Olympic Games Tournament II/Group Phase

From Hattrick
previous current next
I II III
Main Main Main
Group Phase Group Phase Group Phase
Knockout Phase Knockout Phase Knockout Phase



Olympic Games Tournament II

The group phase was the first stage of the second edition of the Olympic Games Tournament, followed by the knockout phase. It began on 30.01.2007 and ended on 27.02.2007.

Group 1

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Mexico Atlante 5 4 1 0 13 17 3
Austria SV Höllenhunde 5 4 1 0 13 12 1
Sweden Oroblue Babes 5 2 1 2 7 11 10
Portugal Deixei Tudo Por Ela 5 2 0 3 6 11 9
France Asul 1 5 1 1 3 4 8 14
Netherlands bombo s 5 0 0 5 0 0 22


Round 1 ~ 30.01.2007 Asul 1 5 - 0 bombo s
Deixei Tudo Por Ela 1 - 3 Oroblue Babes
SV Höllenhunde 1 - 1 Atlante
Round 2 ~ 06.02.2007 bombo s 0 - 4 Atlante
Oroblue Babes 2 - 2 Asul 1
Deixei Tudo Por Ela 0 - 3 SV Höllenhunde
Round 3 ~ 13.02.2007 SV Höllenhunde 3 - 0 WO bombo s
Deixei Tudo Por Ela 5 - 0 Asul 1
Atlante 5 - 0 Oroblue Babes
Round 4 ~ 20.02.2007 Atlante 4 - 1 Asul 1
Oroblue Babes 0 - 2 SV Höllenhunde
bombo s 0 - 4 Deixei Tudo Por Ela
Round 5 ~ 27.02.2007 Asul 1 0 - 3 WO SV Höllenhunde
Deixei Tudo Por Ela 1 - 3 Atlante
bombo s 0 - 6 Oroblue Babes


Group 2

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Faroe Islands Faroese Vikings 4 4 0 0 12 25 0
Belarus FC Atomic Hedgehogs 4 3 0 1 9 22 4
Jordan The Kessen 4 2 0 2 6 10 16
Japan Rios Rockets 4 1 0 3 3 6 20
Netherlands Rupsje nooitgenoeg 4 0 0 4 0 3 11
Wales tyly tigers - - - - - - -
  • tyly tigers didn't play any of their scheduled games.

Round 1 ~ 30.01.2007 The Kessen 2 - 0 Rupsje nooitgenoeg
Faroese Vikings 7 - 0 Rios Rockets
FC Atomic Hedgehogs idle
Round 2 ~ 06.02.2007 FC Atomic Hedgehogs 5 - 0 Rupsje nooitgenoeg
The Kessen 5 - 2 Rios Rockets
Faroese Vikings idle
Round 3 ~ 13.02.2007 Faroese Vikings 8 - 0 The Kessen
FC Atomic Hedgehogs 8 - 0 Rios Rockets
Rupsje nooitgenoeg idle
Round 4 ~ 20.02.2007 FC Atomic Hedgehogs 6 - 0 The Kessen
Faroese Vikings 3 - 0 Rupsje nooitgenoeg
Rios Rockets idle
Round 5 ~ 27.02.2007 Faroese Vikings 4 - 0 FC Atomic Hedgehogs
Rios Rockets 1 - 0 Rupsje nooitgenoeg
The Kessen idle


Group 3

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Spain Miramar Deportivo 4 4 0 0 12 17 2
Mexico LiBr3s y l0k0s mF 4 3 0 1 9 14 4
France asul69 4 1 1 2 4 7 13
Bulgaria Winders 4 1 0 3 3 6 12
Netherlands Dynamo Millionairski 4 0 1 3 1 5 18
Finland AC Apinalaakso - - - - - - -
  • AC Apinalaakso didn't play any of their scheduled games.

Round 1 ~ 30.01.2007 asul69 3 - 3 Dynamo Millionairski
Miramar Deportivo 4 - 0 Winders
LiBr3s y l0k0s mF idle
Round 2 ~ 06.02.2007 Dynamo Millionairski 0 - 5 LiBr3s y l0k0s mF
asul69 4 - 1 Winders
Miramar Deportivo idle
Round 3 ~ 13.02.2007 Miramar Deportivo 4 - 0 asul69
Winders 1 - 3 LiBr3s y l0k0s mF
Dynamo Millionairski idle
Round 4 ~ 20.02.2007 LiBr3s y l0k0s mF 5 - 0 asul69
Miramar Deportivo 6 - 1 Dynamo Millionairski
Winders idle
Round 5 ~ 27.02.2007 Miramar Deportivo 3 - 1 LiBr3s y l0k0s mF
Winders 4 - 1 Dynamo Millionairski
asul69 idle


Group 4

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Bulgaria Storgozia 5 4 0 1 12 17 6
Spain Sisc C.F. 5 3 1 1 10 9 6
Latvia Aligatori 5 2 2 1 8 10 8
Portugal União de Coimbra 5 2 1 2 7 8 9
Israel Angry Koalas 5 1 0 4 3 3 10
Netherlands de Vlugge Harries 5 1 0 4 3 4 12


Round 1 ~ 30.01.2007 de Vlugge Harries 0 - 3 WO Aligatori
Sisc C.F. 1 - 0 Storgozia
Angry Koalas 0 - 1 União de Coimbra
Round 2 ~ 06.02.2007 Aligatori 2 - 2 União de Coimbra
de Vlugge Harries 0 - 6 Storgozia
Sisc C.F. 0 - 1 Angry Koalas
Round 3 ~ 13.02.2007 Angry Koalas 0 - 2 Aligatori
Sisc C.F. 2 - 1 de Vlugge Harries
Storgozia 3 - 2 União de Coimbra
Round 4 ~ 20.02.2007 União de Coimbra 1 - 0 de Vlugge Harries
Angry Koalas 2 - 4 Storgozia
Sisc C.F. 2 - 2 Aligatori
Round 5 ~ 27.02.2007 de Vlugge Harries 3 - 0 WO Angry Koalas
União de Coimbra 2 - 4 Sisc C.F.
Storgozia 4 - 1 Aligatori


Group 5

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Spain Spirfa CF 5 4 1 0 13 17 3
Bulgaria F.C. Mangal Haskovo 5 4 0 1 12 22 7
Denmark fromberg fc 5 2 1 2 7 7 10
Netherlands FC Steenbergse Combinatie 5 2 1 2 7 5 12
Slovakia Fc Ozex2 5 1 0 4 3 3 15
Argentina Brandsen FC 5 0 1 4 1 3 10


Round 1 ~ 30.01.2007 F.C. Mangal Haskovo 5 - 0 FC Steenbergse Combinatie
Spirfa CF 5 - 1 fromberg fc
Fc Ozex2 3 - 2 Brandsen FC
Round 2 ~ 06.02.2007 FC Steenbergse Combinatie 2 - 1 Brandsen FC
fromberg fc 2 - 5 F.C. Mangal Haskovo
Spirfa CF 1 - 0 Fc Ozex2
Round 3 ~ 13.02.2007 Fc Ozex2 0 - 2 FC Steenbergse Combinatie
Spirfa CF 5 - 1 F.C. Mangal Haskovo
Brandsen FC 0 - 1 fromberg fc
Round 4 ~ 20.02.2007 Brandsen FC 0 - 4 F.C. Mangal Haskovo
fromberg fc 3 - 0 Fc Ozex2
Spirfa CF 6 - 1 FC Steenbergse Combinatie
Round 5 ~ 27.02.2007 F.C. Mangal Haskovo 7 - 0 Fc Ozex2
Spirfa CF 0 - 0 WO Brandsen FC
FC Steenbergse Combinatie 0 - 0 WO fromberg fc


Group 6

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Oceania Jimmy`s XI 5 4 0 1 12 24 8
Croatia FC Pirovac * 4 3 0 1 9 23 4
Spain Atlético Marina Alta 5 3 0 2 9 20 19
Denmark cza's squad 5 3 0 2 9 10 16
Italy AS Roncofritto 5 1 0 4 3 9 19
USA The Brocialists 5 1 0 4 3 4 21
  • FC Pirovac entered the cup as a replacement team and missed the first round.

Round 1 ~ 30.01.2007 Jimmy`s XI 6 - 7 Atlético Marina Alta
The Brocialists 3 - 0 WO AS Roncofritto
cza's squad idle *
Round 2 ~ 06.02.2007 FC Pirovac 7 - 0 AS Roncofritto
Atlético Marina Alta 6 - 0 cza's squad
Jimmy`s XI 5 - 1 The Brocialists
Round 3 ~ 13.02.2007 The Brocialists 0 - 9 FC Pirovac
Jimmy`s XI 7 - 0 cza's squad
AS Roncofritto 6 - 1 Atlético Marina Alta
Round 4 ~ 20.02.2007 AS Roncofritto 3 - 5 cza's squad
Atlético Marina Alta 5 - 0 The Brocialists
Jimmy`s XI 3 - 0 WO FC Pirovac
Round 5 ~ 27.02.2007 cza's squad 2 - 0 The Brocialists
Jimmy`s XI 3 - 0 WO AS Roncofritto
FC Pirovac 7 - 1 Atlético Marina Alta


Group 7

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Uruguay GRaFFoLiTaS F.C. 5 4 0 1 12 18 7
Italy SC KOBRA 5 4 0 1 12 21 15
Sweden Svarta Falken BK 5 3 1 1 10 27 12
Netherlands vv Oegstgeest'06 5 1 1 3 4 8 19
Belgium vc Houwse 5 0 3 2 3 8 14
Croatia Zagorka 5 0 1 4 1 6 21


Round 1 ~ 30.01.2007 Zagorka 2 - 2 vc Houwse
SC KOBRA 6 - 2 vv Oegstgeest'06
GRaFFoLiTaS F.C. 3 - 0 WO Svarta Falken BK
Round 2 ~ 06.02.2007 vc Houwse 4 - 4 Svarta Falken BK
Zagorka 1 - 2 vv Oegstgeest'06
SC KOBRA 4 - 3 GRaFFoLiTaS F.C.
Round 3 ~ 13.02.2007 GRaFFoLiTaS F.C. 4 - 0 vc Houwse
SC KOBRA 5 - 1 Zagorka
vv Oegstgeest'06 1 - 6 Svarta Falken BK
Round 4 ~ 20.02.2007 Svarta Falken BK 9 - 1 Zagorka
GRaFFoLiTaS F.C. 5 - 2 vv Oegstgeest'06
vc Houwse 1 - 3 SC KOBRA
Round 5 ~ 27.02.2007 Zagorka 1 - 3 GRaFFoLiTaS F.C.
SC KOBRA 3 - 8 Svarta Falken BK
vv Oegstgeest'06 1 - 1 vc Houwse


Group 8

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Poland Kerimlu 5 5 0 0 15 29 5
England Willenhall Town F.C 5 4 0 1 12 19 5
Belgium The Foefbiters 5 3 0 2 9 30 10
Croatia FC kanalizacija 5 1 1 3 4 6 18
Honduras snoopymanutd 5 1 0 4 3 4 23
Chile Twikaze 5 0 1 4 1 1 28


Round 1 ~ 30.01.2007 The Foefbiters 11 - 0 Twikaze
FC kanalizacija 1 - 3 Willenhall Town F.C
Kerimlu 5 - 0 snoopymanutd
Round 2 ~ 06.02.2007 Twikaze 0 - 3 snoopymanutd
The Foefbiters 7 - 0 FC kanalizacija
Willenhall Town F.C 1 - 2 Kerimlu
Round 3 ~ 13.02.2007 Kerimlu 7 - 0 Twikaze
Willenhall Town F.C 3 - 0 The Foefbiters
FC kanalizacija 4 - 0 snoopymanutd
Round 4 ~ 20.02.2007 snoopymanutd 0 - 9 The Foefbiters
Kerimlu 8 - 1 FC kanalizacija
Willenhall Town F.C 7 - 1 Twikaze
Round 5 ~ 27.02.2007 The Foefbiters 3 - 7 Kerimlu
Willenhall Town F.C 5 - 1 snoopymanutd
Twikaze 0 - 0 WO FC kanalizacija


Group 9

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Germany S.V.Spezi Schmeckt in Hackemmor 5 5 0 0 15 19 5
England Rob's Rams 5 3 1 1 10 13 7
Sweden Pimps & Players FC 5 3 0 2 9 18 8
Russia L-Mash 5 2 0 3 6 9 11
Denmark Team Bestiarium 5 0 2 3 2 0 10
Cyprus AEL F.C. 5 0 1 4 1 0 18


Round 1 ~ 30.01.2007 S.V.Spezi Schmeckt in Hackemmor 3 - 0 WO AEL F.C.
Rob's Rams 0 - 0 WO Team Bestiarium
L-Mash 1 - 6 Pimps & Players FC
Round 2 ~ 06.02.2007 AEL F.C. 0 - 6 Pimps & Players FC
S.V.Spezi Schmeckt in Hackemmor 5 - 0 Team Bestiarium
Rob's Rams 3 - 2 L-Mash
Round 3 ~ 13.02.2007 L-Mash 3 - 0 WO AEL F.C.
Rob's Rams 1 - 5 S.V.Spezi Schmeckt in Hackemmor
Pimps & Players FC 3 - 0 Team Bestiarium
Round 4 ~ 20.02.2007 Pimps & Players FC 3 - 4 S.V.Spezi Schmeckt in Hackemmor
L-Mash 2 - 0 Team Bestiarium
Rob's Rams 6 - 0 AEL F.C.
Round 5 ~ 27.02.2007 S.V.Spezi Schmeckt in Hackemmor 2 - 1 L-Mash
Rob's Rams 3 - 0 WO Pimps & Players FC
AEL F.C. 0 - 0 WO Team Bestiarium


Group 10

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Romania Monstruletzii de sub pat 4 3 0 1 9 17 7
Belgium fc Huisegem 4 3 0 1 9 14 9
England Queer Balls 4 2 1 1 7 16 7
Croatia NK Lučko 4 1 1 2 4 12 15
Germany Italian Runners 2007 4 0 0 4 0 4 25
Brazil Smach Foot Ball Club - - - - - - -
  • Smach Foot Ball Club didn't play any of their scheduled games.

Round 1 ~ 30.01.2007 Italian Runners 2007 1 - 5 NK Lučko
Queer Balls 3 - 4 fc Huisegem
Monstruletzii de sub pat idle
Round 2 ~ 06.02.2007 NK Lučko 2 - 7 Monstruletzii de sub pat
Italian Runners 2007 2 - 5 fc Huisegem
Queer Balls idle
Round 3 ~ 13.02.2007 Queer Balls 7 - 0 Italian Runners 2007
Monstruletzii de sub pat 2 - 1 fc Huisegem
NK Lučko idle
Round 4 ~ 20.02.2007 Monstruletzii de sub pat 8 - 1 Italian Runners 2007
Queer Balls 3 - 3 NK Lučko
fc Huisegem idle
Round 5 ~ 27.02.2007 Queer Balls 3 - 0 WO Monstruletzii de sub pat
NK Lučko 2 - 4 fc Huisegem
Italian Runners 2007 idle


Group 11

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Slovakia Mravoljubci 5 3 1 1 10 12 10
Germany LR Planlos Stederhausen 5 2 2 1 8 15 14
Brazil Predião 5 2 1 2 7 12 12
Denmark Wallaby Utd. 5 2 0 3 6 17 12
England FC Colindale 5 2 0 3 6 15 16
Oceania mutley 5 2 0 3 6 9 16


Round 1 ~ 30.01.2007 mutley 1 - 3 LR Planlos Stederhausen
FC Colindale 4 - 1 Wallaby Utd.
Mravoljubci 3 - 0 WO Predião
Round 2 ~ 06.02.2007 LR Planlos Stederhausen 1 - 1 Predião
mutley 5 - 3 Wallaby Utd.
FC Colindale 0 - 3 Mravoljubci
Round 3 ~ 13.02.2007 Mravoljubci 4 - 4 LR Planlos Stederhausen
FC Colindale 2 - 3 mutley
Predião 2 - 1 Wallaby Utd.
Round 4 ~ 20.02.2007 Predião 6 - 0 mutley
Mravoljubci 0 - 6 Wallaby Utd.
FC Colindale 2 - 6 LR Planlos Stederhausen
Round 5 ~ 27.02.2007 mutley 0 - 2 Mravoljubci
FC Colindale 7 - 3 Predião
LR Planlos Stederhausen 1 - 6 Wallaby Utd.


Group 12

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Bosnia & Herzegovina N.K. Čelik 4 4 0 0 12 19 1
Norway GoingwrongFC 4 3 0 1 9 14 10
Switzerland Timbuktu Swallows 4 2 0 2 6 9 9
Belgium de typhoons 4 1 0 3 3 4 9
England Collostomy Bag Split 4 0 0 4 0 0 17
Oceania Melbourne Victory F.C - - - - - - -
  • Melbourne Victory F.C didn't play any of their scheduled games.

Round 1 ~ 30.01.2007 Timbuktu Swallows 3 - 2 de typhoons
GoingwrongFC 0 - 7 N.K. Čelik
Collostomy Bag Split idle
Round 2 ~ 06.02.2007 de typhoons 0 - 4 N.K. Čelik
Collostomy Bag Split 0 - 7 GoingwrongFC
Timbuktu Swallows idle
Round 3 ~ 13.02.2007 GoingwrongFC 2 - 0 de typhoons
Timbuktu Swallows 2 - 0 Collostomy Bag Split
N.K. Čelik idle
Round 4 ~ 20.02.2007 N.K. Čelik 2 - 1 Timbuktu Swallows
Collostomy Bag Split 0 - 2 de typhoons
GoingwrongFC idle
Round 5 ~ 27.02.2007 Timbuktu Swallows 3 - 5 GoingwrongFC
N.K. Čelik 6 - 0 Collostomy Bag Split
de typhoons idle


Group 13

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Switzerland F.C. Psykoz 4 4 0 0 12 18 6
Serbia Smederevo 4 2 1 1 7 9 10
Lithuania Ekskavatoriai 4 1 1 2 4 9 7
USA GnartPham 4 1 0 3 3 4 12
Romania aRO ba! 4 0 2 2 2 3 8
Chile tidus fc - - - - - - -
  • tidus fc didn't play any of their scheduled games.

Round 1 ~ 30.01.2007 F.C. Psykoz 3 - 1 aRO ba!
GnartPham 1 - 2 Smederevo
Ekskavatoriai idle
Round 2 ~ 06.02.2007 aRO ba! 2 - 2 Smederevo
F.C. Psykoz 4 - 3 Ekskavatoriai
GnartPham idle
Round 3 ~ 13.02.2007 GnartPham 3 - 0 WO aRO ba!
Smederevo 3 - 2 Ekskavatoriai
F.C. Psykoz idle
Round 4 ~ 20.02.2007 Smederevo 2 - 5 F.C. Psykoz
GnartPham 0 - 4 Ekskavatoriai
aRO ba! idle
Round 5 ~ 27.02.2007 F.C. Psykoz 6 - 0 GnartPham
aRO ba! 0 - 0 WO Ekskavatoriai
Smederevo idle


Group 14

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Lithuania FC Buliai 5 4 1 0 13 19 4
Turkey KARA KARTAL HK 5 4 0 1 12 21 2
Romania F.C. DCM-TEAM 5 3 0 2 9 15 18
Austria Partizan Anzbach 5 2 1 2 7 16 12
USA HoangSongPhuongOanh 5 1 0 4 3 11 18
Bangladesh Gunners BD 5 0 0 5 0 3 31


Round 1 ~ 30.01.2007 KARA KARTAL HK 10 - 0 F.C. DCM-TEAM
HoangSongPhuongOanh 0 - 5 FC Buliai
Partizan Anzbach 7 - 1 Gunners BD
Round 2 ~ 06.02.2007 F.C. DCM-TEAM 2 - 1 Partizan Anzbach
KARA KARTAL HK 0 - 2 FC Buliai
HoangSongPhuongOanh 4 - 0 Gunners BD
Round 3 ~ 13.02.2007 Gunners BD 1 - 7 F.C. DCM-TEAM
HoangSongPhuongOanh 0 - 2 KARA KARTAL HK
Partizan Anzbach 2 - 2 FC Buliai
Round 4 ~ 20.02.2007 Partizan Anzbach 0 - 4 KARA KARTAL HK
Gunners BD 1 - 8 FC Buliai
HoangSongPhuongOanh 4 - 5 F.C. DCM-TEAM
Round 5 ~ 27.02.2007 KARA KARTAL HK 5 - 0 Gunners BD
HoangSongPhuongOanh 3 - 6 Partizan Anzbach
F.C. DCM-TEAM 1 - 2 FC Buliai


Group 15

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
USA Houston Consolidated 5 5 0 0 15 27 2
Germany SpVgg Einstein 5 3 0 2 9 25 6
Latvia FK Sakalas 5 3 0 2 9 14 11
Greece PAMVAGIAKOS 5 2 1 2 7 11 19
Switzerland Joole's boys 5 1 1 3 4 8 16
Romania FC Targu Neamt 5 0 0 5 0 2 33


Round 1 ~ 30.01.2007 Joole's boys 5 - 0 FC Targu Neamt
SpVgg Einstein 0 - 3 WO FK Sakalas
Houston Consolidated 9 - 1 PAMVAGIAKOS
Round 2 ~ 06.02.2007 FC Targu Neamt 1 - 3 PAMVAGIAKOS
Joole's boys 1 - 5 FK Sakalas
SpVgg Einstein 0 - 3 WO Houston Consolidated
Round 3 ~ 13.02.2007 Houston Consolidated 10 - 0 FC Targu Neamt
SpVgg Einstein 8 - 0 Joole's boys
PAMVAGIAKOS 5 - 0 WO FK Sakalas
Round 4 ~ 20.02.2007 PAMVAGIAKOS 2 - 2 Joole's boys
Houston Consolidated 4 - 1 FK Sakalas
SpVgg Einstein 10 - 0 FC Targu Neamt
Round 5 ~ 27.02.2007 Joole's boys 0 - 1 Houston Consolidated
SpVgg Einstein 7 - 0 PAMVAGIAKOS
FC Targu Neamt 1 - 5 FK Sakalas


Group 16

Team Pld Won Draw Lost Pts GF GA
Singapore Ganesha * 4 4 0 0 12 21 1
Turkey uzunkopruspor 5 4 0 1 12 23 13
Germany FC Heideblümchen 5 3 0 2 9 18 14
USA Real Gainsborough 5 1 2 2 5 9 15
Switzerland Spartak Babaorum 5 1 1 3 4 5 18
Chile Copper Knights 5 0 1 4 1 5 17
  • Ganesha entered the cup as a replacement team and missed the first round.

Round 1 ~ 30.01.2007 Spartak Babaorum 0 - 7 uzunkopruspor
Copper Knights 0 - 3 WO FC Heideblümchen
Real Gainsborough idle *
Round 2 ~ 06.02.2007 uzunkopruspor 4 - 3 FC Heideblümchen
Spartak Babaorum 1 - 1 Real Gainsborough
Ganesha 4 - 0 Copper Knights
Round 3 ~ 13.02.2007 Copper Knights 3 - 5 uzunkopruspor
Ganesha 4 - 0 Spartak Babaorum
FC Heideblümchen 6 - 3 Real Gainsborough
Round 4 ~ 20.02.2007 FC Heideblümchen 6 - 1 Spartak Babaorum
Copper Knights 2 - 2 Real Gainsborough
Ganesha 7 - 1 uzunkopruspor
Round 5 ~ 27.02.2007 Spartak Babaorum 3 - 0 WO Copper Knights
Ganesha 6 - 0 FC Heideblümchen
Real Gainsborough 0 - 6 uzunkopruspor




Olympic Games Tournament
OGT I | OGT II | OGT III | OGT IV | OGT V | OGT VI | OGT VII | OGT VIII | OGT IX | OGT X | OGT XI | OGT XII | OGT XIII

OGT XIV | OGT XV | OGT XVI | OGT XVII | OGT XVIII | OGT XIX | OGT XX | OGT XXI | OGT XXII | OGT XXIII | OGT XXIV | OGT XXV

Mini OGT I | Mini OGT II | Mini OGT III | Minor OGT IV | Minor OGT V | Minor OGT VI | Minor OGT VII | Minor OGT VIII | Minor OGT IX
Minor OGT X | Minor OGT XI | Minor OGT XII | Minor OGT XIII | Minor OGT XIV | Minor OGT XV | Minor OGT XVI | Minor OGT XVII | Minor OGT XVIII