Cs/Reprezentace

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
INTERWIKI

· Česky · English · Español · Français · Italiano · Magyar · Nederlands · Русский ·

Národní týmy se skládají z nejlepších hráčů dané země ve dvou kategoriích: národní týmy do 20 let, které jsou pouze pro hráče do 20 let, a seniorský národní tým, který je pro hráče kteréhokoliv věku.

Národní týmy do 20 let

Národní týmy do 20 let se skládají pouze z hráčů pod 21 let věku, jenž jsou narozeni v zemi, kterou reprezentují. Ve většině zemí, pouze hráči, kteří jsou přeřazeni z juniorského týmu jako sedmnáctiletí během prvních týdnů sezony mají šanci být vytrénováni na dostatečně vysoký stupeň dovedností pro národní týmy ještě před tím, než zestárnou na 21 let. Ve velkých zemích to často znamená, že pouze hráči, kterým je 17 a mají excelentní hlavní dovednost, vytažení v prvních několika týdnech sezony, mají šanci na to, aby se dostali do týmu U20. Všichni excelentní hráči v prvním týdnu sezony jsou vysoce cenění, a tak jsou prodáváni za vysoké ceny.

Trenér národního týmu do 20 let je volen každé dvě sezony uživateli dané země.

Národní týmy

Národní týmy mohou vybrat hráče jakéhokoliv věku, pokud je daný hráč stejné národnosti, které je národní tým. Stupně dovedností požadované pro hráče národního týmu jsou v každé zemi odlišné, neboť záleží na věku a velikosti dané země v Hattricku. Ve velkých zemích musí být hráči blízko hlavní dovednosti Boží v jednom z jeho primární dovednosti.

Trenér národního týmu je volen každé dvě sezony uživateli dané země. Tyto volby jsou v jinou sezonu než volby trenéra národního týmu do 20 let.

Hráči národního týmu

Hráči dostávají hodně zkušeností hraním v zápasech národního týmu. Každému hráči národního týmu bude snížen plat, pokud bude hrát v zápase národního týmu, o 33-40% v závislosti na tom, zda hraje nebo nehraje v jeho domovské zemi.

Na stránce jejich klubu je zobrazena vlajka jejich země. A navíc na stránce daného hráče je zmíněno následující: "Také je členem týmu ...!"

Většinou je vlastnění hráče národního týmu považováno za čest. Mnoho týmů z celého světa podřizuje své týmy tréninku hráčů národního týmu U20 nebo národního týmu. Avšak farmy jsou některými uživateli nenáviděny.

Databáze národního týmu

Databáze národního týmu je webová stránka, kterou používá většina trenérů národních týmů k evidenci potencionálních hráčů národního týmu.

Tento článek vznikl přeložením anglického článku National teams