Cs/

From Hattrick
(Redirected from Cs/Hattrick Wiki)


Úvod

Vítejte v Hattrick Wiki, encyklopedii týkající se všech věcí kolem Hattricku. Zde dáváme uživatelům možnost ekvivalentu známé Wikipedie i pro svět Hattricku.

Zde můžete přidávat články týkající se Vaší oblasti zájmu v Hattricku. Nyní je dostupná pouze v několika málo jazycích, ale očekáváme přidání více jazyků.

Hattrick Wiki není moderována. Zde neseš velkou odpovědnost Ty, jako přispěvatel. Prosím nezneužívejte Hattrick Wiki, tzn. nesabotujte ji, nepublikujte tu informace o cheatingu nebo rozhodnutí Gamemasterů, atp. Při psaní článku se snažte být co nejobjektivnější. Toto je test a pokud nebudeme spokojeni, projekt Hattrick Wiki znovu pozastavíme.

Prosím, příspívejte, co můžete, ať se tato služba, kterou nabízíme, plně využije. Chceme to, abychom mohli posunout rozčlenění hry na vyšší úroveň, místo pro vaše nápady, kde by se dávaly dohromady a centrum pro sbírání a analýzu dat.

Pro více informací, jak používat Hattrick Wiki, shlédněte stránku Začínáme.

Poznámka: Je užitečné se zaregistrovat (nejlépe pod stejným nickem jako na Hattricku) ještě před editováním článků. Ostatní uživatelé takto mohou poukázat na chyby, které jsi mohl udělat při editaci článků nebo pouze o Tvých změnách diskutovat. Registrace také pomáhá zamaskovat Tvoji IP adresu.

/ Hattrick Team