Cs/Hattrick

From Hattrick
Revision as of 17:44, 29 October 2008 by Jano112 (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigationJump to search

Hattrick je online fotbalová hra, kde obchoduješ s hráči a vedeš svůj tým v soutěži stejně jako několik stotisíců soupeřů z celého světa. Stejně tak jako hra, komunita hráčů poskytuje skvělou zábavu.

V současné době je v Hattricku 124 zemí. Každou sezonu HT Team přidává další země, které zde navíc soutěží v systému reprezentací. Je zde téměř 1 000 000 manažerů po celém světě.

Po krátké registraci uživatel obdrží tým. Velice často nováček dostává tým, který byl dosud řízen počítačem nebo tým, který jeho majitel opustil. Po tomto týmu "zdědí" ligu a tím i pozici v tabulce. Na začátek mu jsou vygenerováni noví hráči, nedostačující trenér, malý stadion a fanklub. Manažer by poté měl začít plnit úkoly licence manažera, po jejímž splnění má volnost v nastavování sestavy, atd. Dále se pouští do nákupu hráčů, zejména na trénink. Pokud je manažer úspěšný a zvítězí ve své lize, může postoupit do vyšší ligy. Lepší polovina vítězů postupuje přímo, druhá polovina hraje baráž s týmem, který skončil 5. nebo 6. ve vyšší lize (platí pro 1. - 6. ligovou úroveň).

V Hattricku máš volnost. Normální péče o tým zahrnuje možnost změny tréninkového typu, najímání a propouštění zaměstnanců, kupování a prodávání hráčů, nastavování sestavy na zápas, investice do juniorky, atd. Jsi tedy vlastníkem vlastního fotbalového klubu. Hráči musí být nastavení na určité pozice a máš na výběr z několika taktik a strategických možností.

Hattrick je stále ve vývoji a vývojáři hry stále přidávají nové věci do hry a mění stávající. Tyto novinky a nápady na změny jsou obvykle doprovázeny vášnivými debatami na konferencích. V minulosti se velice často objevovala myšlenka na zavedení Ligy Mistrů, která byla nakonec zavedena 19. prosince 2005 jako Hattrick Masters.

Největšími ligami na Hattricku jsou Španělsko, Švédsko, Nizozemsko, a další.

Fanoušek Hattricku

Hattrick také nabízí fanouška – placeného doplňku. Tento doplněk nabízí výtvarné ztvárnění stadionu, přidání čísel dresů hráčům, přidání loga, možnost založení či vstoupení do federací, atd.

Externí odkazy

Tento článek vznikl přeložením anglického článku Hattrick