Tour de Spam 2005

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
Eindstand Tour de Spam 2005
Klassement LoneDrinker 613 points
Tweede Robigoal 514 points
Derde jaspergod 477 points
Rode Lantaarn Mavuba 2 posts
Puntenklassement Swiebie 61 points
Tweede Gelderheld 53 points
Derde Manhattan 51 points
Bergklassement Mod-Palomar 70 points
Tweede Swiebie 55 points
Derde Bolle aap 50 points
Rode Trui Swiebie 24 points
Tweede Lightsun 9 points
Derde Gelderheld 6 points
Ploegenklassement Quickspam 1432 points
Tweede Domina-Vakantie 1034 points
Derde T-Modbile 952 points

The 2005 Tour de Spam was the first Tour de Spam, taking place from 1 Juny to ? July, 2005. It comprised 9 stages over 9 topics. The topics were held in the federation Sealand. The first Tour de Spam had no white jersey.


Still working on time page, Don't touch it please. Will be finished 30/05/2006. Thank you! Mavuba


Teams

DavitaMod-Lotto Quickspam
1. Mavuba 11. Buul
2. _Timbo_ 12. BakkerM
3. Manuel Beltran Martinez 28-05-1971 20px Spanje opg. 12e et. 13. Matthias Kessler 16-05-1979 20px Duitsland
4. George Hincapie 29-06-1973 20px Verenigde Staten 15e et. 14. Andreas Klöden 22-06-1975 20px Duitsland opg. 17e et.
5. Benjamin Noval Gonzalez 23-01-1979 20px Spanje 15. Daniele Nardello 02-08-1972 20px Italië
6. Pavel Padrnos 17-12-1970 20px Tsjechië 16. Stephan Schreck 15-07-1978 20px Duitsland
7. Jaroslav Popovitsj 04-01-1980 20px Oekraïne 17. Oscar Sevilla Ribera 29-09-1976 20px Spanje
8. José Luis Rubiera Vigil 27-01-1973 20px Spanje 18. Tobias Steinhauser 27-01-1972 20px Duitsland
9. Paolo Savoldelli 07-05-1973 20px Italië 17e et. 19. Alexander Vinokoerov 16-09-1973 20px Kazachstan 13e, 21e et.
Team CSC 20px Denemarken Illes Balears - Caisse d'Epargne 20px Spanje
ploegleiders: Bjarne Riis, Scott Sunderland ploegleiders: Eusebio Unzue, José Luis Jaimerena, Alfonso Galilea
21. Ivan Basso 26-11-1977 20px Italië 31. Francisco Mancebo 09-03-1976 20px Spanje
22. Kurt-Asle Arvesen 09-02-1975 20px Noorwegen 32. José Luis Arrieta 15-06-1971 20px Spanje
23. Bobby Julich 18-11-1971 20px Verenigde Staten 33. David Arroyo 07-01-1980 20px Spanje
24. Giovanni Lombardi 20-06-1969 20px Italië 34. Daniel Becke 12-03-1978 20px Duitsland
25. Luke Roberts 25-01-1977 20px Australië 35. Isaac Galvez Lopez 20-05-1975 20px Spanje opg. 8e et.
26. Carlos Sastre Candil 22-04-1975 20px Spanje 36. José Vicente Garcia Acosta 04-08-1972 20px Spanje
27. Nicki Sørensen 14-05-1975 20px Denemarken 37. Vladimir Karpets 20-09-1980 20px Rusland
28. Jens Voigt 17-09-1971 20px Duitsland b.t. 11e et. 38. Alejandro Valverde 25-04-1980 20px Spanje 10e et.; opg. 13e et.
29. David Zabriskie 12-01-1979 20px Verenigde Staten 1e et.; opg. 9e et. 39. Xabier Zandio 17-03-1977 20px Spanje
Davitamon - Lotto 20px België Rabobank 20px Nederland
ploegleiders: Marc Sergeant ploegleiders: Erik Breukink, Frans Maassen
41. Robbie McEwen 24-06-1972 20px Australië 5e, 7e, 13e et. 51. Denis Mensjov 25-01-1978 20px Rusland
42. Mario Aerts 31-12-1974 20px België 52. Michael Boogerd 28-05-1972 20px Nederland
43. Christophe Brandt 06-05-1977 20px België 53. Erik Dekker 21-08-1970 20px Nederland
44. Cadel Evans 14-02-1977 20px Australië 54. Karsten Kroon 29-01-1976 20px Nederland
45. Axel Merckx 08-08-1972 20px België 55. Gerben Löwik 29-06-1977 20px Nederland n.g. 14e et.
46. Fred Rodriguez 03-09-1973 20px Verenigde Staten 56. Joost Posthuma 08-03-1981 20px Nederland
47. Léon van Bon 28-01-1972 20px Nederland opg. 8e et. 57. Michael Rasmussen 01-06-1974 20px Denemarken 9e et.
48. Johan Van Summeren 04-02-1981 20px België 58. Marc Wauters 23-02-1969 20px België
49. Wim Vansevenant 23-12-1971 20px België 59. Pieter Weening 05-04-1981 20px Nederland 8e et.
Phonak Hearing Systems 20px Zwitserland Fassa Bortolo 20px Italië
ploegleiders: René Savay, Jacques Michaud, Juan Fernandes ploegleiders: Allessandro Giannetti, Alberto Volpi, Bruno Cenghialta, Mario Chiesa
61. Santiago Botero Echeverry 27-10-1972 20px Colombia 71. Fabian Cancellara 18-03-1981 20px Zwitserland
62. Bert Grabsch 19-06-1975 20px Duitsland 72. Lorenzo Bernucci 15-09-1979 20px Italië 6e et.
63. Ignacio Gutierrez Cataluna 01-12-1977 20px Spanje 73. Claudio Corioni 26-12-1982 20px Italië opg. 6e et.
64. Robert Hunter 22-04-1977 20px Zuid-Afrika opg. 12e et. 74. Mauro Facci 11-05-1982 20px Italië
65. Nicolas Jalabert 13-04-1973 20px Frankrijk 75. Juan Antonio Flecha 17-09-1977 20px Spanje
66. Floyd Landis 14-10-1975 20px Verenigde Staten 76. Dario Frigo 18-09-1973 20px Italië n.g. 11e et.
67. Alexandre Moos 22-12-1972 20px Zwitserland 77. Massimo Giunti 29-07-1974 20px Italië
68. Oscar Pereiro Sio 03-08-1977 20px Spanje 16e et. 78. Volodymir Gustov 15-02-1977 20px Oekraïne
69. Steve Zampieri 04-06-1977 20px Zwitserland opg. 7e et. 79. Kim Kirchen 03-07-1978 20px Luxemburg opg. 11e et.
Saunier Duval - Prodir 20px Spanje Liberty Seguros - Würth Team 20px Spanje
ploegleiders: Pietro Algeri, Mattheo Algeri, Joxean Fernandez ploegleiders: Manuel Baldas
81. Juan Manuel Garate 24-04-1976 20px Spanje 91. Roberto Heras 21-02-1974 20px Spanje
82. Rubens Bertogliati 09-05-1979 20px Zwitserland 92. Joseba Beloki 12-08-1973 20px Spanje
83. David Cañada García 11-03-1975 20px Spanje 93. Alberto Contador Velasco 06-12-1982 20px Spanje
84. Nicolas Fritsch 19-12-1978 20px Frankrijk opg. 12e et. 94. Allan Davis 27-07-1980 20px Australië
85. José Angel Gomez Marchante 30-05-1980 20px Spanje opg. 9e et. 95. Igor Gonzalez de Galdeano 01-11-1973 20px Spanje opg. 9e et.
86. Christopher Horner 23-10-1971 20px Verenigde Staten 96. Jörg Jaksche 23-07-1976 20px Duitsland
87. Leonardo Piepoli 29-09-1971 20px Italië 97. Luis Leon Sanchez Gil 24-11-1983 20px Spanje
88. Manuel Quinziato 30-10-1979 20px Italië 98. Marcos Antonio Serrano 08-09-1972 20px Spanje 18e et.
89. Constantino Zaballa 15-05-1978 20px Spanje opg. 5e et. 99. Angel Vicioso Arcos 13-04-1977 20px Spanje
Crédit Agricole 20px Frankrijk Liguigas - Bianchi 20px Italië
ploegleiders: Roger Legeay ploegleiders: Stefano Zanatta, Dario Mariuzzo, Roberto Damiani
101. Christophe Moreau 12-04-1971 20px Frankrijk 111. Stefano Garzelli 16-07-1973 20px Italië
102. Laszlo Bodrogi 11-12-1976 20px Hongarije 112. Michael Albasini 20-12-1980 20px Zwitserland
103. Pietro Caucchioli 28-08-1975 20px Italië 113. Magnus Bäckstedt 30-01-1975 20px Zweden n.g. 16e et.
104. Patrice Halgand 02-03-1974 20px Frankrijk 114. Kjell Carlström 18-10-1976 20px Finland
105. Sébastien Hinault 11-02-1974 20px Frankrijk 115. Dario David Cioni 02-12-1974 20px Italië
106. Thor Hushovd 18-01-1978 20px Noorwegen 116. Mauro Gerosa 09-10-1974 20px Italië
107. Sébastien Joly 25-06-1979 20px Frankrijk 117. Marcus Ljungqvist 26-10-1974 20px Zweden
108. Andrej Kasjetsjkin 21-03-1980 20px Kazachstan 118. Luciano André Pagliarini 18-04-1978 20px Brazilië opg. 9e et.
109. Jaan Kirsipuu 17-07-1969 20px Estland opg. 9e et. 119. Franco Pellizotti 15-01-1978 20px Italië
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 20px Frankrijk Quick·Step - Innergetic 20px België
ploegleiders: Francis Van Londersele, Bernard Quilfen, Lionel Marie ploegleiders: Luca Guercilena, Serge Parsani, Rik van Slycke, Wilfried Peeters
121. Stuart O'Grady 06-08-1973 20px| Australië 131. Tom Boonen 15-10-1980 20px België 2e, 3e et.; n.g. 12e et.
122. Stéphane Augé 06-12-1974 20px Frankrijk 132. Wilfried Cretskens 10-07-1976 20px België opg. 15e et.
123. Frédéric Bessy 09-01-1972 20px Frankrijk 133. Kevin Hulsmans 11-04-1978 20px België b.t. 11e et.
124. Sylvain Chavanel 30-06-1979 20px Frankrijk 134. Servais Knaven 06-03-1971 20px Nederland
125. Thierry Marichal 13-06-1973 20px| België 135. Michael Rogers 20-12-1979 20px Australië
126. David Moncoutié 30-04-1975 20px Frankrijk 12e et. 136. Patrik Sinkewitz 20-10-1980 20px Duitsland
127. Janek Tombak 22-07-1976 20px| Estland 137. Bram Tankink 03-12-1978 20px Nederland
128. Cédric Vasseur 18-08-1970 20px Frankrijk 138. Guido Trenti 27-12-1972 20px Verenigde Staten
129. Matthew White 22-02-1974 20px| Australië 139. Stefano Zanini 23-01-1969 20px Italië opg. 11e et.
Bouygues Télécom 20px Frankrijk Lampre - Caffita 20px Italië
ploegleiders: Dominique Arnould, Christian Guiberteau, Ismali Mottier ploegleiders: Fabrizio Bontempi, Giuseppe Martinelli, Guido Bontempi
141. Didier Rous 18-09-1970 20px Frankrijk 151. Eddy Mazzoleni 29-07-1973 20px Italië
142. Walter Bénéteau 28-07-1972 20px Frankrijk 152. Gianluca Bortolami 28-08-1968 20px Italië n.g. 16e et.
143. Laurent Brochard 26-03-1968 20px Frankrijk 153. Salvatore Commesso 28-03-1975 20px Italië
144. Pierrick Fédrigo 30-11-1978 20px Frankrijk 154. Gerrit Glomser 01-04-1975 20px Oostenrijk opg. 10e et.
145. Anthony Geslin 09-06-1980 20px Frankrijk 155. David Loosli 08-05-1980 20px Zwitserland
146. Laurent Lefèvre 02-07-1976 20px Frankrijk 156. Evgeni Petrov 25-05-1978 20px Rusland dis. 10e et.
147. Jérôme Pineau 02-01-1980 20px Frankrijk 157. Daniele Righi 28-03-1976 20px Italië
148. Matthieu Sprick 29-09-1981 20px Frankrijk 158. Alessandro Spezialetti 14-01-1975 20px Italië opg. 7e et.
149. Thomas Voeckler 22-06-1979 20px Frankrijk 159. Gorazd Stangelj 27-01-1973 20px Slovenië
Team Gerolsteiner 20px Duitsland La Française des Jeux 20px Frankrijk
ploegleiders: Hans-Michael Holczer, Theo Maucher ploegleiders: Marc Madiot
161. Georg Totschnig 25-05-1971 20px Oostenrijk 14e et. 171. Bradley McGee 24-02-1976 20px Australië
162. Robert Förster 27-01-1978 20px Duitsland 172. Sandy Casar 02-02-1979 20px Frankrijk
163. Sebastian Lang 15-09-1979 20px Duitsland 173. Baden Cooke 12-10-1978 20px Australië
164. Levi Leipheimer 24-10-1973 20px Verenigde Staten 174. Carlos Da Cruz 20-12-1974 20px Frankrijk
165. Michael Rich 23-09-1969 20px Duitsland 175. Bernhard Eisel 17-02-1981 20px Oostenrijk
166. Ronny Scholz 24-04-1978 20px Duitsland 176. Philippe Gilbert 05-07-1982 20px België
167. Fabian Wegmann 20-06-1980 20px Duitsland 177. Thomas Lövkvist 04-04-1984 20px Zweden
168. Peter Wrolich 30-05-1974 20px Oostenrijk 178. Christophe Mengin 03-09-1968 20px Frankrijk n.g. 8e et.
169. Beat Zberg 10-05-1971 20px Zwitserland 179. Francis Mourey 08-12-1980 20px Frankrijk
Domina Vacanze 20px Italië Euskaltel - Euskadi 20px Spanje
ploegleiders: Vittorio Algeri, Antonio Bevilacqua, Oscar Pellicioli ploegleiders: Miguel Madariaga Barinaga, Julian Gorospe
181. Sergej Gontsjar 03-07-1970 20px Oekraïne n.g. 8e et. 191. Iban Mayo Diez 19-08-1977 20px Spanje
182. Alessandro Bertolini 27-07-1971 20px Italië 192. Iker Camaño Ortuzar 14-03-1979 20px Spanje
183. Alessandro Cortinovis 11-10-1977 20px Italië 193. Unai Etxebarria Arana 21-11-1972 20px Venezuela
184. Angelo Furlan 21-06-1977 20px Italië opg. 12e et. 194. Iker Flores Galarza 28-07-1976 20px Spanje
185. Andriy Grivko 07-08-1983 20px Oekraïne 195. David Herrero Llorente 18-10-1979 20px Spanje opg. 15e et.
186. Maxim Iglinskiy 18-04-1981 20px Kazachstan 196. Inaki Isasi Flores 20-04-1977 20px Spanje
187. Jörg Ludewig 09-09-1975 20px Duitsland 197. Inigo Landaluze Intxaurraga 09-05-1977 20px Spanje
188. Rafael Nuritdinov 12-06-1977 20px Oezbekistan 198. Egoi Martinez de Esteban 15-05-1978 20px Spanje
189. Alessandro Vanotti 16-09-1980 20px Italië 199. Haimar Zubeldia Aguirre 01-04-1977 20px Spanje
Ag2r Prévoyance 20px Frankrijk

De vetgedrukte nummers geven overwinningen in de betreffende etappes aan. Verder staat bij alle renners ofwel de klassering in het eindklassement ofwel de etappe waarin men uitgevallen is.
Verklaring van de afkortingen:
et. = etappe
opg. = opgave
n.g. = niet gestart
b.t. = buiten de tijdslimiet gefinishd
dis. = diskwalificatie

ploegleiders: Laurent Biondi
201. Jean-Patrick Nazon 18-01-1977 20px Frankrijk opg. 11e et.
202. Mikel Astarloza 17-11-1979 20px Spanje
203. Sylvain Calzati 01-07-1979 20px Frankrijk opg. 8e et.
204. Samuel Dumoulin 20-08-1980 20px Frankrijk
205. Simon Gerrans 16-05-1980 20px Australië
206. Stéphane Goubert 13-03-1970 20px Frankrijk
207. Joeri Krivtsov 07-02-1979 20px Oekraïne
208. Nicolas Portal 23-04-1979 20px Frankrijk
209. Ludovic Turpin 22-03-1975 20px Frankrijk