Cs/GBook2 Cup Junior (26. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 26. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif SFK czela U19
Stříbro P2 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Bronz P3 blue.gif Drakisflymania team

Vítězem 26. ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým SFK czela U19, ze stříbra se radoval celek MFK Válcovny Plechu U-19 a bronz obdržel tým Drakisflymania team.

Šlo o historicky první ročník tohoto dorosteneckého ligového systému, který převzal jako hlavní organizátor Handy007.

Z organizačních důvodů byla utvořena jedna ligová skupina o šestnácti účastnících.

Hracím dnem byl čtvrtek 19:15.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z organizačních důvodů byly ligy sloučeny. Z ligového systému se odhlásily týmy Momáci Junior, Momáci Junior B, Sberaci micu, minifuturegos, Iváci Junior, Tin Boys, Hradec Králové U19 a Mombasa Juniors.

Obhájcem titulu byl celek MFK Válcovny Plechu U-19. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy FKM Javorka, JEMALL Junior, FK Příbram U19, Einracht Holterfehn, FC Osová junior, FK Junior Comfort Dobratice, KECYNA Team Junior, Arsenal FC "B" a RCF Oparno Juventud.

Konečná tabulka 1. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
SFK czela U19 73 30 24 1 5 109 41 +68
MFK Válcovny Plechu U-19 72 30 22 6 2 106 38 +68
Drakisflymania team 59 30 19 2 9 80 58 +22
Eintracht Holterfehn 55 30 17 4 9 90 66 +24
FC VelMez B 52 30 16 4 10 72 55 +17
JEMALL junior 47 30 14 5 11 80 69 +11
FK Predátoři Přepeře 46 30 14 4 12 82 72 +10
FKM Javorka 44 30 12 18 10 69 65 +4
FK Příbram U19 43 30 13 4 13 42 49 -7
FK Junior Comfort Dobratice 37 30 11 4 15 45 59 -14
Asterix a spol_Juniors 36 30 11 3 16 49 82 -33
Arsenal FC ,,B" 33 30 10 3 17 77 96 -19
FC Princi Zelenice 26 30 6 8 16 54 72 -18
FC Osová junior 23 30 7 2 21 50 86 -36
KECYNA Team Junior 21 30 6 3 21 57 97 -40
RCF Oparno Juventud 21 30 6 3 21 57 114 -57


Rozlosování 1. ligy[edit]

  • týden 1, 27.12.2018 19:15 (6/70)
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn 3 - 7
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 7 - 1
    • FC VelMez B - SFK czela U19 1 - 2
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 2 - 2
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice 3 - 2
  • týden 2, 3.1.2019 19:15 (7/70)
    • SFK czela U19 - FC Osová junior 5 - 2
    • KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 4 - 4
    • FC Princi Zelenice - JEMALL junior 3 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 4 - 0
    • FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 2
    • Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 7 - 2
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 5
  • týden 3, 10.1.2019 19:15 (8/70)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 3
    • RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 1 - 2
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 5 - 0
    • Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 4 - 1
    • FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 4
    • FC VelMez B - KECYNA Team Junior 5 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 4 - 3
  • týden 4, 17.1.2019 19:15 (9/70)
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 0 - 5
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 1 - 4
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 1 - 4
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 3 - 1
    • FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 3
    • FC Princi Zelenice - FC VelMez B 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 1 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - RCF Oparno Juventud 4 - 1
  • týden 5, 24.1.2019 19:15 (10/70)
    • RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 4 - 3
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 1 - 1
    • SFK czela U19 - FKM Javorka 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 2 - 5
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 1 - 3
  • týden 6, 31.1.2019 19:15 (11/70)
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 1 - 2
    • KECYNA Team Junior - SFK czela U19 1 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 5 - 0
    • FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 2 - 2
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 1 - 0
    • RCF Oparno Juventud - Asterix a spol_Juniors 0 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 7 - 0
  • týden 7, 7.2.2019 19:15 (12/70)
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 3 - 1
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 2
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 3 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 6 - 2
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
    • SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 2 - 1
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 4 - 3
  • týden 8, 14.2.2019 19:15 (13/70)
    • FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 1 - 0
    • Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 6 - 2
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 6 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 5
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 3 - 1
    • RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 0 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 3 - 2
  • týden 9, 21.2.2019 19:15 (14/70)
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 3 - 0
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 4 - 2
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 2 - 2
    • SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 2
    • KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 2 - 1
  • týden 10, 28.2.2019 19:15 (15/70)
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Princi Zelenice 5 - 2
    • Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 0 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 4 - 1
    • FK Příbram U19 - SFK czela U19 2 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 1 - 7
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 0
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 3 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 1 - 0
  • týden 11, 7.3.2019 19:15 (16/70)
    • FC VelMez B - JEMALL junior 2 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - RCF Oparno Juventud 6 - 0
    • FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 1
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 0 - 1
    • FC Princi Zelenice - Eintracht Holterfehn 1 - 4
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 4
  • týden 12, 14.3.2019 19:15 (1/71)
    • Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 3 - 1
    • FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 0 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • RCF Oparno Juventud - SFK czela U19 1 - 4
    • JEMALL junior - FC Osová junior 4 - 2
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 2 - 0
  • týden 13, 21.3.2019 19:15 (2/71)
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 1 - 5
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 2 - 2
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 5 - 1
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 4 - 1
    • KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 8 - 2
    • FC Princi Zelenice - FK Příbram U19 0 - 1
  • týden 14, 28.3.2019 19:15 (3/71)
    • RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 4 - 4
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 2 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 3 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice 4 - 1
    • JEMALL junior - SFK czela U19 3 - 2
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • FC VelMez B - FC Osová junior 4 - 3
  • týden 15, 4.4.2019 19:15 (4/71)
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 1 - 4
    • KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 0 - 4
    • FKM Javorka - JEMALL junior 4 - 1
    • SFK czela U19 - Drakisflymania team 3 - 0
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 2
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 4 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 4
  • týden 16, 11.4.2019 19:15 (5/71)
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 0 - 1
    • JEMALL junior - FKM Javorka 1 - 1
    • Drakisflymania team - SFK czela U19 2 - 7
    • Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 1 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 4 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 4 - 1
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 2
  • týden 17, 18.4.2019 19:15 (6/71)
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 3 - 1
    • FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 4
    • KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 5 - 0
    • FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 5 - 1
    • SFK czela U19 - JEMALL junior 2 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 2 - 3
    • FC Osová junior - FC VelMez B 1 - 3
  • týden 18, 25.4.2019 19:15 (7/71)
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 1 - 2
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 2 - 1
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 0 - 8
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 2 - 7
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 5 - 0
    • FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 4 - 3
  • týden 19, 2.5.2019 19:15 (8/71)
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 0 - 1
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 1
    • FC Osová junior - JEMALL junior 2 - 6
    • SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud 5 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 3 - 0
  • týden 20, 9.5.2019 19:15 (9/71)
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 0 - 2
    • JEMALL junior - FC VelMez B 4 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 2 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FK Predátoři Přepeře 0 - 5
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 2 - 0
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 0 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC Princi Zelenice 2 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 6 - 0
  • týden 21, 16.5.2019 19:15 (10/71)
    • FC Princi Zelenice - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 1 - 2
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 4 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 8
    • SFK czela U19 - FK Příbram U19 2 - 0
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 1 - 6
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 0
  • týden 22, 23.5.2019 19:15 (11/71)
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 1 - 6
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 3 - 3
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 0 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 3 - 5
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 4 - 2
  • týden 23, 30.5.2019 19:15 (12/71)
    • KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 0 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 5 - 2
    • SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 0
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 1 - 2
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 2
    • Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 5 - 1
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 4 - 4
  • týden 24, 6.6.2019 19:15 (13/71)
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 5 - 4
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 5 - 4
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 6 - 2
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 0 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 4 - 0
    • FC Princi Zelenice - SFK czela U19 0 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 4 - 0
  • týden 25, 13.6.2019 19:15 (14/71)
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 7 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice 4 - 0
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 1 - 0
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - RCF Oparno Juventud 0 - 6
  • týden 26, 20.6.2019 19:15 (15/71)
    • FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud 1 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 0 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 4 - 2
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 3 - 2
    • KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • FKM Javorka - SFK czela U19 0 - 3
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 3 - 2
  • týden 27, 27.6.2019 19:15 (16/71)
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 2 - 2
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 4 - 2
    • FC VelMez B - FC Princi Zelenice 2 - 1
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 1 - 2
    • RCF Oparno Juventud - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 4
  • týden 28, 4.7.2019 19:15 (1/72)
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 6 - 0
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 2 - 1
    • FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 2 - 1
    • FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 4
    • KECYNA Team Junior - FC VelMez B 4 - 5
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 1
    • FKM Javorka - FC Osová junior 0 - 2
  • týden 29, 11.7.2019 19:15 (2/72)
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • FC Osová junior - SFK czela U19 3 - 6
    • Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 7 - 2
    • FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 2
    • JEMALL junior - FC Princi Zelenice 3 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 0 - 4
    • RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 1
  • týden 30, 18.7.2019 19:15 (3/72)
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 0 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud 5 - 1
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 3 - 0
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 4 - 2
    • FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors 1 - 0
    • SFK czela U19 - FC VelMez B 4 - 2

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Tomáš Juřička MFK Válcovny Plechu U-19 26 2
2. Olaf Jarmer Eintracht Holterfehn 17 2
3. Vladislav Stanislav RCF Oparno Juventud 16 1
4. Přemysl Rubeš SFK czela U19 16 1
5. Matouš Přívozník Arsenal FC ,,B" 14 1
6. Libor Duspiva FKM Javorka 14
7. Milan Stryja MFK Válcovny Plechu U-19 13 1
8. Lukáš Mentlík FKM Javorka 13
9. Martin Resler SFK czela U19 12
10. Robert Drozen MFK Válcovny Plechu U-19 11 1
11. Knud Peter Butz MFK Válcovny Plechu U-19 11
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.