Cs/Technický

From Hattrick
Revision as of 01:20, 23 May 2013 by Crazycompgeek (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigationJump to search
Specialty
Spec1Technic.png Technical
Spec2Quick.png Quick
Spec3Power.png Powerful
Spec5Head.png Head
Spec4Unpred.png Unpredictable
Spec6Regainer.png Resilient
Spec7support.png Support
SpecialEvent.png

Hráči se specialitou technický mohou mít během zápasu speciální událost.

Všichni techničtí hráči mají šanci na ztrátu zakončování a tvorby hry v dešti a šanci na zlepšení zakončování a tvorby hry ve slunečném počasí.

  • Techničtí obránci jsou touto specialitou ovlivněni pouze, pokud hrají ofenzivně - ovlivněna je jejich tvorba hry (možnost zhoršení v dešti, možnost zlepšení ve slunečném počasí). Na schopnost bránění nemá tato specialita žádný vliv.
  • Techničtí střední záložníci využívají hodně tvorbu hry, takže jsou touto specialitou často ovlivněni - možnost zhoršení v dešti, možnost zlepšení ve slunečném počasí.
  • Techničtí krajní záložníci mohou vytvořit šance při poražení soupeřova hráče se specialitou hlavičkář. Ovlivnění tvorby hry na slunci a v dešti je znatelnější pouze, když krajní záložníci hrají na střed, tzn. využívají více svoji tvorbu hry.
  • Techničtí útočníci využívají hodně zakončování, takže jsou touto specialitou často ovlivněni - možnost zhoršení zakončování v dešti, možnost zlepšení na slunci. Zhoršení/zlepšení tvorby hry je u nich znatelné pouze pokud hrají defenzivně. Mohou vytvořit šance při poražení soupeřova hráče se specialitou hlavičkář. A navíc, útočníci s individuálním pokynem "defenzivně" dostávají navíc 50% zvýšení příspěvku jejich skillu přihrávky do středního útoku, a obdrží menší příspěvek do krajních útoků ze skillu přihrávek.
Tento článek vznikl přeložením anglického článku Technical