Cs/Můj Hattrick

From Hattrick

Můj Hattrick je první položka v menu. Po kliknutí na ni se objeví všechny nedávné oznámení Hattricku, včetně novinek ve hře, oznámení týkajících problémů se servery, atd.

V položce 'Klubové novinky' nalezneš informace o výzvách k přátelským utkáním, pokud tě někdo přehodil v dražbě hráče na přestupové listině, nebo pokud někdo začal supportovat tvůj tým.

Položky menu Můj Hattrick[edit]

Položky podmenu Můj Hattrick jsou následující:

Nastavení[edit]

Zde se nastavují veškerá uživatelské nastavení, bezpečnostní kód a heslo, standardní jazyk, vzhled, atd. Bezpečnostní kód je alternativní heslo, které je používáno k přístupu do pomocným aplikacím, a je odlišné od hlavního (přístupového) hesla. To povoluje těmto pomocným aplikacím stáhnout týmová data pouze ve "formátu pro čtení", takže nemohou napáchat žádné škody na týmu.

Ankety[edit]

Občas Hattrick tým potřebuje zpětnou vazbu od uživatelů, takže se tu občas vyskytují ankety.

(Poznámka: Nemusíš se neustále dívat do sekce Ankety pokaždé, když se naloguješ na Hattrick. Pokud je tu dostupná nová anketa, je na to upozorněno v oznámeních v "Můj Hattrick".

Úvodníky[edit]

To je místo, kde můžeš číst úvodníky o Hattricku, které jsou psané HT-staffem.

Fanoušek[edit]

Tato stránka umožňuje stávajícím fanouškům sledovat, kdy jejich předplatné fanouška vyprší. Také obsahuje odkazy na Hattrick obchod, kde se dá objednat prodloužení předplatného. Více informací o Balíčku supporter je také dostupné z odkazů na této stránce.

Licence[edit]

Toto je místo, kde můžeš splnit licenci manažera Hattricku.

Hlášení z tréninku[edit]

Zde dostávají fanoušci Hattricku hlášení z tréninku.

Tento článek vznikl přeložením anglického článku My Hattrick