Difference between revisions of "Unofficial Clubteams World Championship"

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
m
Line 69: Line 69:
 
* 30.08.1998 (League): Sunne IK - Puacas änglar 3 - 1  
 
* 30.08.1998 (League): Sunne IK - Puacas änglar 3 - 1  
 
* 02.09.1998 (League): FC Utah - Sunne IK 2 - 4  
 
* 02.09.1998 (League): FC Utah - Sunne IK 2 - 4  
06.09.1998 (League): Mercury FC - Sunne IK 1 - 4  
+
* 06.09.1998 (League): Mercury FC - Sunne IK 1 - 4  
09.09.1998 (League): LOF Fc - Sunne IK 2 - 3  
+
* 09.09.1998 (League): LOF Fc - Sunne IK 2 - 3  
13.09.1998 (League): Sunne IK - Talangen Stars 0 - 0  
+
* 13.09.1998 (League): Sunne IK - Talangen Stars 0 - 0  
16.09.1998 (League): Matte ducks - Sunne IK 2 - 3  
+
* 16.09.1998 (League): Matte ducks - Sunne IK 2 - 3  
20.09.1998 (League): Talangen Stars - Sunne IK 3 - 2  
+
*20.09.1998 (League): Talangen Stars - Sunne IK 3 - 2  
 
+
*23.09.1998 (Friendly): F.C. Göteborg - Talangen Stars 2 - 1  
23.09.1998 (Friendly): F.C. Göteborg - Talangen Stars 2 - 1  
+
*27.09.1998 (League): F.C. Göteborg - Peking Stars 4 - 1  
 
+
*30.09.1998 (Friendly): BOIK - F.C. Göteborg 1 - 1  
27.09.1998 (League): F.C. Göteborg - Peking Stars 4 - 1  
+
*04.10.1998 (League): Lundby Blazers - F.C. Göteborg 0 - 1  
30.09.1998 (Friendly): BOIK - F.C. Göteborg 1 - 1  
+
*07.10.1998 (Friendly): Laxens BK - F.C. Göteborg 3 - 6  
04.10.1998 (League): Lundby Blazers - F.C. Göteborg 0 - 1  
+
*11.10.1998 (League): F.C. Göteborg - IFK Niklas 8 - 0  
07.10.1998 (Friendly): Laxens BK - F.C. Göteborg 3 - 6  
+
*14.10.1998 (Friendly): Aladdin Luffers - F.C. Göteborg 0 - 4  
11.10.1998 (League): F.C. Göteborg - IFK Niklas 8 - 0  
+
*18.10.1998 (League): Skåne United - F.C. Göteborg 1 - 4  
14.10.1998 (Friendly): Aladdin Luffers - F.C. Göteborg 0 - 4  
+
*21.10.1998 (Friendly): Hisingen United - F.C. Göteborg 2 - 4  
18.10.1998 (League): Skåne United - F.C. Göteborg 1 - 4  
+
*25.10.1998 (League): F.C. Göteborg - GULAG IF 6 - 2  
21.10.1998 (Friendly): Hisingen United - F.C. Göteborg 2 - 4  
+
*28.10.1998 (Friendly): Team Vaigur - F.C. Göteborg 3 - 0  
25.10.1998 (League): F.C. Göteborg - GULAG IF 6 - 2  
+
*01.11.1998 (League): Team Vaigur - Maneater United 2 - 3  
28.10.1998 (Friendly): Team Vaigur - F.C. Göteborg 3 - 0  
 
 
 
01.11.1998 (League): Team Vaigur - Maneater United 2 - 3  
 
  
 
04.11.1998 (Friendly): Score FC - Maneater United 6 - 0  
 
04.11.1998 (Friendly): Score FC - Maneater United 6 - 0  
Line 99: Line 96:
 
25.11.1998 (Friendly): Score FC - FC Jäntevä 3 - 1  
 
25.11.1998 (Friendly): Score FC - FC Jäntevä 3 - 1  
 
29.11.1998 (League): Barcelåna BK - Score FC 1 - 1  
 
29.11.1998 (League): Barcelåna BK - Score FC 1 - 1  
02.12.1998 (League): HIS - Score FC 0 - 6  
+
*02.12.1998 (League): HIS - Score FC 0 - 6  
06.12.1998 (League): Score FC - Dynamo Göteborg 4 - 1  
+
*06.12.1998 (League): Score FC - Dynamo Göteborg 4 - 1  
09.12.1998 (League): bondarna - Score FC 1 - 4  
+
*09.12.1998 (League): bondarna - Score FC 1 - 4  
13.12.1998 (League): FC Bjeagle - Score FC 0 - 3  
+
*13.12.1998 (League): FC Bjeagle - Score FC 0 - 3  
16.12.1998 (League): Winners and sinners - Score FC 1 - 3  
+
*16.12.1998 (League): Winners and sinners - Score FC 1 - 3  
20.12.1998 (League): Score FC - Pakkan United 3 - 0  
+
*20.12.1998 (League): Score FC - Pakkan United 3 - 0  
23.12.1998 (League): Kung Paraguay - Score FC 0 - 5  
+
*23.12.1998 (League): Kung Paraguay - Score FC 0 - 5  
27.12.1998 (League): Score FC - Gaddens IF 2 - 2  
+
*27.12.1998 (League): Score FC - Gaddens IF 2 - 2  
30.12.1998 (League): Qader Wanderes - Score FC 2 - 1  
+
*30.12.1998 (League): Qader Wanderes - Score FC 2 - 1  
 
+
*03.01.1999 (League): Domherrarna - Qader Wanderes 1 - 3  
03.01.1999 (League): Domherrarna - Qader Wanderes 1 - 3  
+
*06.01.1999 (League): Qader Wanderes - Telekom 2 - 4  
06.01.1999 (League): Qader Wanderes - Telekom 2 - 4  
 
  
10.01.1999 (League): Telekom - AC Weah 3 - 0  
+
*10.01.1999 (League): Telekom - AC Weah 3 - 0  
13.01.1999 (League): Telekom - Morsgrisarna BK 2 - 0  
+
*13.01.1999 (League): Telekom - Morsgrisarna BK 2 - 0  
17.01.1999 (League): FC Grillen - Telekom 0 - 2  
+
*17.01.1999 (League): FC Grillen - Telekom 0 - 2  
27.01.1999 (Cup): Sunne IK - Telekom 5 - 0  
+
*27.01.1999 (Cup): Sunne IK - Telekom 5 - 0  
  
31.01.1999 (League): Sunne IK - BK Glenn 5 - 1  
+
*31.01.1999 (League): Sunne IK - BK Glenn 5 - 1  
03.02.1999 (Cup): Telekom - Sunne IK 0 - 5  
+
*03.02.1999 (Cup): Telekom - Sunne IK 0 - 5  
07.02.1999 (League): Real Mossen - Sunne IK 1 - 0  
+
*07.02.1999 (League): Real Mossen - Sunne IK 1 - 0  
  
10.02.1999 (Cup): Zakrock Rooch - Real Mossen 0 - 0  
+
*10.02.1999 (Cup): Zakrock Rooch - Real Mossen 0 - 0  
14.02.1999 (League): Real Mossen - Scotterboys 5 - 0  
+
*14.02.1999 (League): Real Mossen - Scotterboys 5 - 0  
17.02.1999 (Cup): Real Mossen - Zakrock Rooch 1 - 0  
+
*17.02.1999 (Cup): Real Mossen - Zakrock Rooch 1 - 0  
21.02.1999 (League): Tyringe Kickers - Real Mossen 1 - 1  
+
*21.02.1999 (League): Tyringe Kickers - Real Mossen 1 - 1  
24.02.1999 (Cup): Sunne IK - Real Mossen 0 - 0  
+
*24.02.1999 (Cup): Sunne IK - Real Mossen 0 - 0  
28.02.1999 (League): Real Mossen - BK Glenn 6 - 0  
+
*28.02.1999 (League): Real Mossen - BK Glenn 6 - 0  
03.03.1999 (Cup): Real Mossen - Sunne IK 2 - 0  
+
*03.03.1999 (Cup): Real Mossen - Sunne IK 2 - 0  
10.03.1999 (Friendly): Psychedelic Bumbibears - Real Mossen 2 - 2  
+
*10.03.1999 (Friendly): Psychedelic Bumbibears - Real Mossen 2 - 2  
17.03.1999 (Friendly): Real Mossen - Smackers United 2 - 0  
+
*17.03.1999 (Friendly): Real Mossen - Smackers United 2 - 0  
21.03.1999 (League): Real Mossen - Boca Seniors 1 - 1  
+
*21.03.1999 (League): Real Mossen - Boca Seniors 1 - 1  
24.03.1999 (Friendly): Real Mossen - Sunne IK 2 - 0  
+
*24.03.1999 (Friendly): Real Mossen - Sunne IK 2 - 0  
28.03.1999 (League): Team X - Real Mossen 0 - 2  
+
*28.03.1999 (League): Team X - Real Mossen 0 - 2  
31.03.1999 (Friendly): Kongo United - Real Mossen 0 - 4  
+
*31.03.1999 (Friendly): Kongo United - Real Mossen 0 - 4  
 
04.04.1999 (League): SvinArne IF - Real Mossen 0 - 2  
 
04.04.1999 (League): SvinArne IF - Real Mossen 0 - 2  
07.04.1999 (League): The Playings Brothers - Real Mossen 0 - 5  
+
*07.04.1999 (League): The Playings Brothers - Real Mossen 0 - 5  
11.04.1999 (League): Real Mossen - OAK FC 0 - 0  
+
*11.04.1999 (League): Real Mossen - OAK FC 0 - 0  
14.04.1999 (League): Fräntorps Rödrävar - Real Mossen 0 - 1  
+
*14.04.1999 (League): Fräntorps Rödrävar - Real Mossen 0 - 1  
18.04.1999 (League): Vagabundos FC - Real Mossen 0 - 0  
+
*18.04.1999 (League): Vagabundos FC - Real Mossen 0 - 0  
21.04.1999 (League): Findus Fiskpinnar - Real Mossen 0 - 2  
+
*21.04.1999 (League): Findus Fiskpinnar - Real Mossen 0 - 2  
25.04.1999 (League): Real Mossen - AC Ecconaton 0 - 1  
+
*25.04.1999 (League): Real Mossen - AC Ecconaton 0 - 1  
  
 
28.04.1999 (Friendly): AC Ecconaton - Bella Liguria 0 - 9  
 
28.04.1999 (Friendly): AC Ecconaton - Bella Liguria 0 - 9  
Line 801: Line 797:
 
06.10.2004 (Friendly): 4ernomorets - Frozen Karelians 7 - 0  
 
06.10.2004 (Friendly): 4ernomorets - Frozen Karelians 7 - 0  
 
13.10.2004 (Cup): Avtomobilist Kharkiv - Peace Death 0 - 9  
 
13.10.2004 (Cup): Avtomobilist Kharkiv - Peace Death 0 - 9  
17.10.2004 (League): Peace Death - FC Odessa City 4 - 2  
+
*17.10.2004 (League): Peace Death - FC Odessa City 4 - 2  
20.10.2004 (Cup): Energiya Chernivtsi - Peace Death 0 - 10  
+
*20.10.2004 (Cup): Energiya Chernivtsi - Peace Death 0 - 10  
24.10.2004 (League): KOHuKu - Peace Death 2 - 9  
+
*24.10.2004 (League): KOHuKu - Peace Death 2 - 9  
27.10.2004 (Cup): Spartak Lviv - Peace Death 0 - 7  
+
*27.10.2004 (Cup): Spartak Lviv - Peace Death 0 - 7  
31.10.2004 (League): Stal' Alchevsk - Peace Death 0 - 6  
+
*31.10.2004 (League): Stal' Alchevsk - Peace Death 0 - 6  
03.11.2004 (Cup): FC Frux - Peace Death 0 - 5  
+
*03.11.2004 (Cup): FC Frux - Peace Death 0 - 5  
07.11.2004 (League): Peace Death - TavroSyr 6 - 0  
+
*07.11.2004 (League): Peace Death - TavroSyr 6 - 0  
10.11.2004 (Cup): FC Vokzalec - Peace Death 1 - 10  
+
*10.11.2004 (Cup): FC Vokzalec - Peace Death 1 - 10  
14.11.2004 (League): napoleonskaya gvardiya - Peace Death 2 - 5  
+
*14.11.2004 (League): napoleonskaya gvardiya - Peace Death 2 - 5  
17.11.2004 (Cup): Osokorki United - Peace Death 0 - 7  
+
*17.11.2004 (Cup): Osokorki United - Peace Death 0 - 7  
21.11.2004 (League): Peace Death - Stupor 9 - 0  
+
*21.11.2004 (League): Peace Death - Stupor 9 - 0  
24.11.2004 (Cup): FC Granit - Peace Death 7 - 2  
+
*24.11.2004 (Cup): FC Granit - Peace Death 7 - 2  
  
28.11.2004 (League): BAKKA-AZERI - FC Granit 0 - 5  
+
*28.11.2004 (League): BAKKA-AZERI - FC Granit 0 - 5  
01.12.2004 (Cup): FC Granit - FC Sopromat 3 - 1  
+
*01.12.2004 (Cup): FC Granit - FC Sopromat 3 - 1  
05.12.2004 (League): FC Granit - BAKKA-AZERI 9 - 1  
+
*05.12.2004 (League): FC Granit - BAKKA-AZERI 9 - 1  
08.12.2004 (Cup): FC Granit - FC VERES Rivne 5 - 2  
+
*08.12.2004 (Cup): FC Granit - FC VERES Rivne 5 - 2  
12.12.2004 (League): Druzhba78 - FC Granit 2 - 5  
+
*12.12.2004 (League): Druzhba78 - FC Granit 2 - 5  
15.12.2004 (Friendly): FC Granit - Foxy 2 - 2  
+
*15.12.2004 (Friendly): FC Granit - Foxy 2 - 2  
19.12.2004 (League): FC Granit - Kapitals 4 - 1  
+
*19.12.2004 (League): FC Granit - Kapitals 4 - 1  
22.12.2004 (Friendly): OFS - FC Granit 2 - 5  
+
*22.12.2004 (Friendly): OFS - FC Granit 2 - 5  
26.12.2004 (League): FC Dnipro Kiev - FC Granit 1 - 1  
+
*26.12.2004 (League): FC Dnipro Kiev - FC Granit 1 - 1  
29.12.2004 (Friendly): Seico - FC Granit 1 - 3  
+
*29.12.2004 (Friendly): Seico - FC Granit 1 - 3  
02.01.2005 (League): FC Granit - Storcher 3 - 1  
+
*02.01.2005 (League): FC Granit - Storcher 3 - 1  
05.01.2005 (Friendly): FC Granit - BAG 3 - 0  
+
*05.01.2005 (Friendly): FC Granit - BAG 3 - 0  
09.01.2005 (League): fc Podval - FC Granit 0 - 4  
+
*09.01.2005 (League): fc Podval - FC Granit 0 - 4  
12.01.2005 (Friendly): FC Granit - Wired Magic 2 - 1  
+
*12.01.2005 (Friendly): FC Granit - Wired Magic 2 - 1  
16.01.2005 (League): FC Granit - Cold Mountain [FC] 3 - 0  
+
*16.01.2005 (League): FC Granit - Cold Mountain [FC] 3 - 0  
19.01.2005 (Friendly): FC Granit - Hockeystars 5 - 1  
+
*19.01.2005 (Friendly): FC Granit - Hockeystars 5 - 1  
26.01.2005 (Friendly): FC Granit - true evils 1 - 1  
+
*26.01.2005 (Friendly): FC Granit - true evils 1 - 1  
02.02.2005 (Cup): Monolit Chernihiv - FC Granit 0 - 5  
+
*02.02.2005 (Cup): Monolit Chernihiv - FC Granit 0 - 5  
06.02.2005 (League): Mavpa13 - FC Granit 1 - 4  
+
*06.02.2005 (League): Mavpa13 - FC Granit 1 - 4  
09.02.2005 (Cup): Trans Lutsk - FC Granit 0 - 3  
+
*09.02.2005 (Cup): Trans Lutsk - FC Granit 0 - 3  
13.02.2005 (League): FC Granit - FC Zirka 4 - 0  
+
*13.02.2005 (League): FC Granit - FC Zirka 4 - 0  
16.02.2005 (Cup): FC DynamoK - FC Granit 1 - 4  
+
*16.02.2005 (Cup): FC DynamoK - FC Granit 1 - 4  
20.02.2005 (League): Druzhba78 - FC Granit 0 - 2  
+
*20.02.2005 (League): Druzhba78 - FC Granit 0 - 2  
23.02.2005 (Cup): FC Granit - Vasyl'kivs'ki Kabany 6 - 1  
+
*23.02.2005 (Cup): FC Granit - Vasyl'kivs'ki Kabany 6 - 1  
27.02.2005 (League): FC Granit - HFC Dneportivo Kiev 2 - 1  
+
*27.02.2005 (League): FC Granit - HFC Dneportivo Kiev 2 - 1  
02.03.2005 (Cup): FC Granit - FC Odessa City 3 - 0  
+
*02.03.2005 (Cup): FC Granit - FC Odessa City 3 - 0  
06.03.2005 (League): FC FRANIK - FC Granit 1 - 3  
+
*06.03.2005 (League): FC FRANIK - FC Granit 1 - 3  
09.03.2005 (Cup): FC Granit - Peace Death 2 - 1  
+
*09.03.2005 (Cup): FC Granit - Peace Death 2 - 1  
13.03.2005 (League): FC Granit - Kapitals 0 - 4  
+
*13.03.2005 (League): FC Granit - Kapitals 0 - 4  
  
16.03.2005 (Friendly): Kapitals - Rilles Boys 4 - 2  
+
*16.03.2005 (Friendly): Kapitals - Rilles Boys 4 - 2  
20.03.2005 (League): Kapitals - FC Zirka 5 - 1  
+
*20.03.2005 (League): Kapitals - FC Zirka 5 - 1  
23.03.2005 (Friendly): Kapitals - Brigantiers 0 - 5  
+
*23.03.2005 (Friendly): Kapitals - Brigantiers 0 - 5  
  
27.03.2005 (League): The Mighty Pretenders - Brigantiers 3 - 0  
+
*27.03.2005 (League): The Mighty Pretenders - Brigantiers 3 - 0  
  
30.03.2005 (Friendly): The Mighty Pretenders - Hapoel-TA 1 - 1  
+
*30.03.2005 (Friendly): The Mighty Pretenders - Hapoel-TA 1 - 1  
03.04.2005 (League): FC Duistere Banaan - The Mighty Pretenders 0 - 0  
+
*03.04.2005 (League): FC Duistere Banaan - The Mighty Pretenders 0 - 0  
06.04.2005 (Friendly): The Mighty Pretenders - TEL AVIV BABYS 1 - 0  
+
*06.04.2005 (Friendly): The Mighty Pretenders - TEL AVIV BABYS 1 - 0  
10.04.2005 (League): The Mighty Pretenders - AHAD (Alle Hens Aan Dek) 6 - 1  
+
*10.04.2005 (League): The Mighty Pretenders - AHAD (Alle Hens Aan Dek) 6 - 1  
13.04.2005 (Friendly): The Mighty Pretenders - Smedby Kickers 5 - 1  
+
*13.04.2005 (Friendly): The Mighty Pretenders - Smedby Kickers 5 - 1  
17.04.2005 (League): De Witte Raef - The Mighty Pretenders 3 - 1  
+
*17.04.2005 (League): De Witte Raef - The Mighty Pretenders 3 - 1  
  
20.04.2005 (Friendly): De Witte Raef - Deathspawn 0 - 4  
+
*20.04.2005 (Friendly): De Witte Raef - Deathspawn 0 - 4  
  
25.04.2005 (League): The golden bullets - Deathspawn 5 - 3  
+
*25.04.2005 (League): The golden bullets - Deathspawn 5 - 3  
  
28.04.2005 (Friendly): Gaints Rock - The golden bullets 3 - 6  
+
*28.04.2005 (Friendly): Gaints Rock - The golden bullets 3 - 6  
02.05.2005 (League): Maryland Terps - The golden bullets 0 - 4
+
*02.05.2005 (League): Maryland Terps - The golden bullets 0 - 4
05.05.2005 (Friendly): Gaints Rock - The golden bullets 3 - 4  
+
*05.05.2005 (Friendly): Gaints Rock - The golden bullets 3 - 4  
09.05.2005 (League): The golden bullets - Sporting Marquette 1 - 1  
+
*09.05.2005 (League): The golden bullets - Sporting Marquette 1 - 1  
12.05.2005 (Friendly): Gaints Rock - The golden bullets 0 - 5  
+
*12.05.2005 (Friendly): Gaints Rock - The golden bullets 0 - 5  
19.05.2005 (Friendly): The golden bullets - Gaints Rock 5 - 1  
+
*19.05.2005 (Friendly): The golden bullets - Gaints Rock 5 - 1  
26.05.2005 (Cup): Utah Indians - The golden bullets 0 - 7  
+
*26.05.2005 (Cup): Utah Indians - The golden bullets 0 - 7  
30.05.2005 (League): Blu Flames - The golden bullets 1 - 4  
+
*30.05.2005 (League): Blu Flames - The golden bullets 1 - 4  
02.06.2005 (Cup): The golden bullets - Mountaineer Soccer Club 0 - 4  
+
*02.06.2005 (Cup): The golden bullets - Mountaineer Soccer Club 0 - 4  
  
 
* 06.06.2005 (League): Mountaineer Soccer Club - The German Mentality 4 - 0  
 
* 06.06.2005 (League): Mountaineer Soccer Club - The German Mentality 4 - 0  

Revision as of 16:39, 14 January 2006

Hammers ICF - Menlösa IF is taken as the first official match, since there was a first season with an A and a B competition, unsure is what match should be taken as the first one. In a short time they will all lead to the same matches.

Unofficial World Championship Matches

  • 31.08.1997 (League): Hammers ICF - Menlösa IF 0 - 4
  • 07.09.1997 (League): Menlösa IF - Thunder 0 - 5
  • 14.09.1997 (League): Hammers ICF - Thunder 2 - 3
  • 21.09.1997 (League): Lappträsk FC - Thunder 4 - 5
  • 28.09.1997 (League): Thunder - Boca Seniors 2 - 1
  • 05.10.1997 (League): Thunder - Blue Crusaders 0 - 2
  • 12.10.1997 (League): Blue Crusaders - Hammers ICF 2 - 0
  • 30.11.1997 (League): Gårdakvarnen - Blue Crusaders 0 - 2
  • 07.12.1997 (League): Blue Crusaders - Korpens All Stars 4 - 2
  • 14.12.1997 (League): Blue Crusaders - Club Ché 1 - 1
  • 21.12.1997 (League): Blue Crusaders - Boca Seniors 1 - 3
  • 28.12.1997 (League): Boca Seniors - Club Ché 2 - 0
  • 11.01.1998 (League): Boca Seniors - Korpens All Stars 4 - 3
  • 18.01.1998 (League): Gårdakvarnen - Boca Seniors 0 - 1
  • 25.01.1998 (League): Dynamo Patricia - Boca Seniors 4 - 2
  • 01.02.1998 (League): Thunder - Dynamo Patricia 4 - 3
  • 08.02.1998 (League): Boca Seniors - Thunder 0 - 3
  • 15.02.1998 (League): Thunder - Club Ché 5 - 3
  • 22.02.1998 (League): Blue Crusaders - Thunder 4 - 2
  • 01.03.1998 (League): Blue Crusaders - Lappträsk FC 2 - 2
  • 08.03.1998 (League): Dynamo Patricia - Blue Crusaders 2 - 1
  • 12.04.1998 (League): Dynamo Patricia - Boca Seniors 1 - 0
  • 19.04.1998 (League): Lamborghini FC - Dynamo Patricia 0 - 6
  • 26.04.1998 (League): Dynamo Patricia - Thunder 1 - 0
  • 03.05.1998 (League): Lappträsk FC - Dynamo Patricia 3 - 1
  • 06.05.1998 (League): Kuba FC - Lappträsk FC 0 - 1
  • 10.05.1998 (League): Thunder - Lappträsk FC 3 - 2
  • 17.05.1998 (League): Thunder - Blue Crusaders 1 - 4
  • 20.05.1998 (League): Harpadalens BK - Blue Crusaders 0 - 1
  • 24.05.1998 (League): Blue Crusaders - Dynamo Patricia 3 - 2
  • 27.05.1998 (League): Walk Alone FC - Blue Crusaders 1 - 2
  • 31.05.1998 (League): Lappträsk FC - Blue Crusaders 4 - 0
  • 07.06.1998 (League): Korpens All Stars - Lappträsk FC 1 - 2
  • 14.06.1998 (League): Lappträsk FC - PAOU BK 2 - 1
  • 21.06.1998 (League): Dynamo Patricia - Lappträsk FC 2 - 1
  • 28.06.1998 (League): PAOU BK - Dynamo Patricia 2 - 2
  • 05.07.1998 (League): Dynamo Patricia - Korpens All Stars 0 - 0
  • 12.07.1998 (League): Dynamo Patricia - Blue Crusaders 1 - 1
  • 19.07.1998 (Play-off): Dynamo Patricia - Morsgrisarna BK 2 - 1
  • 22.07.1998 (Friendly): Hummel AIS - Dynamo Patricia 1 - 3
  • 09.07.1998 (Friendly): Mossen - Dynamo Patricia 1 - 3
  • 02.08.1998 (League): Dynamo Patricia - Blue Crusaders 4 - 0
  • 05.08.1998 (Friendly): Thunder - Dynamo Patricia 8 - 0
  • 09.08.1998 (League): Thunder - Puacas änglar 3 - 3
  • 16.08.1998 (League): Mercury FC - Thunder 2 - 2
  • 19.08.1998 (League): Boston Gurka - Thunder 1 - 4
  • 23.08.1998 (League): Thunder - Sunne IK 2 - 4
  • 26.08.1998 (League): Burvik BK - Sunne IK 1 - 2
  • 30.08.1998 (League): Sunne IK - Puacas änglar 3 - 1
  • 02.09.1998 (League): FC Utah - Sunne IK 2 - 4
  • 06.09.1998 (League): Mercury FC - Sunne IK 1 - 4
  • 09.09.1998 (League): LOF Fc - Sunne IK 2 - 3
  • 13.09.1998 (League): Sunne IK - Talangen Stars 0 - 0
  • 16.09.1998 (League): Matte ducks - Sunne IK 2 - 3
  • 20.09.1998 (League): Talangen Stars - Sunne IK 3 - 2
  • 23.09.1998 (Friendly): F.C. Göteborg - Talangen Stars 2 - 1
  • 27.09.1998 (League): F.C. Göteborg - Peking Stars 4 - 1
  • 30.09.1998 (Friendly): BOIK - F.C. Göteborg 1 - 1
  • 04.10.1998 (League): Lundby Blazers - F.C. Göteborg 0 - 1
  • 07.10.1998 (Friendly): Laxens BK - F.C. Göteborg 3 - 6
  • 11.10.1998 (League): F.C. Göteborg - IFK Niklas 8 - 0
  • 14.10.1998 (Friendly): Aladdin Luffers - F.C. Göteborg 0 - 4
  • 18.10.1998 (League): Skåne United - F.C. Göteborg 1 - 4
  • 21.10.1998 (Friendly): Hisingen United - F.C. Göteborg 2 - 4
  • 25.10.1998 (League): F.C. Göteborg - GULAG IF 6 - 2
  • 28.10.1998 (Friendly): Team Vaigur - F.C. Göteborg 3 - 0
  • 01.11.1998 (League): Team Vaigur - Maneater United 2 - 3

04.11.1998 (Friendly): Score FC - Maneater United 6 - 0

11.11.1998 (Friendly): Maneater United - Score FC 2 - 1

18.11.1998 (Friendly): Score FC - Maneater United 5 - 1

22.11.1998 (League): Score FC - Real Español 3 - 0 25.11.1998 (Friendly): Score FC - FC Jäntevä 3 - 1 29.11.1998 (League): Barcelåna BK - Score FC 1 - 1

  • 02.12.1998 (League): HIS - Score FC 0 - 6
  • 06.12.1998 (League): Score FC - Dynamo Göteborg 4 - 1
  • 09.12.1998 (League): bondarna - Score FC 1 - 4
  • 13.12.1998 (League): FC Bjeagle - Score FC 0 - 3
  • 16.12.1998 (League): Winners and sinners - Score FC 1 - 3
  • 20.12.1998 (League): Score FC - Pakkan United 3 - 0
  • 23.12.1998 (League): Kung Paraguay - Score FC 0 - 5
  • 27.12.1998 (League): Score FC - Gaddens IF 2 - 2
  • 30.12.1998 (League): Qader Wanderes - Score FC 2 - 1
  • 03.01.1999 (League): Domherrarna - Qader Wanderes 1 - 3
  • 06.01.1999 (League): Qader Wanderes - Telekom 2 - 4
  • 10.01.1999 (League): Telekom - AC Weah 3 - 0
  • 13.01.1999 (League): Telekom - Morsgrisarna BK 2 - 0
  • 17.01.1999 (League): FC Grillen - Telekom 0 - 2
  • 27.01.1999 (Cup): Sunne IK - Telekom 5 - 0
  • 31.01.1999 (League): Sunne IK - BK Glenn 5 - 1
  • 03.02.1999 (Cup): Telekom - Sunne IK 0 - 5
  • 07.02.1999 (League): Real Mossen - Sunne IK 1 - 0
  • 10.02.1999 (Cup): Zakrock Rooch - Real Mossen 0 - 0
  • 14.02.1999 (League): Real Mossen - Scotterboys 5 - 0
  • 17.02.1999 (Cup): Real Mossen - Zakrock Rooch 1 - 0
  • 21.02.1999 (League): Tyringe Kickers - Real Mossen 1 - 1
  • 24.02.1999 (Cup): Sunne IK - Real Mossen 0 - 0
  • 28.02.1999 (League): Real Mossen - BK Glenn 6 - 0
  • 03.03.1999 (Cup): Real Mossen - Sunne IK 2 - 0
  • 10.03.1999 (Friendly): Psychedelic Bumbibears - Real Mossen 2 - 2
  • 17.03.1999 (Friendly): Real Mossen - Smackers United 2 - 0
  • 21.03.1999 (League): Real Mossen - Boca Seniors 1 - 1
  • 24.03.1999 (Friendly): Real Mossen - Sunne IK 2 - 0
  • 28.03.1999 (League): Team X - Real Mossen 0 - 2
  • 31.03.1999 (Friendly): Kongo United - Real Mossen 0 - 4

04.04.1999 (League): SvinArne IF - Real Mossen 0 - 2

  • 07.04.1999 (League): The Playings Brothers - Real Mossen 0 - 5
  • 11.04.1999 (League): Real Mossen - OAK FC 0 - 0
  • 14.04.1999 (League): Fräntorps Rödrävar - Real Mossen 0 - 1
  • 18.04.1999 (League): Vagabundos FC - Real Mossen 0 - 0
  • 21.04.1999 (League): Findus Fiskpinnar - Real Mossen 0 - 2
  • 25.04.1999 (League): Real Mossen - AC Ecconaton 0 - 1

28.04.1999 (Friendly): AC Ecconaton - Bella Liguria 0 - 9

02.05.1999 (League): Saxemara - Bella Liguria 4 - 0

05.05.1999 (Friendly): Saxemara - Team Millenium 6 - 0 09.05.1999 (League): Bella Liguria - Saxemara 2 - 1

12.05.1999 (Friendly): AC Ecconaton - Bella Liguria 0 - 3 16.05.1999 (League): Bäckahästen BK - Bella Liguria 0 - 3 19.05.1999 (Friendly): Bella Liguria - Juveby IF 6 - 1 23.05.1999 (League): Helsingborg Trashers - Bella Liguria 1 - 1 26.05.1999 (Friendly): Young Guns - Bella Liguria 0 - 4 30.05.1999 (League): Bella Liguria - Käringberget 0 - 0 06.06.1999 (League): Pakkan United - Bella Liguria 0 - 1 09.06.1999 (Friendly): Young Guns - Bella Liguria 0 - 7 13.06.1999 (League): Bella Liguria - Primal Scream F.C. 3 - 0 16.06.1999 (Friendly): Manchester United - Bella Liguria 1 - 0

20.06.1999 (League): The TwoFields Wikingz - Manchester United 0 - 0 23.06.1999 (Friendly): Manchester United - Korpens All Stars 1 - 2

07.07.1999 (Friendly): FireFox BK - Korpens All Stars 0 - 2 10.07.1999 (League): Vagabundos FC - Korpens All Stars 2 - 1

14.07.1999 (Friendly): BK Smittan - Vagabundos FC 2 - 0

17.07.1999 (League): BK Smittan - Vagabundos FC 2 - 1 21.07.1999 (Friendly): BK Smittan - Baloo BK 3 - 4

24.07.1999 (League): OAK FC - Baloo BK 1 - 5 28.07.1999 (League): Lekande laxar IF - Baloo BK 1 - 2 31.07.1999 (League): Baloo BK - FC Morp 3 - 0 04.08.1999 (League): Team Greenland - Baloo BK 0 - 4 07.08.1999 (League): Assyriska FF - Baloo BK 0 - 1 11.08.1999 (League): FC Luton - Baloo BK 1 - 2 14.08.1999 (League): Baloo BK - Puacas Änglar 1 - 0 18.08.1999 (League): Hallåellers - Baloo BK 0 - 4 21.08.1999 (League): Krylbo United - Baloo BK 0 - 4 25.08.1999 (League): FC Strong Bears - Baloo BK 2 - 1

28.08.1999 (League): Blue City Raiders - FC Strong Bears 2 - 1

04.09.1999 (League): Nosaby IF - Blue City Raiders 3 - 2

  • 08.09.1999 (Friendly): Nosaby IF - Westbay FC 1 - 5
  • 11.09.1999 (League): Westbay FC - Spurs FC 0 - 1
  • 15.09.1999 (Friendly): Bosus Vipers - Spurs FC 0 - 4
  • 18.09.1999 (League): Spurs FC - TAB united 1 - 1
  • 22.09.1999 (Friendly): Spurs FC - IFK Alva 2 - 1
  • 25.09.1999 (League): Spurs FC - Beng-ha boys 0 - 2
  • 02.10.1999 (League): TAB united - Beng-ha boys 2 - 0
  • 06.10.1999 (Friendly): Cirkelns IK - TAB united 2 - 0

09.10.1999 (League): Limpans Läckra Lirare - Cirkelns IK 0 - 0 31.10.1999 (League): Leca Malmbäck - Cirkelns IK 0 - 0 03.11.1999 (League): VBG Rovers - Cirkelns IK 2 - 5 07.11.1999 (League): Cirkelns IK - The Elven Kingdom 1 - 0 10.11.1999 (League): Cirkelns IK - FC N.T.M 4 - 0 14.11.1999 (League): Skogås Hooligans - Cirkelns IK 2 - 1

21.11.1999 (League): The Elven Kingdom - MACHESTER KNAPPAR 0 - 6 [Skogås

Hooligans probably changed name temporarily] 28.11.1999 (League): Skogås Hooligans - Leca Malmbäck 3 - 3 05.12.1999 (League): MACHESTER KNAPPAR - DFF 1 - 1 12.12.1999 (League): Flenz Royal Crowns - MACHESTER KNAPPAR 2 - 0

19.12.1999 (League): Skogås Hooligans - Flenz Royal Crowns 2 - 3 26.12.1999 (League): Boxers FC - The Elven Kingdom 4 - 0 [Flenz Royal

Crowns probably changed name temporarily] 02.01.2000 (League): Cirkelns IK - Flenz Royal Crowns 2 - 3 09.01.2000 (League): Flenz Royal Crowns - Leffes Lirare 3 - 0 16.01.2000 (League): Ehrenborg FC - Flenz Royal Crowns 6 - 0

19.01.2000 (Friendly): Mölnlycke IF - Ehrenborg FC 3 - 3 23.01.2000 (League): Danski´s flygande jävlar - Ehrenborg FC 1 - 0

30.01.2000 (League): Flenz Royal Crowns - Danski´s flygande jävlar 1 - 3 02.02.2000 (Friendly): Danski´s flygande jävlar - Elbow Rangers 1 - 0 06.02.2000 (Play-off): Våffelboys - Danski´s flygande jävlar 4 - 0

16.02.2000 (): St Domingo FC - Våffelboys 3 - 1

20.02.2000 (League): St Domingo FC - Windy United 4 - 3 23.02.2000 (Cup): Absolut Winners - St Domingo FC 0 - 3 27.02.2000 (League): Lofbrothers - St Domingo FC 2 - 0

01.03.2000 (): Kronoparken Utd - Lofbrothers 1 - 0

05.03.2000 (League): Lidingö Lightnings - Kronoparken Utd 2 - 0

12.03.2000 (League): IFK Påryd - Lidingö Lightnings 3 - 7 15.03.2000 (Friendly): Lidingö Lightnings - Highbury Stars FC 4 - 0 19.03.2000 (League): Lidingö Lightnings - Mandark BK 1 - 0 22.03.2000 (Friendly): Highbury Stars FC - Lidingö Lightnings 3 - 2

26.03.2000 (League): Alex Villa - Highbury Stars FC 1 - 1 29.03.2000 (Friendly): Lidingö Lightnings - Highbury Stars FC 2 - 0

02.04.2000 (League): Stockholm 666ers - Lidingö Lightnings 0 - 2 05.04.2000 (Friendly): Highbury Stars FC - Lidingö Lightnings 0 - 2 09.04.2000 (League): Lidingö Lightnings - Stockholm 666ers 6 - 0 16.04.2000 (League): PC Pasta - Lidingö Lightnings 0 - 3 19.04.2000 (Friendly): Lidingö Lightnings - Highbury Stars FC 1 - 2

23.04.2000 (League): C-4 Bolltrollers - Highbury Stars FC 0 - 5 26.04.2000 (Friendly): Lidingö Lightnings - Highbury Stars FC 4 - 3

30.04.2000 (League): Lidingö Lightnings - IFK Påryd 2 - 1 03.05.2000 (Friendly): Highbury Stars FC - Lidingö Lightnings 0 - 3 07.05.2000 (League): Kronoparken Utd - Lidingö Lightnings 2 - 0

14.05.2000 (League): IFK Påryd - Kronoparken Utd 2 - 4 21.05.2000 (League): Kronoparken Utd - Mandark BK 3 - 0 28.05.2000 (Play-off): Hitlers Hinkaduser - Kronoparken Utd 0 - 1 11.06.2000 (League): Kronoparken Utd - Turtles 2 - 1 14.06.2000 (Cup): Vallentuna Strikers - Kronoparken Utd 0 - 2 18.06.2000 (League): Silver F - Kronoparken Utd 1 - 0

21.06.2000 (Cup): Dicken 13 - Silver F 0 - 3 25.06.2000 (): AC Campestres - Silver F 0 - 2 28.06.2000 (Cup): Team Union - Silver F 0 - 2 02.07.2000 (): Silver F - HIV 71 2 - 0 05.07.2000 (Cup): Silver F - Fylltratts FK 1 - 3

09.07.2000 (League): Assyriska FF - Fylltratts FK 0 - 0 12.07.2000 (Cup): Fylltratts FK - Talangen Stars 1 - 3

16.07.2000 (League): Djäknemåla AIF - Talangen Stars 2 - 0

19.07.2000 (Friendly): Plavi - Djäknemåla AIF 1 - 2 23.07.2000 (League): Vikingarna SK - Djäknemåla AIF 0 - 0 26.07.2000 (Friendly): Reccos FC - Djäknemåla AIF 0 - 2 30.07.2000 (League): Djäknemåla AIF - Vikingarna SK 3 - 0 02.08.2000 (Friendly): Perspolis - Djäknemåla AIF 0 - 9 06.08.2000 (League): Talangen Stars - Djäknemåla AIF 1 - 0

09.08.2000 (Friendly): Talangen Stars - IFK Livergården 3 - 0 13.08.2000 (): Vikingarna SK - Talangen Stars 2 - 2 16.08.2000 (Friendly): Talangen Stars - IFK Livergården 3 - 1 20.08.2000 (League): Talangen Stars - Redboys 2 - 0 23.08.2000 (Friendly): Talangen Stars - IFK Livergården 5 - 4 27.08.2000 (League): Talangen Stars - Headless Chickens FC 5 - 0 30.08.2000 (Friendly): Talangen Stars - IFK Livergården 5 - 4 03.09.2000 (): Psychedelic Bumbibears - Talangen Stars 1 - 0

06.09.2000 (Friendly): FC StarShip Troopers - Psychedelic Bumbibears 4 - 0

10.09.2000 (League): Sparta Animals - FC StarShip Troopers 2 - 1

13.09.2000 (Friendly): Sparta Animals - Weddans Wildcats 1 - 0 20.09.2000 (Friendly): Toontown Devils - Sparta Animals 0 - 3 18.10.2000 (Cup): Aik suparna - Sparta Animals 0 - 5 22.10.2000 (League): Sparta Animals - Cosworth United 4 - 0 25.10.2000 (Cup): Chivas - Sparta Animals 0 - 5 29.10.2000 (League): Kullagrundets FF - Sparta Animals 0 - 2 01.11.2000 (Cup): Freddas Lazio - Sparta Animals 0 - 3 05.11.2000 (League): Sparta Animals - Barcelåna BK 2 - 3

08.11.2000 (Cup): Moffans Hamsterförening - Barcelåna BK 4 - 3

12.11.2000 (League): Moffans Hamsterförening - IFK Eskistuna 8 - 0 15.11.2000 (Cup): Moffans Hamsterförening - Appelkvist F.K. 5 - 0 19.11.2000 (League): Gammalkil Knights - Moffans Hamsterförening 0 - 9 22.11.2000 (Cup): Moffans Hamsterförening - Gäddträsket 1 - 9

26.11.2000 (League): Gäddträsket - Åshöjdens BK 1 - 0 29.11.2000 (Cup): Bergakungen Reds - Gäddträsket 0 - 5 03.12.2000 (League): Mjällbyn - Gäddträsket 1 - 6 06.12.2000 (Cup): Tuna Tigers - Gäddträsket 2 - 4 10.12.2000 (League): Gäddträsket - Mjällbyn 2 - 1

13.12.2000 (Cup): Gagnefs Fotboll - Gäddträsket 3 - 0

17.12.2000 (League): BK Lazio - Gagnefs Fotboll 0 - 1 20.12.2000 (Cup): Gagnefs Fotboll - IFK Livergården 0 - 6

24.12.2000 (League): IFK Livergården - Åshöjdens BK 5 - 1 27.12.2000 (Cup): Starwars - IFK Livergården 2 - 1

31.12.2000 (League): Starwars - Åsehöjden 0 - 4

03.01.2001 (Friendly): Inter Sthlm - Åsehöjden 0 - 5 07.01.2001 (League): Åsehöjden - Kungens IF 4 - 0 10.01.2001 (Friendly): Åsehöjden - Dallas Stars 6 - 0 14.01.2001 (League): Jimmys Jältar - Åsehöjden 0 - 3 17.01.2001 (Friendly): Cyclones - Åsehöjden 0 - 3 21.01.2001 (League): Åsehöjden - Kungsbackas Kor 3 - 0 24.01.2001 (Friendly): Hallarby - Åsehöjden 1 - 3 31.01.2001 (Friendly): Åsehöjden - Vildmarken Utd 8 - 0 07.02.2001 (Cup): dbdejay-team - Åsehöjden 0 - 10 11.02.2001 (League): AC Weah - Åsehöjden 2 - 2 14.02.2001 (Cup): tsk - Åsehöjden 0 - 9 18.02.2001 (League): Åsehöjden - EM Tigers 4 - 2 21.02.2001 (Cup): v-ås bulls - Åsehöjden 0 - 3 25.02.2001 (League): IFK Livergården - Åsehöjden 3 - 1

28.02.2001 (Cup): IS HALMIA - IFK Livergården 0 - 7 04.03.2001 (League): Sunne IK - IFK Livergården 4 - 0

07.03.2001 (Cup): Brancopoppers - Sunne IK 0 - 6

11.03.2001 (League): IFK FF - Sunne IK 0 - 4 14.03.2001 (Cup): Boo flyers - Sunne IK 0 - 7 18.03.2001 (League): Sunne IK - Mjällbyn 3 - 0 21.03.2001 (Cup): Ope Lokomotiv - Sunne IK 0 - 3 25.03.2001 (League): Åsehöjden - Sunne IK 4 - 0

28.03.2001 (Cup): BK Marx - Åsehöjden 5 - 1

01.04.2001 (League): BK Marx - Primal Scream F.C. 4 - 1 04.04.2001 (Cup): BK Marx - Mjällbyn 3 - 2 08.04.2001 (League): FV Gondoland - BK Marx 0 - 6 11.04.2001 (Cup): BK Marx - Gäddträsket 3 - 2 15.04.2001 (League): BK Marx - ycerunited 0 - 0 18.04.2001 (Cup): BK Marx - Åshöjdens BK 4 - 1 22.04.2001 (League): Tre Spänn FF - BK Marx 0 - 4 25.04.2001 (Cup): BK Marx - FC Morp 1 - 0 29.04.2001 (League): BK Marx - Sons Of Samba 6 - 0 02.05.2001 (Cup): FC Morp - BK Marx 0 - 2 06.05.2001 (League): BK Marx - Winners and sinners 2 - 3

09.05.2001 (Friendly): Planetens BK - Winners and sinners 1 - 5 13.05.2001 (League): Winners and sinners - Primal Scream F.C. 5 - 0 16.05.2001 (Friendly): Winners and sinners - Blackcreek Hitters 5 - 1 23.05.2001 (Friendly): BK Cartwright - Winners and sinners 5 - 0

30.05.2001 (Cup): Leksand United - BK Cartwright 0 - 1 03.06.2001 (League): Örnarna - BK Cartwright 1 - 1 06.06.2001 (Cup): G-spot Spurs - BK Cartwright 0 - 6 10.06.2001 (League): BK Cartwright - Cuba B.K 0 - 0 13.06.2001 (Cup): BK Fröjd - BK Cartwright 0 - 8 17.06.2001 (League): BK Cartwright - www.SP 1 - 0 20.06.2001 (Cup): Bel Boys - BK Cartwright 0 - 1 24.06.2001 (League): U.C Sampdoria - BK Cartwright 0 - 2 27.06.2001 (Cup): BK Cartwright - Halifax United 5 - 2 01.07.2001 (League): BK Cartwright - FC Stolpskott 4 - 1 04.07.2001 (Cup): BK Cartwright - Puacas Änglar 0 - 2

08.07.2001 (League): Puacas Änglar - Råssbyn United 1 - 0 11.07.2001 (Cup): Malmö Angels FC - Puacas Änglar 3 - 2

15.07.2001 (League): Malmö Angels FC - Helsingborg Trashers 0 - 4

18.07.2001 (Friendly): Höljes IF - Helsingborg Trashers 0 - 5 22.07.2001 (League): Helsingborg Trashers - Malmö Angels FC 3 - 5

25.07.2001 (Cup): Malmö Angels FC - Gäddträsket 0 - 8

29.07.2001 (League): Åsehöjden - Gäddträsket 6 - 0

01.08.2001 (Cup): NET Stars - Åsehöjden 0 - 4 05.08.2001 (League): Kungens IF - Åsehöjden 0 - 5 08.08.2001 (Cup): Smackers United - Åsehöjden 4 - 2

12.08.2001 (League): TK-Softies - Smackers United 2 - 3 15.08.2001 (Cup): Ljungans FF - Smackers United 1 - 2 19.08.2001 (League): Smackers United - Byleloken FC 5 - 1 22.08.2001 (Cup): Smackers United - Ljungans FF 1 - 0 26.08.2001 (League): Inter Sthlm - Smackers United 3 - 0

29.08.2001 (Friendly): Inter Sthlm - Pumuckel BK 0 - 9

02.09.2001 (League): Hulkens Gröna Jättar - Pumuckel BK 4 - 2

05.09.2001 (Friendly): Kode IF - Hulkens Gröna Jättar 6 - 1

09.09.2001 (Play-off): Kode IF - Kakelvägen FF 3 - 2

12.09.2001 (Friendly): Kode IF - Solberga FF 3 - 1 19.09.2001 (Cup): Mjäkis FF - Kode IF 0 - 5 23.09.2001 (League): Kode IF - Z AS Grön Vita 2 - 0 26.09.2001 (Cup): Lerdala IF - Kode IF 1 - 3 30.09.2001 (League): Kenzo Brothers - Kode IF 2 - 0

03.10.2001 (Cup): Team Holm - Kenzo Brothers 0 - 9 07.10.2001 (League): Z AS Grön Vita - Kenzo Brothers 0 - 2 10.10.2001 (Cup): Gothenburg Lions - Kenzo Brothers 1 - 2 14.10.2001 (League): FK Sturm - Kenzo Brothers 3 - 3 17.10.2001 (Cup): BK Vrakplundrarna - Kenzo Brothers 1 - 2 21.10.2001 (League): Kenzo Brothers - Makrillarna 0 - 0 24.10.2001 (Cup): Kenzo Brothers - Charleswood Chiefs 1 - 2

28.10.2001 (League): Ängsgatan Patriots - Charleswood Chiefs 4 - 0

31.10.2001 (Friendly): tobesm.if - Ängsgatan Patriots 0 - 3 04.11.2001 (League): Karlsta´lirarna - Ängsgatan Patriots 2 - 0

07.11.2001 (Cup): Karlsta´lirarna - Gothenburg 1 - 2 11.11.2001 (League): Dynamo Patricia - Gothenburg 2 - 1

14.11.2001 (Cup): Starwars - Dynamo Patricia 5 - 1

18.11.2001 (League): Vinterviken FC - Starwars 1 - 3 21.11.2001 (Cup): Starwars - Mjällbyn 2 - 1 25.11.2001 (League): Starwars - Juveby IF 3 - 0 28.11.2001 (Cup): Starwars - Åsehöjden 3 - 0 02.12.2001 (League): Sparta Animals - Starwars 0 - 5 05.12.2001 (Cup): Starwars - Gäddträsket 4 - 1 09.12.2001 (League): Starwars - Norsgatan Kickers 3 - 0 12.12.2001 (Cup): Gäddträsket - Starwars 2 - 5 16.12.2001 (League): Team Boo Power® - Starwars 0 - 5 19.12.2001 (Cup): Starwars - Swemporri 3 - 0 23.12.2001 (League): Starwars - BK Smittan 3 - 1 26.12.2001 (Cup): Swemporri - Starwars 2 - 3 02.01.2002 (Friendly): Sibirien Tigers - Starwars 0 - 11 09.01.2002 (Cup): Håsta United - Starwars 0 - 8 13.01.2002 (League): Starwars - Headless Chickens FC 3 - 3 16.01.2002 (Cup): Pastorns Änglar - Starwars 0 - 9 20.01.2002 (League): Svin-Arne BK - Starwars 4 - 0

23.01.2002 (Cup): IFK Masthuggstorget - Svin-Arne BK 1 - 7 27.01.2002 (League): Kingdom Raiders - Svin-Arne BK 0 - 4 30.01.2002 (Cup): The one - Svin-Arne BK 0 - 5 03.02.2002 (League): Svin-Arne BK - Briegels Bestar 2 - 0 06.02.2002 (Cup): Rickard FC - Svin-Arne BK 0 - 11 10.02.2002 (League): Talangen Stars - Svin-Arne BK 6 - 3

13.02.2002 (Cup): Murringham FC - Talangen Stars 0 - 6 17.02.2002 (League): Starwars - Talangen Stars 3 - 1

20.02.2002 (Cup): Björns IF - Starwars 1 - 6 24.02.2002 (League): Djäknemåla AIF - Starwars 0 - 7 27.02.2002 (Cup): Sandarna BK - Starwars 3 - 1

03.03.2002 (League): Sandarna BK - Hearts of winter 1 - 5

06.03.2002 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 3 - 7 10.03.2002 (League): Hearts of winter - Korp Orationen 2 - 4

17.03.2002 (League): Sandarna BK - Korp Orationen 3 - 0

20.03.2002 (Friendly): Björks Boyz - Sandarna BK 6 - 3

24.03.2002 (League): Björks Boyz - Team Falcon Export 3 - 0 27.03.2002 (Friendly): Sandarna BK - Björks Boyz 9 - 0

31.03.2002 (League): Sandarna BK - Linnéstaden BK 4 - 0 03.04.2002 (Friendly): Björks Boyz - Sandarna BK 5 - 4

07.04.2002 (League): Björks Boyz - Stavros Incorporated 3 - 0 10.04.2002 (Friendly): Sandarna BK - Björks Boyz 1 - 2 14.04.2002 (League): Goodtown Gangsters - Björks Boyz 7 - 0

17.04.2002 (Friendly): Matte Ducks - Goodtown Gangsters 4 - 2

21.04.2002 (Play-off): Matte Ducks - Frövipojkarna 3 - 0 24.04.2002 (Friendly): Matte Ducks - HiFi 6 - 0 01.05.2002 (Cup): Höllvikens Gif - Matte Ducks 1 - 11 05.05.2002 (League): Real Español - Matte Ducks 4 - 3

08.05.2002 (Cup): Killer_machines - Real Español 0 - 12 12.05.2002 (League): Psychedelic Bumbibears - Real Español 1 - 3 15.05.2002 (Cup): Ice FC - Real Español 0 - 5 19.05.2002 (League): Real Español - Hebbes vänner 1 - 3

22.05.2002 (Cup): BK Rasktask - Hebbes vänner 0 - 5 26.05.2002 (League): Hebbes vänner - Matte Ducks 6 - 1 29.05.2002 (Cup): Alex Villa - Hebbes vänner 0 - 3 02.06.2002 (League): Psychedelic Bumbibears - Hebbes vänner 3 - 2

09.06.2002 (League): Gaddens IF - Psychedelic Bumbibears 3 - 1

12.06.2002 (Friendly): Gaddens IF - Dragnäsbäck IFK 2 - 1 16.06.2002 (League): Hebbes vänner - Gaddens IF 4 - 1

19.06.2002 (Friendly): Hebbes vänner - Lucifers Childs 6 - 1 23.06.2002 (League): Gaddens IF - Hebbes vänner 4 - 1

26.06.2002 (Friendly): Skövde FF - Gaddens IF 0 - 8 30.06.2002 (League): Psychedelic Bumbibears - Gaddens IF 0 - 0 03.07.2002 (Friendly): Usel - Gaddens IF 1 - 6 07.07.2002 (League): Gaddens IF - Matte Ducks 3 - 0 10.07.2002 (Friendly): FC Steaua Pacii - Gaddens IF 3 - 3 14.07.2002 (League): Real Español - Gaddens IF 2 - 0

14.07.2002 (League): Real Español - Gaddens IF 2 - 0 17.07.2002 (Friendly): Dominans - Real Español 1 - 7 21.07.2002 (League): Hebbes vänner - Real Español 4 - 2

24.07.2002 (Friendly): Hebbes vänner - Lucifers Childs 4 - 2 28.07.2002 (League): Wermdö Trappers - Hebbes vänner 5 - 1

31.07.2002 (Friendly): FC Phoenix Mühlburg - Wermdö Trappers 5 - 1

04.08.2002 (League): Exil Schwaben - FC Phoenix Mühlburg 0 - 5 07.08.2002 (Friendly): Preston Y.C - FC Phoenix Mühlburg 2 - 0

11.08.2002 (Play-off): Preston Y.C - Red Hornets 2 - 0 14.08.2002 (Friendly): White Socks - Preston Y.C 5 - 3

21.08.2002 (Cup): C.D.Logroñés - White Socks 0 - 3 24.08.2002 (League): White Socks - LMA 3 - 0 28.08.2002 (Cup): Celta Castilla y Leon - White Socks 0 - 7 31.08.2002 (League): furor de sanguijas - White Socks 0 - 5 04.09.2002 (Cup): santiga ciberneitors - White Socks 2 - 5 07.09.2002 (League): White Socks - Communards manda 1 - 1 11.09.2002 (Cup): White Socks - katxy 1 - 0 14.09.2002 (League): aguante el depor - White Socks 0 - 6 18.09.2002 (Cup): White Socks - Fortuna 4 - 0 21.09.2002 (League): White Socks - Alaves Team 4 - 0 25.09.2002 (Cup): White Socks - apocaliptika 0 - 1

28.09.2002 (League): apocaliptika - la trini 4 - 1 02.10.2002 (Cup): Aeryn F.C. - apocaliptika 3 - 0

05.10.2002 (League): Getafe Fighters - Aeryn F.C. 0 - 8 09.10.2002 (Cup): Aeryn F.C. - Los cohetillos 2 - 3

12.10.2002 (League): Los cohetillos - orgen oirasime 3 - 3 16.10.2002 (Cup): Los cohetillos - Rebollar 4 - 5

19.10.2002 (League): Sukar - Rebollar 0 - 5 23.10.2002 (Cup): Babylon 5 - Rebollar 2 - 4 26.10.2002 (League): Rebollar - Bachelors Delight 5 - 1 30.10.2002 (Cup): Rebollar - Babylon 5 4 - 3 02.11.2002 (League): River Tahodio - Rebollar 1 - 1 06.11.2002 (Cup): CSKA de Mugardos - Rebollar 1 - 1 09.11.2002 (League): Rebollar - karallada team 5 - 0 13.11.2002 (Cup): Rebollar - CSKA de Mugardos 0 - 4

16.11.2002 (League): CSKA de Mugardos - AMRBCN 0 - 2

20.11.2002 (Friendly): AMRBCN - River Tahodio 0 - 5

23.11.2002 (League): Bachelors Delight - River Tahodio 3 - 4 27.11.2002 (Friendly): River Tahodio - Ienlaces 0 - 7

04.12.2002 (Friendly): Can Vicenç F.S. - Ienlaces 4 - 3

11.12.2002 (Cup): Athletico Galicia - Can Vicenç F.S. 0 - 5 14.12.2002 (League): Can Vicenç F.S. - mallorquina 8 - 0 18.12.2002 (Cup): FC ASACO - Can Vicenç F.S. 0 - 9 21.12.2002 (League): Neuras - Can Vicenç F.S. 0 - 4 25.12.2002 (Cup): Can Vicenç F.S. - Rifampicina 4 - 0 28.12.2002 (League): Can Vicenç F.S. - Notingham Prisas 8 - 0 01.01.2003 (Cup): Can Vicenç F.S. - pesca f.c. 3 - 2 04.01.2003 (League): mercedarios fc - Can Vicenç F.S. 1 - 2 08.01.2003 (Cup): Can Vicenç F.S. - Barbate F.C. 5 - 1 11.01.2003 (League): Can Vicenç F.S. - Malaga C.F :D 7 - 0 15.01.2003 (Cup): Can Vicenç F.S. - valensia 2 - 1 18.01.2003 (League): reggae freak band - Can Vicenç F.S. 1 - 2 22.01.2003 (Cup): Can Vicenç F.S. - Olorosos 0 - 1

25.01.2003 (League): R.C.D. Pardillos - Olorosos 5 - 2

29.01.2003 (Cup): Vértigo - R.C.D. Pardillos 3 - 4 01.02.2003 (League): Olorosos - R.C.D. Pardillos 2 - 1

05.02.2003 (Cup): Lorca New Team - Olorosos 0 - 3 08.02.2003 (League): Boixos Nois - Olorosos 2 - 2 12.02.2003 (Cup): Ancestrales - Olorosos 2 - 0

15.02.2003 (League): Ancestrales - Catacracks 6 - 0 19.02.2003 (Cup): Ancestrales - Moume 6 - 0 22.02.2003 (League): ARÍS - Ancestrales 0 - 7 26.02.2003 (Cup): Ancestrales - Rubio i Ors 2 - 4

01.03.2003 (League): Rubio i Ors - Los petaillos 3 - 2 05.03.2003 (Cup): Rubio i Ors - Ancestrales 0 - 5

08.03.2003 (League): Celtarra a tope - Ancestrales 1 - 4 12.03.2003 (Cup): Ancestrales - U. D. Son Sardina 3 - 2 15.03.2003 (League): Ancestrales - hidrosoccer 3 - 0 19.03.2003 (Cup): U. D. Son Sardina - Ancestrales 2 - 2 26.03.2003 (Friendly): Peñacas - Ancestrales 5 - 1 02.04.2003 (Cup): Pufines - Peñacas 0 - 9 05.04.2003 (League): Peñacas - Olorosos 4 - 1 09.04.2003 (Cup): UD Canarias - Peñacas 0 - 7 12.04.2003 (League): Boixos Nois - Peñacas 1 - 4 16.04.2003 (Cup): El club de Piterman - Peñacas 1 - 5 19.04.2003 (League): Rubio i Ors - Peñacas 3 - 0

23.04.2003 (Cup): Tardajos CF - Rubio i Ors 0 - 6 26.04.2003 (League): Rubio i Ors - Moume 1 - 0 30.04.2003 (Cup): El Señor de los Anillos - Rubio i Ors 0 - 5 03.05.2003 (League): Ladilla Deportivo - Rubio i Ors 1 - 8 07.05.2003 (Cup): CaLaBaRDiNa.C.F - Rubio i Ors 1 - 6 10.05.2003 (League): Rubio i Ors - Boixos Nois 6 - 2 14.05.2003 (Cup): Doors - Rubio i Ors 0 - 5 17.05.2003 (League): R.C.D. Pardillos - Rubio i Ors 2 - 0

21.05.2003 (Cup): Y si no, nos enfadamos - R.C.D. Pardillos 0 - 6 24.05.2003 (League): Rubio i Ors - R.C.D. Pardillos 2 - 2 28.05.2003 (Cup): Racing Elaios - R.C.D. Pardillos 2 - 1

31.05.2003 (League): Racing Elaios - F.C. Brujah 5 - 0 04.06.2003 (Cup): Racing Elaios - Valensia 3 - 1 07.06.2003 (League): Racing Elaios - Scola Roolz 0 - 1

14.06.2003 (League): Scola Roolz - F.C. Brujah 5 - 0 21.06.2003 (League): Scola Roolz - La Comunidad del Anillo 2 - 1 28.06.2003 (League): RompePiernas - Scola Roolz 0 - 0 02.07.2003 (Friendly): Scola Roolz - Los chuchos de la guerra 1 - 0 05.07.2003 (League): Scola Roolz - car3apa 5 - 0 09.07.2003 (Friendly): Scola Roolz - Asturias Paraíso Natural 1 - 1 16.07.2003 (Friendly): Scola Roolz - Fumetas CF 3 - 1 23.07.2003 (Cup): lokos C - Scola Roolz 0 - 4 26.07.2003 (League): Cie F.C. - Scola Roolz 0 - 5 30.07.2003 (Cup): Club Deportivo Santiago - Scola Roolz 1 - 8 02.08.2003 (League): Scola Roolz - VALLEKAS 7 - 1 06.08.2003 (Cup): los pandoros - Scola Roolz 0 - 2 09.08.2003 (League): La Comunidad del Anillo - Scola Roolz 2 - 2 13.08.2003 (Cup): Charmed - Scola Roolz 1 - 5 16.08.2003 (League): Scola Roolz - MECUNDE 3 - 1 20.08.2003 (Cup): Sociedad Deportiva Don Severo - Scola Roolz 0 - 1 23.08.2003 (League): Robemback C.F. - Scola Roolz 4 - 1

27.08.2003 (Cup): Robemback C.F. - Aeryn F.C. 1 - 2

30.08.2003 (League): Real Blancos - Aeryn F.C. 5 - 1

03.09.2003 (Cup): CATALUNYALLIURE - Real Blancos 1 - 3 06.09.2003 (League): itaka - Real Blancos 0 - 5 10.09.2003 (Cup): FC Barcelona - Real Blancos 2 - 3 13.09.2003 (League): Real Blancos - itaka 5 - 0 17.09.2003 (Cup): Real Blancos - Xerez C.D. 2 - 3

20.09.2003 (League): Catalunya - Xerez C.D. 3 - 3 24.09.2003 (Cup): Xerez C.D. - U. D. Son Sardina 2 - 4

27.09.2003 (League): Tenim un eqipasso - U. D. Son Sardina 1 - 3 01.10.2003 (Cup): CSKA de Mugardos - U. D. Son Sardina 1 - 3 04.10.2003 (League): U. D. Son Sardina - Moume 2 - 0 08.10.2003 (Cup): U. D. Son Sardina - Babylon 5 0 - 4

11.10.2003 (League): Villamor de la Ladre - Babylon 5 3 - 2

15.10.2003 (Friendly): Sporting Xixón - Villamor de la Ladre 3 - 4 18.10.2003 (League): Villamor de la Ladre - Ladilla Deportivo 4 - 1 22.10.2003 (Friendly): Villamor de la Ladre - nainitos 1 - 3

25.10.2003 (League): Boliches - nainitos 2 - 1

29.10.2003 (Friendly): SaintBal team - Boliches 1 - 8 01.11.2003 (Play-off): Boliches - Izarra 3 - 2 05.11.2003 (Friendly): Brutal Bears - Boliches 4 - 2

12.11.2003 (Cup): Thundercats - Brutal Bears 0 - 1 16.11.2003 (League): dom riktiga kamraterna - Brutal Bears 0 - 5 19.11.2003 (Cup): Brutal Bears - Tårtan_ 3 - 2 23.11.2003 (League): Brutal Bears - Tottingham FC 4 - 0 26.11.2003 (Cup): Brutal Bears - Veni Vidi Vici 0 - 3

30.11.2003 (League): Veni Vidi Vici - Hjärnarp GIF 2 - 2 03.12.2003 (Cup): Björnarnas Bk - Veni Vidi Vici 2 - 3 07.12.2003 (League): Trollibollen BK - Veni Vidi Vici 4 - 2

10.12.2003 (Cup): Trollibollen BK - Xerxes 6 - 1 14.12.2003 (League): Teckomatorp SK - Trollibollen BK 2 - 2 17.12.2003 (Cup): Trollibollen BK - Uppsala Heights 1 - 4

21.12.2003 (League): Juveby IF - Uppsala Heights 0 - 5 24.12.2003 (Cup): S.A.I.K - Uppsala Heights 0 - 10 28.12.2003 (League): Uppsala Heights - Hawkwing FF 0 - 9

31.12.2003 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 9 - 0 04.01.2004 (League): Hawkwing FF - Uppsala Heights 5 - 0 07.01.2004 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 10 - 0 11.01.2004 (League): FC Flowsta - Hawkwing FF 1 - 4 14.01.2004 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 10 - 0 18.01.2004 (League): Hawkwing FF - Lundens BK 4 - 1 21.01.2004 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 8 - 0 25.01.2004 (League): Krylbo United - Hawkwing FF 3 - 3 28.01.2004 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 7 - 2 01.02.2004 (League): Hawkwing FF - Dynga Kryss 3 - 2 04.02.2004 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 11 - 1 08.02.2004 (League): Busan Kimchikids - Hawkwing FF 1 - 3 11.02.2004 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 8 - 2 15.02.2004 (League): Hawkwing FF - Juveby IF 5 - 0 18.02.2004 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 6 - 5 25.02.2004 (Friendly): Hawkwing FF - Hearts of winter 4 - 3 03.03.2004 (Cup): Heda_imperium - Hawkwing FF 1 - 5 07.03.2004 (League): Lundens BK - Hawkwing FF 4 - 3

10.03.2004 (Cup): Krym - Lundens BK 0 - 5 14.03.2004 (League): FC Flowsta - Lundens BK 3 - 3 17.03.2004 (Cup): Skånsta United - Lundens BK 1 - 6 21.03.2004 (League): Bärsans SK - Lundens BK 4 - 2

24.03.2004 (Cup): Ipren IF - Bärsans SK 1 - 2 28.03.2004 (League): Bärsans SK - Busan Kimchikids 5 - 2 31.03.2004 (Cup): FC Kauntz - Bärsans SK 2 - 3 04.04.2004 (League): Dynga Kryss - Bärsans SK 0 - 3 07.04.2004 (Cup): Lokomotiv Bustad - Bärsans SK 6 - 1

  • 11.04.2004 (League): Ulla Hau - Lokomotiv Bustad 5 - 1
  • 14.04.2004 (Friendly): GlenneGrabbarna - Ulla Hau 3 - 1
  • 18.04.2004 (League): Duddids - GlenneGrabbarna 1 - 5
  • 21.04.2004 (Friendly): Korparna FF - GlenneGrabbarna 1 - 0
  • 25.04.2004 (League): Korparna FF - Smurf Gänget 5 - 1
  • 28.04.2004 (Friendly): GlenneGrabbarna - Korparna FF 0 - 1
  • 02.05.2004 (League): Linköping Knights - Korparna FF 2 - 3
  • 05.05.2004 (Friendly): Gnotto AIK - Korparna FF 0 - 0
  • 09.05.2004 (League): Korparna FF - Degerby IF 2 - 0
  • 12.05.2004 (Friendly): Korparna FF - Ulla Hau 1 - 3
  • 16.05.2004 (League): Ulla Hau - Långsparka IF 2 - 1
  • 19.05.2004 (Friendly): Ulla Hau - GlenneGrabbarna 1 - 4
  • 23.05.2004 (League): GlenneGrabbarna - Gus-Gus United 7 - 0
  • 26.05.2004 (Friendly): GlenneGrabbarna - Gnotto AIK 3 - 0

30.05.2004 (League): BK Sillen - GlenneGrabbarna 6 - 3

02.06.2004 (Friendly): Daredevils - BK Sillen 0 - 4 06.06.2004 (League): Duddids - BK Sillen 5 - 1

09.06.2004 (Friendly): Södra Stjärnan FC - Duddids 3 - 6 16.06.2004 (Friendly): Duddids - Alvaro IF 4 - 1 23.06.2004 (Cup): Johannas Hjältar - Duddids 1 - 3 27.06.2004 (League): Senna Allstars - Duddids 5 - 0

30.06.2004 (Cup): Midnight Ravers - Senna Allstars 0 - 2 04.07.2004 (League): Bänklags FF - Senna Allstars 0 - 1 07.07.2004 (Cup): C.C.C.P. - Senna Allstars 1 - 2 11.07.2004 (League): Senna Allstars - GlenneGrabbarna 3 - 1 14.07.2004 (Cup): Senna Allstars - Oriole United 0 - 4

18.07.2004 (League): Oriole United - badboll fc 3 - 2 21.07.2004 (Cup): Oriole United - BK Örnen 3 - 0 25.07.2004 (League): Springfield FC - Oriole United 3 - 2

28.07.2004 (Friendly): E Street Team - Springfield FC 2 - 3 01.08.2004 (League): badboll fc - Springfield FC 2 - 1

03.08.2004 (Friendly): FC Durlach 07 - badboll fc 0 - 5 08.08.2004 (League): Håbol IF - badboll fc 0 - 3 11.08.2004 (Friendly): Grupo Desportivo e Filarmónico "Os Campónios" -

badboll fc 2 - 3 15.08.2004 (League): badboll fc - Håbol IF 3 - 1 18.08.2004 (Friendly): badboll fc - Castellanos city 7 - 0 22.08.2004 (League): Springfield FC - badboll fc 2 - 5 24.08.2004 (Friendly): Viging - badboll fc 0 - 6 29.08.2004 (League): Incognito United - badboll fc 2 - 2 31.08.2004 (Friendly): Jyväskylän JiiPee - badboll fc 1 - 7 05.09.2004 (League): badboll fc - Oriole United 5 - 2 08.09.2004 (Friendly): badboll fc - Miracle F.C. 8 - 1 12.09.2004 (League): Gefle IF - badboll fc 8 - 0

15.09.2004 (Cup): Trollibollen BK - Gefle IF 7 - 2

19.09.2004 (League): NimbleFeet - Trollibollen BK 0 - 7 22.09.2004 (Cup): Trollibollen BK - Inter Sthlm 2 - 4

26.09.2004 (League): EM Tigers - Inter Sthlm 3 - 2

29.09.2004 (Friendly): 4ernomorets - EM Tigers 6 - 0

06.10.2004 (Friendly): 4ernomorets - Frozen Karelians 7 - 0 13.10.2004 (Cup): Avtomobilist Kharkiv - Peace Death 0 - 9

  • 17.10.2004 (League): Peace Death - FC Odessa City 4 - 2
  • 20.10.2004 (Cup): Energiya Chernivtsi - Peace Death 0 - 10
  • 24.10.2004 (League): KOHuKu - Peace Death 2 - 9
  • 27.10.2004 (Cup): Spartak Lviv - Peace Death 0 - 7
  • 31.10.2004 (League): Stal' Alchevsk - Peace Death 0 - 6
  • 03.11.2004 (Cup): FC Frux - Peace Death 0 - 5
  • 07.11.2004 (League): Peace Death - TavroSyr 6 - 0
  • 10.11.2004 (Cup): FC Vokzalec - Peace Death 1 - 10
  • 14.11.2004 (League): napoleonskaya gvardiya - Peace Death 2 - 5
  • 17.11.2004 (Cup): Osokorki United - Peace Death 0 - 7
  • 21.11.2004 (League): Peace Death - Stupor 9 - 0
  • 24.11.2004 (Cup): FC Granit - Peace Death 7 - 2
  • 28.11.2004 (League): BAKKA-AZERI - FC Granit 0 - 5
  • 01.12.2004 (Cup): FC Granit - FC Sopromat 3 - 1
  • 05.12.2004 (League): FC Granit - BAKKA-AZERI 9 - 1
  • 08.12.2004 (Cup): FC Granit - FC VERES Rivne 5 - 2
  • 12.12.2004 (League): Druzhba78 - FC Granit 2 - 5
  • 15.12.2004 (Friendly): FC Granit - Foxy 2 - 2
  • 19.12.2004 (League): FC Granit - Kapitals 4 - 1
  • 22.12.2004 (Friendly): OFS - FC Granit 2 - 5
  • 26.12.2004 (League): FC Dnipro Kiev - FC Granit 1 - 1
  • 29.12.2004 (Friendly): Seico - FC Granit 1 - 3
  • 02.01.2005 (League): FC Granit - Storcher 3 - 1
  • 05.01.2005 (Friendly): FC Granit - BAG 3 - 0
  • 09.01.2005 (League): fc Podval - FC Granit 0 - 4
  • 12.01.2005 (Friendly): FC Granit - Wired Magic 2 - 1
  • 16.01.2005 (League): FC Granit - Cold Mountain [FC] 3 - 0
  • 19.01.2005 (Friendly): FC Granit - Hockeystars 5 - 1
  • 26.01.2005 (Friendly): FC Granit - true evils 1 - 1
  • 02.02.2005 (Cup): Monolit Chernihiv - FC Granit 0 - 5
  • 06.02.2005 (League): Mavpa13 - FC Granit 1 - 4
  • 09.02.2005 (Cup): Trans Lutsk - FC Granit 0 - 3
  • 13.02.2005 (League): FC Granit - FC Zirka 4 - 0
  • 16.02.2005 (Cup): FC DynamoK - FC Granit 1 - 4
  • 20.02.2005 (League): Druzhba78 - FC Granit 0 - 2
  • 23.02.2005 (Cup): FC Granit - Vasyl'kivs'ki Kabany 6 - 1
  • 27.02.2005 (League): FC Granit - HFC Dneportivo Kiev 2 - 1
  • 02.03.2005 (Cup): FC Granit - FC Odessa City 3 - 0
  • 06.03.2005 (League): FC FRANIK - FC Granit 1 - 3
  • 09.03.2005 (Cup): FC Granit - Peace Death 2 - 1
  • 13.03.2005 (League): FC Granit - Kapitals 0 - 4
  • 16.03.2005 (Friendly): Kapitals - Rilles Boys 4 - 2
  • 20.03.2005 (League): Kapitals - FC Zirka 5 - 1
  • 23.03.2005 (Friendly): Kapitals - Brigantiers 0 - 5
  • 27.03.2005 (League): The Mighty Pretenders - Brigantiers 3 - 0
  • 30.03.2005 (Friendly): The Mighty Pretenders - Hapoel-TA 1 - 1
  • 03.04.2005 (League): FC Duistere Banaan - The Mighty Pretenders 0 - 0
  • 06.04.2005 (Friendly): The Mighty Pretenders - TEL AVIV BABYS 1 - 0
  • 10.04.2005 (League): The Mighty Pretenders - AHAD (Alle Hens Aan Dek) 6 - 1
  • 13.04.2005 (Friendly): The Mighty Pretenders - Smedby Kickers 5 - 1
  • 17.04.2005 (League): De Witte Raef - The Mighty Pretenders 3 - 1
  • 20.04.2005 (Friendly): De Witte Raef - Deathspawn 0 - 4
  • 25.04.2005 (League): The golden bullets - Deathspawn 5 - 3
  • 28.04.2005 (Friendly): Gaints Rock - The golden bullets 3 - 6
  • 02.05.2005 (League): Maryland Terps - The golden bullets 0 - 4
  • 05.05.2005 (Friendly): Gaints Rock - The golden bullets 3 - 4
  • 09.05.2005 (League): The golden bullets - Sporting Marquette 1 - 1
  • 12.05.2005 (Friendly): Gaints Rock - The golden bullets 0 - 5
  • 19.05.2005 (Friendly): The golden bullets - Gaints Rock 5 - 1
  • 26.05.2005 (Cup): Utah Indians - The golden bullets 0 - 7
  • 30.05.2005 (League): Blu Flames - The golden bullets 1 - 4
  • 02.06.2005 (Cup): The golden bullets - Mountaineer Soccer Club 0 - 4
  • 06.06.2005 (League): Mountaineer Soccer Club - The German Mentality 4 - 0
  • 09.06.2005 (Cup): Real Hip - Mountaineer Soccer Club 1 - 6
  • 13.06.2005 (League): Kings County United - Mountaineer Soccer Club 1 - 6
  • 16.06.2005 (Cup): Mountaineer Soccer Club - High Tops 3 - 0
  • 20.06.2005 (League): Mountaineer Soccer Club - Hot Tamales 6 - 1
  • 23.06.2005 (Cup): Mountaineer Soccer Club - High-Noon Riders 3 - 5
  • 27.06.2005 (League): High-Noon Riders - Havoc 3 - 2
  • 30.06.2005 (Cup): Manhattan Royals - High-Noon Riders 0 - 4
  • 04.07.2005 (League): Wake Mourners - High-Noon Riders 3 - 2
  • 07.07.2005 (Cup): Soldiers - Wake Mourners