Cs/Rychlý

From Hattrick
INTERWIKI

· Česky · English · Magyar · Tiếng Việt ·

Hráči se specialitou rychlý mohou mít během zápasu speciální událost.

  • Rychlí útočníci a krajní záložníci mohou vytvořit šanci pro svůj tým předběhnutím bránícího hráče soupeře. Avšak pokud je tento bránící hráč také rychlý, nebo má vysoký skill bránění, tak může tuto šanci zastavit.
  • Rychlí obránci a střední záložníci mohou vynulovat šanci soupeřova rychlého útočníka či rychlého krajního záložníka. Avšak nemohou vytvořit útočné šance touto svojí specialitou.

Všichni hráči se specialitou rychlý mají šanci na ztrátu zakončování a bránění na slunci i v dešti. Tento postih je znatelný většinou u útočníků a obránců, ale také postižení středních záložníků s vysokým skillem bránění může být znatelné.

Následující obsah je založen na úsudku uživatelů Hattricku - což znamená, že jejich pravdivost a přesnost nebyla potvrzena žádným oficiálním sdělením, a tudíž nemusí bezpodmínečně odrážet herní realitu. Prosím, berte na to ohled.


Specialita rychlý je považována za jednu z nejlepších specialit ve hře, a útočníci a krajní záložníci jsou s touto specialitou prodáváni za vyšší cenu než stejní hráči bez speciality.

Tento článek vznikl přeložením anglického článku Quick