (7/73)'''
RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 0 - 9
+
RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 0 - 9
KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
+
KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 1
+
Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 1
FK Příbram U19 - SFK czela U19 3 - 4
+
FK Příbram U19 - SFK czela U19 3 - 4
JEMALL junior - FKM Javorka 3 - 0
+
JEMALL junior - FKM Javorka 3 - 0
Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
+
Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 2 - 2
+
Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 2 - 2
FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
+
FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
*'''týden  21, 17.12.2019 19:15
+
*'''týden  21, 17.12.2019 19:15 (8/73)'''
FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 9 - 0
+
FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 9 - 0
FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 4
+
FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 4
SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
+
SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 3 - 0
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 3 - 0
FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
+
FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
FC VelMez B - FK Příbram U19 6 - 0
+
FC VelMez B - FK Příbram U19 6 - 0
FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
+
FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 4 - 1
+
Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 4 - 1
*'''týden  22, 24.12.2019 19:15
+
*'''týden  22, 24.12.2019 19:15 (9/73)'''
Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 4 - 4
+
Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 4 - 4
FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
+
FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 1 - 2
+
RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 1 - 2
FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 4 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 4 - 0
JEMALL junior - SFK czela U19 1 - 3
+
JEMALL junior - SFK czela U19 1 - 3
Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2
+
Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2
FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
+
FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 4
+
Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 4
*'''týden  23, 31.12.2019 19:15
+
*'''týden  23, 31.12.2019 19:15 (10/73)'''
FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud 2 - 1
+
FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud 2 - 1
FKM Javorka - FC Osová junior 3 - 4
+
FKM Javorka - FC Osová junior 3 - 4
SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3
+
SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3
FC VelMez B - JEMALL junior 0 - 2
+
FC VelMez B - JEMALL junior 0 - 2
MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 2
Drakisflymania team - FK Příbram U19 5 - 0
+
Drakisflymania team - FK Příbram U19 5 - 0
FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře 1 - 1
+
FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře 1 - 1
KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
+
KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
*'''týden  24, 7.1.2020 19:15
+
*'''týden  24, 7.1.2020 19:15 (11/73)'''
RCF Oparno Juventud - Asterix a spol_Juniors 1 - 5
+
RCF Oparno Juventud - Asterix a spol_Juniors 1 - 5
FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 2 - 5
+
FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 2 - 5
JEMALL junior - FC Princi Zelenice 3 - 1
+
JEMALL junior - FC Princi Zelenice 3 - 1
FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 5 - 2
+
FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 5 - 2
FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
+
FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 0 - 5
+
Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 0 - 5
FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 1 - 1
+
FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 1 - 1
Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 2 - 1
+
Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 2 - 1
*'''týden  25, 14.1.2020 19:15
+
*'''týden  25, 14.1.2020 19:15 (12/73)'''
FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 5 - 1
+
FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 5 - 1
MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 2 - 3
+
FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 2 - 3
SFK czela U19 - FC Osová junior 3 - 2
+
SFK czela U19 - FC Osová junior 3 - 2
FC Princi Zelenice - Eintracht Holterfehn 5 - 0
+
FC Princi Zelenice - Eintracht Holterfehn 5 - 0
Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 2
+
Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 2
KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
+
KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 4 - 2
+
Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 4 - 2
*'''týden  26, 21.1.2020 19:15
+
*'''týden  26, 21.1.2020 19:15 (13/73)'''
RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 1 - 8
+
RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 1 - 8
FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 5 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 5 - 0
JEMALL junior - KECYNA Team Junior 5 - 1
+
JEMALL junior - KECYNA Team Junior 5 - 1
Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 3 - 1
+
Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 3 - 1
FC Osová junior - FC VelMez B 3 - 4
+
FC Osová junior - FC VelMez B 3 - 4
Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 3 - 2
+
Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 3 - 2
FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 3 - 3
+
FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 3 - 3
FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
+
FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
*'''týden  27, 28.1.2020 19:15
+
*'''týden  27, 28.1.2020 19:15 (14/73)'''
MFK Válcovny Plechu U-19 - RCF Oparno Juventud 4 - 1
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - RCF Oparno Juventud 4 - 1
SFK czela U19 - FKM Javorka 6 - 3
+
SFK czela U19 - FKM Javorka 6 - 3
FC Princi Zelenice - FC Osová junior 1 - 3
+
FC Princi Zelenice - FC Osová junior 1 - 3
Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
+
Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
+
FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 3 - 1
+
KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 3 - 1
FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 2
+
FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 2
Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 2 - 3
+
Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 2 - 3
*'''týden  28, 4.2.2020 19:15
+
*'''týden  28, 4.2.2020 19:15 (15/73)'''
RCF Oparno Juventud - FK Predátoři Přepeře 0 - 7
+
RCF Oparno Juventud - FK Predátoři Přepeře 0 - 7
JEMALL junior - FK Příbram U19 3 - 0
+
JEMALL junior - FK Příbram U19 3 - 0
Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 4 - 1
+
Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 4 - 1
FC Osová junior - Drakisflymania team 2 - 5
+
FC Osová junior - Drakisflymania team 2 - 5
Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
+
Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
FK Junior Comfort Dobratice - FC Princi Zelenice 2 - 3
+
FK Junior Comfort Dobratice - FC Princi Zelenice 2 - 3
FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 2
+
FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 2
MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 5 - 1
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 5 - 1
*'''týden  29, 11.2.2020 19:15
+
*'''týden  29, 11.2.2020 19:15 (16/73)'''
SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud 7 - 0
+
SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud 7 - 0
FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
+
FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
FC Princi Zelenice - FKM Javorka 0 - 5
+
FC Princi Zelenice - FKM Javorka 0 - 5
Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0
+
Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0
KECYNA Team Junior - FC Osová junior 0 - 7
+
KECYNA Team Junior - FC Osová junior 0 - 7
FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 3
+
FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 3
Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 1 - 4
+
Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 1 - 4
FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 1 - 0
+
FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 1 - 0
*'''týden  30, 18.2.2020 19:15
+
*'''týden  30, 18.2.2020 19:15 (1/74)'''
RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 0 - 6
+
RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 0 - 6
Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
+
Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 3
+
Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 3
FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
+
FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 3 - 0
+
FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 3 - 0
SFK czela U19 - FC VelMez B 1 - 2
+
SFK czela U19 - FC VelMez B 1 - 2
MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
+
MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
FKM Javorka - Drakisflymania team 1 - 5
+
FKM Javorka - Drakisflymania team 1 - 5
  
 
===Nejlepší střelci 1. ligy===
 
===Nejlepší střelci 1. ligy===

Revision as of 22:25, 19 February 2020

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek SFK czela U19. Liga pokračovala ve stejném složení družstev jako v předcházejícím ročníku.

Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FK Predátoři Přepeře 69 30 21 6 3 94 38 +56
MFK Válcovny Plechu U-19 68 30 22 6 2 96 57 +39
Drakisflymania team 67 30 22 1 7 111 62 +49
SFK czela U19 58 30 18 4 8 98 60 +38
JEMALL junior 50 30 16 2 12 68 51 +17
Eintracht Holterfehn 46 30 15 1 14 76 64 +12
FC Osová junior 46 30 14 4 12 75 65 +10
FC VelMez B 45 30 14 3 13 79 64 +15
FKM Javorka 44 30 14 2 14 71 68 +3
FC Princi Zelenice 42 30 12 6 12 80 73 +7
Asterix a spol_Juniors 35 30 9 8 13 52 61 -9
KECYNA Team Junior 34 30 11 1 18 55 83 -28
FK Junior Comfort Dobratice 28 30 7 7 16 42 50 -8
Arsenal FC ,,B" 28 30 8 4 18 61 87 -26
FK Příbram U19 27 30 8 3 19 51 85 -34
RCF Oparno Juventud 6 30 2 0 28 34 175 -141


Rozlosování 1. ligy

  • týden 1, 30.7.2019 19:15 (4/72)
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 1 - 0

KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3 FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4 FC VelMez B - SFK czela U19 2 - 3 Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 2 - 3 Drakisflymania team - FKM Javorka 0 - 4 JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 5 - 4

  • týden 2, 6.8.2019 19:15 (5/72)

RCF Oparno Juventud - SFK czela U19 2 - 7 FKM Javorka - FC Princi Zelenice 4 - 0 Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 0 - 1 FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 0 - 1 MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 4 - 3 Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 2 FC Osová junior - KECYNA Team Junior 4 - 2 JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 3

  • týden 3, 13.8.2019 19:15 (6/72)

FK Predátoři Přepeře - RCF Oparno Juventud 7 - 0 FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 1 Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 2 - 1 KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 0 FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 0 Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 0 SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4 FC Princi Zelenice - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0

  • týden 4, 20.8.2019 19:15 (7/72)

FKM Javorka - SFK czela U19 3 - 1 FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 0 - 0 RCF Oparno Juventud - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 6 Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 3 - 5 FC Osová junior - FC Princi Zelenice 1 - 3 Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 2 - 1 FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 5 - 0 JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0

  • týden 5, 27.8.2019 19:15 (8/72)

FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 3 - 5 Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 2 KECYNA Team Junior - JEMALL junior 2 - 1 Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 2 - 7 FC VelMez B - FC Osová junior 4 - 5 FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 1 - 1 SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2 MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 4 - 1

  • týden 6, 3.9.2019 19:15, (9/72)

RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 4 FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2 FC Osová junior - SFK czela U19 0 - 5 Eintracht Holterfehn - FC Princi Zelenice 5 - 1 JEMALL junior - Drakisflymania team 2 - 0 FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 2 - 1 FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 1 Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 4 - 1

  • týden 7, 10.9.2019 19:15 (10/72)

Asterix a spol_Juniors - RCF Oparno Juventud 5 - 1 KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 2 - 0 Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 4 - 3 FC Princi Zelenice - JEMALL junior 1 - 1 MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 5 - 1 SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1 FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0 FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 5 - 1

  • týden 8, 17.9.2019 19:15 (11/72)

RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 6 FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 4 Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 0 - 1 JEMALL junior - FC VelMez B 2 - 4 Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4 FK Příbram U19 - Drakisflymania team 1 - 4 FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice 6 - 2 Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 2 - 2

  • týden 9, 24.9.2019 19:15 (12/72)

KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 6 - 1 SFK czela U19 - JEMALL junior 3 - 0 Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 3 - 1 FC Princi Zelenice - FK Příbram U19 2 - 0 FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 1 - 3 MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 5 - 2 FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 3 - 0 FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 1 - 1

  • týden 10, 1.10.2019 19:15 (13/72)

Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1 RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 2 - 3 Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 3 - 2 FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 2 - 0 FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 2 KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 2 - 3 Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice 2 - 2 JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 1

  • týden 11, 8.10.2019 19:15, (14/72)

SFK czela U19 - FK Příbram U19 5 - 1 Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 7 - 2 FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 4 - 1 FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 5 - 3 FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 0 MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 3 FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 0 - 2 FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 0

  • týden 12, 15.10.2019 19:15, (15/72)

RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 2 - 1 JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1 FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3 Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 2 - 3 FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 4 - 1 Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 2 - 2 KECYNA Team Junior - FC VelMez B 1 - 5 Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 5 - 3

  • týden 13, 22.10.2019 19:15 (16/72)

SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 5 - 0 FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 8 - 0 MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 0 FKM Javorka - FK Příbram U19 3 - 2 FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 0 - 2 FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 4 FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 0 Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 3 - 5

  • týden 14, 29.10.2019 19:15 (1/73)

RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn 1 - 6 Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 3 - 0 JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 1 FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2 FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 2 - 0 Drakisflymania team - SFK czela U19 5 - 2 KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1 FC Princi Zelenice - FC VelMez B 3 - 1

  • týden 15, 5.11.2019 19:15 (2/73)

FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 7 - 2 SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 3 - 3 FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 1 - 1 FKM Javorka - KECYNA Team Junior 2 - 6 MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 2 - 5 FC Osová junior - FK Příbram U19 2 - 0 Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 1 - 2 Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 2

  • týden 16, 12.11.2019 19:15 (3/73)

RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 0 - 6 KECYNA Team Junior - FKM Javorka 1 - 0 Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3 FC Princi Zelenice - SFK czela U19 5 - 2 FK Příbram U19 - FC Osová junior 2 - 2 Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0 JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 5 - 1 FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 4 - 0

  • týden 17, 19.11.2019 19:15 (4/73)

Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud 8 - 0 FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2 Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 6 - 3 FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 1 - 0 FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 1 - 2 MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 3 - 1 FC VelMez B - FC Princi Zelenice 4 - 4 SFK czela U19 - Drakisflymania team 3 - 1

  • týden 18, 26.11.2019 19:15 (5/73)

RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 0 - 9 KECYNA Team Junior - SFK czela U19 2 - 5 FK Příbram U19 - FKM Javorka 2 - 3 Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3 FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2 Drakisflymania team - FC VelMez B 5 - 0 JEMALL junior - FC Osová junior 2 - 1 Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 4 - 1

  • týden 19, 3.12.2019 19:15 (6/73)

Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 7 - 1 FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 2 FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 1 - 1 SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 1 MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 1 FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 3 - 2 FC VelMez B - KECYNA Team Junior 5 - 0 FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 4

  • týden 20, 10.12.2019 19:15 (7/73)

RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 0 - 9 KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 1 - 3 Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 1 FK Příbram U19 - SFK czela U19 3 - 4 JEMALL junior - FKM Javorka 3 - 0 Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1 Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 2 - 2 FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1

  • týden 21, 17.12.2019 19:15 (8/73)

FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 9 - 0 FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 4 SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 2 MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 3 - 0 FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 6 - 0 FC VelMez B - FK Příbram U19 6 - 0 FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors 2 - 1 Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 4 - 1

  • týden 22, 24.12.2019 19:15 (9/73)

Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 4 - 4 FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice 4 - 2 RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 1 - 2 FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 4 - 0 JEMALL junior - SFK czela U19 1 - 3 Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2 FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1 Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 4

  • týden 23, 31.12.2019 19:15 (10/73)

FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud 2 - 1 FKM Javorka - FC Osová junior 3 - 4 SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3 FC VelMez B - JEMALL junior 0 - 2 MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 2 Drakisflymania team - FK Příbram U19 5 - 0 FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře 1 - 1 KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0

  • týden 24, 7.1.2020 19:15 (11/73)

RCF Oparno Juventud - Asterix a spol_Juniors 1 - 5 FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 2 - 5 JEMALL junior - FC Princi Zelenice 3 - 1 FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 5 - 2 FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3 Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 0 - 5 FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 1 - 1 Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 2 - 1

  • týden 25, 14.1.2020 19:15 (12/73)

FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 5 - 1 MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2 FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 2 - 3 SFK czela U19 - FC Osová junior 3 - 2 FC Princi Zelenice - Eintracht Holterfehn 5 - 0 Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 2 KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 4 Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 4 - 2

  • týden 26, 21.1.2020 19:15 (13/73)

RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 1 - 8 FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 5 - 0 JEMALL junior - KECYNA Team Junior 5 - 1 Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 3 - 1 FC Osová junior - FC VelMez B 3 - 4 Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 3 - 2 FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 3 - 3 FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3

  • týden 27, 28.1.2020 19:15 (14/73)

MFK Válcovny Plechu U-19 - RCF Oparno Juventud 4 - 1 SFK czela U19 - FKM Javorka 6 - 3 FC Princi Zelenice - FC Osová junior 1 - 3 Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 4 - 2 FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0 KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 3 - 1 FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 2 Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 2 - 3

  • týden 28, 4.2.2020 19:15 (15/73)

RCF Oparno Juventud - FK Predátoři Přepeře 0 - 7 JEMALL junior - FK Příbram U19 3 - 0 Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 4 - 1 FC Osová junior - Drakisflymania team 2 - 5 Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 1 - 2 FK Junior Comfort Dobratice - FC Princi Zelenice 2 - 3 FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 2 MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 5 - 1

  • týden 29, 11.2.2020 19:15 (16/73)

SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud 7 - 0 FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1 FC Princi Zelenice - FKM Javorka 0 - 5 Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0 KECYNA Team Junior - FC Osová junior 0 - 7 FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 3 Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 1 - 4 FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 1 - 0

  • týden 30, 18.2.2020 19:15 (1/74)

RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 0 - 6 Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 0 - 2 Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 3 FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0 FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 3 - 0 SFK czela U19 - FC VelMez B 1 - 2 MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice 4 - 2 FKM Javorka - Drakisflymania team 1 - 5

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Mikoláš Ježek Drakisflymania team 20 2
2. Pavel Melša FK Predátoři Přepeře 15 1
3. Martin Resler SFK czela U19 14 1
4. Ingmar Schemper Eintracht Holterfehn 14
5. Gustav Škárka MFK Válcovny Plechu U-19 13 1
6. Ján Blažko FC Princi Zelenice 13
7. Milan Stryja MFK Válcovny Plechu U-19 13
8. Olaf Jarmer Eintracht Holterfehn 12 1
9. František Jeřábek FC Osová junior 12
10. L'uboš Roziak FC Princi Zelenice 12
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.