Cs/GBook2 Cup (7. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 33)

Ročník 7. ročník
Počet účastníků 50
Zlato P1 blue.gif Recreativo Oparno CF
Stříbro P2 blue.gif Stargins
Bronz P3 blue.gif Momáci

Sedmého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 50 týmů. Vítězem a zároveň držitelem fanouška se stalo Recreativo Oparno CF, majitelem stříbra Stargins a bronz získali Momáci.

Systém turnaje[edit]

Sedmého ročníku se zúčastnilo 50 týmů. Desítka nejlepších z minulého ročníku byla nasazena přímo do základních skupin spolu se čtyřmi nejlepšími tipery z tipovačky 6. ročníku, zbylých 36 týmů se zúčastnilo jednozápasového předkola hraného na neutrální půdě, ze kterého postupovalo 18 vítězů do základních skupin. V základních skupinách bylo 32 týmů rozděleno do osmi skupin po čtyřech. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. Vítězové skupin postupovali přímo do osmifinále play off, zatímco druhý a třetí tým z každé skupiny hrál šestnáctifinále. Šestnáctifinále a osmifinále se hrálo na dva zápasy doma-venku. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Předkolo[edit]

Termín předkola - 22.08.2007.

ID Výsledek zápasu
(kontumace) Longham Warriors 1874 0 - 5 Ac Arsenal "C"
(140782930) Stargins 6 - 1 1.FC Paluk
(140720080) 1.FC BABYLON 5 - 0 Černíkovice
(kontumace) FC Výplach Řež 0 - 1 FC Zbuzany
(140722726) FC Comets HK 2 - 0 Slavia Janov
(140703249) FC DEJVICE 9 - 0 vrsovice 1905
(140774056) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 2 - 0 St.Leyton's & Sheffield Utd.
(140672449) 1. FC Chlastava 4 - 1 Sk Union Vršovice
(kontumace) TJ Jiskra Měřín 0 - 1 FC ŠTROSMAJER BRNO
(140723275) FC Bvv s.r.o. 4 - 1 FC Combeři
(140764024) Rychnov n.Kn 4 - 3p ČELZÍ LONDÝN
(140708560) MASAKR 3 - 1 Zelenobílá síla
(140809429) FC David's 2 - 5 Urban team
(140851700) Mraveniště 2 - 6 FC Jemně Solené
(140704222) SFC Triangel 4 - 1 Bohemia Svetla
(140668074) Fotball Club Palhanec a.s. 4 - 5p Bohemians Chomutov Killers
(140851474) SK Červený Kostelec B 1 - 2 SK Lazaři Neředín
(140732154) Lemuři z Madagaskaru 0 - 1 FK Transformátor Věžky

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Slavka 5 3 1 2 0 8 6 +2
FC Comets HK 4 3 1 1 1 8 7 +1
Sk SLAVIA Praha junior 4 3 1 1 1 9 8 +1
FC Jemně Solené 2 3 0 2 1 6 10 -4

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(141013636) Slavka 2 - 2 FC Jemně Solené 29.08.2007
(141022288) FC Comets HK 4 - 1 Sk SLAVIA Praha junior 29.08.2007

(141214540) Sk SLAVIA Praha junior 2 - 2 Slavka 05.09.2007
(141298032) FC Comets HK 2 - 2 FC Jemně Solené 05.09.2007

(141502393) Slavka 4 - 2 FC Comets HK 12.09.2007
(141517402) FC Jemně Solené 2 - 6 Sk SLAVIA Praha junior 12.09.2007

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
SK Červený Kostelec 6 3 2 0 1 5 4 +1
1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 6 3 2 0 1 11 1 +10
25.FC Tuřany 3 3 1 0 2 5 9 -4
SK Lazaři Neředín 3 3 1 0 2 4 11 -7

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(140983054) SK Červený Kostelec 2 - 1 25.FC Tuřany 29.08.2007
(kontumace) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 5 - 0 SK Lazaři Neředín 29.08.2007

(141270795) SK Lazaři Neředín 3 - 2 SK Červený Kostelec 05.09.2007
(141322486) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 6 - 0 25.FC Tuřany 05.09.2007

(141610657) SK Červený Kostelec 1 - 0 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 12.09.2007
(141582265) 25.FC Tuřany 4 - 1 SK Lazaři Neředín 12.09.2007

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Stargins 9 3 3 0 0 8 2 +6
FC Bvv s.r.o. 6 3 2 0 1 5 2 +3
SFC Triangel 3 3 1 0 2 5 6 -1
Draci Olomouc 0 3 0 0 3 0 8 -8

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(141071245) Stargins 2 - 1 FC Bvv s.r.o. 29.08.2007
(141101501) Draci Olomouc 0 - 4 SFC Triangel 29.08.2007

(141188031) SFC Triangel 1 - 3 Stargins 05.09.2007
(141357521) Draci Olomouc 0 - 1 FC Bvv s.r.o. 05.09.2007

(141620171) Stargins 3 - 0 Draci Olomouc 12.09.2007
(141506352) FC Bvv s.r.o. 3 - 0 SFC Triangel 12.09.2007

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
El chupacabras 9 3 3 0 0 17 7 +10
meteor praha 6 3 2 0 1 12 7 +5
Rychnov n.Kn 3 3 1 0 2 10 10 +0
Bohemians Chomutov Killers 0 3 0 0 3 3 18 -15

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(141054985) meteor praha 3 - 1 Rychnov n.Kn 29.08.2007
(140975794) El chupacabras 6 - 1 Bohemians Chomutov Killers 29.08.2007

(141201221) Bohemians Chomutov Killers 1 - 6 meteor praha 05.09.2007
(141285768) El chupacabras 6 - 3 Rychnov n.Kn 05.09.2007

(141512457) meteor praha 3 - 5 El chupacabras 12.09.2007
(141506131) Rychnov n.Kn 6 - 1 Bohemians Chomutov Killers 12.09.2007

Základní skupina E[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Recreativo Oparno CF 6 3 2 0 1 8 6 +2
Lost in Teplice 6 3 2 0 1 8 8 +0
Urban team 3 3 1 0 2 3 5 -2
Ac Arsenal "C" 3 3 1 0 2 5 5 +0

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(140950749) Lost in Teplice 4 - 1 Urban team 29.08.2007
(kontumace) Recreativo Oparno CF 0 - 5 Ac Arsenal "C" 29.08.2007

(141299496) Ac Arsenal "C" 0 - 3 Lost in Teplice 05.09.2007
(141358896) Recreativo Oparno CF 1 - 0 Urban team 05.09.2007

(141644433) Lost in Teplice 1 - 7 Recreativo Oparno CF 12.09.2007
(141517324) Urban team 2 - 0 Ac Arsenal "C" 12.09.2007

Základní skupina F[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci 9 3 3 0 0 9 2 +7
Chelsea Brno Fc 4 3 1 1 1 11 6 +5
1.FC BABYLON 4 3 1 1 1 8 9 -1
FC Zbuzany 0 3 0 0 3 0 11 -11

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(140933028) Momáci 2 - 1 Chelsea Brno Fc 29.08.2007
(141022644) 1.FC BABYLON 3 - 0 FC Zbuzany 29.08.2007

(141189243) FC Zbuzany 0 - 2 Momáci 05.09.2007
(141257159) 1.FC BABYLON 4 - 4 Chelsea Brno Fc 05.09.2007

(141464513) Momáci 5 - 1 1.FC BABYLON 12.09.2007
(141499387) Chelsea Brno Fc 6 - 0 FC Zbuzany 12.09.2007

Základní skupina G[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC DEJVICE 6 2 2 0 0 8 1 +7
Tukani * * * * * * * *
MASAKR 3 2 1 0 1 1 3 -2
FK Transformátor Věžky 0 2 0 0 2 1 6 -5
  • Tukani zaujali podle pravidel turnaje díky postupu do 7. kola národního poháru automaticky 2. pozici a zbylé týmy bojovaly o zbylé pozice!

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(non) Tukani non MASAKR 29.08.2007
(140978696) FC DEJVICE 5 - 1 FK Transformátor Věžky 29.08.2007

(non) FK Transformátor Věžky non Tukani 05.09.2007
(141235734) FC DEJVICE 3 - 0 MASAKR 05.09.2007

(non) Tukani non FC DEJVICE 12.09.2007
(141461416) MASAKR 1 - 0 FK Transformátor Věžky 12.09.2007

Základní skupina H[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Los Bastros 7 3 2 1 0 10 0 +10
FK Vizovice 6 3 2 0 1 10 5 +5
1. FC Chlastava 4 3 1 1 1 4 3 +1
FC ŠTROSMAJER BRNO 0 3 0 0 3 0 16 -16

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(kontumace) FK Vizovice 0 - 5 Los Bastros 29.08.2007
(140972283) 1. FC Chlastava 4 - 0 FC ŠTROSMAJER BRNO 29.08.2007

(141340251) FC ŠTROSMAJER BRNO 0 - 7 FK Vizovice 05.09.2007
(141188667) 1. FC Chlastava 0 - 0 Los Bastros 05.09.2007

(141459189) FK Vizovice 3 - 0 1. FC Chlastava 12.09.2007
(kontumace) Los Bastros 5 - 0 FC ŠTROSMAJER BRNO 12.09.2007

Hlavní pavouk play off[edit]

Šestnáctifinále - agg.   Osmifinále - agg.   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
A1  Slavka  
 volný los     I  Slavka 3  
C2  FC Bvv s.r.o. 1   II  Rychnov n.Kn. 11  
D3  Rychnov n. Kn. 5       I  Rychnov n.Kn. 0  
E1  Recreativo Oparno CF       II  Recreativo Oparno CF 8  
 volný los     III  Recreativo Oparno CF 11
G2  Tukani 3   IV  Tukani 6  
H3  1. FC Chlastava 2       I  Recreativo Oparno CF 4  
B1  SK Červený Kostelec       II  Momáci 3  
 volný los     V  SK Červený Kostelec 0  
D2  meteor praha 8   VI  meteor praha 13  
C3  SFC Triangel 2       III  meteor praha 0
F1  Momáci       IV  Momáci 3  
 volný los     VII  Momáci 11
H2  FK Vizovice 7   VIII  FK Vizovice 2  
G3  MASAKR 2       I  Recreativo Oparno CF 2
C1  Stargins       II  Stargins 1
 volný los     IX  Stargins 6  
A2  FC Comets HK 4   X  25.FC Tuřany 4  
B3  25.FC Tuřany 6       V  Stargins 2  
G1  FC DEJVICE       VI  Lost in Teplice 1  
 volný los     XI  FC DEJVICE 5
E2  Lost in Teplice 8   XII  Lost in Teplice 8  
F3  1.FC BABYLON 2       III  Stargins 3
D1  El chupacabras       IV  Chelsea Brno Fc 1  
 volný los     XIII  El chupacabras 7  
B2  1.MFK Pendolino T-K 0   XIV  Sk SLAVIA Praha jun. 5  
A3  Sk SLAVIA Praha jun. 9       VII  El chupacabras 1
H1  Los Bastros       VIII  Chelsea Brno Fc 7  
 volný los     XV  Los Bastros 2
F2  Chelsea Brno Fc 7   XVI  Chelsea Brno Fc 13  
E3  Urban team 0  
  • Skóre v šestnáctifinále a osmifinále je součtem ze dvou zápasů (doma-venku).

Play off[edit]

Šestnáctifinále[edit]

Termíny šestnáctifinále - 19.09.2007 a 26.09.2007.

ID Výsledek zápasu
(non) Rychnov n.Kn non FC Bvv s.r.o.
(142015995) FC Bvv s.r.o. 1 - 5 Rychnov n.Kn
  • Tento duel se hrál pouze na jeden zápas na neutrální půdě.
ID Výsledek zápasu
(141742630) 1. FC Chlastava 2 - 1 Tukani
(142069693) Tukani 2 - 0 1. FC Chlastava
ID Výsledek zápasu
(141717126) SFC Triangel 0 - 4 meteor praha
(142008733) meteor praha 4 - 2 SFC Triangel
ID Výsledek zápasu
(141806261) MASAKR 2 - 1 FK Vizovice
(142016791) FK Vizovice 6 - 0 MASAKR
ID Výsledek zápasu
(141718125) 25.FC Tuřany 4 - 0 FC Comets HK
(142097814) FC Comets HK 4 - 2 25.FC Tuřany
ID Výsledek zápasu
(141720124) 1.FC BABYLON 1 - 3 Lost in Teplice
(141969191) Lost in Teplice 5 - 1 1.FC BABYLON
ID Výsledek zápasu
(141781481) Sk SLAVIA Praha junior 5 - 0 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná
(142077562) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 0 - 4 Sk SLAVIA Praha junior
ID Výsledek zápasu
(141724816) Urban team 0 - 6 Chelsea Brno Fc
(141975461) Chelsea Brno Fc 1 - 0 Urban team

Osmifinále[edit]

Termíny osmifinále - 03.10.2007 a 10.10.2007.

ID Výsledek zápasu
(142227124) Rychnov n.Kn 7 - 2 Slavka
(142613069) Slavka 1 - 4 Rychnov n.Kn
ID Výsledek zápasu
(142264384) Tukani 2 - 7 Recreativo Oparno CF
(142700932) Recreativo Oparno CF 4 - 4 Tukani
ID Výsledek zápasu
(142296049) meteor praha 7 - 0 SK Červený Kostelec
(142559591) SK Červený Kostelec 0 - 6 meteor praha
ID Výsledek zápasu
(142228737) FK Vizovice 1 - 5 Momáci
(142485437) Momáci 6 - 1 FK Vizovice
ID Výsledek zápasu
(142262480) 25.FC Tuřany 3 - 2 Stargins
(142489035) Stargins 4 - 1 25.FC Tuřany
ID Výsledek zápasu
(142280224) Lost in Teplice 2 - 2 FC DEJVICE
(142488611) FC DEJVICE 3 - 6 Lost in Teplice
ID Výsledek zápasu
(142338096) Sk SLAVIA Praha junior 4 - 3 El chupacabras
(142593958) El chupacabras 4 - 1 Sk SLAVIA Praha junior
ID Výsledek zápasu
(142296019) Chelsea Brno Fc 8 - 0 Los Bastros
(142598255) Los Bastros 2 - 5 Chelsea Brno Fc

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 17.10.2007.

ID Výsledek zápasu
(142834550) Rychnov n.Kn 0 - 8 Recreativo Oparno CF
(142799269) meteor praha 0 - 3 Momáci
(142804402) Stargins 2 - 1p Lost in Teplice
(142845616) El chupacabras 1 - 7 Chelsea Brno Fc

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 24.10.2007.

ID Výsledek zápasu
(143248657) Recreativo Oparno CF 4 - 3 Momáci
(143097449) Stargins 3 - 1 Chelsea Brno Fc

O 3. místo[edit]

Termín zápasu o bronz - 31.10.2007.

ID Výsledek zápasu
(143359210) Momáci 6 - 0 Chelsea Brno Fc

Finále[edit]

Termín finále - 31.10.2007.

ID Výsledek zápasu
(143360986) Recreativo Oparno CF 2 - 1 Stargins

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. Recreativo Oparno CF
2. Stargins
3. Momáci
4. Chelsea Brno Fc
5. El chupacabras
6. meteor praha
7. Lost in Teplice
8. Rychnov n.Kn
9. FC DEJVICE
10. Los Bastros
11. SK Červený Kostelec
12. Slavka
13. FK Vizovice
14. Tukani
15. Sk SLAVIA Praha junior
16. 25.FC Tuřany
17. 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná
18. FC Bvv s.r.o.
19. FC Comets HK
20. 1. FC Chlastava
21. 1.FC BABYLON
22. SFC Triangel
23. Urban team
24. MASAKR
25. Ac Arsenal "C"
26. SK Lazaři Neředín
27. FC Jemně Solené
28. FK Transformátor Věžky
29. Draci Olomouc
30. FC Zbuzany
31. Bohemians Chomutov Killers
32. FC ŠTROSMAJER BRNO
33. Fotball Club Palhanec a.s.
34. ČELZÍ LONDÝN
35. FC Výplach Řež
36. TJ Jiskra Měřín
37. SK Červený Kostelec B
38. Lemuři z Madagaskaru
39. Zelenobílá síla
40. St.Leyton's & Sheffield Utd.
41. Slavia Janov
42. FC David's
43. Bohemia Svetla
44. FC Combeři
45. Sk Union Vršovice
46. Mraveniště
47. 1.FC Paluk
48. Černíkovice
49. vrsovice 1905
50. Longham Warriors 1874

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Hans Ribers Recreativo Oparno CF 10
2. Oleg Volodko Recreativo Oparno CF 10
3. Bjarne Aspenstål Lost in Teplice 9
4. Spiros Solonas Chelsea Brno Fc 8
5. Barry Wainwright Chelsea Brno Fc 7
6. Bernhard Weyde Chelsea Brno Fc 7
7. Gabriel Vitale meteor praha 6
8. Jeffrey Hickman Momáci 5
9. Kurt Reich El chupacabras 5
10. Lukas Flügge FC Comets HK 5

Karetní hříšníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Jacek Jańczak Chelsea Brno Fc Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
2. Emanuel Lupo Rychnov n.Kn Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
3. Fredrik Ångstål Lost in Teplice Yellow card Yellow card Yellow card
4. Jüri Lass 25.FC Tuřany Yellow card Yellow card Yellow card
5. Immanuel van Bommel Sk SLAVIA Praha junior Yellow card Yellow card Yellow card
6. Tomas Kihlsten FC Comets HK Yellow card Yellow card Yellow card
7. István Szabó Slavka Red card
8. Marcão Marciano SK Červený Kostelec Red card
9. Steven Swanwick FC DEJVICE Red card
10. Daniel Škaloud FK Transformátor Věžky Red card
  • Do statistik se nezapočítávaly zápasy předkola.

Tipovačka[edit]

# Tiper Body
1. Profik 122
2. Mravenec 110
3. MOMOOO 108
4. Himbus 100
5. colycek 98
6. jiricekkucerojc 96
7. SEGRA 94
8. Martin4 90
9. xichtik 86
10. viki65 82
11. j_rada 80
12. Jay-jay7 80
13. patas-007 70
14. vladimirek 58
15. vitaminck 57
16. kinak 42
17. nitwitt 34
18. Pebu32 30
19. Paluk 30
20. motif 28
21. svinpav 26
22. Draker 16
23. SROSRO 14
24. MaraComber 12
25. chose83 10
26. kubas09 8
  • Nejlepší 4 tipeři si vybojovali přímé nasazení do základní skupiny v 8. ročníku.

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 7. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Shrnutí předkola
Shrnutí 1. kola základních skupin
Shrnutí 2. kola základních skupin
Shrnutí 3. kola základních skupin
Shrnutí úvodních zápasů šestnácitifnále play off
Shrnutí odvet šestnáctifinále play off
Shrnutí úvodních zápasů osmifinále play off
Shrnutí odvet osmifinále play off
Shrnutí čtvrtfinále play off
Shrnutí semifinále play off
Shrnutí finále a zápasu o bronz

Rozhovory s manažery[edit]

Rozhovor s manažerem MOMOOO
Rozhovor s manažerem profik
Rozhovor s manažerem Himbus
Rozhovor s manažerem jiricekkucerojc
Rozhovor s manažerem Martin4
Rozhovor s manažerkou SEGRA
Rozhovor s manažerem Ginstar

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.