Cs/Fanoušci

From Hattrick
Jump to navigationJump to search

Nálada tvých fanoušků se zlepšuje spolu s tím, jak vyhráváš zápasy a dávaš hodně gólů. Jinak řečeno, domácí porážka 0:3 je vůbec nepotěší. Fanoušci jsou velmi nestálí; jeden týden jsi pro ně hrdina a druhý jsou na tebe řádně naštvaní. Jádro fanklubu se skládá z těch nejzarytějších fanoušků. Ti jen tak neopustí svůj tým kvůli několika malým prohrám, ale zdary a nezdary velikost fanklubu ovlivňují. Získat velký počet skalních příznivců trvá mnoho sezon, tudíž jich nejvíce mají nejlepší týmy hrající několik sezon v nejvyšší úrovni.

Snaž se neprohrávat doma velkým rozdílem, pokud si svých fanoušků ceníš. Pokud nevstřelíš žádný gól a hodně jich dostaneš, situace je ještě horší - fanoušci jsou velmi naštvaní. Výsledky venkovních zápasů mají na fanoušky také vliv, ale znatelně menší. Naopak, fanoušci budou nejvíce přibývat když budeš dávat hodně gólů a vítězit v domácích zápasech. Výhra samotná ale mnoho fanoušků do fanklubu nepřivede. Vítězství v zápase s mnoha vstřelenými góly je o mnoho lepší než hubená výhra 1:0, takže se podle toho v zápasech řiď.

Počet fanoušků se mění během denních updatů hned po zápasech (ligových, pohárových nebo přátelských). Kolik fanoušků přibude do tvého fanklubu záleží na jejich náladě (čím vyšší, tím lépe) a velikosti fanklubu vzhledem k ligové úrovni kterou hraješ. Pro každou úroveň existuje měkký limit velikosti fanklubu. Čím jsi mu blíže, tím pomaleji fanoušci přibývají.

Když prohraješ pohárový zápas, je normální, že se nálada fanoušků výrazně zhorší. Je to naprosto běžné, takže se tomu nemusíš divit ani být naštvaný.

Každý nový tým dostane 100 fanoušků, ale tento počet se zejména zpočátku rychle zvyšuje.

Postup do vyšší soutěže způsobí mezi fanoušky davové šílenstí a získáš tak 10 % fanoušků navíc. Podobně jich 10 % ztratíš při sestupu do soutěže nižší. Změna regionu nebo jména klubu má za následek 3% ztrátu fanoušků.

Tento článek vznikl přeložením anglického článku Fans