Cs/Můj Hattrick

From Hattrick
Jump to navigationJump to search

Můj Hattrick je první položka v menu. Po kliknutí na ni se objeví všechny nedávné oznámení Hattricku, včetně novinek ve hře, oznámení týkajících problémů se servery, atd.

V položce 'Klubové novinky' nalezneš informace o výzvách k přátelským utkáním, pokud tě někdo přehodil v dražbě hráče na přestupové listině, nebo pokud někdo začal supportovat tvůj tým.

Položky menu Můj Hattrick

Položky podmenu Můj Hattrick jsou následující:

Nastavení

Zde se nastavují veškerá uživatelské nastavení, bezpečnostní kód a heslo, standardní jazyk, vzhled, atd. Bezpečnostní kód je alternativní heslo, které je používáno k přístupu do pomocným aplikacím, a je odlišné od hlavního (přístupového) hesla. To povoluje těmto pomocným aplikacím stáhnout týmová data pouze ve "formátu pro čtení", takže nemohou napáchat žádné škody na týmu.

Ankety

Občas Hattrick tým potřebuje zpětnou vazbu od uživatelů, takže se tu občas vyskytují ankety.

(Poznámka: Nemusíš se neustále dívat do sekce Ankety pokaždé, když se naloguješ na Hattrick. Pokud je tu dostupná nová anketa, je na to upozorněno v oznámeních v "Můj Hattrick".

Úvodníky

To je místo, kde můžeš číst úvodníky o Hattricku, které jsou psané HT-staffem.

Fanoušek

Tato stránka umožňuje stávajícím fanouškům sledovat, kdy jejich předplatné fanouška vyprší. Také obsahuje odkazy na Hattrick obchod, kde se dá objednat prodloužení předplatného. Více informací o Balíčku supporter je také dostupné z odkazů na této stránce.

Licence

Toto je místo, kde můžeš splnit licenci manažera Hattricku.

Hlášení z tréninku

Zde dostávají fanoušci Hattricku hlášení z tréninku.

Tento článek vznikl přeložením anglického článku My Hattrick