Difference between revisions of "Wincobank Ironopolis/HTUM"

From Hattrick
Line 17: Line 17:
 
!width=10| Fixture
 
!width=10| Fixture
 
|-align=center
 
|-align=center
|  02/01/18 ||67 ||align=left|{{Flaglink|USA}} Turtle Pond Armada || H || || || Sm
+
|  02/01/18 ||67 ||align=left|{{Flaglink|TRI}} A.S.D. San Lazzaro || H || L || 1-6 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  02/01/18 ||67 ||align=left|{{Flaglink|USA}} Racing Winnebago || H || || || Sm
+
|  02/01/18 ||67 ||align=left|{{Flaglink|USA}} Turtle Pond Armada || H || W || 1-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  02/01/18 ||67 ||align=left|{{Flaglink|USA}} Steeple Sinderby Wanderers || H || || || Sm
+
|  02/01/18 ||67 ||align=left|{{Flaglink|USA}} Racing Winnebago || H || W || 2-0 || Sm
 +
|-align=center
 +
|  02/01/18 ||67 ||align=left|{{Flaglink|USA}} Steeple Sinderby Wanderers || H || L || 0-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
 
|  15/12/17 ||66 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Kinclaven || A || W || 6-2 || Sm
 
|  15/12/17 ||66 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Kinclaven || A || W || 6-2 || Sm
Line 223: Line 225:
 
|  18/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Marmalade || A || W || 5-4 || GL
 
|  18/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Marmalade || A || W || 5-4 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  14/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ITA}} cirstea || H || W || 3-1 || Tn
+
|  14/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ITA}} cirstea || H || W || 3-1 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  12/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Marmalade || H || L || 1-2 || Tn
+
|  12/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Marmalade || H || L || 1-2 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  10/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|DAN}} Vi flæsker jer || H || W || 3-1 || Sm
+
|  10/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|DAN}} Vi flæsker jer || H || W || 3-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  10/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ANG}} Pink Leopard || H || W || 7-1 || Sm
+
|  10/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ANG}} Pink Leopard || H || W || 7-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  09/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} The Red Flag flies at dawn... || H || W || 4-3 || Sm
+
|  09/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} The Red Flag flies at dawn... || H || W || 4-3 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  08/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|JAM}} Razorback FC || H || W || 6-0 || Sm
+
|  08/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|JAM}} Razorback FC || H || W || 6-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  08/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|BRA}} Los Mejores Fútbol Club || A || W* || 6-4 || GL
+
|  08/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|BRA}} Los Mejores Fútbol Club || A || W* || 6-4 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  07/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|USA}} JamBox FC || H || W || 6-0 || Sm
+
|  07/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|USA}} JamBox FC || H || W || 6-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  07/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Loxomotiv Brixton || H || W || 4-0 || Sm
+
|  07/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Loxomotiv Brixton || H || W || 4-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  05/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ITA}} cirstea || H || D || 0-0 || Tn
+
|  05/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ITA}} cirstea || H || D || 0-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  03/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|UGA}} Uganda 1962 || H || W || 5-0 || Sm
+
|  03/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|UGA}} Uganda 1962 || H || W || 5-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  02/12/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ARG}} Club Olimpo || H || W || 5-2 || Sm
+
|  02/12/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ARG}} Club Olimpo || H || W || 5-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  29/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Polomint || H || W || 4-2 || GL
+
|  29/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Polomint || H || W || 4-2 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  28/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|POL}} Raszków Jazz || A || W || 7-0 || Tn
+
|  28/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|POL}} Raszków Jazz || A || W || 7-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  28/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|BUL}} Dobrich United || H || L || 1-3 || Tn
+
|  28/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|BUL}} Dobrich United || H || L || 1-3 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  26/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} DorothyHyman || H || W || 3-2 || Sm
+
|  26/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} DorothyHyman || H || W || 3-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Polomint || A || L* || 6-7 || GL
+
|  23/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Polomint || A || L* || 6-7 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  21/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|CZE}} FC Prague Slivers || A || W || 3-2 || Tn
+
|  21/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|CZE}} FC Prague Slivers || A || W || 3-2 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  21/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|DEN}} MS Odense || A || W || 6-0 || Tn
+
|  21/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|DEN}} MS Odense || A || W || 6-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  19/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|BUL}} Dobrich United || A || W || 2-0 || Tn
+
|  19/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|BUL}} Dobrich United || A || W || 2-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  18/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Kinclaven || A || W || 5-2 || Sm
+
|  18/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Kinclaven || A || W || 5-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  18/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ARG}} Larbatata || H || W || 5-2 || Sm
+
|  18/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ARG}} Larbatata || H || W || 5-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  17/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Manchester City 1894 || H || W || 6-0 || Sm
+
|  17/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Manchester City 1894 || H || W || 6-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  14/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|OCE}} EVIL INCORPORATED || H || L || 1-4 || Tn
+
|  14/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|OCE}} EVIL INCORPORATED || H || L || 1-4 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  12/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} 41 Shots || H || W || 4-1 || Sm
+
|  12/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} 41 Shots || H || W || 4-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  07/11/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Rochdale United || A || W || 3-1 || Tn
+
|  07/11/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Rochdale United || A || W || 3-1 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  31/10/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|SUI}} FC Rünenberg || H || W || 1-0 || Tn
+
|  31/10/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|SUI}} FC Rünenberg || H || W || 1-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  16/10/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Marmalade || H || W || 6-3 || GL
+
|  16/10/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Marmalade || H || W || 6-3 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  07/10/16 ||63 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} DorothyHyman || A || W || 2-1 || Sm
+
|  07/10/16 ||63 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} DorothyHyman || A || W || 2-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  03/10/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} DorothyHyman || H || L || 1-3 || Tn
+
|  03/10/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} DorothyHyman || H || L || 1-3 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  26/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|NOR}} SK Brann || H || W || 4-1 || Tn
+
|  26/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|NOR}} SK Brann || H || W || 4-1 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  26/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|KOR}} AS Uijeongbu 07 || A || L || 3-4 || Tn
+
|  26/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|KOR}} AS Uijeongbu 07 || A || L || 3-4 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  21/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|WAL}} Merry Millers FC || H || W || 5-3 || Tn
+
|  21/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|WAL}} Merry Millers FC || H || W || 5-3 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  19/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Rochdale United || A || W || 7-1 || Tn
+
|  19/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Rochdale United || A || W || 7-1 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  19/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ITA}} cirstea || A || W* || 13-12 || Tn
+
|  19/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ITA}} cirstea || A || W* || 13-12 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  14/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|AUT}} Blue Royals 04 || H || W || 6-1 || Tn
+
|  14/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|AUT}} Blue Royals 04 || H || W || 6-1 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  12/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} DorothyHyman || H || W || 3-1 || Tn
+
|  12/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} DorothyHyman || H || W || 3-1 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  12/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|OCE}} Bellevue Barrage || H || W || 7-4 || Tn
+
|  12/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|OCE}} Bellevue Barrage || H || W || 7-4 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  11/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|IND}} Mighty Karak Chai FC || A || L || 2-6 || Ld
+
|  11/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|IND}} Mighty Karak Chai FC || A || L || 2-6 || Ld
 
|-align=center
 
|-align=center
|  07/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ITA}} cirstea || A || W* || 5-4 || Tn
+
|  07/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ITA}} cirstea || A || W* || 5-4 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  05/09/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Lokomotiv New Basford || A || L || 0-4 || Tn
+
|  05/09/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Lokomotiv New Basford || A || L || 0-4 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  31/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Polomint || H || W || 3-0 || Tn
+
|  31/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Polomint || H || W || 3-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  30/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Rochdale United || A || W || 4-1 || Fr
+
|  30/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Rochdale United || A || W || 4-1 || Fr
 
|-align=center
 
|-align=center
|  29/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ROU}} FC X-Team || H || W || 4-0 || Tn
+
|  29/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ROU}} FC X-Team || H || W || 4-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  27/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|NGA}} Dinamo Orca || H || W || 5-2 || Sm
+
|  27/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|NGA}} Dinamo Orca || H || W || 5-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  26/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|JAM}} Urban Herbals || H || W || 4-0 || Sm
+
|  26/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|JAM}} Urban Herbals || H || W || 4-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|IRQ}} The Lions of Babylon || H || W || 7-5 || Sm
+
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|IRQ}} The Lions of Babylon || H || W || 7-5 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Kinclaven || H || W || 5-2 || Sm
+
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Kinclaven || H || W || 5-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Anstruther AFC || H || W || 3-2 || Sm
+
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Anstruther AFC || H || W || 3-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|RSA}} South Munon Ballans || H || W || 5-0 || Sm
+
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|RSA}} South Munon Ballans || H || W || 5-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ESP}} Muñon Ballans || H || W || 3-0 || Sm
+
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ESP}} Muñon Ballans || H || W || 3-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|PSE}} Campinas F. C || H || W || 4-1 || Sm
+
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|PSE}} Campinas F. C || H || W || 4-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|BRA}} Prata F. C || H || L || 0-2 || Sm
+
|  25/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|BRA}} Prata F. C || H || L || 0-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Marmalade || H || W || 6-4 || Sm
+
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Marmalade || H || W || 6-4 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|WAL}} Mackem Angels || H || W || 4-2 || Sm
+
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|WAL}} Mackem Angels || H || W || 4-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Rochdale United || H || W || 3-2 || Sm
+
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Rochdale United || H || W || 3-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|POR}} AGUIAS DA RIBEIRA || H || W || 4-1 || Sm
+
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|POR}} AGUIAS DA RIBEIRA || H || W || 4-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|BAN}} IRON EAGLES || H || W || 3-1 || Sm
+
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|BAN}} IRON EAGLES || H || W || 3-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|GER}} The Damned United || H || W || 6-3 || Sm
+
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|GER}} The Damned United || H || W || 6-3 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} The Lost Saxons || H || W || 6-3 || Sm
+
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} The Lost Saxons || H || W || 6-3 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ROU}} Kitra Wonderrers || H || W || 1-0 || Sm
+
|  24/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ROU}} Kitra Wonderrers || H || W || 1-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|SUI}} _Israel_ || H || W || 3-2 || Tn
+
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|SUI}} _Israel_ || H || W || 3-2 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Forty One Shots || H || W || 3-0 || Sm
+
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Forty One Shots || H || W || 3-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Lokomotiv New Basford || H || W* || 13-12 || Sm
+
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Lokomotiv New Basford || H || W* || 13-12 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|DEN}} Saksager United || H || L || 1-2 || Sm
+
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|DEN}} Saksager United || H || L || 1-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|GUA}} Pequeña Granja Feliz Club de Fútbol || H || W || 3-2 || Sm
+
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|GUA}} Pequeña Granja Feliz Club de Fútbol || H || W || 3-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|SVK}} Hawaii || H || W || 6-1 || Sm
+
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|SVK}} Hawaii || H || W || 6-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ANG}} Angola Team || H || W || 1-0 || Sm
+
|  23/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ANG}} Angola Team || H || W || 1-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  22/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|CZE}} Horus Falcons || H || W || 5-2 || Tn
+
|  22/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|CZE}} Horus Falcons || H || W || 5-2 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  21/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|KOR}} AS Uijeongbu 07 || A || L || 1-5 || Ld
+
|  21/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|KOR}} AS Uijeongbu 07 || A || L || 1-5 || Ld
 
|-align=center
 
|-align=center
|  20/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|IND}} Ghungharu FC || H || W || 2-1 || Sm
+
|  20/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|IND}} Ghungharu FC || H || W || 2-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  20/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|BRU}} Monkey2001 || H || W || 3-1 || Sm
+
|  20/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|BRU}} Monkey2001 || H || W || 3-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  18/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|UZB}} Moldy Figs || H || L || 2-4 || Sm
+
|  18/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|UZB}} Moldy Figs || H || L || 2-4 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  18/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|IND}} Football Club Tranquebar || H || W || 5-3 || Sm
+
|  18/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|IND}} Football Club Tranquebar || H || W || 5-3 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  18/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|KOR}} AS Uijeongbu 07 || H || W || 5-0 || Ld
+
|  18/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|KOR}} AS Uijeongbu 07 || H || W || 5-0 || Ld
 
|-align=center
 
|-align=center
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|POL}} The Flaming Wodkas FC || H || W || 5-1 || Sm
+
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|POL}} The Flaming Wodkas FC || H || W || 5-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ROU}} FC X-Team || H || W || 6-2 ||Sm
+
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ROU}} FC X-Team || H || W || 6-2 ||Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|DEN}} OB 1887 || H || W || 6-0 || Sm
+
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|DEN}} OB 1887 || H || W || 6-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|CZE}} FC Prague Slivers || H || W || 4-2 || Sm
+
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|CZE}} FC Prague Slivers || H || W || 4-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|EGY}} The Warriors of Sahura || H || W || 4-0 || Sm
+
|  17/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|EGY}} The Warriors of Sahura || H || W || 4-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  16/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|BRA}} Los Mejores Fútbol Club || H || W || 4-0 ||  Sm
+
|  16/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|BRA}} Los Mejores Fútbol Club || H || W || 4-0 ||  Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  15/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} 41 Shots || H || W || 3-0 || Sm
+
|  15/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} 41 Shots || H || W || 3-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  15/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|CZE}} FC Prague Slivers || H || W || 5-3 || Tn
+
|  15/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|CZE}} FC Prague Slivers || H || W || 5-3 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  15/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|SER}} DFC United || H || W || 7-5 || Sm
+
|  15/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|SER}} DFC United || H || W || 7-5 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  08/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} DorothyHyman || A || W || 2-1 || Tn
+
|  08/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} DorothyHyman || A || W || 2-1 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  01/08/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|CZE}} Horus Falcons || A || L || 3-4 || Tn
+
|  01/08/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|CZE}} Horus Falcons || A || L || 3-4 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/07/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Rochdale United || H || W || 6-0 || Tn
+
|  25/07/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Rochdale United || H || W || 6-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  18/07/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|POL}} The Flaming Wodkas FC || A || W || 4-0 || Tn
+
|  18/07/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|POL}} The Flaming Wodkas FC || A || W || 4-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  14/07/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ESP}} Unión Deportiva Arroyana || H || W || 4-0 || Sm
+
|  14/07/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ESP}} Unión Deportiva Arroyana || H || W || 4-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  27/06/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} 41 Shots || H || W || 3-0 || Sm
+
|  27/06/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} 41 Shots || H || W || 3-0 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/06/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Kinclaven || H || L || 2-4 || Tn  
+
|  23/06/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Kinclaven || H || L || 2-4 || Tn  
 
|-align=center
 
|-align=center
|  20/06/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|OCE}} Bellevue Barrage || A || L || 2-3 || Tn  
+
|  20/06/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|OCE}} Bellevue Barrage || A || L || 2-3 || Tn  
 
|-align=center
 
|-align=center
|  16/06/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ITA}} cirstea || A || L || 3-4 || Tn
+
|  16/06/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ITA}} cirstea || A || L || 3-4 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  13/06/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|CZE}} Horus Falcons || H || W || 4-1 || Tn
+
|  13/06/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|CZE}} Horus Falcons || H || W || 4-1 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  13/06/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} DorothyHyman || H || W || 3-0 || Tn
+
|  13/06/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} DorothyHyman || H || W || 3-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  06/06/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|DEN}} MS Odense || H || W || 11-0 || Tn
+
|  06/06/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|DEN}} MS Odense || H || W || 11-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  06/06/16 ||62 ||align=left|{{Flagicon|KOR}} AS Uijeongbu 07 || H || W || 4-0 || Tn
+
|  06/06/16 ||62 ||align=left|{{Flaglink|KOR}} AS Uijeongbu 07 || H || W || 4-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  04/06/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Kinclaven || A || W || 3-1 || GL
+
|  04/06/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Kinclaven || A || W || 3-1 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  31/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|IND}} Mighty Karak Chai FC || H || L || 0-9 || GL
+
|  31/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|IND}} Mighty Karak Chai FC || H || L || 0-9 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  30/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|SUI}} FC Rünenberg || H || W || 4-3 || Tn
+
|  30/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|SUI}} FC Rünenberg || H || W || 4-3 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  30/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Men_of_Mayhem || A || W || 7-1 || Tn  
+
|  30/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Men_of_Mayhem || A || W || 7-1 || Tn  
 
|-align=center
 
|-align=center
|  28/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|SUI}} FC Rünenberg || A || W || 4-0 || GL
+
|  28/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|SUI}} FC Rünenberg || A || W || 4-0 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  28/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|DEN}} BarcaPool I.F || H || W || 3-2 || Sm  
+
|  28/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|DEN}} BarcaPool I.F || H || W || 3-2 || Sm  
 
|-align=center
 
|-align=center
|  27/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|GER}} TSV Travemonster || H || W || 4-1 || Sm
+
|  27/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|GER}} TSV Travemonster || H || W || 4-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|PAR}} Portuguay Thunders || H || W || 4-2 || Sm
+
|  25/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|PAR}} Portuguay Thunders || H || W || 4-2 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  25/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|OCE}} EVIL INCORPORATED || H || W || 3-1 || Sm
+
|  25/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|OCE}} EVIL INCORPORATED || H || W || 3-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  24/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|BRA}} Los Mejores Fútbol Club || H || D || 1-1 ||  GL
+
|  24/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|BRA}} Los Mejores Fútbol Club || H || D || 1-1 ||  GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|SUI}} FC Rünenberg || H || W || 3-1 || Tn
+
|  23/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|SUI}} FC Rünenberg || H || W || 3-1 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  23/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|BRA}} Los Mejores Fútbol Club || A || W || 4-0 ||  Tn
+
|  23/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|BRA}} Los Mejores Fútbol Club || A || W || 4-0 ||  Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  22/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|OCE}} Thai Weebles || H || W || 6-1 || Sm
+
|  22/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|OCE}} Thai Weebles || H || W || 6-1 || Sm
 
|-align=center
 
|-align=center
|  20/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|BUL}} Dobrich United || H || L || 2-3 || Tn
+
|  20/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|BUL}} Dobrich United || H || L || 2-3 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  18/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|KOR}} AS Uijeongbu 07 || H || L || 4-5 ||  Ld
+
|  18/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|KOR}} AS Uijeongbu 07 || H || L || 4-5 ||  Ld
 
|-align=center
 
|-align=center
|  17/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} The Lost Saxons || A || W || 5-0 ||  GL
+
|  17/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} The Lost Saxons || A || W || 5-0 ||  GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  16/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} Men_of_Mayhem || H || W || 5-2 || Tn  
+
|  16/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} Men_of_Mayhem || H || W || 5-2 || Tn  
 
|-align=center
 
|-align=center
|  12/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|BAN}} IRON_EAGLES || H || W || 5-1 || Sm  
+
|  12/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|BAN}} IRON_EAGLES || H || W || 5-1 || Sm  
 
|-align=center
 
|-align=center
|  12/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|POR}} AGUIAS DA RIBEIRA || H || W || 6-2 || Sm  
+
|  12/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|POR}} AGUIAS DA RIBEIRA || H || W || 6-2 || Sm  
 
|-align=center
 
|-align=center
|  11/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|POR}} Lech Krakow || H || W || 3-2 || Sm  
+
|  11/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|POR}} Lech Krakow || H || W || 3-2 || Sm  
 
|-align=center
 
|-align=center
|  11/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|ITA}} Club Atlètico River Ale || H || W || 5-2 || Sm  
+
|  11/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|ITA}} Club Atlètico River Ale || H || W || 5-2 || Sm  
 
|-align=center
 
|-align=center
|  10/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Clan Phoenix || H || W || 8-0 || GL
+
|  10/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|SCO}} Clan Phoenix || H || W || 8-0 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
|  09/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|BEL}} W.C. Brussels || A || W || 5-0 || Tn
+
|  09/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|BEL}} W.C. Brussels || A || W || 5-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  09/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|ENG}} 41 Shots || A || W || 2-0 || Tn
+
|  09/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|ENG}} 41 Shots || A || W || 2-0 || Tn
 
|-align=center
 
|-align=center
|  03/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|NOR}} SK Brann || H || W || 7-1 || GL
+
|  03/05/16 ||61 ||align=left|{{Flaglink|NOR}} SK Brann || H || W || 7-1 || GL
 
|-align=center
 
|-align=center
 
|  02/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Kinclaven || H || W || 3-1 || Tn
 
|  02/05/16 ||61 ||align=left|{{Flagicon|SCO}} Kinclaven || H || W || 3-1 || Tn

Revision as of 15:30, 3 January 2018

A list of games played by Wincobank Ironopolis against fellow HTUM clubs

Lg=League, Cp=Cup, Qu=Qualifier, Fr=Friendly, Tn=Tournament, Ld=Ladder, Sm=Single Match, GL=Golden League

Tn* = Group stage tournament game details expunged from hattrick. Score not known. First day of tournament used as date of game.

W* & L* = game went to penalties | Ironopolis goals scored given first

Date Season Opponent Venue Result Score Fixture
02/01/18 67 Trinidad & Tobago A.S.D. San Lazzaro H L 1-6 Sm
02/01/18 67 USA Turtle Pond Armada H W 1-0 Sm
02/01/18 67 USA Racing Winnebago H W 2-0 Sm
02/01/18 67 USA Steeple Sinderby Wanderers H L 0-2 Sm
15/12/17 66 Scotland Kinclaven A W 6-2 Sm
11/12/17 66 England The Lost Saxons A W 3-0 Tn
28/11/17 66 Scotland Clan Phoenix H L 0-3 GL
22/11/17 66 Scotland Clan Phoenix A L 3-4 GL
17/11/17 66 England DorothyHyman H L 3-4 Sm
10/11/17 66 Scotland Kinclaven A W 4-1 Sm
09/11/17 66 Bulgaria A.C.-MILAN 1899 H W 2-1 Sm
05/11/17 66 England Marmalade H W 3-2 Lg
03/11/17 66 England 41 Shots H W 4-2 Sm
30/10/17 66 England DorothyHyman H L 0-4 Tn
23/10/17 66 Germany TSV Travemonster A W 3-1 Tn
23/10/17 66 Czech Republic FC Prague Slivers H W 3-1 Ld
20/10/17 66 Cape Verde Cape Verdian Sharks H W 3-0 Sm
19/10/17 66 USA NYC Peregrines H W 3-2 Sm
18/10/17 66 Benin Lightning Thunders H W 3-2 Sm
17/10/17 66 Armenia Águias da Ribeira H L 0-2 Sm
16/10/17 66 Italy cirstea A L 1-2 Tn
16/10/17 66 Syria Laodicea ad Mare H W 3-2 Sm
12/10/17 66 England 41 Shots H W 5-3 Ld
09/10/17 66 England Garforth Blades FC H W 10-0 Tn
09/10/17 66 England DorothyHyman H L 1-5 Tn
06/10/17 66 England 41 Shots H L 1-2 Ld
04/10/17 66 England 41 Shots A L 2-5 Ld
02/10/17 66 England Rochdale United A W 6-0 Tn
02/10/17 66 Denmark Vi flæsker jer A W 5-3 Tn
01/10/17 66 England Marmalade A W 3-1 GL
29/09/17 66 England DorothyHyman A W 5-4 Sm
25/09/17 66 USA JamBox FC A W 3-1 Tn
18/09/17 66 Scotland Polomint H W 2-1 Tn
15/09/17 66 England 41 Shots A W 2-1 Sm
12/09/17 66 India Mighty Karak Chai FC H W 3-2 Ld
11/09/17 66 Denmark Viking Særløse H L 1-3 Tn
04/09/17 66 England Rochdale United A W 6-2 Tn
17/08/17 65 Italy cirstea A D 1-1 Tn
14/08/17 65 Brazil Los Mejores Fútbol Club A W 3-1 Tn
06/08/17 65 Italy cirstea H L 0-1 Tn
04/08/17 65 England DorothyHyman H W 2-1 Sm
04/08/17 65 England The Lost Saxons H W 2-1 Tn
03/08/17 65 Denmark Viking Særløse A W 3-1 Ld
31/07/17 65 Portugal Thunder Strokes A L 2-4 Tn
16/07/17 65 England Marmalade A L 3-6 GL
03/07/17 65 Bulgaria Dobrich United A L 0-4 Tn
21/06/17 65 England DorothyHyman A L 1-6 Sm
16/06/17 65 Scotland Kinclaven A L 1-5 Sm
11/06/17 65 England Marmalade H W 6-2 Lg
05/06/17 65 South Korea AS Uijeongbu 07 A L 2-5 Tn
29/05/17 65 Belgium W.C. Brussels H W 8-0 Tn
22/05/17 65 Norway SK Brann H W 5-0 Tn
15/05/17 65 Italy cirstea A W 4-0 Tn
08/05/17 65 Scotland Polomint H W 2-1 Tn
03/05/17 64 Scotland Kinclaven H W 4-1 Tn
26/04/17 64 Switzerland FC Rünenberg A L 0-3 Fr
07/04/17 64 England DorothyHyman H W 4-1 Sm
04/04/17 64 England The Lost Saxons H W 5-2 GL
28/03/17 64 England The Lost Saxons A W 4-3 GL
23/03/17 64 England Marmalade A L 2-4 Tn
20/03/17 64 Denmark Viking Særløse H W 4-2 Tn
20/03/17 64 Portugal Thunder Strokes H L 2-4 Tn
19/03/17 64 England Marmalade H W 3-2 GL
16/03/17 64 Czech Republic FC Prague Slivers H W 2-0 Ld
15/03/17 64 Ivory Coast Giginho H L 3-6 Sm
15/03/17 64 Italy FC Bellazio H W 2-0 Sm
13/03/17 64 Czech Republic FC Prague Slivers H W 4-2 Tn
06/03/17 64 Italy cirstea A L 1-2 Ld
06/03/17 64 Poland Raszków Jazz H W 7-0 Tn
01/03/17 64 Faroe Islands Torpedo NordZsild H W 4-1 Sm
28/02/17 64 Brunei New Horizon H W 4-0 Sm
27/02/17 64 Switzerland FC Rünenberg A W 5-0 Tn
27/02/17 64 Iceland Særløse Berserkir H W 3-0 Sm
27/02/17 64 Bulgaria A.C. MILAN-1899 H W 5-2 Sm
26/02/17 64 England Marmalade A L 3-4 GL
26/02/17 64 Mozambique Hawaii IV H L 1-2 Sm
25/02/17 64 Egypt The Warriors of Sahura H L 0-1 Sm
20/02/17 64 Scotland Polomint H W 2-0 Tn
17/02/17 64 England DorothyHyman A L 1-6 Sm
13/02/17 64 Denmark Viking Særløse H W 2-1 Tn
10/02/17 64 England 41 Shots H W 5-4 Sm
23/01/17 64 Bulgaria Dobrich United H L 0-2 Tn
16/01/17 64 Switzerland FC Rünenberg H W 2-0 Tn
11/01/17 63 Palestine Hattrick Eagles H W 5-0 Sm
10/01/17 63 England Reverend Green H W 5-1 Sm
09/01/17 63 England Rochdale United H W 3-1 Tn
08/01/17 63 Angola Angola Team H W 10-0 GL
04/01/17 63 South Korea AS Uijeongbu 07 H W 3-1 Tn
03/01/17 63 Jamaica Razorback FC H W 6-0 GL
02/01/17 63 Scotland Kinclaven H W 3-1 Sm
02/01/17 63 Oceania EVIL INCORPORATED A D 3-3 Tn
02/01/17 63 Oman Bostonshire United A W 5-0 Sm
01/01/17 63 Armenia Khachatur Abovyan FC H W 7-0 Sm
01/01/17 63 England Loxomotiv Brixton H W 5-0 Sm
01/01/17 63 England DorothyHyman H W 6-1 Sm
01/01/17 63 Poland Raszków Jazz H W 8-0 Sm
01/01/17 63 England Rochdale United H W 7-1 Sm
29/12/16 63 England Marmalade H L 1-3 Tn
28/12/16 63 England 41 Shots A L 1-2 Sm
28/12/16 63 Romania FC X-Team A W 6-2 GL
26/12/16 63 Italy cirstea A W 2-1 Tn
21/12/16 63 England Brady's Bunch H W 2-1 Sm
21/12/16 63 Oceania Cabuie A W 3-0 GL
18/12/16 63 England Marmalade A W 5-4 GL
14/12/16 63 Italy cirstea H W 3-1 Tn
12/12/16 63 England Marmalade H L 1-2 Tn
10/12/16 63 Denmark Vi flæsker jer H W 3-1 Sm
10/12/16 63 Angola Pink Leopard H W 7-1 Sm
09/12/16 63 England The Red Flag flies at dawn... H W 4-3 Sm
08/12/16 63 Jamaica Razorback FC H W 6-0 Sm
08/12/16 63 Brazil Los Mejores Fútbol Club A W* 6-4 GL
07/12/16 63 USA JamBox FC H W 6-0 Sm
07/12/16 63 England Loxomotiv Brixton H W 4-0 Sm
05/12/16 63 Italy cirstea H D 0-0 Tn
03/12/16 63 Uganda Uganda 1962 H W 5-0 Sm
02/12/16 63 Argentina Club Olimpo H W 5-2 Sm
29/11/16 63 Scotland Polomint H W 4-2 GL
28/11/16 63 Poland Raszków Jazz A W 7-0 Tn
28/11/16 63 Bulgaria Dobrich United H L 1-3 Tn
26/11/16 63 England DorothyHyman H W 3-2 Sm
23/11/16 63 Scotland Polomint A L* 6-7 GL
21/11/16 63 Czech Republic FC Prague Slivers A W 3-2 Tn
21/11/16 63 Denmark MS Odense A W 6-0 Tn
19/11/16 63 Bulgaria Dobrich United A W 2-0 Tn
18/11/16 63 Scotland Kinclaven A W 5-2 Sm
18/11/16 63 Argentina Larbatata H W 5-2 Sm
17/11/16 63 England Manchester City 1894 H W 6-0 Sm
14/11/16 63 Oceania EVIL INCORPORATED H L 1-4 Tn
12/11/16 63 England 41 Shots H W 4-1 Sm
07/11/16 63 England Rochdale United A W 3-1 Tn
31/10/16 63 Switzerland FC Rünenberg H W 1-0 Tn
16/10/16 63 England Marmalade H W 6-3 GL
07/10/16 63 England DorothyHyman A W 2-1 Sm
03/10/16 62 England DorothyHyman H L 1-3 Tn
26/09/16 62 Norway SK Brann H W 4-1 Tn
26/09/16 62 South Korea AS Uijeongbu 07 A L 3-4 Tn
21/09/16 62 Wales Merry Millers FC H W 5-3 Tn
19/09/16 62 England Rochdale United A W 7-1 Tn
19/09/16 62 Italy cirstea A W* 13-12 Tn
14/09/16 62 Austria Blue Royals 04 H W 6-1 Tn
12/09/16 62 England DorothyHyman H W 3-1 Tn
12/09/16 62 Oceania Bellevue Barrage H W 7-4 Tn
11/09/16 62 India Mighty Karak Chai FC A L 2-6 Ld
07/09/16 62 Italy cirstea A W* 5-4 Tn
05/09/16 62 England Lokomotiv New Basford A L 0-4 Tn
31/08/16 62 Scotland Polomint H W 3-0 Tn
30/08/16 62 England Rochdale United A W 4-1 Fr
29/08/16 62 Romania FC X-Team H W 4-0 Tn
27/08/16 62 Nigeria Dinamo Orca H W 5-2 Sm
26/08/16 62 Jamaica Urban Herbals H W 4-0 Sm
25/08/16 62 Iraq The Lions of Babylon H W 7-5 Sm
25/08/16 62 Scotland Kinclaven H W 5-2 Sm
25/08/16 62 Scotland Anstruther AFC H W 3-2 Sm
25/08/16 62 South Africa South Munon Ballans H W 5-0 Sm
25/08/16 62 Spain Muñon Ballans H W 3-0 Sm
25/08/16 62 Palestine Campinas F. C H W 4-1 Sm
25/08/16 62 Brazil Prata F. C H L 0-2 Sm
24/08/16 62 England Marmalade H W 6-4 Sm
24/08/16 62 Wales Mackem Angels H W 4-2 Sm
24/08/16 62 England Rochdale United H W 3-2 Sm
24/08/16 62 Portugal AGUIAS DA RIBEIRA H W 4-1 Sm
24/08/16 62 Bangladesh IRON EAGLES H W 3-1 Sm
24/08/16 62 Germany The Damned United H W 6-3 Sm
24/08/16 62 England The Lost Saxons H W 6-3 Sm
24/08/16 62 Romania Kitra Wonderrers H W 1-0 Sm
23/08/16 62 Switzerland _Israel_ H W 3-2 Tn
23/08/16 62 Scotland Forty One Shots H W 3-0 Sm
23/08/16 62 England Lokomotiv New Basford H W* 13-12 Sm
23/08/16 62 Denmark Saksager United H L 1-2 Sm
23/08/16 62 Guatemala Pequeña Granja Feliz Club de Fútbol H W 3-2 Sm
23/08/16 62 Slovakia Hawaii H W 6-1 Sm
23/08/16 62 Angola Angola Team H W 1-0 Sm
22/08/16 62 Czech Republic Horus Falcons H W 5-2 Tn
21/08/16 62 South Korea AS Uijeongbu 07 A L 1-5 Ld
20/08/16 62 India Ghungharu FC H W 2-1 Sm
20/08/16 62 Brunei Monkey2001 H W 3-1 Sm
18/08/16 62 Uzbekistan Moldy Figs H L 2-4 Sm
18/08/16 62 India Football Club Tranquebar H W 5-3 Sm
18/08/16 62 South Korea AS Uijeongbu 07 H W 5-0 Ld
17/08/16 62 Poland The Flaming Wodkas FC H W 5-1 Sm
17/08/16 62 Romania FC X-Team H W 6-2 Sm
17/08/16 62 Denmark OB 1887 H W 6-0 Sm
17/08/16 62 Czech Republic FC Prague Slivers H W 4-2 Sm
17/08/16 62 Egypt The Warriors of Sahura H W 4-0 Sm
16/08/16 62 Brazil Los Mejores Fútbol Club H W 4-0 Sm
15/08/16 62 England 41 Shots H W 3-0 Sm
15/08/16 62 Czech Republic FC Prague Slivers H W 5-3 Tn
15/08/16 62 Serbia DFC United H W 7-5 Sm
08/08/16 62 England DorothyHyman A W 2-1 Tn
01/08/16 62 Czech Republic Horus Falcons A L 3-4 Tn
25/07/16 62 England Rochdale United H W 6-0 Tn
18/07/16 62 Poland The Flaming Wodkas FC A W 4-0 Tn
14/07/16 62 Spain Unión Deportiva Arroyana H W 4-0 Sm
27/06/16 62 England 41 Shots H W 3-0 Sm
23/06/16 62 Scotland Kinclaven H L 2-4 Tn
20/06/16 62 Oceania Bellevue Barrage A L 2-3 Tn
16/06/16 62 Italy cirstea A L 3-4 Tn
13/06/16 62 Czech Republic Horus Falcons H W 4-1 Tn
13/06/16 62 England DorothyHyman H W 3-0 Tn
06/06/16 62 Denmark MS Odense H W 11-0 Tn
06/06/16 62 South Korea AS Uijeongbu 07 H W 4-0 Tn
04/06/16 61 Scotland Kinclaven A W 3-1 GL
31/05/16 61 India Mighty Karak Chai FC H L 0-9 GL
30/05/16 61 Switzerland FC Rünenberg H W 4-3 Tn
30/05/16 61 England Men_of_Mayhem A W 7-1 Tn
28/05/16 61 Switzerland FC Rünenberg A W 4-0 GL
28/05/16 61 Denmark BarcaPool I.F H W 3-2 Sm
27/05/16 61 Germany TSV Travemonster H W 4-1 Sm
25/05/16 61 Paraguay Portuguay Thunders H W 4-2 Sm
25/05/16 61 Oceania EVIL INCORPORATED H W 3-1 Sm
24/05/16 61 Brazil Los Mejores Fútbol Club H D 1-1 GL
23/05/16 61 Switzerland FC Rünenberg H W 3-1 Tn
23/05/16 61 Brazil Los Mejores Fútbol Club A W 4-0 Tn
22/05/16 61 Oceania Thai Weebles H W 6-1 Sm
20/05/16 61 Bulgaria Dobrich United H L 2-3 Tn
18/05/16 61 South Korea AS Uijeongbu 07 H L 4-5 Ld
17/05/16 61 England The Lost Saxons A W 5-0 GL
16/05/16 61 England Men_of_Mayhem H W 5-2 Tn
12/05/16 61 Bangladesh IRON_EAGLES H W 5-1 Sm
12/05/16 61 Portugal AGUIAS DA RIBEIRA H W 6-2 Sm
11/05/16 61 Portugal Lech Krakow H W 3-2 Sm
11/05/16 61 Italy Club Atlètico River Ale H W 5-2 Sm
10/05/16 61 Scotland Clan Phoenix H W 8-0 GL
09/05/16 61 Belgium W.C. Brussels A W 5-0 Tn
09/05/16 61 England 41 Shots A W 2-0 Tn
03/05/16 61 Norway SK Brann H W 7-1 GL
02/05/16 61 Scotland Kinclaven H W 3-1 Tn
26/04/16 61 Scotland Kinclaven H W 6-0 GL
25/04/16 61 Oceania EVIL INCORPORATED H W 3-1 Ld
25/04/16 61 Czech Republic FC Prague Slivers A L 3-4 Tn
19/04/16 61 Switzerland FC Rünenberg H L 0-6 GL
18/04/16 61 Portugal Thunder Strokes H W 4-1 Tn
13/04/16 61 England 41 Shots H W 5-1 Sm
12/04/16 61 Denmark MS Odense H W 6-0 GL
11/04/16 61 Norway SK Brann A W 9-3 Tn
07/04/16 61 Bulgaria Dobrich United H L 2-3 Tn
04/04/16 61 Scotland Polomint H W 6-2 Tn
28/03/16 61 Switzerland FC Rünenberg H D 2-2 Tn
17/03/16 61 England Faceys Facilitators H L 1-3 Tn
29/02/16 61 Italy cirstea H W 2-0 Sm
29/02/16 61 Switzerland FC Rünenberg H L 1-2 Tn
08/02/16 61 England DorothyHyman A W 1-3 Tn
08/02/16 61 Oceania Bellevue Barrage - W - Tn*
08/02/16 61 Oceania EVIL INCORPORATED - W - Tn*
08/02/16 61 Norway SK Brann - W - Tn*
07/02/16 60 Switzerland _Israel_ H W* 8-6 Tn
06/02/16 60 Switzerland _Israel_ A W 6-0 Ld
01/02/16 60 Switzerland _Israel_ A W 3-2 Ld
30/01/16 60 Switzerland _Israel_ A W 5-2 Ld
28/01/16 60 Portugal Thunder Strokes H W 4-0 Tn
25/01/16 60 Czech Republic Horus Falcons H L 1-4 Tn
24/01/16 60 Switzerland _Israel_ A W 3-1 Ld
18/01/16 60 England DorothyHyman A W 4-0 Tn
11/01/16 60 Norway SK Brann H W 5-1 Tn
01/01/16 60 Brazil Fazendinha Feliz F. C. H W 6-0 Sm
01/01/16 60 Paraguay Portuguay Thunders H W 5-1 Sm
01/01/16 60 Guatemala Pequeña Granja Feliz Club de Fútbol H W 2-0 Sm
01/01/16 60 USA Sidekicks FC H L 0-2 Sm
31/12/15 60 South Korea AS Uijeongbu 07 H L 0-4 Sm
31/12/15 60 Oceania Bellevue Barrage H W 4-1 Sm
31/12/15 60 India Football Club Tranquebar H W 4-0 Sm
31/12/15 60 Czech Republic Horus Falcons H W 3-2 Sm
31/12/15 60 Uzbekistan Moldy Figs H W 3-0 Sm
21/12/15 60 Austria Blue Royals 04 - D - Tn*
21/12/15 60 Czech Republic Horus Falcons - W - Tn*
21/12/15 60 Scotland Polomint - W - Tn*
03/11/15 60 England Men_of_Mayhem A W 3-2 Tn
20/10/15 59 South Korea AS Uijeongbu 07 H L 0-4 Ld
19/10/15 59 Czech Republic Horus Falcons H L 1-2 Tn
19/10/15 59 Cameroon Kitra Wônderrers S W 5-1 Tn
16/10/15 59 Portugal Thunder Strokes H W* 6-5 Tn
14/10/15 59 Poland Krosnianka Karpaty Krosno H W 3-2 Ld
12/10/15 59 Czech Republic FC Prague Slivers A W 5-0 Tn
12/10/15 59 Switzerland _Israel_ H W 2-1 Ld
06/10/15 59 Switzerland FC Rünenberg H W 4-0 GL
05/10/15 59 Romania FC X-Team H W 2-1 Tn
22/09/15 59 Oceania Cabuie H W 6-0 GL
17/09/15 59 Brazil Los Mejores Fútbol Club A W 3-0 GL
14/09/15 59 Germany FC iSoccer - W - Tn*
14/09/15 59 India Langer House - D - Tn*
14/09/15 59 Scotland Polomint - W - Tn*
08/09/15 59 Norway SK Brann H W 3-1 GL
07/09/15 59 Czech Republic Horus Falcons A W 2-1 Tn
01/09/15 59 India Mighty Karak Chai FC H W 5-2 GL
31/08/15 59 India Langer House H W 4-0 Tn
24/08/15 59 Oceania Bellevue Barrage A W 2-1 Tn
03/08/15 59 Romania FC X-Team - L - Tn*
03/08/15 59 Norway SK Brann - W - Tn*
03/08/15 59 Portugal Thunder Strokes - W - Tn*
30/07/15 59 England SITH BROTHERHOOD H W 5-0 Ld
27/07/15 59 Romania FC X-Team A W 6-4 Tn
20/07/15 59 Czech Republic Horus Falcons A W 2-1 Tn
13/07/15 59 Portugal Thunder Strokes H W 2-0 Tn
08/07/15 59 Switzerland _Israel_ A L 0-3 Ld
05/07/15 58 Switzerland FC Rünenberg A W 2-1 GL
30/06/15 58 Oceania Bellevue Barrage H W 3-0 GL
24/06/15 58 Oceania Bellevue Barrage A L 2-4 GL
22/06/15 58 Brazil Los Mejores Fútbol Club - W - Tn*
22/06/15 58 Egypt The Warriors of Sahura - D - Tn*
22/06/15 58 Denmark Viking Særløse - W - Tn*
18/06/15 58 Brazil Los Mejores Fútbol Club A W 4-3 GL
14/06/15 58 England West Bromwich Strollers H W 4-1 Lg
09/06/15 58 Brazil Los Mejores Fútbol Club H W 3-0 GL
08/06/15 58 Czech Republic FC Prague Slivers H L 1-3 Tn
02/06/15 58 Oceania Cabuie H W 4-1 GL
01/06/15 58 Czech Republic Horus Falcons A W* 7-6 Tn
27/05/15 58 Oceania Cabuie A D 0-0 GL
11/05/15 58 Oceania EVIL INCORPORATED - W - Tn*
11/05/15 58 India Langer House - W - Tn*
11/05/15 58 Portugal Thunder Strokes - L - Tn*
04/05/15 58 Poland Krosnianka Karpaty Krosno H L 2-3 Tn
27/04/15 58 Romania FC X-Team H W 5-1 Tn
20/04/15 58 Czech Republic FC Prague Slivers H W 3-1 Tn
11/04/15 58 Switzerland _Israel_ H L 2-3 Tn
30/03/15 58 Oceania Bellevue Barrage - W - Tn*
30/03/15 58 Oceania EVIL INCORPORATED - W - Tn*
30/03/15 58 Scotland Polomint - W - Tn*
30/03/15 58 Denmark MS Odense - W - Tn*
30/03/15 58 Oceania Sera's Angels - L - Tn*
30/03/15 58 Denmark Viking Særløse - L - Tn*
29/03/15 58 England West Bromwich Strollers A L 0-3 GL
23/03/15 58 Czech Republic Horus Falcons A L 1-3 Tn
16/03/15 58 Austria AFC Wirschtlstand H W 4-0 Tn
10/03/15 57 India Mighty Karak Chai FC A W 2-1 Sm
09/03/15 57 Czech Republic FC Prague Slivers A W* 10-9 Tn
05/03/15 57 South Korea AS Uijeongbu 07 A L 1-2 Sm
04/03/15 57 India Mighty Karak Chai FC A L 2-4 Sm
03/03/15 57 Tunisia Lokomotiv Tozeur H W 6-0 GL
27/02/15 57 Poland The Flaming Wodkas FC H W 1-0 Sm
24/02/15 57 Brazil Los Mejores Fútbol Club H W 2-0 GL
18/02/15 57 Oceania Bellevue Barrage A L 1-3 GL
16/02/15 57 Oceania Bellevue Barrage - W - Tn*
16/02/15 57 Scotland Polomint - D - Tn*
16/02/15 57 Poland The Flaming Wodkas FC - W - Tn*
10/02/15 57 Romania FC X-Team H W 3-1 GL
10/02/15 57 Poland Krosnianka Karpaty Krosno H L 1-5 Ld
03/02/15 57 England The London Tricolor H W 4-2 GL
27/01/15 57 Oceania Bellevue Barrage H W 3-0 GL
26/01/15 57 South Korea AS Uijeongbu 07 A L 0-6 Tn
20/01/15 57 India Football Club Tranquebar H W 6-0 GL
18/01/15 57 England West Bromwich Strollers H W 7-0 GL
11/01/15 57 England West Bromwich Strollers A W 4-1 GL
05/01/15 57 Switzerland FC Rünenberg - W - Tn*
05/01/15 57 Scotland Polomint - D - Tn*
05/01/15 57 Oceania Sera's Angels - L - Tn*
20/12/14 57 Scotland Pull My Finger A L 1-2 Tn
29/11/14 56 Poland Krosnianka Karpaty Krosno H W 3-2 Tn
24/11/14 56 Germany FC iSoccer - - - Tn*
24/11/14 56 Czech Republic FC Prague Slivers - - - Tn*
24/11/14 56 Czech Republic Horus Falcons - - - Tn*
23/11/14 56 Norway SK Brann H W 3-2 Sm
22/11/14 56 Italy The Bad Bergamot Seeds A W 3-0 Tn
15/11/14 56 Poland The Flaming Wodkas FC H W 8-0 Tn
08/11/14 56 England Rochdale United H W 4-3 Tn
03/11/14 56 USA Sidekicks FC A L 1-2 Tn
01/11/14 56 Austria AFC Wirschtlstand A W 4-0 Tn
28/10/14 56 South Korea AS Uijeongbu 07 A L 2-5 Sm
13/10/14 56 Portugal Thunder Strokes A L 0-1 Tn
13/10/14 56 Oceania EVIL INCORPORATED - W - Tn*
13/10/14 56 Netherlands Jenever FC - W - Tn*
13/10/14 56 England Rochdale United - L - Tn*
10/10/14 56 England DorothyHyman H W 6-0 Sm
10/10/14 56 England Rochdale United H W 4-1 Sm
06/10/14 56 Switzerland FC Rünenberg H W 3-2 Tn
01/10/14 56 Poland Krosnianka Karpaty Krosno A L 2-4 GL
30/09/14 56 England Rochdale United A W 5-1 Ld
23/09/14 56 Germany FC iSoccer H W 6-1 GL
18/09/14 56 Austria AFC Wirschtlstand H W 4-0 Ld
16/09/14 56 England Rochdale United H W 4-1 Ld
16/09/14 56 Faroe Islands The Lost Saxons H W 6-1 GL
15/09/14 56 Oceania Sera's Angels H W 9-1 Ld
15/09/14 56 Oceania Bellevue Barrage - W - Tn*
15/09/14 56 Scotland Polomint - W - Tn*
15/09/14 56 Oceania Sera's Angels - W - Tn*
13/09/14 56 Czech Republic Horus Falcons H W* 9-8 Ld
11/09/14 56 Switzerland FC Rünenberg H W 2-1 Ld
09/09/14 56 Scotland Polomint H W 5-0 Ld
08/09/14 56 Denmark MS Odense H W 2-0 Ld
04/09/14 56 Oceania Cabuie H W 6-2 Ld
22/08/14 56 Poland The Flaming Wodkas FC H W 8-0 Ld
20/08/14 56 India Football Club Tranquebar H W 8-0 Ld
18/08/14 56 Oceania EVIL INCORPORATED H W 6-0 Ld
28/05/14 55 India Mighty Karak Chai FC A L 1-6 GL
21/04/13 51 Denmark MS Odense H W 2-1 Sm
21/04/13 51 Portugal Thunder Strokes H W 4-3 Sm
16/03/13 51 England Rochdale United H W 2-1 Sm
23/01/13 51 South Korea AS Uijeongbu 07 H L 1-3 Sm