Difference between revisions of "PBFNB Cup XII"

From Hattrick
 
(2 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 2: Line 2:
 
== Loting PBFNB XII ==
 
== Loting PBFNB XII ==
 
'''
 
'''
 +
 +
 +
XXXXXXXXXXXXXXX WORK IN PROGRESS XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
 +
  
 
Groep 1
 
Groep 1
  
 
Where_housed
 
Where_housed
 +
 
Koninklijke F.C. Wilskracht
 
Koninklijke F.C. Wilskracht
 +
 
Party Animals
 
Party Animals
 +
 
Appellation Bijlmer Controlee
 
Appellation Bijlmer Controlee
  
 
Groep 2
 
Groep 2
 +
 
Atlético Marseille
 
Atlético Marseille
 +
 
Voetbalplezier
 
Voetbalplezier
 +
 
Acts United FC
 
Acts United FC
 +
 
De Brouwertjes
 
De Brouwertjes
 +
  
 
Groep 3
 
Groep 3
  
 
Fc Burung Nuri
 
Fc Burung Nuri
 +
 
Dopefish
 
Dopefish
 +
 
Särkyä
 
Särkyä
 +
 
De Kwelgeesten
 
De Kwelgeesten
 +
  
 
Groep 4
 
Groep 4
 
De Fonzen
 
De Fonzen
 +
 
FC Olympique Brugge
 
FC Olympique Brugge
 +
 
F.C. Arsenal Rotterdam
 
F.C. Arsenal Rotterdam
 +
 
VVSG
 
VVSG
 +
  
 
Groep 5
 
Groep 5
 +
 
Real Jappstar
 
Real Jappstar
 +
 
Airtrapping United
 
Airtrapping United
 +
 
Faralley Rangers
 
Faralley Rangers
 +
 
Power Eagles
 
Power Eagles
 +
  
 
Groep 6
 
Groep 6
  
 
INNW
 
INNW
 +
 
FC Faralley
 
FC Faralley
 +
 
Cleanwood Rangers
 
Cleanwood Rangers
 +
 
Steau Roosenburg
 
Steau Roosenburg
 
 
 
 
  
 
== Het Speelschema voor de groepsfase ==
 
== Het Speelschema voor de groepsfase ==
  
  
Speeldag 1 Team 1 Team 2 Uitslag
+
Speeldag 1
 
 
Groep 1 Where_housed Party Animals ?-?
 
Groep 1 Appellation Bijlmer Controlee Koninklijke F.C. Wilskracht ?-?
 
 
 
Groep 2 Atlético Marseille Acts United FC ?-?
 
Groep 2 De Brouwertjes Voetbalplezier ?-?
 
  
Groep 3 Fc Burung Nuri Särkyä ?-?
+
where_housed - Party Animals 9-0
Groep 3 De Kwelgeesten Dopefish ?-?
 
  
Groep 4 De Fonzen F.C. Arsenal Rotterdam ?-?
+
Appellation Bijlmer Controlée Koninklijke f.c. Wilskracht 1-4
Groep 4 VVSG FC Olympique Brugge ?-?
 
  
Groep 5 Real Jappstar Faralley Rangers ?-?
 
Groep 5 Power Eagles Airtrapping United ?-?
 
  
Groep 6 INNW Cleanwood Rangers ?-?
+
Atlético Marseille Acts United FC 4-6
Groep 6 Steau Roosenburg FC Faralley ?-?
 
  
Speeldag 2 Team 1 Team 2 Uitslag
+
De Brouwertjes Voetbalplezier 1-6
  
Groep 1 Party Animals Koninklijke F.C. Wilskracht ?-?
 
Groep 1 Appellation Bijlmer Controlee Where_housed ?-?
 
  
Groep 2 Acts United FC Voetbalplezier ?-?
+
Fc Burung nuri Särkyä 0-5
Groep 2 De Brouwertjes Atlético Marseille ?-?
 
  
Groep 3 Särkyä Dopefish ?-?
+
De Kwelgeesten Dopefish 4-1
Groep 3 De Kwelgeesten Fc Burung Nuri ?-?
 
  
Groep 4 F.C. Arsenal Rotterdam FC Olympique Brugge ?-?
 
Groep 4 VVSG De Fonzen ?-?
 
  
Groep 5 Faralley Rangers Airtrapping United ?-?
+
De Fonzen F.C. Arsenal Rotterdam 2-2
Groep 5 Power Eagles Real Jappstar ?-?
 
  
Groep 6 Cleanwood Rangers FC Faralley ?-?
+
VVSG FC Olympique Brugge 2-3
Groep 6 Steau Roosenburg INNW ?-?
 
  
Speeldag 3 Team 1 Team 2 Uitslag
 
  
Groep 1 Koninklijke F.C. Wilskracht Where_housed ?-?
+
Real Jappstar Faralley Rangers 0-5
Groep 1 Party Animals Appellation Bijlmer Controlee ?-?
 
  
Groep 2 Voetbalplezier Atlético Marseille ?-?
+
Power Eagles Airtrapping United 2-1
Groep 2 Acts United FC De Brouwertjes ?-?
 
  
Groep 3 Dopefish Fc Burung Nuri ?-?
 
Groep 3 Särkyä De Kwelgeesten ?-?
 
  
Groep 4 FC Olympique Brugge De Fonzen ?-?
+
Cleanwood Rangers INNW 0-3
Groep 4 F.C. Arsenal Rotterdam VVSG ?-?
 
  
Groep 5 Airtrapping United Real Jappstar ?-?
+
Steau Roosenburg FC Faralley 2-4
Groep 5 Faralley Rangers Power Eagles ?-?
+
67
 +
groepsfase, ronde 2
 +
1 Party Animals Koninklijke f.c. Wilskracht 1-7
 +
1 Appellation Bijlmer Controlée where_housed 2-1
 +
2 Acts United FC Voetbalplezier 2-1
 +
2 De Brouwertjes Atlético Marseille 3-1
 +
3 Särkyä Dopefish 1-4
 +
3 De Kwelgeesten Fc Burung nuri 3-0
 +
4 F.C. Arsenal Rotterdam FC Olympique Brugge 0 5
 +
4 VVSG De Fonzen 0 7
 +
5 Faralley Rangers Airtrapping United 2 2
 +
5 Power Eagles Real Jappstar 5 1
 +
6 Cleanwood Rangers FC Faralley 0 3
 +
6 Steau Roosenburg INNW 1 6
 +
58
 +
groepsfase, ronde 3
 +
1 Koninklijke f.c. Wilskracht where_housed 1 5
 +
1 Party Animals Appellation Bijlmer Controlée 2 4
 +
2 Voetbalplezier Atlético Marseille 4 0
 +
2 Acts United FC De Brouwertjes 8 0
 +
3 Dopefish Fc Burung nuri 1 0
 +
3 Särkyä De Kwelgeesten 0 6
 +
4 FC Olympique Brugge De Fonzen 1 4
 +
4 F.C. Arsenal Rotterdam VVSG 1 0
 +
5 Airtrapping United Real Jappstar 8 0
 +
5 Faralley Rangers Power Eagles 1 0
 +
6 FC Faralley INNW 4 2
 +
6 Cleanwood Rangers Steau Roosenburg 1 2
 +
55
 +
 +
 +
==Knockout-fase PBFNB-cup==
 +
 +
 +
A where_housed Särkyä 5 1
 +
B Acts United FC F.C. Arsenal Rotterdam 2 0
 +
C De Kwelgeesten Airtrapping United 1 3
 +
D De Fonzen Appellation Bijlmer Controlée 1 2
 +
E Faralley Rangers INNW 3 2
 +
F FC Faralley Power Eagles 4 3
 +
G Koninklijke f.c. Wilskracht FC Olympique Brugge 9 0
 +
H Voetbalplezier Dopefish 1 3
 +
 +
kwartfinale
 +
I where_housed Acts United FC 6 3
 +
J Airtrapping United Appellation Bijlmer Controlée 2 1
 +
K Faralley Rangers FC Faralley 4 3
 +
L Koninklijke f.c. Wilskracht Dopefish 1 3
 +
 +
halve finale
 +
M where_housed Airtrapping United
 +
N Faralley Rangers Dopefish
 +
 +
FINALE
 +
O Winnaar M Winnaar N
  
Groep 6 FC Faralley INNW ?-?
 
Groep 6 Cleanwood Rangers Steau Roosenburg ?-?
 
  
 
[[Category: Friendly cups]]
 
[[Category: Friendly cups]]
 
[[Category: PBFNB|12]]
 
[[Category: PBFNB|12]]

Latest revision as of 20:22, 23 March 2010

Loting PBFNB XII


XXXXXXXXXXXXXXX WORK IN PROGRESS XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Groep 1

Where_housed

Koninklijke F.C. Wilskracht

Party Animals

Appellation Bijlmer Controlee

Groep 2

Atlético Marseille

Voetbalplezier

Acts United FC

De Brouwertjes


Groep 3

Fc Burung Nuri

Dopefish

Särkyä

De Kwelgeesten


Groep 4 De Fonzen

FC Olympique Brugge

F.C. Arsenal Rotterdam

VVSG


Groep 5

Real Jappstar

Airtrapping United

Faralley Rangers

Power Eagles


Groep 6

INNW

FC Faralley

Cleanwood Rangers

Steau Roosenburg

Het Speelschema voor de groepsfase

Speeldag 1

where_housed - Party Animals 9-0

Appellation Bijlmer Controlée Koninklijke f.c. Wilskracht 1-4


Atlético Marseille Acts United FC 4-6

De Brouwertjes Voetbalplezier 1-6


Fc Burung nuri Särkyä 0-5

De Kwelgeesten Dopefish 4-1


De Fonzen F.C. Arsenal Rotterdam 2-2

VVSG FC Olympique Brugge 2-3


Real Jappstar Faralley Rangers 0-5

Power Eagles Airtrapping United 2-1


Cleanwood Rangers INNW 0-3

Steau Roosenburg FC Faralley 2-4 67 groepsfase, ronde 2 1 Party Animals Koninklijke f.c. Wilskracht 1-7 1 Appellation Bijlmer Controlée where_housed 2-1 2 Acts United FC Voetbalplezier 2-1 2 De Brouwertjes Atlético Marseille 3-1 3 Särkyä Dopefish 1-4 3 De Kwelgeesten Fc Burung nuri 3-0 4 F.C. Arsenal Rotterdam FC Olympique Brugge 0 5 4 VVSG De Fonzen 0 7 5 Faralley Rangers Airtrapping United 2 2 5 Power Eagles Real Jappstar 5 1 6 Cleanwood Rangers FC Faralley 0 3 6 Steau Roosenburg INNW 1 6 58 groepsfase, ronde 3 1 Koninklijke f.c. Wilskracht where_housed 1 5 1 Party Animals Appellation Bijlmer Controlée 2 4 2 Voetbalplezier Atlético Marseille 4 0 2 Acts United FC De Brouwertjes 8 0 3 Dopefish Fc Burung nuri 1 0 3 Särkyä De Kwelgeesten 0 6 4 FC Olympique Brugge De Fonzen 1 4 4 F.C. Arsenal Rotterdam VVSG 1 0 5 Airtrapping United Real Jappstar 8 0 5 Faralley Rangers Power Eagles 1 0 6 FC Faralley INNW 4 2 6 Cleanwood Rangers Steau Roosenburg 1 2 55


Knockout-fase PBFNB-cup

A where_housed Särkyä 5 1 B Acts United FC F.C. Arsenal Rotterdam 2 0 C De Kwelgeesten Airtrapping United 1 3 D De Fonzen Appellation Bijlmer Controlée 1 2 E Faralley Rangers INNW 3 2 F FC Faralley Power Eagles 4 3 G Koninklijke f.c. Wilskracht FC Olympique Brugge 9 0 H Voetbalplezier Dopefish 1 3

kwartfinale I where_housed Acts United FC 6 3 J Airtrapping United Appellation Bijlmer Controlée 2 1 K Faralley Rangers FC Faralley 4 3 L Koninklijke f.c. Wilskracht Dopefish 1 3

halve finale M where_housed Airtrapping United N Faralley Rangers Dopefish

FINALE O Winnaar M Winnaar N