Difference between revisions of "Nl/U-20 World Cup"

From Hattrick
m (Ranglijst)
m (Robot: Automated text replacement (-\{\{[Ff]lag/(?P<nat>...)\}\} +{{Flagicon|\g<nat>}}))
 
Line 24: Line 24:
 
! '''Land''' ||width="50"| {{U-20WC1}} ||width="50"| {{U-20WC2}}  ||width="50"| {{U-20WC3}}  ||width="50"| '''Totaal'''
 
! '''Land''' ||width="50"| {{U-20WC1}} ||width="50"| {{U-20WC2}}  ||width="50"| {{U-20WC3}}  ||width="50"| '''Totaal'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/ROU}} Roemenië || 3 || 0 || 1 || '''4'''
+
|align="left"| {{Flagicon|ROU}} Roemenië || 3 || 0 || 1 || '''4'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/SWE}} Zweden || 3 || 0 || 1 || '''4'''
+
|align="left"| {{Flagicon|SWE}} Zweden || 3 || 0 || 1 || '''4'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/EST}} Estland || 2 || 1 || 2 || '''5'''
+
|align="left"| {{Flagicon|EST}} Estland || 2 || 1 || 2 || '''5'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/NOR}} Noorwegen|| 2 || 0 || 1 || '''3'''
+
|align="left"| {{Flagicon|NOR}} Noorwegen|| 2 || 0 || 1 || '''3'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/GER}} Duitsland || 1 || 0 || 3 || '''4'''
+
|align="left"| {{Flagicon|GER}} Duitsland || 1 || 0 || 3 || '''4'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/ITA}} Italië || 1 || 0 || 1 || '''2'''
+
|align="left"| {{Flagicon|ITA}} Italië || 1 || 0 || 1 || '''2'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/ESP}} Spanje || 0 || 3 || 0 || '''3'''
+
|align="left"| {{Flagicon|ESP}} Spanje || 0 || 3 || 0 || '''3'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/POL}} Polen || 0 || 2 || 0 || '''2'''
+
|align="left"| {{Flagicon|POL}} Polen || 0 || 2 || 0 || '''2'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/AUT}} Oostenrijk|| 0 || 1 || 2 || '''3'''
+
|align="left"| {{Flagicon|AUT}} Oostenrijk|| 0 || 1 || 2 || '''3'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/ENG}} Engeland || 0 || 1 || 2 || '''3'''
+
|align="left"| {{Flagicon|ENG}} Engeland || 0 || 1 || 2 || '''3'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/NED}} Nederland || 0 || 1 || 1 || '''2'''
+
|align="left"| {{Flagicon|NED}} Nederland || 0 || 1 || 1 || '''2'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/MEX}} Mexico || 0 || 1 || 0 || '''1'''
+
|align="left"| {{Flagicon|MEX}} Mexico || 0 || 1 || 0 || '''1'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/OCE}} Oceanië || 0 || 1 || 0 || '''1'''
+
|align="left"| {{Flagicon|OCE}} Oceanië || 0 || 1 || 0 || '''1'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/FRA}} Frankrijk || 0 || 1 || 0 || '''1'''
+
|align="left"| {{Flagicon|FRA}} Frankrijk || 0 || 1 || 0 || '''1'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/USA}} Verenigde Staten || 0 || 0 || 3 || '''3'''
+
|align="left"| {{Flagicon|USA}} Verenigde Staten || 0 || 0 || 3 || '''3'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/BEL}} België || 0 || 0 || 3 || '''3'''
+
|align="left"| {{Flagicon|BEL}} België || 0 || 0 || 3 || '''3'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/CZE}} Tsjechië || 0 || 0 || 1 || '''1'''
+
|align="left"| {{Flagicon|CZE}} Tsjechië || 0 || 0 || 1 || '''1'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/DEN}} Denemarken || 0 || 0 || 1 || '''1'''
+
|align="left"| {{Flagicon|DEN}} Denemarken || 0 || 0 || 1 || '''1'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/FIN}} Finland || 0 || 0 || 1 || '''1'''
+
|align="left"| {{Flagicon|FIN}} Finland || 0 || 0 || 1 || '''1'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
|align="left"| {{Flag/SUI}} Zwitserland || 0 || 0 || 1 || '''1'''
+
|align="left"| {{Flagicon|SUI}} Zwitserland || 0 || 0 || 1 || '''1'''
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|- align="center" bgcolor="#eeeeee"
 
|}
 
|}
Line 76: Line 76:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastlanden''' || || {{Flag/GER}} Duitsland  
+
| '''Gastlanden''' || || {{Flagicon|GER}} Duitsland  
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 40
 
| '''Aantal teams''' || || 40
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/SWE}} Zweden
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|SWE}} Zweden
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/OCE}} Oceanië
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|OCE}} Oceanië
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/USA}} Verenigde Staten <br /> {{Flag/ENG}} Engeland
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|USA}} Verenigde Staten <br /> {{Flagicon|ENG}} Engeland
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 96: Line 96:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/OCE}} Oceanië
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|OCE}} Oceanië
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 40
 
| '''Aantal teams''' || || 40
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/SWE}} Zweden
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|SWE}} Zweden
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/ENG}} Engeland
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|ENG}} Engeland
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/DEN}} Denemarken <br /> {{Flag/USA}} Verenigde Staten   
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|DEN}} Denemarken <br /> {{Flagicon|USA}} Verenigde Staten   
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 116: Line 116:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/ROU}} Roemenië
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|ROU}} Roemenië
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 40
 
| '''Aantal teams''' || || 40
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/ROU}} Roemenië
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|ROU}} Roemenië
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/POL}} Polen
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|POL}} Polen
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/EST}} Estland <br /> {{Flag/AUT}} Oostenrijk
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|EST}} Estland <br /> {{Flagicon|AUT}} Oostenrijk
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 136: Line 136:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/EGY}} Egypte
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|EGY}} Egypte
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 40
 
| '''Aantal teams''' || || 40
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/NOR}} Noorwegen
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|NOR}} Noorwegen
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/ESP}} Spanje
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|ESP}} Spanje
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/NED}} Nederland <br /> {{Flag/ROU}} Roemenië
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|NED}} Nederland <br /> {{Flagicon|ROU}} Roemenië
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 156: Line 156:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/CHI}} Chili
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|CHI}} Chili
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 82
 
| '''Aantal teams''' || || 82
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/ROU}} Roemenië
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|ROU}} Roemenië
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/NED}} Nederland
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|NED}} Nederland
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/EST}} Estland <br /> {{Flag/GER}} Duitsland
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|EST}} Estland <br /> {{Flagicon|GER}} Duitsland
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 176: Line 176:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/ITA}} Italië
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|ITA}} Italië
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 92
 
| '''Aantal teams''' || || 92
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/EST}} Estland
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|EST}} Estland
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/ESP}} Spanje
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|ESP}} Spanje
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/USA}} Verenigde Staten <br /> {{Flag/GER}} Duitsland
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|USA}} Verenigde Staten <br /> {{Flagicon|GER}} Duitsland
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 196: Line 196:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/MEX}} Mexico
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|MEX}} Mexico
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 102
 
| '''Aantal teams''' || || 102
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/NOR}} Noorwegen
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|NOR}} Noorwegen
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/AUT}} Oostenrijk
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|AUT}} Oostenrijk
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/SWE}} Zweden <br /> {{Flag/BEL}} België
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|SWE}} Zweden <br /> {{Flagicon|BEL}} België
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 216: Line 216:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/ISR}} Israël
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|ISR}} Israël
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 108
 
| '''Aantal teams''' || || 108
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/SWE}} Zweden
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|SWE}} Zweden
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/EST}} Estland
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|EST}} Estland
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/AUT}} Oostenrijk <br /> {{Flag/BEL}} België
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|AUT}} Oostenrijk <br /> {{Flagicon|BEL}} België
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 236: Line 236:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/MAS}} Maleisië
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|MAS}} Maleisië
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 114
 
| '''Aantal teams''' || || 114
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/GER}} Duitsland
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|GER}} Duitsland
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/MEX}} Mexico
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|MEX}} Mexico
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/CZE}} Tsjechië <br /> {{Flag/FIN}} Finland
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|CZE}} Tsjechië <br /> {{Flagicon|FIN}} Finland
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 256: Line 256:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/PER}} Peru
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|PER}} Peru
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 118
 
| '''Aantal teams''' || || 118
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/EST}} Estland
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|EST}} Estland
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/POL}} Polen
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|POL}} Polen
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/ENG}} Engeland <br /> {{Flag/SUI}} Zwitserland
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|ENG}} Engeland <br /> {{Flagicon|SUI}} Zwitserland
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 276: Line 276:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/FIN}} Finland
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|FIN}} Finland
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 122
 
| '''Aantal teams''' || || 122
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/ROU}} Roemenië
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|ROU}} Roemenië
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/ESP}} Spanje
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|ESP}} Spanje
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/GER}} Duitsland <br /> {{Flag/ITA}} Italië
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|GER}} Duitsland <br /> {{Flagicon|ITA}} Italië
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
Line 296: Line 296:
 
|
 
|
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
 
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%" style="margin: 0em; border-style=none; border-width=0px; background:#efefef;"
| '''Gastland''' || || {{Flag/KEN}} Kenia
+
| '''Gastland''' || || {{Flagicon|KEN}} Kenia
 
|-
 
|-
 
| '''Aantal teams''' || || 124
 
| '''Aantal teams''' || || 124
 
|-
 
|-
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flag/ITA}} Italië
+
| '''Winnaar''' || {{U-20WC1}} || {{Flagicon|ITA}} Italië
 
|-
 
|-
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flag/FRA}} Frankrijk  
+
| '''Finalist''' || {{U-20WC2}} || {{Flagicon|FRA}} Frankrijk  
 
|-
 
|-
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flag/BEL}} België <br /> {{Flag/NOR}} Noorwegen
+
| '''Halve finalisten''' || {{U-20WC3}} || {{Flagicon|BEL}} België <br /> {{Flagicon|NOR}} Noorwegen
 
|}
 
|}
 
|}
 
|}
  
 
[[Category:Dutch Hattrick Wiki|U-20 World Cup]]
 
[[Category:Dutch Hattrick Wiki|U-20 World Cup]]

Latest revision as of 20:22, 24 May 2010

De U-20 Wereld Beker is een internationaal toernooi voor Nationale Teams. Een nieuwe U-20 Wereld Beker competitie begint vrijwel direct nadat de oude competitie is afgelopen. Een competitie duurt twee seizoenen. Het toernooi wordt op dit moment voor de 12e keer georganiseerd.

De laatste rondes van het U-20 Wereld Beker toernooi worden in één land gehouden. Het land wordt gekozen door de HT's. De 12e U-20 Wereld Beker zal worden gehouden in Kenia, het tweede Afrikaanse land dat de eindfase organiseert. De eerste U-20 Wereld Beker werd in seizoen 16 in Duitsland georganiseerd; één seizoen nadat de eerste Wereld Beker was gespeeld. De eerste U-20 Wereld Beker is gestart met de 40 beste teams. De andere 10 teams streden voor de kleinere beker, de opkomende teams U20 beker. Twaalf landen werden of worden tot dusver bezocht voor de eindwedstrijden van de U-20 Wereld Beker. Oceanië en Noord-Amerika werden beide 1x bezocht. Afrika, Azië en Zuid-Amerika elk twee keer en Europa vier keer.

Anders dan de wereldbeker, bied de U-20 World Cup veel kansen aan gemotiveerde kleine en nieuwe landen. Dit komt doordat de spelers in de U-20 zeer jong zijn en vrij vaak gewisseld worden voor jongere. Daardoor moet elk land steeds nieuwe spelers optrainen en kan het niet terugvallen op zijn oude gloriën.

Tot dusver hebben 5 landen de U-20 Wereld Beker gewonnen. Duitsland eenmaal, Estland en Noorwegen elk twee maal. Roemenië en Zweden wonnen elk al drie keer. De meeste medailles (vijf stuks) werden door Estland gehaald. Zweden is het enige land dat al twee maal na elkaar de U-20 World Cup won.

Modus operandi[edit]

De kwalificatie ronden starten met U-20 nationale teams vanuit alle landen die deeluitmaken van Hattrick aan het begin van de campagne.

Uit de handleiding:

De World Cup wordt elk tweede seizoen gespeeld en start met een kwalificatieronde. 32 teams gaan via deze ronde door naar de World Cup. Er zijn drie achtereenvolgende groepsrondes, met 4 teams per groep waarvan de 2 hoogst geëindigde teams zich kwalificeren voor de volgende ronde. De laatste twee rondes zijn play-off wedstrijden, beginnend met de halve finales en eindigend met de World Cup Finale. De U-20 World Cup begint een seizoen na de World Cup, en volgt dezelfde opzet.

De plaatsing voor de World Cup Ronde 1 is gebaseerd op de ranglijst, die bepaald wordt door eerdere World Cup-resultaten. Als er geen World Cup-wedstrijden op de agenda staan, kunnen nationale teams vriendschappelijke wedstrijden spelen.

Ranglijst[edit]

Land Champion Runner-up Semi-finalist Totaal
Romania Roemenië 3 0 1 4
Sweden Zweden 3 0 1 4
Estonia Estland 2 1 2 5
Norway Noorwegen 2 0 1 3
Germany Duitsland 1 0 3 4
Italy Italië 1 0 1 2
Spain Spanje 0 3 0 3
Poland Polen 0 2 0 2
Austria Oostenrijk 0 1 2 3
England Engeland 0 1 2 3
Netherlands Nederland 0 1 1 2
Mexico Mexico 0 1 0 1
Oceania Oceanië 0 1 0 1
France Frankrijk 0 1 0 1
USA Verenigde Staten 0 0 3 3
Belgium België 0 0 3 3
Czech Republic Tsjechië 0 0 1 1
Denmark Denemarken 0 0 1 1
Finland Finland 0 0 1 1
Switzerland Zwitserland 0 0 1 1

U-20 World Cup Overzicht[edit]

U-20 World Cup I[edit]

World Cup I

(Global seizoen 16)

Gastlanden Germany Duitsland
Aantal teams 40
Winnaar Champion Sweden Zweden
Finalist Runner-up Oceania Oceanië
Halve finalisten Semi-finalist USA Verenigde Staten
England Engeland

U-20 World Cup II[edit]

World Cup II

(Global seizoen 18)

Gastland Oceania Oceanië
Aantal teams 40
Winnaar Champion Sweden Zweden
Finalist Runner-up England Engeland
Halve finalisten Semi-finalist Denmark Denemarken
USA Verenigde Staten

U-20 World Cup III[edit]

World Cup III

(Global seizoen 20)

Gastland Romania Roemenië
Aantal teams 40
Winnaar Champion Romania Roemenië
Finalist Runner-up Poland Polen
Halve finalisten Semi-finalist Estonia Estland
Austria Oostenrijk

U-20 World Cup IV[edit]

World Cup IV

(Global seizoen 22)

Gastland Egypt Egypte
Aantal teams 40
Winnaar Champion Norway Noorwegen
Finalist Runner-up Spain Spanje
Halve finalisten Semi-finalist Netherlands Nederland
Romania Roemenië

U-20 World Cup V[edit]

World Cup V

(Global seizoen 23-24)

Gastland Chile Chili
Aantal teams 82
Winnaar Champion Romania Roemenië
Finalist Runner-up Netherlands Nederland
Halve finalisten Semi-finalist Estonia Estland
Germany Duitsland

U-20 World Cup VI[edit]

World Cup VI

(Global seizoen 25-26)

Gastland Italy Italië
Aantal teams 92
Winnaar Champion Estonia Estland
Finalist Runner-up Spain Spanje
Halve finalisten Semi-finalist USA Verenigde Staten
Germany Duitsland

U-20 World Cup VII[edit]

World Cup VII

(Global seizoen 27-28)

Gastland Mexico Mexico
Aantal teams 102
Winnaar Champion Norway Noorwegen
Finalist Runner-up Austria Oostenrijk
Halve finalisten Semi-finalist Sweden Zweden
Belgium België

U-20 World Cup VIII[edit]

World Cup VIII

(Global seizoen 29-30)

Gastland Israel Israël
Aantal teams 108
Winnaar Champion Sweden Zweden
Finalist Runner-up Estonia Estland
Halve finalisten Semi-finalist Austria Oostenrijk
Belgium België

U-20 World Cup IX[edit]

World Cup IX

(Global seizoen 31-32)

Gastland Malaysia Maleisië
Aantal teams 114
Winnaar Champion Germany Duitsland
Finalist Runner-up Mexico Mexico
Halve finalisten Semi-finalist Czech Republic Tsjechië
Finland Finland

U-20 World Cup X[edit]

World Cup X

(Global seizoen 33-34)

Gastland Perú Peru
Aantal teams 118
Winnaar Champion Estonia Estland
Finalist Runner-up Poland Polen
Halve finalisten Semi-finalist England Engeland
Switzerland Zwitserland

U-20 World Cup XI[edit]

World Cup XI

(Global seizoen 35-36)

Gastland Finland Finland
Aantal teams 122
Winnaar Champion Romania Roemenië
Finalist Runner-up Spain Spanje
Halve finalisten Semi-finalist Germany Duitsland
Italy Italië

U-20 World Cup XII[edit]

World Cup XII

(Global seizoen 37-38)

Gastland Kenya Kenia
Aantal teams 124
Winnaar Champion Italy Italië
Finalist Runner-up France Frankrijk
Halve finalisten Semi-finalist Belgium België
Norway Noorwegen