Cs/GBook2 Cup Junior (3. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 36-37)

Ročník 3. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif Slavoj SEF Kynšperk U18
Stříbro P2 blue.gif Chelsea Brno Fc "B"
Bronz P3 blue.gif juniors tym Cernikovice

Vítězem druhého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal Slavoj SEF Kynšperk U18, ze stříbra se radoval Chelsea Brno Fc "B" a bronz obdržel juniors tym Cernikovice. Tento ročník se hrál přes dvě sezony, a to 21. a 22., tj. 36. a 37. světovou sezonu. Při přihlašování měly přednost týmy, které se pravidelně účastnily seniorského GBook2 Cupu.

Týmy byly rozděleny do dvou lig. První ligu utvořilo 12 účastníků předchozího ročníku a do druhé ligy bylo zařazeno 12 nováčků. Poslední dva týmy 1. ligy po tomto ročníku měly sestoupit a první dva týmy 2. ligy měly postoupit.

Hracím dnem byla neděle 19:20

1. liga

Konečná tabulka

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Slavoj SEF Kynšperk U18 49 22 16 1 5 66 29 +37
Chelsea Brno Fc "B" 48 22 15 3 4 72 29 +43
juniors tym Cernikovice 46 22 15 1 6 80 35 +45
Lost in Teplice "B" 46 22 14 4 4 66 40 +26
Junior veverky 42 22 13 3 6 59 30 +29
Draci Olomouc B 39 22 12 3 7 62 31 +31
Slavka B 28 22 9 1 12 43 51 -8
FC Palhanec Junior 25 22 7 4 11 35 59 -24
FC SLOVAN LIBEREC 22 22 6 4 12 31 37 -6
Momáci Junior 22 22 5 7 10 12 19 -7
Tj Sokol Boleradice "B" 9 22 3 0 19 22 98 -76
SKP Mlada Boleslav B 4 22 1 1 20 13 103 -90


  • Červeně označené týmy se rozhodly neúčastnit se dalšího ročníku. Tým Tj Sokol Boleradice "B" se tak díky odhlášení Slavky B zachránil v 1. lize. SKP Mladá Boleslav by sestoupila i tak.

Rozlosování

Výsledek Datum a čas

FC SLOVAN LIBEREC 5 - 1 SKP Mladá Boleslav B 29.6.2008 19:20
Momáci Junior 0 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 29.6.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 4 juniors tym Cernikovice 29.6.2008 19:20
Draci Olomouc B 6 - 0 FC Palhanec Junior 29.6.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 3 Lost in Teplice "B" 29.6.2008 19:20
Slavka B 5 - 1 Junior veverky 29.6.2008 19:20

FC Palhanec Junior 1 - 8 Chelsea Brno Fc "B" 6.7.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 4 Slavka B 6.7.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 0 Lost in Teplice "B" 6.7.2008 19:20
Momáci Junior 0 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 6.7.2008 19:20
Junior veverky 1 - 2 Draci Olomouc B 6.7.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 0 - 6 Tj Sokol Boleradice "B" 6.7.2008 19:20

FC SLOVAN LIBEREC 3 - 5 Slavoj SEF Kynšperk U18 13.7.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 1 Momáci Junior 13.7.2008 19:20
Slavka B 11 - 0 SKP Mladá Boleslav B 13.7.2008 19:20
Draci Olomouc B 5 - 1 juniors tym Cernikovice 13.7.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 0 Junior veverky 13.7.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 7 - 1 FC Palhanec Junior 13.7.2008 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 5 - 1 FC Palhanec Junior 20.7.2008 19:20
Junior veverky 2 - 0 Lost in Teplice "B" 20.7.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 0 - 9 Draci Olomouc B 20.7.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 20.7.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 2 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 20.7.2008 19:20
Momáci Junior 0 - 1 Slavka B 20.7.2008 19:20

Draci Olomouc B 1 - 0 Momáci Junior 27.7.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 8 - 0 SKP Mladá Boleslav B 27.7.2008 19:20
Slavka B 3 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 27.7.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 27.7.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 6 juniors tym Cernikovice 27.7.2008 19:20
FC Palhanec Junior 0 - 5 Junior veverky 27.7.2008 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 1 - 2 Junior veverky 3.8.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 3 FC Palhanec Junior 3.8.2008 19:20
Momáci Junior 0 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 3.8.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 1 - 4 Lost in Teplice "B" 3.8.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 2 Draci Olomouc B 3.8.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 3 - 2 Slavka B 3.8.2008 19:20

Slavka B 3 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 10.8.2008 19:20
FC Palhanec Junior 4 - 1 SKP Mladá Boleslav B 10.8.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 4 - 2 Momáci Junior 10.8.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 10.8.2008 19:20
Junior veverky 3 - 0 juniors tym Cernikovice 10.8.2008 19:20
Draci Olomouc B 3 - 2 Tj Sokol Boleradice "B" 10.8.2008 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 3 juniors tym Cernikovice 17.8.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 1 - 6 Junior veverky 17.8.2008 19:20
Momáci Junior 2 - 1 FC Palhanec Junior 17.8.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 1 Lost in Teplice "B" 17.8.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 7 Chelsea Brno Fc "B" 17.8.2008 19:20
Slavka B 1 - 0 Draci Olomouc B 17.8.2008 19:20

Draci Olomouc B 3 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 24.8.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 0 Slavka B 24.8.2008 19:20
FC Palhanec Junior 2 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 24.8.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 3 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 24.8.2008 19:20
Junior veverky 0 - 0 Momáci Junior 24.8.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 7 - 0 SKP Mladá Boleslav B 24.8.2008 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 0 SKP Mladá Boleslav B 31.8.2008 19:20
Momáci Junior 0 - 1 juniors tym Cernikovice 31.8.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 0 Junior veverky 31.8.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 2 FC Palhanec Junior 31.8.2008 19:20
Slavka B 0 - 5 Lost in Teplice "B" 31.8.2008 19:20
Draci Olomouc B 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 31.8.2008 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 2 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 7.9.2008 19:20
FC Palhanec Junior 4 - 0 Slavka B 7.9.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 3 - 2 Draci Olomouc B 7.9.2008 19:20
Junior veverky 6 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 7.9.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 0 - 0 Momáci Junior 7.9.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 7.9.2008 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 14.9.2008 19:20
Draci Olomouc B 2 - 3 Lost in Teplice "B" 14.9.2008 19:20
Slavka B 2 - 0 FC Palhanec Junior 14.9.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 8 Junior veverky 14.9.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 3 - 0 juniors tym Cernikovice 14.9.2008 19:20
Momáci Junior 1 - 0 SKP Mladá Boleslav B 14.9.2008 19:20

SKP Mladá Boleslav B 3 - 4 Slavoj SEF Kynšperk U18 21.9.2008 19:20
Junior veverky 2 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 21.9.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 0 Momáci Junior 21.9.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 Draci Olomouc B 21.9.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 4 - 1 Slavka B 21.9.2008 19:20
FC Palhanec Junior 4 - 1 Tj Sokol Boleradice "B" 21.9.2008 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 1 Draci Olomouc B 28.9.2008 19:20
Slavka B 1 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 28.9.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 1 - 6 Lost in Teplice "B" 28.9.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 2 FC Palhanec Junior 28.9.2008 19:20
Momáci Junior 1 - 4 Junior veverky 28.9.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 0 - 7 juniors tym Cernikovice 28.9.2008 19:20

FC Palhanec Junior 0 - 0 Momáci Junior 12.10.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 12.10.2008 19:20
Junior veverky 5 - 0 SKP Mladá Boleslav B 12.10.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 5 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 12.10.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 2 - 2 FC SLOVAN LIBEREC 12.10.2008 19:20
Draci Olomouc B 4 - 0 Slavka B 12.10.2008 19:20

Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 9 Draci Olomouc B 19.10.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 1 Slavka B 19.10.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 19.10.2008 19:20
Momáci Junior 0 - 2 Lost in Teplice "B" 19.10.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 0 Junior veverky 19.10.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 1 - 4 FC Palhanec Junior 19.10.2008 19:20

Junior veverky 0 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 26.10.2008 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 4 juniors tym Cernikovice 26.10.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 6 - 0 SKP Mladá Boleslav B 26.10.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 0 Momáci Junior 26.10.2008 19:20
Draci Olomouc B 4 - 3 FC SLOVAN LIBEREC 26.10.2008 19:20
Slavka B 7 - 1 Tj Sokol Boleradice "B" 26.10.2008 19:20

FC SLOVAN LIBEREC 3 - 0 Slavka B 2.11.2008 19:20
Momáci Junior 0 - 0 Draci Olomouc B 2.11.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 7 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 2.11.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 6 - 0 Lost in Teplice "B" 2.11.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 0 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 2.11.2008 19:20
Junior veverky 3 - 1 FC Palhanec Junior 2.11.2008 19:20

FC Palhanec Junior 0 - 5 Slavoj SEF Kynšperk U18 9.11.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 3 - 3 Junior veverky 9.11.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 6 - 2 juniors tym Cernikovice 9.11.2008 19:20
Slavka B 0 - 0 Momáci Junior 9.11.2008 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 SKP Mladá Boleslav B 9.11.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 6 FC SLOVAN LIBEREC 9.11.2008 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 16.11.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 3 - 1 Slavka B 16.11.2008 19:20
Momáci Junior 3 - 1 Tj Sokol Boleradice "B" 16.11.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 1 Draci Olomouc B 16.11.2008 19:20
Junior veverky 1 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 16.11.2008 19:20
FC Palhanec Junior 0 - 2 Lost in Teplice "B" 16.11.2008 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 3 - 3 FC Palhanec Junior 23.11.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 3 - 2 Slavoj SEF Kynšperk U18 23.11.2008 19:20
Draci Olomouc B 2 - 3 Junior veverky 23.11.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 2 Momáci Junior 23.11.2008 19:20
Slavka B 0 - 6 juniors tym Cernikovice 23.11.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 4 - 2 SKP Mladá Boleslav B 23.11.2008 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 1 - 0 Momáci Junior 30.11.2008 19:20
SKP Mladá Boleslav B 0 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 30.11.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 8 - 3 Tj Sokol Boleradice "B" 30.11.2008 19:20
Junior veverky 4 - 0 Slavka B 30.11.2008 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 1 Draci Olomouc B 30.11.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 4 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 30.11.2008 19:20

2. liga

Konečná tabulka

Team Pts Pld W D L GF GA GD
meteor praha U18 54 22 18 0 4 99 43 +56
FC Kácata 50 22 15 5 2 65 28 +37
FC Ledec B 41 22 12 5 5 80 53 +27
Pilsen City U-19 41 22 13 2 7 62 36 +26
Iváci Junior 40 22 12 4 6 69 54 +15
Zbuzany boys 33 22 9 6 7 60 49 +11
Svijany chicks 29 22 9 2 11 52 53 -1
FC Osová junior 27 22 9 0 13 68 100 -32
MASAKR BOYS 24 22 7 3 12 42 44 -2
Hlubany youngs 17 22 5 2 15 29 59 -30
SK Laci 13 22 3 4 15 33 87 -54
FC Real Brno B 8 22 1 5 16 44 97 -53


  • Červeně označené týmy se rozhodly neúčastnit se dalšího ročníku. Týmy meteor praha U18 a FC Ledec B postoupily do 1. ligy. Nově se do dalšího ročníku přihlásily týmy Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů, FC Stredohor boys, Budoucnost Slávie, FK winner junior, Fc POLDI Zbytiny dor. a Lolci B.

Rozlosování

Výsledek Datum a čas

FC Real Brno B 5 - 5 FC Kácata 29.6.2008 19:20
SK Laci 4 - 3 FC Osová junior 29.6.2008 19:20
Zbuzany boys 2 - 1 Svijany chicks 29.6.2008 19:20
MASAKR BOYS 5 - 2 Iváci Junior 29.6.2008 19:20
FC Ledec B 5 - 3 meteor praha U18 29.6.2008 19:20
Hlubany youngs 0 - 5 Pilsen City U-19 29.6.2008 19:20

FC Kácata 4 - 2 meteor praha U18 6.7.2008 19:20
Svijany chicks 0 - 4 MASAKR BOYS 6.7.2008 19:20
FC Osová junior 4 - 3 Zbuzany boys 6.7.2008 19:20
Pilsen City U-19 7 - 0 FC Ledec B 6.7.2008 19:20
Iváci Junior 2 - 1 Hlubany youngs 6.7.2008 19:20
FC Real Brno B 9 - 0 SK Laci 6.7.2008 19:20

Hlubany youngs 3 - 0 Svijany chicks 13.7.2008 19:20
FC Ledec B 5 - 3 Iváci Junior 13.7.2008 19:20
SK Laci 0 - 4 FC Kácata 13.7.2008 19:20
meteor praha U18 4 - 1 Pilsen City U-19 13.7.2008 19:20
MASAKR BOYS 8 - 0 FC Osová junior 13.7.2008 19:20
Zbuzany boys 4 - 2 FC Real Brno B 13.7.2008 19:20

FC Kácata 3 - 2 Pilsen City U-19 20.7.2008 19:20
Iváci Junior 6 - 4 meteor praha U18 20.7.2008 19:20
Svijany chicks 3 - 1 FC Ledec B 20.7.2008 19:20
SK Laci 2 - 2 Zbuzany boys 20.7.2008 19:20
FC Real Brno B 3 - 3 MASAKR BOYS 20.7.2008 19:20
FC Osová junior 1 - 7 Hlubany youngs 20.7.2008 19:20

Zbuzany boys 0 - 0 FC Kácata 27.7.2008 19:20
MASAKR BOYS 2 - 0 SK Laci 27.7.2008 19:20
Hlubany youngs 2 - 1 FC Real Brno B 27.7.2008 19:20
FC Ledec B 11 - 0 FC Osová junior 27.7.2008 19:20
meteor praha U18 5 - 3 Svijany chicks 27.7.2008 19:20
Pilsen City U-19 2 - 0 Iváci Junior 27.7.2008 19:20

Svijany chicks 0 - 5 Pilsen City U-19 3.8.2008 19:20
FC Osová junior 3 - 5 meteor praha U18 3.8.2008 19:20
FC Kácata 1 - 2 Iváci Junior 3.8.2008 19:20
Zbuzany boys 2 - 0 MASAKR BOYS 3.8.2008 19:20
FC Real Brno B 3 - 3 FC Ledec B 3.8.2008 19:20
SK Laci 3 - 1 Hlubany youngs 3.8.2008 19:20

MASAKR BOYS 0 - 2 FC Kácata 10.8.2008 19:20
Hlubany youngs 1 - 2 Zbuzany boys 10.8.2008 19:20
FC Ledec B 6 - 2 SK Laci 10.8.2008 19:20
Pilsen City U-19 3 - 0 FC Osová junior 10.8.2008 19:20
meteor praha U18 7 - 3 FC Real Brno B 10.8.2008 19:20
Iváci Junior 2 - 1 Svijany chicks 10.8.2008 19:20

FC Kácata 3 - 1 Svijany chicks 17.8.2008 19:20
FC Osová junior 6 - 3 Iváci Junior 17.8.2008 19:20
FC Real Brno B 2 - 2 Pilsen City U-19 17.8.2008 19:20
SK Laci 3 - 5 meteor praha U18 17.8.2008 19:20
Zbuzany boys 2 - 2 FC Ledec B 17.8.2008 19:20
MASAKR BOYS 0 - 0 Hlubany youngs 17.8.2008 19:20

meteor praha U18 6 - 1 Zbuzany boys 24.8.2008 19:20
Hlubany youngs 0 - 4 FC Kácata 24.8.2008 19:20
FC Ledec B 2 - 0 MASAKR BOYS 24.8.2008 19:20
Pilsen City U-19 5 - 0 SK Laci 24.8.2008 19:20
Iváci Junior 8 - 0 FC Real Brno B 24.8.2008 19:20
Svijany chicks 4 - 2 FC Osová junior 24.8.2008 19:20

SK Laci 0 - 6 Iváci Junior 31.8.2008 19:20
FC Kácata 6 - 2 FC Osová junior 31.8.2008 19:20
FC Real Brno B 2 - 7 Svijany chicks 31.8.2008 19:20
MASAKR BOYS 2 - 3 meteor praha U18 31.8.2008 19:20
Zbuzany boys 3 - 4 Pilsen City U-19 31.8.2008 19:20
Hlubany youngs 1 - 4 FC Ledec B 31.8.2008 19:20

Pilsen City U-19 2 - 1 MASAKR BOYS 7.9.2008 19:20
FC Ledec B 2 - 2 FC Kácata 7.9.2008 19:20
Iváci Junior 2 - 2 Zbuzany boys 7.9.2008 19:20
meteor praha U18 5 - 0 Hlubany youngs 7.9.2008 19:20
Svijany chicks 4 - 0 SK Laci 7.9.2008 19:20
FC Osová junior 6 - 2 FC Real Brno B 7.9.2008 19:20

Hlubany youngs 1 - 5 meteor praha U18 14.9.2008 19:20
FC Kácata 5 - 1 FC Ledec B 14.9.2008 19:20
MASAKR BOYS 0 - 1 Pilsen City U-19 14.9.2008 19:20
Zbuzany boys 2 - 4 Iváci Junior 14.9.2008 19:20
SK Laci 1 - 5 Svijany chicks 14.9.2008 19:20
FC Real Brno B 4 - 7 FC Osová junior 14.9.2008 19:20

FC Osová junior 1 - 8 FC Kácata 21.9.2008 19:20
Svijany chicks 5 - 3 FC Real Brno B 21.9.2008 19:20
Pilsen City U-19 4 - 1 Zbuzany boys 21.9.2008 19:20
Iváci Junior 2 - 2 SK Laci 21.9.2008 19:20
FC Ledec B 1 - 6 Hlubany youngs 21.9.2008 19:20
meteor praha U18 5 - 1 MASAKR BOYS 21.9.2008 19:20

FC Kácata 3 - 0 Hlubany youngs 28.9.2008 19:20
MASAKR BOYS 0 - 3 FC Ledec B 28.9.2008 19:20
Zbuzany boys 3 - 6 meteor praha U18 28.9.2008 19:20
SK Laci 2 - 4 Pilsen City U-19 28.9.2008 19:20
FC Real Brno B 3 - 4 Iváci Junior 28.9.2008 19:20
FC Osová junior 5 - 3 Svijany chicks 28.9.2008 19:20

Svijany chicks 0 - 1 FC Kácata 12.10.2008 19:20
Iváci Junior 7 - 1 FC Osová junior 12.10.2008 19:20
meteor praha U18 4 - 1 SK Laci 12.10.2008 19:20
Pilsen City U-19 4 - 0 FC Real Brno B 12.10.2008 19:20
Hlubany youngs 0 - 1 MASAKR BOYS 12.10.2008 19:20
FC Ledec B 4 - 4 Zbuzany boys 12.10.2008 19:20

FC Kácata 1 - 0 MASAKR BOYS 19.10.2008 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 Hlubany youngs 19.10.2008 19:20
SK Laci 1 - 6 FC Ledec B 19.10.2008 19:20
FC Real Brno B 0 - 3 meteor praha U18 19.10.2008 19:20
Svijany chicks 2 - 2 Iváci Junior 19.10.2008 19:20
FC Osová junior 3 - 1 Pilsen City U-19 19.10.2008 19:20

Iváci Junior 1 - 3 FC Kácata 26.10.2008 19:20
Pilsen City U-19 2 - 2 Svijany chicks 26.10.2008 19:20
FC Ledec B 7 - 0 FC Real Brno B 26.10.2008 19:20
meteor praha U18 8 - 0 FC Osová junior 26.10.2008 19:20
MASAKR BOYS 2 - 0 Zbuzany boys 26.10.2008 19:20
Hlubany youngs 1 - 1 SK Laci 26.10.2008 19:20

FC Kácata 2 - 2 Zbuzany boys 2.11.2008 19:20
SK Laci 3 - 3 MASAKR BOYS 2.11.2008 19:20
FC Real Brno B 2 - 3 Hlubany youngs 2.11.2008 19:20
FC Osová junior 1 - 2 FC Ledec B 2.11.2008 19:20
Svijany chicks 2 - 1 meteor praha U18 2.11.2008 19:20
Iváci Junior 3 - 1 Pilsen City U-19 2.11.2008 19:20

Pilsen City U-19 1 - 3 FC Kácata 9.11.2008 19:20
meteor praha U18 5 - 0 Iváci Junior 9.11.2008 19:20
FC Ledec B 3 - 1 Svijany chicks 9.11.2008 19:20
Hlubany youngs 0 - 8 FC Osová junior 9.11.2008 19:20
MASAKR BOYS 5 - 0 FC Real Brno B 9.11.2008 19:20
Zbuzany boys 4 - 0 SK Laci 9.11.2008 19:20

FC Real Brno B 0 - 5 Zbuzany boys 16.11.2008 19:20
FC Osová junior 7 - 1 MASAKR BOYS 16.11.2008 19:20
FC Kácata 5 - 0 SK Laci 16.11.2008 19:20
Svijany chicks 4 - 1 Hlubany youngs 16.11.2008 19:20
Pilsen City U-19 2 - 4 meteor praha U18 16.11.2008 19:20
Iváci Junior 5 - 5 FC Ledec B 16.11.2008 19:20

meteor praha U18 6 - 0 FC Kácata 23.11.2008 19:20
FC Ledec B 5 - 1 Pilsen City U-19 23.11.2008 19:20
Hlubany youngs 0 - 1 Iváci Junior 23.11.2008 19:20
SK Laci 7 - 0 FC Real Brno B 23.11.2008 19:20
Zbuzany boys 9 - 2 FC Osová junior 23.11.2008 19:20
MASAKR BOYS 1 - 4 Svijany chicks 23.11.2008 19:20

FC Kácata 0 - 0 FC Real Brno B 30.11.2008 19:20
FC Osová junior 6 - 1 SK Laci 30.11.2008 19:20
Iváci Junior 4 - 3 MASAKR BOYS 30.11.2008 19:20
Svijany chicks 0 - 4 Zbuzany boys 30.11.2008 19:20
Pilsen City U-19 3 - 0 Hlubany youngs 30.11.2008 19:20
meteor praha U18 3 - 2 FC Ledec B 30.11.2008 19:20

Nejlepší střelci 2. ligy

# Hráč Tým G
1. Václav NEUMANN FC Ledec B 19
2. Martin INDRA FC Osová junior 16
3. Kamil VALIGURA FC Kácata 13
4. Vojtěch DOLEČEK meteor praha U18 12
5. Dan SALÁK FC Osová junior 12
6. Adam GOTTFRIED Pilsen City U-19 11
7. Ivo PHAM Pilsen City U-19 11
8. Adolf LOKAJ meteor praha U18 11
9. Rudolf TUREK meteor praha U18 10
10. Alfréd VORÁČ FC Kácata 9


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.