Cs/Konference

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
INTERWIKI

· Català · Česky · English · Español · Français · Magyar · Nederlands ·


Přehled

Konferece na Hattricku jsou místa, kde můžeš diskutovat o hře, ptát se a odpovídat na otázky, mluvit téměř o všem a co je nejdůležitější spřátelit se. Konference tam ovlivňují komunitu a to je první z hlavních důvodů pro hraní Hattricku pro mnoho lidí.

V nejlepším zájmu pro tebe a ostatní hráče, prosím přečti si Pravidla konference před posláním zprávy na konferenci. Toto také platí pro zvláštní federační konference.

Každá federační konference smí mít zvláštní pravidla, nebo vůbec žádná; ačkoli federacím není povoleno používat stickies k vyjadřování všech jejich členů .Zkuste vždy najít pro proplétání 'první čti toto', 'pravidla' nebo 'důležitý materiál' před posláním čehokoli kamkoli.Tam jsou tisíce podobných federací na Hattricku, kde manažeři můžou diskutovat o všem možném v relativním soukromí.(s rozumem)

Nejaktivnější konferenční forum je HT-Global. V tomto jen anglickém fóru, můžeš najít Hattricku-specifickou diskuzi od aktuálního Světového šampionátu skrz výklad pravidel po diskuze nejproslulejší hráč, líbí se ti Bob Sunesson. Některá témata přicházejí pravidelně: "Potřebujeme Ligu mistrů", "Denní obchodování je zlo", "Srovnávání přestupů ničí HT" a varianta jako "Jaktože jsem prohrál?". Často se lidé jen baví u Komických jmen nebo u typu Souhlím. Další vážné poznámky členů Hattrick týmu také často komentují na Globalu.

Na mnoha fórách se nevlídně hledí na přemíru používání Txt spk(zkrácování normálních frází do fonetiky nebo zkrácené struktury),kterým je často obtížné rozumět.

Před vytvořením nynějšího vnitřního hattrickového systému konferencí, lidé používali mimosíťové fórum Delphikonferensen.

Vždy měj na mysli, abys na každé konferenci pátral po podobných vláknech, jelikož původci dvou soupeřících vláken budou zklamáni, když jedno z nich bude uzavřeno.

pozn. překl.: Stickies nepřeloženo.