Tr/

From Hattrick
Revision as of 14:24, 26 December 2009 by Krofesyonel (talk | contribs)
Jump to navigationJump to search


Giriş

Hattrick Viki'ye, Hattrick ile ilgili her şeyi içeren bu ansiklopediye hoş geldiniz. Burada kullanıcılara Vikipedi'nin Hattrick dünyası için benzerini yaratma fırsatı veriyoruz.

Hattrick'le ilgili sevdiğiniz konuları içeren makaleler eklemekten sakınmayın. Şu an için dil olarak sadece İngilizce müsait fakat zamanla daha çok dil eklemeyi umuyoruz.

Hattrick Viki şu an için kontrol altında tutulmuyor. Bu ortam, katkı sağlayan birisi olarak size önemli bir sorumluluk yüklüyor. Lütfen Hattrick Viki'yi kötüye kullanmayın. Bir makale yazarken mümkün olduğunca tarafsız olmaya çalışın. Baltalamayın. Hile, GM kararları ve incelemeleri ile ilgili bilgi yayınlamayın. Deneme amaçlı başlayan bu iş, sıralanan nedenler yüzünden eğer yürümezse vikiyi tekrar kapatmak durumunda kalacağız.

Sunduğumuz hizmetlere faydalı bir ek olması için lütfen yapabildiğiniz kadar katkı yapın. Buranın; oyunun açılımının bir sonraki düzeye çıktığı, fikirlerinizin herkesle birlikte gelişebildiği bir ortam ve bilgilerin toplanıp çözümlendiği bir merkez olmasını istiyoruz.

Hattrick Viki'nin nasıl kullanılacağına dair daha fazla bilgi görmek için Başlangıç sayfasına bakın.

Not: Sayfaları düzenlemeye başlamadan önce (tercihen Hattrick'teki kullanıcı adınızla) kayıt olmanız gereklidir.

Hattrick Ekibi