Cs/Zápasový report

From Hattrick
INTERWIKI

· Česky · English · Français · Italiano · Magyar · Nederlands · 简化字 · Persian ·

Souhrn

V zápasovém reportu se zobrazují události, ke kterým dojde v průběhu zápasu. Zejména jsou to všechny šance, zranění a karty. Na začátku jsou vypsány informace o rozestavení a taktice, v 45. a 90. minutě je to potom držení míče, na konci zápasu potom zvládnutí taktiky a ratingy obou týmů.

Po kliknutí na hodnocení hráčů pod jménem týmů na pravé straně se zobrazí jak dobře hrál každý hráč, a to pomocí počtu hvězd. V průběhu zápasu se zobrazují jen události, které doposud proběhly, ratingy nikoliv. Při sledování zápasu pomocí HT-live se nové události kontrolují zhruba jednou za minutu a jsou zobrazeny červeným písmem. Pro mnoho hráčů je nový "červený text" jedním z nejradostnějších okamžiků na Hattricku.:)

Existuje mnoho jiných způsobů, jak sledovat průběh jednoho či více zápasů živě. Jsou pravidelně vyvíjeny a vylepšovány dobrovolnými programátory. Více najdete v sekci Pomocné programy.

Zápasový report je obnovován a doplňován přibližně jednou za minutu. Během prvních 5-10 minut každého zápasu nebývají ještě dostupné žádné informace. Jedná se o běžný stav.


Styl zápasových reportů

Pro každou událost obsahuje Hattrick mnoho způsobů, jakými může být vypsána. Například informace o gólu středem mohou vypadat následovně:

Třináctiletí Ultras domácího týmu jsou u vytržení - důvod jim dal (jméno hráče), který prošel středem obrany hostí a přesnou střelou zvýšil vedení svého celku (jméno týmu) na 2:0.

nebo také:

(jméno hráče) se po nádherné kombinaci ve středu hřiště dostává do střelecké pozice a zvyšuje na 5:0 ve prospěch týmu (jméno týmu).

Na stránce Kawasaki Tigers Clubhouse se nacházi dobrý nástroj pro shrnutí zápasového reportu a jeho převedení do formy, ve které může být vložen na konferenci.

Tento článek vznikl přeložením anglického článku Match report