User contributions

From Hattrick
For 79.106.153.247 talk block log logs
Jump to navigationJump to search
Search for contributionsExpandCollapse
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

  • 14:34, 13 May 2020 diff hist +878 N Futboll Klub DinamoCreated page with "Futboll Klub Dinamo u krijua nga menaxheri Geni_25 i cili bazen e ekipit e ndertoi tek lojtaret e akademise rinore. Pas disa sezonesh ne ligen e 4 dhe te 3 u ngjit 1 sezon ne..."