Cs/Tým

From Hattrick

Každý tým je řízen lidským manažerem, který je odpovědný za najímání a propouštění hráčů, zaměstnanců a trenérů, za nastavování sestavy a taktiky pro zápasy, plánování a provádění dlouhodobého tréninku a ekonomické strategie.

Týmy neřízené lidmi jsou známy jako počítačem řízené týmy, jednoduše "boty" či "kompy".

Každý klub hraje ligu trvající 16 týdnů. Ta se hraje každý týden o víkendu (v ČR je to sobota 11:30 pro 1. - 6. ligy a 11:40 pro 7. ligy). Ve středu se pak hraje národní pohár. V poháru jsi tak dlouho, dokud vyhráváš. Jakmile v něm jednou prohraješ, vypadáváš a potom již hraješ pouze přáteláky.

Poslední týden je mnoha lidmi nazýván jako offseason. Během tohoto týdne se nehrají ligové ani pohárové zápasy, ale probíhá mnoho updatů (aktualizací). Například aktualizace, při kterých se mažou karty, nálada fanoušků a sponzorů se resetuje, atp.

Během konce sezony se hrají postupové/sestupové zápasy (baráže). Ty jsou často nazývány jako kvalifikační zápasy.

Název týmu[edit]

Stejně jako v reálném světě, každý tým na Hattricku má své jméno, zvolené uživatelem při registrování do hry. Zatímco každý tým má unikátní ID, názvy týmů nemusí být nutně unikátní. Některé populární názvy jsou používány mnoha týmy.

Některé názvy týmů jsou odvozeny od reálných týmů, jako například AC Milán. Běžnější jsou slovní hříčky jako například Madchester Untied, atp.

K zjištění více informací o názvech týmů klikni sem!

Pokud chceš změnit název týmu (to je možné pouze v offseason), tak musíš zaplatit 400 000 a 3% tvých fanoušků opustí tvůj tým.

Zkoumání ostatních týmů[edit]

Je často užitečné prozkoumat tým dalšího soupeře prostudováním jeho předchozích zápasů a také jeho nejlepších hráčů. Na toto existuje mnoho pomocných nástrojů. Detaily můžeš nalézt na stránce s pomocnými aplikacemi.

Tento článek vznikl přeložením anglického článku Team