Cs/GBook2 Cup (21. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 47)

Ročník 21. ročník
Počet účastníků 32
Zlato P1 blue.gif Iváci
Stříbro P2 blue.gif Dartes
Bronz P3 blue.gif Momáci


21. ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 32 týmů. Vítězem se stal tým Iváci, držitelem stříbra Dartes a majitelem bronzových medailí Momáci.

Systém turnaje

V pořadí již 21. ročníku se zúčastnilo 32 týmů. Ty byly rozlosovány do osmi skupin po čtyřech týmech. Ve skupinách se utkal každý s každým dvoukolově. Vítězové jednotlivých skupin postoupili do play off. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě ve Švédsku. Týmy, které vypadly v základních skupinách, se mohly dobrovolně zúčastnit play off útěchy.

Základní skupiny

     Postup do čtvrtfinále play off

Základní skupina A

Tým Z V R P VG IG +/- B
Iváci 6 6 0 0 14 2 +12 18
FC foukni ho tam 6 3 1 2 17 9 +8 10
GKS Ostrava 6 1 1 4 4 18 -14 4
FC DEJVICE 6 0 2 4 6 12 -6 2

Zápasy

ID Výsledek Datum
(362704783) GKS Ostrava 0 - 3 FC foukni ho tam 21.12.2011
(362677721) FC DEJVICE 0 - 1 Iváci 21.12.2011

(362943815) Iváci 4 - 0 GKS Ostrava 28.12.2011
(362864492) FC foukni ho tam 4 - 1 FC DEJVICE 28.12.2011

(363120365) FC DEJVICE 1 - 2 GKS Ostrava 04.01.2012
(363130440) Iváci 2 - 0 FC foukni ho tam 04.01.2012

(363353304) FC foukni ho tam 7 - 1 GKS Ostrava 11.01.2012
(363263252) Iváci 2 - 1 FC DEJVICE 11.01.2012

(363556186) GKS Ostrava 0 - 2 Iváci 18.01.2012
(363463083) FC DEJVICE 2 - 2 FC foukni ho tam 18.01.2012

(363676728) GKS Ostrava 1 - 1 FC DEJVICE 25.01.2012
(363723312) FC foukni ho tam 1 - 3 Iváci 25.01.2012

Základní skupina B

Tým Z V R P VG IG +/- B
Tukani 6 5 0 1 24 11 +13 15
SK Slavia Šumperk 6 5 0 1 24 15 +9 15
Asterix a spol... 6 2 0 4 17 16 +1 6
AC Shooters Horní Slavkov 6 0 0 6 4 27 -23 0

Zápasy

ID Výsledek Datum
(362664340) Tukani 6 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 21.12.2011
(362787558) Asterix a spol... 1 - 6 SK Slavia Šumperk 21.12.2011

(362889718) SK Slavia Šumperk 7 - 1 Tukani 28.12.2011
(362979987) AC Shooters Horní Slavkov 0 - 3 Asterix a spol... 28.12.2011

(363163673) Asterix a spol... 2 - 4 Tukani 04.01.2012
(363113570) SK Slavia Šumperk 3 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 04.01.2012

(363250489) AC Shooters Horní Slavkov 1 - 4 Tukani 11.01.2012
(363375578) SK Slavia Šumperk 4 - 3 Asterix a spol... 11.01.2012

(363472270) Tukani 7 - 0 SK Slavia Šumperk 18.01.2012
(363572565) Asterix a spol... 7 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 18.01.2012

(363768327) Tukani 2 - 1 Asterix a spol... 25.01.2012
(363670793) AC Shooters Horní Slavkov 3 - 4 SK Slavia Šumperk 25.01.2012

Základní skupina C

Tým Z V R P VG IG +/- B
SK Kamenice Bombeři 6 5 0 1 25 4 +21 15
Sakura II 6 3 0 3 14 16 -2 9
Lost in Teplice 6 1 2 3 7 15 -8 5
Koníci Lukyho 6 1 2 3 11 22 -11 5

Zápasy

ID Výsledek Datum
(362694360) Koníci Lukyho 0 - 7 SK Kamenice Bombeři 21.12.2011
(362677496) Sakura II 3 - 1 Lost in Teplice 21.12.2011

(362881443) Lost in Teplice 4 - 4 Koníci Lukyho 28.12.2011
(362889381) SK Kamenice Bombeři 2 - 3 Sakura II 28.12.2011

(363077183) Sakura II 7 - 2 Koníci Lukyho 04.01.2012
(363071893) Lost in Teplice 0 - 1 SK Kamenice Bombeři 04.01.2012

(363248917) SK Kamenice Bombeři 3 - 0 Koníci Lukyho 11.01.2012
(363334681) Lost in Teplice 1 - 0 Sakura II 11.01.2012

(363494034) Koníci Lukyho 1 - 1 Lost in Teplice 18.01.2012
(363466801) Sakura II 1 - 6 SK Kamenice Bombeři 18.01.2012

(363645784) Koníci Lukyho 4 - 0 Sakura II 25.01.2012
(363628663) SK Kamenice Bombeři 6 - 0 Lost in Teplice 25.01.2012

Základní skupina D

Tým Z V R P VG IG +/- B
Vymazalka 4 4 0 0 25 7 +18 12
TJ Jiskra Tanvald B 4 2 0 2 5 9 -4 6
Mraveniště 4 0 0 4 4 18 -14 0
  • KORFouni postoupili daleko v národním poháru (nestihli vypadnout do 4. kola základní skupiny), a tak se nestihli zúčastnit základní skupiny.
  • Mraveniště dostalo speciální výjimku a se všemi týmy se utkalo jenom jednou a výsledek se započítal dvakrát.

Zápasy

ID Výsledek Datum
(362663128) Mraveniště 2 - 8 Vymazalka 21.12.2011

(362864350) TJ Jiskra Tanvald B 1 - 0 Mraveniště 28.12.2011

(363188758) Vymazalka 5 - 1 TJ Jiskra Tanvald B 04.01.2012

(362663128) Vymazalka 8 - 2 Mraveniště 11.01.2012

(362864350) Mraveniště 0 - 1 TJ Jiskra Tanvald B 18.01.2012

(363312387) TJ Jiskra Tanvald B 2 - 4 Vymazalka 25.01.2012

Základní skupina E

Tým Z V R P VG IG +/- B
Lemuři z Madagaskaru 6 4 1 1 19 3 +16 13
Chelsea Brno Fc 6 2 2 2 12 8 +4 8
Sc Celtic Příbram 6 1 3 2 8 9 -1 6
futuregos II 6 2 0 4 2 21 -19 6

Zápasy

ID Výsledek Datum
(362735076) Lemuři z Madagaskaru 4 - 0 futuregos II 21.12.2011
(362696093) Sc Celtic Příbram 1 - 1 Chelsea Brno Fc 21.12.2011

(362970344) Chelsea Brno Fc 2 - 0 Lemuři z Madagaskaru 28.12.2011
(362973941) futuregos II 1 - 0 Sc Celtic Příbram 28.12.2011

(363133467) Sc Celtic Příbram 1 - 1 Lemuři z Madagaskaru 04.01.2012
(363111997) Chelsea Brno Fc 7 - 0 futuregos II 04.01.2012

(363259873) futuregos II 0 - 6 Lemuři z Madagaskaru 11.01.2012
(363272025) Chelsea Brno Fc 2 - 2 Sc Celtic Příbram 11.01.2012

(363436696) Lemuři z Madagaskaru 4 - 0 Chelsea Brno Fc 18.01.2012
(363496535) Sc Celtic Příbram 4 - 0 futuregos II 18.01.2012

(363697210) Lemuři z Madagaskaru 4 - 0 Sc Celtic Příbram 25.01.2012
(363675485) futuregos II 1 - 0 Chelsea Brno Fc 25.01.2012

Základní skupina F

Tým Z V R P VG IG +/- B
Dartes 6 6 0 0 26 6 +20 18
FC Výplach Řež 6 4 0 2 24 13 +11 12
FK Dubnica 6 1 1 4 9 19 -10 4
FC Lucky Strike Rynoltice 6 0 1 5 3 24 -21 1
  • Tým Dartes postoupil daleko v národním poháru, a tak nestihl první tři kola základních skupin. Jeho zápasy 4. až 6. kola se dle pravidel turnaje hrály na neutrální půdě a výsledek se započítal do tabulky dvakrát (tj. místo 1. až 3. kola).

Zápasy

ID Výsledek Datum
(363260602) Dartes 4 - 0 FC Lucky Strike Rynoltice 21.12.2011
(362668268) FC Výplach Řež 4 - 0 FK Dubnica 21.12.2011

(363509299) FK Dubnica 1 - 4 Dartes 28.12.2011
(362864508) FC Lucky Strike Rynoltice 0 - 6 FC Výplach Řež 28.12.2011

(363712863) FC Výplach Řež 2 - 5 Dartes 04.01.2012
(363135070) FK Dubnica 3 - 0 FC Lucky Strike Rynoltice 04.01.2012

(363260602) FC Lucky Strike Rynoltice 0 - 4 Dartes 11.01.2012
(363330175) FK Dubnica 2 - 5 FC Výplach Řež 11.01.2012

(363509299) Dartes 4 - 1 FK Dubnica 18.01.2012
(363435984) FC Výplach Řež 5 - 1 FC Lucky Strike Rynoltice 18.01.2012

(363712863) Dartes 5 - 2 FC Výplach Řež 25.01.2012
(363699521) FC Lucky Strike Rynoltice 2 - 2 FK Dubnica 25.01.2012

Základní skupina G

Tým Z V R P VG IG +/- B
Momáci 6 4 2 0 27 5 +22 14
--- Liverpool FC --- 6 4 2 0 15 6 +9 14
TJ Roštění 6 2 0 4 8 15 -7 6
návrat žijící smrti 6 0 0 6 2 26 -24 0
  • Kvůli chybě účastníků prohozeno 1. kolo s 5. kolem. Zde je uveden původní rozpis.
  • Pozn. Kvůli technickým omezením je název týmu Liverpool FC pozměněn. Správně obsahuje místo tří pomlček z obou stran tři vlnovky.

Zápasy

ID Výsledek Datum
(363447795) Momáci 9 - 0 návrat žijící smrti 21.12.2011
(363537594) --- Liverpool FC --- 6 - 1 TJ Roštění 21.12.2011

(362942695) TJ Roštění 2 - 3 Momáci 28.12.2011
(362887961) návrat žijící smrti 0 - 2 --- Liverpool FC --- 28.12.2011

(363033992) --- Liverpool FC --- 2 - 2 Momáci 04.01.2012
(363129062) TJ Roštění 1 - 0 návrat žijící smrti 04.01.2012

(363275066) návrat žijící smrti 0 - 7 Momáci 11.01.2012
(363277661) TJ Roštění 0 - 1 --- Liverpool FC --- 11.01.2012

(362666132) Momáci 5 - 0 TJ Roštění 18.01.2012
(362644395) --- Liverpool FC --- 3 - 2 návrat žijící smrti 18.01.2012

(363622841) Momáci 1 - 1 --- Liverpool FC --- 25.01.2012
(363662114) návrat žijící smrti 0 - 4 TJ Roštění 25.01.2012

Základní skupina H

Tým Z V R P VG IG +/- B
F.C. Hanspaulští tygři 4 3 1 0 16 4 +12 10
TJ Jiskra Měřín 4 2 1 1 15 4 +11 7
Kluci z plakátů 4 0 0 4 1 24 -23 0
  • Tým Recreativo Oparno CF nestihl vypadnout z národního poháru (došel v něm až do semifinále!), a tak se základní skupiny nezúčastnil.

Zápasy

ID Výsledek Datum
(362648003) TJ Jiskra Měřín 2 - 2 F.C. Hanspaulští tygři 21.12.2011

(362843677) Kluci z plakátů 0 - 2 TJ Jiskra Měřín 28.12.2011

(363165338) F.C. Hanspaulští tygři 4 - 1 Kluci z plakátů 04.01.2012

(363366613) F.C. Hanspaulští tygři 2 - 1 TJ Jiskra Měřín 11.01.2012

(363476613) TJ Jiskra Měřín 10 - 0 Kluci z plakátů 18.01.2012

(363730942) Kluci z plakátů 0 - 8 F.C. Hanspaulští tygři 25.01.2012

Pavouk play off

  Čtvrtfinále
Semifinále
Finále
                           
 
  1A  Iváci 7  
  1B  Tukani 1    
    I  Iváci 2  
  II  SK Kamenice Bombeři 1  
  1C  SK Kamenice Bombeři 5
  1D  Vymazalka 3    
    I  Iváci 2
      II  Dartes 1
  1E  Lemuři z Madagaskaru 1
  1F  Dartes 4    
    III  Dartes 2
  IV  Momáci 1  
  1G  Momáci 2
  1H  F.C. Hanspaulští tygři 1  

Play off

Čtvrtfinále

Termín čtvrtfinále - 01.02.2012. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(363862373) Iváci 7 - 1 Tukani
(363963664) SK Kamenice Bombeři 5 - 3 Vymazalka
(363950404) Lemuři z Madagaskaru 1 - 4 Dartes
(363866358) Momáci 2 - 1 F.C. Hanspaulští tygři

Semifinále

Termín semifinále - 08.02.2012. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(364091782) Iváci 2 - 1 SK Kamenice Bombeři
(364175681) Dartes 2 - 1 Momáci

O 3. místo

Termín duelu o 3. místo - 15.02.2012. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(364388334) SK Kamenice Bombeři 0 - 5 Momáci

Finále

Termín finále - 15.02.2012. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(364410052) Iváci 2 - 1 Dartes

Konečné pořadí

# Tým
1. Iváci
2. Dartes
3. Momáci
4. SK Kamenice Bombeři
5. Tukani
6. Lemuři z Madagaskaru
7. Vymazalka
8. F.C. Hanspaulští tygři
9. SK Slavia Šumperk
10. --- Liverpool FC ---
11. FC Výplach Řež
12. FC foukni ho tam
13. Sakura II
14. Chelsea Brno Fc
15. TJ Jiskra Měřín
16. TJ Jiskra Tanvald B
17. Asterix a spol...
18. Sc Celtic Příbram
19. TJ Roštění
20. Lost in Teplice
21. FK Dubnica
22. GKS Ostrava
23. Mraveniště
24. Kluci z plakátů
25. futuregos II
26. Koníci Lukyho
27. FC DEJVICE
28. FC Lucky Strike Rynoltice
29. AC Shooters Horní Slavkov
30. návrat žijící smrti
31. KORFouni
32. Recreativo Oparno CF

Play off útěchy

Týmy, které vypadly v základních skupinách, se mohly dobrovolně zúčastnit play off útěchy. Této možnosti využila čtveřice týmů.

  Malé semifinále Malé finále
                 


  I  TJ Jiskra Tanvald B 3  
  II  návrat žijící smrti 0  


    I  TJ Jiskra Tanvald B 0
    II  TJ Jiskra Měřín 6
  III  TJ Jiskra Měřín 3
  IV  KORFouni 0  
  Malý zápas o 3. místo
 
  I  návrat žijící smrti 0
  II  KORFouni 6


Nejlepší střelci

# Hráč Tým G
1. Raúl Gleu Lemuři z Madagaskaru 11
2. Cătălin Maier Momáci 9
3. Ignacy Oskierko FC Výplach Řež 6
4. Matěj Cach Sakura II 6
5. Vasily Chadaev Dartes 6
6. Kemalettin Levniz SK Kamenice Bombeři 5
7. Lubomír Pastrňák Koníci Lukyho 5
8. Matouš Žurek Momáci 5
9. Noel Perales SK Kamenice Bombeři 5
10. Tomáš Kobr Tukani 5

Oficiální stránka

GBook2 Cup - 21. ročník


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.