Cs/GBook2 Cup Junior (29. ročník)

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 29. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif Eintracht Holterfehn
Stříbro P2 blue.gif JEMALL junior
Bronz P3 blue.gif FK Junior Comfort Dobratice

Vítězem 29. ročníku GBook2 Cup Junior se stal tým Eintracht Holterfehn, který slaví historicky první titul. V těsném závěsu na druhém místě skončil obhájce titulu JEMALL junior. Pro bronz si dokráčel celek FK Junior Comfort Dobratice, pro které je to první medailový úspěch v historii soutěže.

Dorostenecká soutěž se uskutečnila pod vedením organizátorského dua krystofer a Handy007.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek JEMALL junior.

Žádné týmy soutěž neopustily ani nerozšířily před začátkem sezony.


Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Eintracht Holterfehn 63 30 19 6 5 88 56 +32
JEMALL junior 61 30 18 7 5 90 40 +50
FK Junior Comfort Dobratice 57 30 17 6 7 66 43 +23
FK Predátoři Přepeře 52 30 16 4 10 76 59 +17
FK Příbram U19 50 30 15 5 10 75 66 +9
MFK Válcovny Plechu U-19 49 30 15 4 11 73 45 +28
FC VelMez B 48 30 14 6 10 81 67 +14
Drakisflymania team 48 30 15 3 12 76 63 +13
SK Alfa Slavia B 45 30 12 9 9 77 64 +13
Arsenal FC ,,B" 40 30 13 1 16 82 84 -2
lousberg bambini 36 30 11 3 16 60 59 +1
FKM Javorka 36 30 11 3 16 59 82 -23
Asterix a spol_Juniors 35 30 10 5 15 53 75 -22
SFK czela U19 30 30 9 3 18 66 102 -36
FC Osová junior 19 30 5 4 21 37 95 -58
KECYNA Team Junior 14 30 3 5 22 45 104 -59


Rozlosování 1. ligy

  • týden 1, 22.9.2020 19:15 (1/76)
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 3
    • SK Alfa Slavia B - Arsenal FC ,,B" 5 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 2 - 0
    • KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
    • Drakisflymania team - lousberg bambini 3 - 1
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 6 - 1
    • FC VelMez B - SFK czela U19 3 - 3
    • JEMALL junior - FKM Javorka 1 - 1
  • týden 2, 29.9.2020 19:15 (2/76)
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 4 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 0
    • lousberg bambini - SK Alfa Slavia B 5 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 3 - 1
    • FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 3 - 1
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 6 - 1
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
  • týden 3, 6.10.2020 19:15 (3/76)
    • KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 2 - 4
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 2 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • FC VelMez B - lousberg bambini 2 - 1
    • JEMALL junior - SFK czela U19 5 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 0 - 6
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • FC Osová junior - FKM Javorka 3 - 5
  • týden 4, 13.10.2020 19:15 (4/76)
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 5 - 2
    • SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 1 - 4
    • FK Příbram U19 - SK Alfa Slavia B 5 - 4
    • KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 3 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 3 - 3
    • lousberg bambini - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
  • týden 5, 20.10.2020 19:15 (5/76)
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 2 - 4
    • SK Alfa Slavia B - KECYNA Team Junior 2 - 4
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 3 - 5
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
    • FC Osová junior - SFK czela U19 3 - 6
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 5 - 2
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 2
    • JEMALL junior - lousberg bambini 3 - 0
  • týden 6, 27.10.2020 19:15 (6/76)
    • SFK czela U19 - FKM Javorka 2 - 5
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 2 - 3
    • FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 4 - 0
    • lousberg bambini - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 1 - 4
    • KECYNA Team Junior - FC VelMez B 0 - 4
    • Drakisflymania team - SK Alfa Slavia B 4 - 2
  • týden 7, 3.11.2020 19:15 (7/76)
    • SK Alfa Slavia B - Eintracht Holterfehn 2 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 3 - 2
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 5 - 3
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 6 - 0
    • FC Osová junior - lousberg bambini 2 - 0
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 4 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 4 - 2
  • týden 8, 10.11.2020 19:15 (8/76)
    • Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 5 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 4 - 2
    • lousberg bambini - FKM Javorka 6 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 1
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 4 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FC VelMez B 5 - 2
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 0 - 4
  • týden 9, 17.11.2020 19:15 (9/76)
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 1 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - SK Alfa Slavia B 0 - 5
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 2 - 0
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 4 - 1
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 1 - 5
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
    • SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - lousberg bambini 1 - 0
  • týden 10, 24.11.2020 19:15 (10/76)
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 5 - 1
    • lousberg bambini - SFK czela U19 0 - 3
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 5 - 2
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 2 - 2
    • SK Alfa Slavia B - JEMALL junior 5 - 1
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 6 - 1
  • týden 11, 1.12.2020 19:15 (11/76)
    • Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 3 - 3
    • JEMALL junior - FC VelMez B 4 - 2
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 0 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Alfa Slavia B 1 - 1
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 4 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - lousberg bambini 2 - 1
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
  • týden 12, 8.12.2020 19:15 (12/76)
    • Eintracht Holterfehn - lousberg bambini 4 - 1
    • KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 4
    • FK Příbram U19 - SFK czela U19 6 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 4 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FC Osová junior 2 - 0
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 1 - 1
  • týden 13, 15.12.2020 19:15 (13/76)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 4 - 0
    • FKM Javorka - SK Alfa Slavia B 3 - 3
    • FC Osová junior - FC VelMez B 2 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 3 - 2
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 5 - 2
    • SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 4 - 0
    • lousberg bambini - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
  • týden 14, 22.12.2020 19:15 (14/76)
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 5 - 1
    • FK Příbram U19 - lousberg bambini 4 - 3
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 5
    • Drakisflymania team - SFK czela U19 6 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 2
    • FC VelMez B - FKM Javorka 5 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 4 - 1
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
  • týden 15, 29.12.2020 19:15 (15/76)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 6 - 1
    • FC Osová junior - JEMALL junior 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 5 - 2
    • FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 0 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 4 - 2
    • lousberg bambini - KECYNA Team Junior 6 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 2 - 0
    • SFK czela U19 - SK Alfa Slavia B 1 - 4
  • týden 16, 5.1.2021 19:15 (16/76)
    • Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 1 - 0
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2
    • SK Alfa Slavia B - SFK czela U19 3 - 3
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • JEMALL junior - FC Osová junior 5 - 0
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • KECYNA Team Junior - lousberg bambini 2 - 2
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 4 - 2
  • týden 17, 12.1.2021 19:15 (1/77)
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 0 - 2
    • lousberg bambini - FK Příbram U19 3 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 5 - 1
    • SFK czela U19 - Drakisflymania team 1 - 3
    • FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 1 - 0
    • FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Alfa Slavia B 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 2 - 2
  • týden 18, 19.1.2021 19:15 (2/77)
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 1 - 0
    • FC VelMez B - FC Osová junior 4 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FKM Javorka 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 4
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • KECYNA Team Junior - SFK czela U19 2 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - lousberg bambini 5 - 1
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 5
  • týden 19, 26.1.2021 19:15 (3/77)
    • lousberg bambini - Eintracht Holterfehn 1 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • SFK czela U19 - FK Příbram U19 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 4 - 1
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 3 - 1
    • FC Osová junior - SK Alfa Slavia B 0 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 1 - 0
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 0 - 2
  • týden 20, 2.2.2021 19:15 (4/77)
    • Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 4 - 3
    • FC VelMez B - JEMALL junior 3 - 3
    • SK Alfa Slavia B - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 1
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 3 - 1
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 4 - 0
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 5 - 2
    • lousberg bambini - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
  • týden 21, 9.2.2021 19:15 (5/77)
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 2 - 2
    • SFK czela U19 - lousberg bambini 0 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 0 - 3
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 0 - 6
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 2 - 0
    • JEMALL junior - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 2 - 1
  • týden 22, 16.2.2021 19:15 (6/77)
    • SK Alfa Slavia B - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 2 - 2
    • KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 3
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 2
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 0 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 4 - 0
    • lousberg bambini - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 2 - 1
  • týden 23, 23.2.2021 19:15 (7/77)
    • SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 3 - 3
    • FKM Javorka - lousberg bambini 3 - 0
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 1 - 2
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 5 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 1 - 2
    • FC VelMez B - SK Alfa Slavia B 2 - 0
  • týden 24, 2.3.2021 19:15 (8/77)
    • Eintracht Holterfehn - SK Alfa Slavia B 2 - 2
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 1 - 4
    • KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 4 - 4
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • lousberg bambini - FC Osová junior 5 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 2
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
  • týden 25, 9.3.2021 19:15 (9/77)
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 0 - 1
    • FKM Javorka - SFK czela U19 5 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 3 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Drakisflymania team 2 - 1
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - lousberg bambini 5 - 2
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 4 - 3
    • FC VelMez B - KECYNA Team Junior 4 - 1
  • týden 26, 16.3.2021 19:15 (10/77)
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 0 - 3
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 1
    • KECYNA Team Junior - SK Alfa Slavia B 2 - 5
    • lousberg bambini - JEMALL junior 1 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 0 - 2
    • SFK czela U19 - FC Osová junior 4 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 5
  • týden 27, 23.3.2021 19:15 (11/77)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 6 - 2
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 4
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 5 - 3
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 0 - 3
    • SK Alfa Slavia B - FK Příbram U19 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - lousberg bambini 2 - 0
    • Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 3 - 0
  • týden 28, 30.3.2021 19:15 (12/77)
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 2 - 1
    • Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - SK Alfa Slavia B 6 - 2
    • lousberg bambini - FC VelMez B 3 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 3
    • SFK czela U19 - JEMALL junior 2 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 0
    • FKM Javorka - FC Osová junior 0 - 2
  • týden 29, 6.4.2021 19:15 (13/77)
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 3 - 5
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 5 - 1
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 5 - 0
    • SK Alfa Slavia B - lousberg bambini 3 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 6 - 0
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 5 - 0
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 1 - 3
  • týden 30, 13.4.2021 19:15 (14/77)
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 2 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 6 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - SK Alfa Slavia B 3 - 2
    • SFK czela U19 - FC VelMez B 3 - 5
    • lousberg bambini - Drakisflymania team 5 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 5 - 2
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 4
    • FKM Javorka - JEMALL junior 1 - 5


Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Dobroslav Antala JEMALL junior 20 1
2. Josef Jirsa FC VelMez B 18
3. Václav Filípek FK Junior Comfort Dobratice 17 1
4. Matyáš Hadrbolec Drakisflymania team 15 1
5. Tomáš Blahut Arsenal FC ,,B" 14
6. Lukáš Melíšek MFK Válcovny Plechu U-19 13 1
7. Dobroslav Skala MFK Válcovny Plechu U-19 13 1
8. Bartoloměj Mrňa JEMALL junior 13
9. Jakub Chýlek SFK czela U19 13
10. Jaromír Šimíček MFK Válcovny Plechu U-19 13


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.