Fa/Match report

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
INTERWIKI

· Česky · English · Français · Italiano · Magyar · Nederlands · 简化字 · Persian ·

دریک نگاه

در گزارش بازی، می‌توان دید در یک مسابقه ی خاص چه اتفاقاتی رخ داده است. تمام فرصتهای گلزنی، مصدومیت‌ها و کار‌‌‌ت‌ها گزارش می‌شوند و همین طوردرصد مالکیت توپ در چهل و پنجمین دقیقه و پایان 90 دقیقه . همچنین عملکرد تاکتیک ها و عملکرد هر منطقه برای هردو تیم را در هنگامی که مسابقه پایان می‌یابد می توان یافت.

اگر شما برروی ایکون کنار اسم یک تیم در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید شما می‌توانید ستاره های نشان داده شده راببینید که نشان میدهد هر بازیکن در ان مسابقه چگونه بازی کرده است. اگر بازی در حال انجام است عملکردها نشان داده نمیشوند و فقط اتفاقاتی که تاکنون رخ داده است نمایش داده میشود . کسانی که مسابقات خود را در اچ تی لایو تماشا می‌کنند اخرین رویدادها را تقریبا هر دقیقه در متن زردی خواهند دید.بسیاری از بازیکنان تقریبا هیچ کاری را به اندازه کادر زرد رنگ دوست ندارند.

برای اینکه شما مسابقات زنده‌ی خود را تماشا کنید راههای دیگری هم وجود دارد. این راه ها پیوسته به کمک برنامه نویسان داوطلب پیشرفت می‌کند. نگاهی بی‌اندازید به بخش

Matchviewer

گزارش مسابقه تقریبا یکبار در هر دقیقه به روز می‌شود.

به یاد داشته باشید که در یک مسابقه‌ی زنده گذشت زمان 5-10 دقیقه‌ی بدون نمایش اطلاعات ،عادی است.

عبارات گزارش مسابقه

در گزارش مسابقات عبارات متنوع زیادی برای بعضی رویدادها وجود دارد. برای مثال اگر بازیکنی از طریق حمله از عمق گلزنی کرد عبارتی مانند این به نمایش در می آید : " نتیجه 1-0 در دقیقه ی سی ام. بعد از اینکه {نام بازیکن} دفاع مرکزی رو جا گذاشت توانست گل رو به ثمر برساند."

عبارت دیگری برای اینگونه اتفاقات هست: "{نام تیم} گره بازی رو باز میکنه در 81امین دقیقه بعد از یک گل دیدنی توسط{نام بازیکن} . کسی که بطور معجزه اسایی دفاع میانی حریف رو شکست نتیجه 2-2" همین امر برای تمام رویدادهای مختلف در گزارش بازی اتفاق می افتد.

بک ابزار خوب برای خلاصه کردن و قرار دادن گزارش مسابقه در کنفرانس.