Fa/Players

From Hattrick

تیم بزرگسالان یک تیم مجازی است که هر نفر وظیفه ی مدیریت آن را در هت تریک برعهده دارد. که شامل تعدادی بازیکن مجازی فوتبال است. معمولا مابین 20 تا 25 بازیکن (حداکثر 50 بازیکن).

مدیر تیم 11 بازیکن اصلی برای هر بازی از بین آنها انتخاب می کند (10 بازیکن و 1 دروازه بان) به اضافه ی 5 بازیکن تعویضی (مهاجم ، هافبک وسط ، هافبک کنار ، دفاع و دروازه بان).

در 26.11.2008 انجمن فوتبال هتتریک اعلام کرد که تعداد بازیکنان بزرگسال هر تیم نمی تواند بیشتر از 50 باشد. قبلا اگر بیشتر از 50 نفر می شد بازیکنان اضافی بیمار و ناخوش به نظر می رسیدند.

هر بازیکن ،نام و آی دی همراه با سن مخصوص به خود را دارد. و از مهارت ها ، شخصیت ها ، فرم ، تجربه و تخصص مناسب خلق شده است.

اما شما احتیاج خواهید داشت ستاره هایی که بازیکنانتان می گیرند را آنالیز کنید تا در بازی هایتان موفق شوید.

سن[edit]

یکی از مشخصه های بازیکن سن او می باشد. از شروع فصل 33 تاریخ تولد بازیکنان مخصوص خود آنهاست. و هر سال هت تریکی 112 روز می باشد. قبل از این به این صورت اجرا می شد که

هر بازیکن سن مخصوصی داشت و در آغاز هر فصل ، دوشنبه ها (قبل از شروع اولین بازی جام حذفی) سن شان به سرعت آپدیت می شد. بنابراین همه ی بازیکنان در هت تریک روز تولد مشترکی داشتند. در این باره می تونید به این دو مقاله مراجعه کنید تاثیر سن بازیکن و بازیکنان مسن

فرم[edit]

فرم یکی از ویژگی های مهم هر بازیکن می باشد و به این معنی می باشد که یک بازیکن تا چه حد می تواند از از مهارت هایش استفاده کند. شما توجه کنید که یک بازیکن خوب با فرم پایین از یک بازیکن ضعیف با فرم عالی کارایی پایین تری خواهد داشت

تجربه[edit]

بعضی از بازیکنان ممکن است توانایی های خارق العاده ای نداشته باشند. اما دانش آنها از بازی توانایی هایشان را بالا خواهد برد. بنابراین بازیکنان مسن و باتجربه اغلب نسبت به بازیکنان جوان و تازه کار همتای خود ، نمایش بهتری خواهند داشت. برای بحث کامل اینجا را کلیک کنید.

تخصص های بازیکن[edit]

بعضی از بازیکنان در هت تریک تخصص دارند که آنها را نسبت به سایرین متمایز می کند. یک بازیکن ممکن است فقط یک تخصص داشته باشد نه بیشتر. بازیکنان متخصص نسبت به آب و هوا تحت تاثیر قرار می گیرند. به عنوان مثال یک بازیکن سرعتی در آب و هوای بارانی نمی تواند به خوبی بازی کند. همچنین بازیکنان سر زن در حمله و دفاع بهتر از سایر بازیکنان فاقد این تخصص کار می کنند.

شخصیت[edit]

دست آخر اینکه یک بازیکن دارای چهار مشخصه ی شخصیتی می باشد. رهبری ، سازگاری ، درستکاری و خلق وخو.

آسیب دیدگی و اخراج[edit]

همه ی موارد بالا خوب و عالی هستند ولی بعضی اوقات بازیکن نمی تواند بازی کند... برای اطلاعات بیشتر صفحه آسیب دیدگی را ببینید .

کارت های زرد و قرمز[edit]

بازیکنان ممکن است حین بازی کارت بگیرند یا اخراج شوند. دو کارت زرد پی در پی در یک مسابقه ، باعث اخراج بازیکن می شود. اگر بازیکنی در یک مسابقه ی رسمی( مانند لیگ و جام حذفی) اخراج شود ، از بازی رسمی بعدی محروم خواهد شد گرفتن سه کارت زرد در سه بازی نیز همین نتیجه را خواهد داشت. این مورد در صفحه ی بازیکن با علامت کارت قرمز نشان داده می شود.

شما همچنین می توانید تعداد کارت های زرد بازیکن را هم در همان صفحه ببینید. در پایان فصل همه ی کارت های داده شده از صفحه ی بازیکن پاک خواهند شد.

یک بازیکن در یک بازی دوستانه می تواند کارت بگیرد، ولی این هیچ تاثیری بر بازی های دیگر نخواهد داشت

بازیکنان پرخاشگررفتارشان آن گونه است که نسبت به دیگر بازیکنان بیشتر در معرض گرفتن کارت قرار دارند مخصوصا اگر آنها غیر قابل اعتماد بوده و تجربه کم داشته باشند.

بازیکنانی که از بازی اخراج می شود بسته به دقایق حضور دربازی مجوز شرکت در تمرین را دریافت می کنند:اگر یک بازیکن در بازی لیگ اخراج شود لازم نیست همچنان در بازی میان هفته بازیش دهید

بازنشستگی[edit]

در هت تریک بازیکنان به دلخواه خودشان نمی توانند بازنشسته شوند. آنها همیشه اینطور به نظر می رسند که می توانند برای تیم بازی کنند و مفید باشند. هنگامی که مهارت یک بازیکن بسیار افت می کند ، دیگر نمی تواند برای باشگاه مفید باشد و ارزشی در بازار فروش نخواهد داشت (یا وقتی که مصدوم می شود و آسیب دیدگی اش تا انتهای فصل ادامه پیدا کند) او ممکن است از باشگاه اخراج شود و یا به عنوان بازنشسته در تالار افتخارات حضور یابد. بازیکن اخراج شده را دیگر نمی توان با نامش پیدا کرد. اگر تلاش کنید که صفحه اش رو پیدا کنید، فقط چند نکته از موارد شخصی و آخرین بار در جایی که دیده شده ، به چشمتان خواهد خورد. گاهی اوقات بازیکن اخراج شده به عنوان مربی استخدامی از خارج باشگاه ، شروع به فعالیت می کند

هم چنین ببینید[edit]