Sk/

From Hattrick


Úvod

Vitajte v Hattrick Wiki - encyklopédia týkajúca sa všetkých oblastí Hattricku. Tu dávame možnosť užívateľom vytvoriť ekvivalent Wikipedie pre svet Hattricku.

Môžete pridávať články z Vašej obľúbenej oblasti, čo sa Hattricku týka. V súčasnosti je dostupná len v niekoľkých jazykoch, ale časom predpokladáme pridanie ďalších.

Hattrick Wiki nie je moderovaná. Preto je na teba kladená veľká zodpovednosť ako prispievateľa. Prosíme Vás, aby ste nezneužívali Hattrick Wiki. Snažte sa byť čo najobjektívejší pri písaní článku. Prosíme Vás ďalej, aby ste nesabotovali tento projekt, nepublikujte informácie o podvodoch a vyšetrovaní GameMasterov. Toto je test, ak nastanú komplikácie, znova Hattrick Wiki pozastavíme.

Prispievajte čo najviac, nech sa tieto služby, ktoré Vám ponúkame, plne využijú. Chceme, aby sa rozčlenenie hry posunulo na ďalšiu úroveň, na miesto pre Vaše nápady, ktoré by sme rozvíjali spolu, na centrum zhromažďovania a analyzovania dát.

Pre viac informácií určených pre správne používanie Hattrick Wiki si pozrite stránku Začíname.

Poznámka: Je užitočné sa registrovať predtým (pod rovnakým nickom ako na Hattricku), než sa pustíte do úpravy stránok. Ostatní užívatelia takto môžu poukázať na chyby, ktoré ste urobili pri zmene stránok alebo len podiskutovať o týchto zmenách. Registrácia taktiež pomáha zamaskovať Vašu IP adresu.

/ Hattrick Team