User talk:Hitchcock

From Hattrick

When I wrote [[Category:Slovak Hattrick Wiki|Asistent trenera]] in the article Sk/Asistent trénera it was not a typo. Wikimedia categories make a difference between an e and an é placing the é after z in alphabets, and I guess that kind of behaviour isn't hoped for. --Jhattara 22:37, 26 March 2007 (UTC)

Cav

Neviem, čí som na dobrom mieste. Pod nickom Coopy som sa zaregistroval, a chcel by som sa zúčastniť na wiki. Najprv, aby som sa naučil pracovať, tak budem pracovať na svojej klubovej úrovni. Prvá otázka na Teba: Ako tam môžem vložiť logo? Ďakujem

  • Nazdar, si tu spravne :) Ako vkladat obrazky a pod je v Zaciname, das Upload file, vyberies obrazok, podas popis a potom ho vlozis tagom [[Image:*nazov suboru*.jpg]], pozri este stranku Začíname. Ked pises na talk stranky alebo diskusie, pridaj svoj podpis tagom --~~~~ (druhy zprava, co mas v hornej liste; len v clankoch sa nepridava), aby sa lahsie komunikovalo. --Hitchcock 12:45, 18 April 2007 (UTC)
    • Tak už s tým logom to mám. Keby som mal ešte nejaký problém, tak sa Ti ozvem. Som PN, takže asi zajtra doobeda spravím štadión. Maj sa.--Coopy 17:05, 18 apríl 2007 (UTC)