Sk/Hattrick

From Hattrick
Jump to navigationJump to search

Hattrick je najväčší a najobľúbenejší online futbalový manažér na svete. V Hattricku riadite svoj vlastný tím a súťažíte s ďaľšími užívateľmi. V súčasnosti sa v Hattricku nachádza 114 krajín a každú sezónu sú pridávané nové. Vyše 900 000 užívateľov zo všetkých kútov sveta.

Po registrácii, väčšinou trvá pár dní, dostanete svoj tím. Takmer vždy nováčikovia dostanú niekoho starý, zaniknutý tím nachádzajúci sa v lige s počiatočnou, nastavenou zostavou hráčov, slabým trénerom, malým štadiónom, fanklubom a personálom. Manažér má voľné ruky vo vedení svojho tímu, môže predávať či nakupovať hráčov, zvoliť si svoj tréningový systém a napredovať v kariére. Ak je manažér natoľko úspešný, že vyhrá svoju ligu, bude ocenený postupom postupom do vyššej ligy. Polovica tímov postupuje automaticky, druhá polovica musí odohrať kvalifikačný zápas s tímom, ktorý skončil v zostupovej zóne.

Hattrick je úplne zadarmo. Máte na výber si nastaviť typ tréningu, najmúť alebo vyhodiť špecialistov z vášho personálu, kupovať a predávať hráčov, nastaviť vašu zostavu na zápas, investovať do dorastu, riadiť svoj klub ako skutočný majiteľ futbalového klubu. Ako vo všetkých strategických manažéroch, musíte určiť hráčov na zápas a vybrať čo najlepšiu taktiku na zdolanie súpera.

Hattrick sa neustále rozvíja, vývojári stále pridávajú nové zložky do hry a zdokonaľujú tie staré. Tieto zložky a nápady sú zvyčajne sprevádzané diskusiou na konferenciách hry.

Španielska, Švédska, Holandská, Belgická, Argentínska a Švajčiarska liga majú najväčšie zastúpenie v Hattricku počtom užívateľov, hoci Poľská, Dánska, Fínska, Rumunská, Izraelská, Kolumbijská a Nemecká liga sa rozvíja tiež veľmi rýchlo.

Hattrick Supporter

Hattrick tiež ponúka Supportera, ktorý ponúka dodatočné funkcie. Napríklad navrhnutie vášho štadiónu, pridelenie čísel vaším hráčom a zverejnenia loga na vašej tímovej stránke. So Supporterom sa môžete stať členom rôznych Federácií. Federácia je navrhnutá tak, aby užívatelia sa mohli podeliť so svojimi záujmami, komunikovať o vybraných témach mimo hlavných konferencií.

Externé odkazy