Difference between revisions of "Cs/GBook2 Cup Junior (27. ročník)"

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
Line 1: Line 1:
 +
{{Cs/CupInfo|
 +
wcname = GBook2 Cup Junior|
 +
wcseasons = dorostenecký ligový systém |
 +
wchost = 27. ročník |
 +
teams = 16 |
 +
wcwinner = FK Predátoři Přepeře |
 +
wcsecond = MFK Válcovny Plechu U-19 |
 +
wcthird1 = Drakisflymania team  |
 +
}}
 +
Vítězem '''27. ročníku [[cs/GBook2 Cup Junior|GBook2 Cupu Junior]]''' se stal tým {{Cs|FK Predátoři Přepeře}}, ze stříbra se jako loni radoval celek {{Cs|MFK Válcovny Plechu U-19}} a bronz obhájil tým {{Cs|Drakisflymania team}}.
 +
 +
Dorostenecká soutěž pokračovala pod vedením hlavního organizátora, kterým byl Handy007.
 +
 +
'''Hracím dnem bylo úterý 19:15.'''
 +
 
==1. liga==
 
==1. liga==
 
;Před začátkem ročníku  
 
;Před začátkem ročníku  

Revision as of 18:20, 20 February 2020

GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 27. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif FK Predátoři Přepeře
Stříbro P2 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Bronz P3 blue.gif Drakisflymania team

Vítězem 27. ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým FK Predátoři Přepeře, ze stříbra se jako loni radoval celek MFK Válcovny Plechu U-19 a bronz obhájil tým Drakisflymania team.

Dorostenecká soutěž pokračovala pod vedením hlavního organizátora, kterým byl Handy007.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek SFK czela U19. Liga pokračovala ve stejném složení družstev jako v předcházejícím ročníku.

Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FK Predátoři Přepeře 69 30 21 6 3 94 38 +56
MFK Válcovny Plechu U-19 68 30 22 6 2 96 57 +39
Drakisflymania team 67 30 22 1 7 111 62 +49
SFK czela U19 58 30 18 4 8 98 60 +38
JEMALL junior 50 30 16 2 12 68 51 +17
Eintracht Holterfehn 46 30 15 1 14 76 64 +12
FC Osová junior 46 30 14 4 12 75 65 +10
FC VelMez B 45 30 14 3 13 79 64 +15
FKM Javorka 44 30 14 2 14 71 68 +3
FC Princi Zelenice 42 30 12 6 12 80 73 +7
Asterix a spol_Juniors 35 30 9 8 13 52 61 -9
KECYNA Team Junior 34 30 11 1 18 55 83 -28
FK Junior Comfort Dobratice 28 30 7 7 16 42 50 -8
Arsenal FC ,,B" 28 30 8 4 18 61 87 -26
FK Příbram U19 27 30 8 3 19 51 85 -34
RCF Oparno Juventud 6 30 2 0 28 34 175 -141


Rozlosování 1. ligy

  • týden 1, 30.7.2019 19:15 (4/72)
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
    • KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
    • FC VelMez B - SFK czela U19 2 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 2 - 3
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 0 - 4
    • JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 5 - 4
  • týden 2, 6.8.2019 19:15 (5/72)
    • RCF Oparno Juventud - SFK czela U19 2 - 7
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 4 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 0 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 0 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 4 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 4 - 2
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
  • týden 3, 13.8.2019 19:15 (6/72)
    • FK Predátoři Přepeře - RCF Oparno Juventud 7 - 0
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 2 - 1
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
    • FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 0
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 0
    • SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
    • FC Princi Zelenice - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
  • týden 4, 20.8.2019 19:15 (7/72)
    • FKM Javorka - SFK czela U19 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 0 - 0
    • RCF Oparno Juventud - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 6
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 3 - 5
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
    • Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 2 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 5 - 0
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
  • týden 5, 27.8.2019 19:15 (8/72)
    • FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 3 - 5
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 2 - 1
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 2 - 7
    • FC VelMez B - FC Osová junior 4 - 5
    • FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 4 - 1
  • týden 6, 3.9.2019 19:15, (9/72)
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2
    • FC Osová junior - SFK czela U19 0 - 5
    • Eintracht Holterfehn - FC Princi Zelenice 5 - 1
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 2 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 2 - 1
    • FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 4 - 1
  • týden 7, 10.9.2019 19:15 (10/72)
    • Asterix a spol_Juniors - RCF Oparno Juventud 5 - 1
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 2 - 0
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
    • FC Princi Zelenice - JEMALL junior 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 5 - 1
    • SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 5 - 1
  • týden 8, 17.9.2019 19:15 (11/72)
    • RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 6
    • FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 4
    • Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 0 - 1
    • JEMALL junior - FC VelMez B 2 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 1 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice 6 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 2 - 2
  • týden 9, 24.9.2019 19:15 (12/72)
    • KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 6 - 1
    • SFK czela U19 - JEMALL junior 3 - 0
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
    • FC Princi Zelenice - FK Příbram U19 2 - 0
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 5 - 2
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 1 - 1
  • týden 10, 1.10.2019 19:15 (13/72)
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 2 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 3 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 2 - 0
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 2
    • KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 2 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice 2 - 2
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 1
  • týden 11, 8.10.2019 19:15, (14/72)
    • SFK czela U19 - FK Příbram U19 5 - 1
    • Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 7 - 2
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 5 - 3
    • FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 0 - 2
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
  • týden 12, 15.10.2019 19:15, (15/72)
    • RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 2 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 2 - 2
    • KECYNA Team Junior - FC VelMez B 1 - 5
    • Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 5 - 3
  • týden 13, 22.10.2019 19:15 (16/72)
    • SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 5 - 0
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 8 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 4
    • FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 3 - 5
  • týden 14, 29.10.2019 19:15 (1/73)
    • RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn 1 - 6
    • Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 3 - 0
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 2 - 0
    • Drakisflymania team - SFK czela U19 5 - 2
    • KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • FC Princi Zelenice - FC VelMez B 3 - 1
  • týden 15, 5.11.2019 19:15 (2/73)
    • FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 7 - 2
    • SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 3 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 2 - 6
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 2 - 5
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 2 - 0
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 1 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
  • týden 16, 12.11.2019 19:15 (3/73)
    • RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 0 - 6
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 1 - 0
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
    • FC Princi Zelenice - SFK czela U19 5 - 2
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 5 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
  • týden 17, 19.11.2019 19:15 (4/73)
    • Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud 8 - 0
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 6 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 1 - 0
    • FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 3 - 1
    • FC VelMez B - FC Princi Zelenice 4 - 4
    • SFK czela U19 - Drakisflymania team 3 - 1
  • týden 18, 26.11.2019 19:15 (5/73)
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 0 - 9
    • KECYNA Team Junior - SFK czela U19 2 - 5
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 2 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 5 - 0
    • JEMALL junior - FC Osová junior 2 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
  • týden 19, 3.12.2019 19:15 (6/73)
    • Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 7 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 2
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 1 - 1
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 1
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • FC VelMez B - KECYNA Team Junior 5 - 0
    • FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 4
  • týden 20, 10.12.2019 19:15 (7/73)
    • RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 0 - 9
    • KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 1
    • FK Příbram U19 - SFK czela U19 3 - 4
    • JEMALL junior - FKM Javorka 3 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
  • týden 21, 17.12.2019 19:15 (8/73)
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 9 - 0
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 4
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 6 - 0
    • FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 4 - 1
  • týden 22, 24.12.2019 19:15 (9/73)
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 4 - 4
    • FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
    • RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 1 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 4 - 0
    • JEMALL junior - SFK czela U19 1 - 3
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 4
  • týden 23, 31.12.2019 19:15 (10/73)
    • FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud 2 - 1
    • FKM Javorka - FC Osová junior 3 - 4
    • SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3
    • FC VelMez B - JEMALL junior 0 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 2
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 5 - 0
    • FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře 1 - 1
    • KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
  • týden 24, 7.1.2020 19:15 (11/73)
    • RCF Oparno Juventud - Asterix a spol_Juniors 1 - 5
    • FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 2 - 5
    • JEMALL junior - FC Princi Zelenice 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 5 - 2
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 0 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 1 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 2 - 1
  • týden 25, 14.1.2020 19:15 (12/73)
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 5 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 2 - 3
    • SFK czela U19 - FC Osová junior 3 - 2
    • FC Princi Zelenice - Eintracht Holterfehn 5 - 0
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 2
    • KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 4 - 2
  • týden 26, 21.1.2020 19:15 (13/73)
    • RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 1 - 8
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 5 - 0
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 5 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 3 - 1
    • FC Osová junior - FC VelMez B 3 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 3 - 3
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
  • týden 27, 28.1.2020 19:15 (14/73)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - RCF Oparno Juventud 4 - 1
    • SFK czela U19 - FKM Javorka 6 - 3
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 1 - 3
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
    • KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 3 - 1
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 2 - 3
  • týden 28, 4.2.2020 19:15 (15/73)
    • RCF Oparno Juventud - FK Predátoři Přepeře 0 - 7
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 4 - 1
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 2 - 5
    • Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Princi Zelenice 2 - 3
    • FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 5 - 1
  • týden 29, 11.2.2020 19:15 (16/73)
    • SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud 7 - 0
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 0 - 5
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 0 - 7
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 1 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 1 - 0
  • týden 30, 18.2.2020 19:15 (1/74)
    • RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 0 - 6
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 3
    • FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 3 - 0
    • SFK czela U19 - FC VelMez B 1 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 1 - 5

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Mikoláš Ježek Drakisflymania team 20 2
2. Pavel Melša FK Predátoři Přepeře 15 1
3. Martin Resler SFK czela U19 14 1
4. Ingmar Schemper Eintracht Holterfehn 14
5. Gustav Škárka MFK Válcovny Plechu U-19 13 1
6. Ján Blažko FC Princi Zelenice 13
7. Milan Stryja MFK Válcovny Plechu U-19 13
8. Olaf Jarmer Eintracht Holterfehn 12 1
9. František Jeřábek FC Osová junior 12
10. L'uboš Roziak FC Princi Zelenice 12
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.