Cs/GBook2 Cup (4. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 30)

Ročník 4. ročník
Počet účastníků 30
Zlato P1 blue.gif FC NUSLE
Stříbro P2 blue.gif TJ Jiskra Měřín
Bronz P3 blue.gif meteor praha

V tomto ročníku GBook2 Cupu byl představen zcela nový systém turnaje, který měl za úkol pojmout více týmů a dát v play off všem rovné podmínky. Překvapivým vítězem se stal tým FC NUSLE, stříbro získala TJ Jiskra Měřín a obhájce titulu - meteor praha se mohl těšit alespoň z bronzu.

Systém turnaje[edit]

Čtvrtého ročníku se zúčastnilo 30 týmů. 10 nejlepších podle koeficientů bylo nasazeno přímo do základních skupin, zbylých 20 se účastnilo dvojzápasového předkola, ze kterého postupovalo 10 vítězů a 4 nejlepší poražení. V základních skupinách bylo 24 týmů rozděleno do čtyř skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. Z každé skupiny postupovali 4 nejlepší do knock-out play off na jeden vítězný zápas.

Předkolo[edit]

Termíny předkola - 20.09.2006 a 27.09.2006.

ID Výsledek zápasu
(non) FC Berani Teplá non FK winner
(95726932) FK winner 1 - 2 pen. FC Berani Teplá
ID Výsledek zápasu
(95382426) FC Peros 4 - 1 malkovci
(95742787) malkovci 0 - 8 FC Peros
ID Výsledek zápasu
(95462961) Brutus Ivančice 0 - 1 Vršovické veverky
(95731197) Vršovické veverky 1 - 0 Brutus Ivančice
ID Výsledek zápasu
(non) Ronaldo team non FC Činčily Plzeň
(95794728) FC Činčily Plzeň 6 - 0 Ronaldo team
ID Výsledek zápasu
(95393330) AC Toomani 5 - 1 1. Litvínov
(95692164) 1. Litvínov 3 - 2 AC Toomani
ID Výsledek zápasu
(95416829) fc vranov 4 - 0 Lemuři z Madagaskaru
(95708243) Lemuři z Madagaskaru 5 - 3 fc vranov
ID Výsledek zápasu
(95542443) SK Lazaři Neředín 3 - 4 FK Zličko
(95647487) FK Zličko 3 - 5 SK Lazaři Neředín
ID Výsledek zápasu
(95534844) FC Karbič 0 - 4 FC Karlovy Vary
(95786625) FC Karlovy Vary 4 - 2 FC Karbič
ID Výsledek zápasu
(95538099) SK Roudnice n. Labem 3 - 2 HHBFC
(95722735) HHBFC 1 - 1 SK Roudnice n. Labem
ID Výsledek zápasu
(95492985) TJ Jiskra Měřín 2 - 0 FC Spartak Kaplice
(95662099) FC Spartak Kaplice 0 - 5 TJ Jiskra Měřín

Lucky loseři[edit]

Team Pts GF GA GD
FK Zličko 3 7 8 -1
Lemuři z Madagaskaru 3 5 7 -2
1. Litvínov 3 4 7 -3
HHBFC 1 3 4 -1
Brutus Ivančice 0 0 2 -2
FC Karbič 0 2 8 -6
FC Spartak Kaplice 0 0 7 -7
malkovci 0 1 12 -11
  • FK winner a Ronaldo team nebyli do lucky loserů zařazeni, neboť hráli předkolo pouze jednozápasově.

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
TJ Jiskra Měřín 15 5 5 0 0 22 8 +14
Fotball Club Palhanec a.s. 12 5 4 0 1 18 4 +14
GeHan Prešov 9 5 3 0 2 12 9 +3
1. Litvínov 6 5 2 0 3 10 17 -7
AC Toomani 3 5 1 0 4 8 17 -9
FC Berani Teplá 0 5 0 0 5 0 15 -15

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(96088326) Fotball Club Palhanec a.s. 6 - 0 AC Toomani 04.10.2006
(kontumace) FC Berani Teplá 0 - 3 TJ Jiskra Měřín 04.10.2006
(95992492) GeHan Prešov 5 - 1 1. Litvínov 04.10.2006

(kontumace) AC Toomani 3 - 0 FC Berani Teplá 11.10.2006
(kontumace) GeHan Prešov 0 - 3 Fotball Club Palhanec a.s. 11.10.2006
(96232304) 1. Litvínov 3 - 6 TJ Jiskra Měřín 11.10.2006

(96468345) TJ Jiskra Měřín 5 - 2 AC Toomani 18.10.2006
(kontumace) FC Berani Teplá 0 - 3 GeHan Prešov 18.10.2006
(96607418) Fotball Club Palhanec a.s. 4 - 0 1. Litvínov 18.10.2006

(96860864) GeHan Prešov 1 - 4 TJ Jiskra Měřín 25.10.2006
(kontumace) Fotball Club Palhanec a.s. 3 - 0 FC Berani Teplá 25.10.2006
(96740298) 1. Litvínov 3 - 2 AC Toomani 25.10.2006

(97041564) TJ Jiskra Měřín 4 - 2 Fotball Club Palhanec a.s. 01.11.2006
(97123930) AC Toomani 1 - 3 GeHan Prešov 01.11.2006
(kontumace) FC Berani Teplá 0 - 3 1. Litvínov 01.11.2006

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
meteor praha 15 5 5 0 0 26 3 +23
FC NUSLE 12 5 4 0 1 21 13 +18
Vršovické veverky 6 5 2 0 3 14 16 -2
SK Červený Kostelec 6 5 2 0 3 9 14 -5
FC Karlovy Vary 4 5 1 1 3 13 20 -7
FK Zličko 1 5 0 1 4 9 26 -17

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(95956471) FC NUSLE 5 - 0 Vršovické veverky 04.10.2006
(95990917) SK Červený Kostelec 3 - 1 FC Karlovy Vary 04.10.2006
(95959208) meteor praha 7 - 0 FK Zličko 04.10.2006

(96206871) Vršovické veverky 6 - 1 SK Červený Kostelec 11.10.2006
(96196314) meteor praha 6 - 2 FC NUSLE 11.10.2006
(96318944) FK Zličko 4 - 4 FC Karlovy Vary 11.10.2006

(96482362) FC Karlovy Vary 5 - 2 Vršovické veverky 18.10.2006
(96590876) SK Červený Kostelec 0 - 4 meteor praha 18.10.2006
(96477844) FC NUSLE 6 - 3 FK Zličko 18.10.2006

(96866065) meteor praha 6 - 1 FC Karlovy Vary 25.10.2006
(96851320) FC NUSLE 3 - 2 SK Červený Kostelec 25.10.2006
(96768808) FK Zličko 2 - 6 Vršovické veverky 25.10.2006

(97171304) FC Karlovy Vary 2 - 5 FC NUSLE 01.11.2006
(97103008) Vršovické veverky 0 - 3 meteor praha 01.11.2006
(kontumace) SK Červený Kostelec 3 - 0 FK Zličko 01.11.2006

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Jimuv -Havirov 12 5 4 0 1 16 3 +13
FC Nováč 12 5 4 0 1 16 6 +10
Draci Olomouc 9 5 3 0 2 14 7 +7
SK Roudnice n. Labem 9 5 3 0 2 14 9 +5
HHBFC 3 5 1 0 4 6 26 -20
fc vranov 0 5 0 0 5 0 15 -15

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(kontumace) FC Nováč 3 - 0 fc vranov 04.10.2006
(kontumace) Jimuv -Havirov 3 - 0 SK Roudnice n. Labem 04.10.2006
(96028260) Draci Olomouc 6 - 0 HHBFC 04.10.2006

(kontumace) fc vranov 0 - 3 Jimuv -Havirov 11.10.2006
(96348584) Draci Olomouc 1 - 2 FC Nováč 11.10.2006
(96340017) HHBFC 0 - 6 SK Roudnice n. Labem 11.10.2006

(kontumace) SK Roudnice n. Labem 3 - 0 fc vranov 18.10.2006
(96606802) Jimuv -Havirov 0 - 2 Draci Olomouc 18.10.2006
(96616569) FC Nováč 7 - 2 HHBFC 18.10.2006

(96744837) Draci Olomouc 2 - 5 SK Roudnice n. Labem 25.10.2006
(kontumace) FC Nováč 0 - 3 Jimuv -Havirov 25.10.2006
(kontumace) HHBFC 3 - 0 fc vranov 25.10.2006

(97142190) SK Roudnice n. Labem 0 - 4 FC Nováč 01.11.2006
(kontumace) fc vranov 0 - 3 Draci Olomouc 01.11.2006
(97130646) Jimuv -Havirov 7 - 1 HHBFC 01.11.2006

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci 13 5 4 1 0 15 3 +12
Lemuři z Madagaskaru 10 5 3 1 1 21 7 +14
FC Činčily Plzeň 9 5 3 0 2 15 9 +6
1.FC Kličkujeme 9 5 3 0 2 18 16 +2
SK Lazaři Neředín 3 5 1 0 4 11 19 -8
FC Peros 0 5 0 0 5 3 29 -26

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(kontumace) 1.FC Kličkujeme 3 - 0 FC Činčily Plzeň 04.10.2006
(95964191) FC Peros 0 - 5 SK Lazaři Neředín 04.10.2006
(95975170) Momáci 0 - 0 Lemuři z Madagaskaru 04.10.2006

(96311111) FC Činčily Plzeň 6 - 1 FC Peros 11.10.2006
(96247244) Momáci 5 - 1 1.FC Kličkujeme 11.10.2006
(96326361) Lemuři z Madagaskaru 7 - 0 SK Lazaři Neředín 11.10.2006

(96466299) SK Lazaři Neředín 2 - 4 FC Činčily Plzeň 18.10.2006
(96462765) FC Peros 0 - 4 Momáci 18.10.2006
(96493812) 1.FC Kličkujeme 3 - 6 Lemuři z Madagaskaru 18.10.2006

(kontumace) Momáci 3 - 0 SK Lazaři Neředín 25.10.2006
(96749901) 1.FC Kličkujeme 6 - 1 FC Peros 25.10.2006
(96834762) Lemuři z Madagaskaru 0 - 3 FC Činčily Plzeň 25.10.2006

(97181366) SK Lazaři Neředín 4 - 5 1.FC Kličkujeme 01.11.2006
(97121331) FC Činčily Plzeň 2 - 3 Momáci 01.11.2006
(97080880) FC Peros 1 - 8 Lemuři z Madagaskaru 01.11.2006

Hlavní pavouk play off[edit]

  Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále
                                     
1A  TJ Jiskra Měřín 6  
4B  SK Červený Kostelec 0  
  I  TJ Jiskra Měřín 3  
  II  FC Nováč 0  
2C  FC Nováč 5
3D  FC Činčily Plzeň 1  
  I  TJ Jiskra Měřín 5  
  II  meteor praha 1  
1B  meteor praha 8  
4A  1. Litvínov 1  
  III  meteor praha 3
  IV  Lemuři z Madagaskaru 2  
2D  Lemuři z Madagaskaru 3
3C  Draci Olomouc 0  
  I  TJ Jiskra Měřín 3
  II  FC NUSLE 5
1C  Jimuv -Havirov 3  
4D  1.FC Kličkujeme 0  
  V  Jimuv -Havirov 4
  VI  Fotball Club Palhanec a.s. 3  
2A  Fotball Club Palhanec a.s. 2
3B  Vršovické Veverky 1  
  III  Jimuv -Havirov 2
  IV  FC NUSLE 3  
1D  Momáci 3  
4C  SK Roudnice n. Labem 0  
  VII  Momáci 0
  VIII  FC NUSLE 1  
2B  FC NUSLE 6
3A  GeHan Prešov 0  


Play off[edit]

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 08.11.2006

ID Výsledek zápasu
(97354824) TJ Jiskra Měřín 6 - 0 SK Červený Kostelec
(97357661) FC Nováč 5 - 1 FC Činčily Plzeň
(97359708) meteor praha 8 - 1 1. Litvínov
(97428560) Lemuři z Madagaskaru 3 - 0 Draci Olomouc
(kontumace) Jimuv -Havirov 3 - 0 1.FC Kličkujeme
(97287263) Fotball Club Palhanec a.s. 2 - 1 pen. Vršovické veverky
(97285747) Momáci 3 - 0 SK Roudnice n. Labem
(97428644) FC NUSLE 6 - 0 GeHan Prešov

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 15.11.2006.

ID Výsledek zápasu
(kontumace) TJ Jiskra Měřín 3 - 0 FC Nováč
(97562229) meteor praha 3 - 2p Lemuři z Madagaskaru
(97583418) Jimuv -Havirov 4 - 3 Fotball Club Palhanec a.s.
(97548267) Momáci 0 - 1 FC NUSLE

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 22.11.2006.

ID Výsledek zápasu
(97858868) TJ Jiskra Měřín 5 - 1 meteor praha
(97817455) FC NUSLE 3 - 2 Jimuv -Havirov

O 3. místo[edit]

Termín zápasu o 3. místo - 29.11.2006.

ID Výsledek zápasu
(98179994) meteor praha 7 - 3 Jimuv -Havirov

Finále[edit]

Termín finále - 29.11.2006.

ID Výsledek zápasu
(98201569) TJ Jiskra Měřín 3 - 5 FC NUSLE

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. FC NUSLE
2. TJ Jiskra Měřín
3. meteor praha
4. Jimuv -Havirov
5. Momáci
6. Fotball Club Palhanec a.s.
7. FC Nováč
8. Lemuři z Madagaskaru
9. Draci Olomouc
10. FC Činčily Plzeň
11. GeHan Prešov
12. Vršovické veverky
13. SK Roudnice n. Labem
14. 1.FC Kličkujeme
15. SK Červený Kostelec
16. 1. Litvínov
17. FC Karlovy Vary
18. SK Lazaři Neředín
19. AC Toomani
20. HHBFC
21. FK Zličko
22. FC Peros
23. fc vranov
24. FC Berani Teplá
25. Brutus Ivančice
26. FC Karbič
27. FC Spartak Kaplice
28. malkovci
29. FK winner
30. Ronaldo team

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Maximilián Šlapák TJ Jiskra Měřín 13
2. Tommaso Mazzoldi meteor praha 12
3. Valentín Veverica Lemuři z Madagaskaru 8
4. Hans Weiler FC Činčily Plzeň 7
5. Hermann Humer Draci Olomouc 6
6. Massimo Omogrande FC Nováč 5
7. Carl-Heinz Abrell fc vranov 5
8. Rudolphe Schöpfer meteor praha 5
9. Mario Simone FC NUSLE 5
10. Claudio di Palma Lemuři z Madagaskaru 5

Karetní hříšníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Thadäus Ostlender HHBFC Red card Yellow card
2. Koos Gerritse SK Červený Kostelec Red card Yellow card
3. Sebastian Moise FC NUSLE Yellow card Yellow card Yellow card
4. Arnošt Richter Jimuv -Havirov Yellow card Yellow card Yellow card
5. Drahoslav Sabolčák Momáci Yellow card Yellow card Yellow card
6. František Holoubek 1.FC Kličkujeme Red card
7. Grzegorz Chanko FC Karbič Red card
8. Salvatore Busetto FC NUSLE Red card
9. Mirek Hálek FK Zličko Yellow card Yellow card
10. Shimi Smadja 1. Litvínov Yellow card Yellow card
  • Do statistik se nezapočítávaly zápasy předkola.

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 4. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Shrnutí základních skupin
Shrnutí osmifinále
Shrnutí čtvrtfinále
Shrnutí semifinále
Shrnutí finále a zápasu o bronz

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.