Хеттрик

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
Disambiguation icon.png This page describes the game Хеттрик often referred to as ХТ. For other uses of ХТ, see ХТ (disambiguation)

Хеттрик це онлайнова футбольна гра, де ви керуєте гравцями та тренером вашої команди, змагаючись з сотнями тисяч супротивників з усього світу. Як сама гра, так і спільнота створюють чудове середовище для розваги.

Зараз у Хеттрику представлено 124 країни. Кожного сезону команда ХТ додає до цього переліку нових учасників. Зараз по всьому світу нараховується більше 600 000 менеджерів.

Після нескладної реєстрації користувач отримує команду. Майже завжди новачкові дістається чиясь колишня команда, що втратила менеджера, разом з її історією виступів, підбором футболістів, слабким тренером, невеличкими стадіоном та клубом фанатів, персоналом. Гравець має змогу керувати складом команди, купувати чи продавати виконавців, призначати стратегію тренування, тощо. Якщо менеджерові пощастило виграти свою лігу, він має шанс здобути путівку у більш престижний дивізіон на наступний сезон, що триває 4 місяці. Половина переможців підвищуються напряму, інша половина грає кваліфікаційні матчі з командами, що зайняли останні місця у лігах вище рангом.

Хеттрик не потребує ніяких фінансових витрат для гри у нього. Гравець має змогу вибрати один тип тренування, наймати та звільняти персонал, купувати та продавати футболістів, обирати тактику на матч, інвестувати кошти у молодіжну команду — управляти футбольним клубом, як його власник.

Хеттрик постійно перебуває у процесі розробки, тож автори постійно вносять нові можливості для покращення гри. Нововведення, зазвичай, супроводжуються жаркими суперечками у спільноті.

Хеттрик Саппортер

Хеттрик також пропонує платні додаткові можливості налаштування під назвою «Саппортер». Вони дозволяють, наприклад, налаштовувати дизайн арени, присвоювати гравцям номери та встановлювати емблеми команди. Крім того, наявність Саппортера дозволяє вступати к різноманітні групи, що називаються «федерації». Вони створені для того, щоб гравці з однаковими інтересами мали змогу більш зручно спілкуватись та проводити товариські турніри.

Варто зазначити, що Хеттрик Саппортер не надає жодних переваг в ігровому плані його власникам.

Посилання