PBFNB Cup XII

From Hattrick

Loting PBFNB XII[edit]


XXXXXXXXXXXXXXX WORK IN PROGRESS XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Groep 1

Where_housed

Koninklijke F.C. Wilskracht

Party Animals

Appellation Bijlmer Controlee

Groep 2

Atlético Marseille

Voetbalplezier

Acts United FC

De Brouwertjes


Groep 3

Fc Burung Nuri

Dopefish

Särkyä

De Kwelgeesten


Groep 4 De Fonzen

FC Olympique Brugge

F.C. Arsenal Rotterdam

VVSG


Groep 5

Real Jappstar

Airtrapping United

Faralley Rangers

Power Eagles


Groep 6

INNW

FC Faralley

Cleanwood Rangers

Steau Roosenburg

Het Speelschema voor de groepsfase[edit]

Speeldag 1

where_housed - Party Animals 9-0

Appellation Bijlmer Controlée Koninklijke f.c. Wilskracht 1-4


Atlético Marseille Acts United FC 4-6

De Brouwertjes Voetbalplezier 1-6


Fc Burung nuri Särkyä 0-5

De Kwelgeesten Dopefish 4-1


De Fonzen F.C. Arsenal Rotterdam 2-2

VVSG FC Olympique Brugge 2-3


Real Jappstar Faralley Rangers 0-5

Power Eagles Airtrapping United 2-1


Cleanwood Rangers INNW 0-3

Steau Roosenburg FC Faralley 2-4 67 groepsfase, ronde 2 1 Party Animals Koninklijke f.c. Wilskracht 1-7 1 Appellation Bijlmer Controlée where_housed 2-1 2 Acts United FC Voetbalplezier 2-1 2 De Brouwertjes Atlético Marseille 3-1 3 Särkyä Dopefish 1-4 3 De Kwelgeesten Fc Burung nuri 3-0 4 F.C. Arsenal Rotterdam FC Olympique Brugge 0 5 4 VVSG De Fonzen 0 7 5 Faralley Rangers Airtrapping United 2 2 5 Power Eagles Real Jappstar 5 1 6 Cleanwood Rangers FC Faralley 0 3 6 Steau Roosenburg INNW 1 6 58 groepsfase, ronde 3 1 Koninklijke f.c. Wilskracht where_housed 1 5 1 Party Animals Appellation Bijlmer Controlée 2 4 2 Voetbalplezier Atlético Marseille 4 0 2 Acts United FC De Brouwertjes 8 0 3 Dopefish Fc Burung nuri 1 0 3 Särkyä De Kwelgeesten 0 6 4 FC Olympique Brugge De Fonzen 1 4 4 F.C. Arsenal Rotterdam VVSG 1 0 5 Airtrapping United Real Jappstar 8 0 5 Faralley Rangers Power Eagles 1 0 6 FC Faralley INNW 4 2 6 Cleanwood Rangers Steau Roosenburg 1 2 55


Knockout-fase PBFNB-cup[edit]

A where_housed Särkyä 5 1 B Acts United FC F.C. Arsenal Rotterdam 2 0 C De Kwelgeesten Airtrapping United 1 3 D De Fonzen Appellation Bijlmer Controlée 1 2 E Faralley Rangers INNW 3 2 F FC Faralley Power Eagles 4 3 G Koninklijke f.c. Wilskracht FC Olympique Brugge 9 0 H Voetbalplezier Dopefish 1 3

kwartfinale I where_housed Acts United FC 6 3 J Airtrapping United Appellation Bijlmer Controlée 2 1 K Faralley Rangers FC Faralley 4 3 L Koninklijke f.c. Wilskracht Dopefish 1 3

halve finale M where_housed Airtrapping United N Faralley Rangers Dopefish

FINALE O Winnaar M Winnaar N