Cs/GBook2 Cup Junior (16. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 55-56)

Ročník 16. ročník
Počet účastníků 36
Zlato P1 blue.gif MFK Frýdek-Místek U-19
Stříbro P2 blue.gif Sberaci micu
Bronz P3 blue.gif FC Slovan Losíci

Vítězem šestnáctého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal MFK Frýdek-Místek U-19, ze stříbra se radoval Sberaci micu a bronz obdržel FC Slovan Losíci.

Týmy byly rozděleny do tří dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy měly po tomto ročníku sestoupit a první tři týmy 2. ligy postoupit. Úplně na stejném principu měly probíhat i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou. Vzhledem ke snížení počtu účastníků v dalším ročníku na 32 (nedostatek přihlášených týmů), bylo rozhodnuto o reformě ligového systému na systém dvou lig (16 a 16 týmů), a tak byl systém postupů a sestupů odlišný (viz vysvětlivky pod tabulkami jednotlivých lig).

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Hradec Králové U19. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Sberaci micu, SFK czela U19 a Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie. FC Baník Brod U19 se před sezónou přejmenoval na FC Perknov City U19.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
MFK Frýdek-Místek U-19 55 22 17 4 1 93 22 +71
Sberaci micu 45 22 14 3 5 74 34 +40
FC Slovan Losíci 40 22 12 4 6 55 34 +21
SFK czela U19 37 22 10 7 5 73 44 +29
FC Perknov City U19 37 22 11 4 7 52 55 -3
Hradec Králové U19 35 22 11 2 9 62 56 +6
Momáci Junior 32 22 9 5 8 57 44 +13
Messiho děti 28 22 9 1 12 46 52 -6
Drakisflymania team 22 22 6 4 12 58 63 -5
Lemurci z Madagaskaru 21 22 6 3 13 50 86 -36
FC foukni ho tam - dorost 20 22 6 2 14 44 76 -32
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 3 22 0 3 19 14 112 -98


  • Týmy Lemurci z Madagaskaru, FC foukni ho tam - dorost a Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie se z našeho ligového systému odhlásily.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

SFK czela U19 3 - 0 Hradec Králové U19 3.6.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 6 - 0 FC foukni ho tam - dorost 3.6.2014 19:15
Sberaci micu 5 - 0 Drakisflymania team 3.6.2014 19:15
FC Slovan Losíci 3 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 3.6.2014 19:15
Messiho děti 6 - 0 FC Perknov City U19 3.6.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 2 Momáci Junior 3.6.2014 19:15

Hradec Králové U19 3 - 2 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 10.6.2014 19:15
FC Perknov City U19 3 - 0 FC Slovan Losíci 10.6.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 4 - 1 Sberaci micu 10.6.2014 19:15
Drakisflymania team 1 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 10.6.2014 19:15
SFK czela U19 1 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 10.6.2014 19:15
Momáci Junior 2 - 1 Messiho děti 10.6.2014 19:15

MFK Frýdek-Místek U-19 6 - 0 Hradec Králové U19 17.6.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 2 FC foukni ho tam - dorost 17.6.2014 19:15
Messiho děti 4 - 0 Drakisflymania team 17.6.2014 19:15
FC Slovan Losíci 1 - 4 Momáci Junior 17.6.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 2 - 2 FC Perknov City U19 17.6.2014 19:15
Sberaci micu 4 - 0 SFK czela U19 17.6.2014 19:15

Hradec Králové U19 3 - 4 FC Perknov City U19 24.6.2014 19:15
Momáci Junior 4 - 1 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 24.6.2014 19:15
Drakisflymania team 0 - 3 FC Slovan Losíci 24.6.2014 19:15
SFK czela U19 3 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 24.6.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 5 - 2 Messiho děti 24.6.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 0 Sberaci micu 24.6.2014 19:15

Sberaci micu 4 - 2 Hradec Králové U19 1.7.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 1.7.2014 19:15
FC Slovan Losíci 2 - 0 FC foukni ho tam - dorost 1.7.2014 19:15
Messiho děti 2 - 5 SFK czela U19 1.7.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 4 - 4 Drakisflymania team 1.7.2014 19:15
FC Perknov City U19 3 - 3 Momáci Junior 1.7.2014 19:15

Hradec Králové U19 2 - 4 Momáci Junior 8.7.2014 19:15
Drakisflymania team 7 - 2 FC Perknov City U19 8.7.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 4 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 8.7.2014 19:15
SFK czela U19 1 - 1 FC Slovan Losíci 8.7.2014 19:15
Sberaci micu 2 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 8.7.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 1 Messiho děti 8.7.2014 19:15

Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 3 Hradec Králové U19 15.7.2014 19:15
Messiho děti 2 - 5 Sberaci micu 15.7.2014 19:15
FC Slovan Losíci 1 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 15.7.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 0 - 9 SFK czela U19 15.7.2014 19:15
FC Perknov City U19 1 - 5 FC foukni ho tam - dorost 15.7.2014 19:15
Momáci Junior 3 - 3 Drakisflymania team 15.7.2014 19:15

Hradec Králové U19 3 - 2 Drakisflymania team 22.7.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 1 - 4 Momáci Junior 22.7.2014 19:15
SFK czela U19 1 - 4 FC Perknov City U19 22.7.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 10 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 22.7.2014 19:15
Sberaci micu 3 - 3 FC Slovan Losíci 22.7.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1 - 3 Messiho děti 22.7.2014 19:15

Messiho děti 2 - 2 Hradec Králové U19 29.7.2014 19:15
FC Slovan Losíci 4 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 29.7.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 1 - 6 Sberaci micu 29.7.2014 19:15
FC Perknov City U19 0 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 29.7.2014 19:15
Momáci Junior 3 - 3 SFK czela U19 29.7.2014 19:15
Drakisflymania team 6 - 1 FC foukni ho tam - dorost 29.7.2014 19:15

Hradec Králové U19 3 - 1 FC foukni ho tam - dorost 5.8.2014 19:15
SFK czela U19 3 - 3 Drakisflymania team 5.8.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 0 Momáci Junior 5.8.2014 19:15
Sberaci micu 3 - 2 FC Perknov City U19 5.8.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 7 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 5.8.2014 19:15
Messiho děti 0 - 2 FC Slovan Losíci 5.8.2014 19:15

FC Slovan Losíci 2 - 3 Hradec Králové U19 12.8.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 0 - 5 Messiho děti 12.8.2014 19:15
FC Perknov City U19 5 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 12.8.2014 19:15
Momáci Junior 2 - 3 Sberaci micu 12.8.2014 19:15
Drakisflymania team 2 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 12.8.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 2 - 2 SFK czela U19 12.8.2014 19:15

Hradec Králové U19 3 - 0 FC Slovan Losíci 19.8.2014 19:15
Messiho děti 2 - 1 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 19.8.2014 19:15
Sberaci micu 1 - 2 Momáci Junior 19.8.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1 - 4 FC Perknov City U19 19.8.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 2 Drakisflymania team 19.8.2014 19:15
SFK czela U19 3 - 1 FC foukni ho tam - dorost 19.8.2014 19:15

Drakisflymania team 2 - 4 SFK czela U19 26.8.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 1 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 26.8.2014 19:15
Momáci Junior 1 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 26.8.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 3 - 6 Hradec Králové U19 26.8.2014 19:15
FC Perknov City U19 3 - 1 Sberaci micu 26.8.2014 19:15
FC Slovan Losíci 3 - 0 Messiho děti 26.8.2014 19:15

Hradec Králové U19 6 - 1 Messiho děti 2.9.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 1 FC Slovan Losíci 2.9.2014 19:15
Sberaci micu 7 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 2.9.2014 19:15
SFK czela U19 7 - 3 Momáci Junior 2.9.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 1 FC Perknov City U19 2.9.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 2 - 4 Drakisflymania team 2.9.2014 19:15

Drakisflymania team 2 - 4 Hradec Králové U19 9.9.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 0 - 5 MFK Frýdek-Místek U-19 9.9.2014 19:15
Momáci Junior 0 - 2 FC foukni ho tam - dorost 9.9.2014 19:15
FC Perknov City U19 3 - 3 SFK czela U19 9.9.2014 19:15
FC Slovan Losíci 4 - 2 Sberaci micu 9.9.2014 19:15
Messiho děti 4 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 9.9.2014 19:15

Hradec Králové U19 8 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 16.9.2014 19:15
Sberaci micu 4 - 0 Messiho děti 16.9.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 1 FC Slovan Losíci 16.9.2014 19:15
SFK czela U19 9 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 16.9.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 1 - 4 FC Perknov City U19 16.9.2014 19:15
Drakisflymania team 2 - 0 Momáci Junior 16.9.2014 19:15

Momáci Junior 4 - 0 Hradec Králové U19 23.9.2014 19:15
FC Perknov City U19 3 - 1 Drakisflymania team 23.9.2014 19:15
Messiho děti 2 - 6 MFK Frýdek-Místek U-19 23.9.2014 19:15
FC Slovan Losíci 3 - 0 SFK czela U19 23.9.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 1 - 1 FC foukni ho tam - dorost 23.9.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1 - 7 Sberaci micu 23.9.2014 19:15

MFK Frýdek-Místek U-19 8 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 30.9.2014 19:15
SFK czela U19 4 - 0 Messiho děti 30.9.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 1 - 5 FC Slovan Losíci 30.9.2014 19:15
Hradec Králové U19 1 - 3 Sberaci micu 30.9.2014 19:15
Drakisflymania team 8 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 30.9.2014 19:15
Momáci Junior 2 - 2 FC Perknov City U19 30.9.2014 19:15

FC Slovan Losíci 6 - 1 Drakisflymania team 7.10.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 0 - 8 Momáci Junior 7.10.2014 19:15
Messiho děti 6 - 1 FC foukni ho tam - dorost 7.10.2014 19:15
FC Perknov City U19 3 - 1 Hradec Králové U19 7.10.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1 - 7 SFK czela U19 7.10.2014 19:15
Sberaci micu 2 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 7.10.2014 19:15

Hradec Králové U19 3 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 14.10.2014 19:15
SFK czela U19 2 - 2 Sberaci micu 14.10.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 7 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 14.10.2014 19:15
Drakisflymania team 1 - 2 Messiho děti 14.10.2014 19:15
Momáci Junior 2 - 2 FC Slovan Losíci 14.10.2014 19:15
FC Perknov City U19 2 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 14.10.2014 19:15

Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 0 - 3 Hradec Králové U19 21.10.2014 19:15
FC Slovan Losíci 2 - 0 FC Perknov City U19 21.10.2014 19:15
Messiho děti 1 - 0 Momáci Junior 21.10.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2 - 6 Drakisflymania team 21.10.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 1 SFK czela U19 21.10.2014 19:15
Sberaci micu 6 - 0 FC foukni ho tam - dorost 21.10.2014 19:15

FC foukni ho tam - dorost 0 - 8 MFK Frýdek-Místek U-19 28.10.2014 19:15
Drakisflymania team 1 - 3 Sberaci micu 28.10.2014 19:15
Hradec Králové U19 3 - 2 SFK czela U19 28.10.2014 19:15
Momáci Junior 4 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 28.10.2014 19:15
FC Perknov City U19 1 - 0 Messiho děti 28.10.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 1 - 6 FC Slovan Losíci 28.10.2014 19:15

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Emil Šebesto MFK Frýdek-Místek U-19 18 1
2. Petr Červenec MFK Frýdek-Místek U-19 14 3
3. Štěpán Ištok MFK Frýdek-Místek U-19 13 1
4. Tomáš Žůrek Hradec Králové U19 13 1
5. Tomáš Naňák FC Perknov City U19 11 1
6. Daniel Nový Momáci Junior 11
7. Zbyněk Bělunek SFK czela U19 10 2
8. David Zetocha SFK czela U19 10
9. Jaroslav Borek FC Perknov City U19 9 1
10. Bedřich Pilo Sberaci micu 9

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy minifuturegos a Chelsea Brno Fc U19. Ze třetí ligy postoupily týmy Asterix a spol_ Juniors a Teenagares team.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Kemeňákov "B" 49 22 16 1 5 59 29 +30
FK Junior Comfort Dobratice 45 22 14 3 5 61 32 +29
Chelsea Brno Fc U19 44 22 14 2 6 51 28 +23
KORFouni U19 42 22 14 0 8 60 47 +13
minifuturegos 38 22 12 2 8 51 42 +9
Asterix a spol_Juniors 34 22 11 1 10 53 41 +12
Teenagares team 25 22 8 1 13 41 73 -32
FC Ledeč n.S. U19 24 22 7 3 12 36 58 -22
FC Chrod U18 22 22 6 4 12 48 50 -2
FC Osová junior 21 22 6 3 13 36 45 -9
FKM Javorka 21 22 6 3 13 30 63 -33
Iváci Junior 17 22 4 5 13 21 39 -18


  • Týmy FC Kemeňákov "B", FK Junior Comfort Dobratice, Chelsea Brno Fc U19, KORFouni U19, minifuturegos, Asterix a spol_Juniors a FC Ledeč n.S. U19 postoupily do rozšířené 1. ligy.
  • Tým Teenagares team se z našeho ligového systému odhlásil.
  • Zbylé týmy se zúčastnily rozšířené 2. ligy v dalším ročníku.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0 Asterix a spol_Juniors 3.6.2014 19:15
Teenagares team 2 - 1 FC Osová junior 3.6.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 2 - 1 FC Chrod U18 3.6.2014 19:15
Iváci Junior 1 - 2 Chelsea Brno Fc U19 3.6.2014 19:15
FKM Javorka 1 - 4 FC Kemeňákov "B" 3.6.2014 19:15
minifuturegos 3 - 5 KORFouni U19 3.6.2014 19:15

FC Chrod U18 1 - 5 Teenagares team 10.6.2014 19:15
FC Osová junior 5 - 0 minifuturegos 10.6.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1 Iváci Junior 10.6.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 4 - 0 KORFouni U19 10.6.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 7 - 1 FKM Javorka 10.6.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 1 - 1 FC Ledeč n.S. U19 10.6.2014 19:15

Iváci Junior 1 - 1 Asterix a spol_Juniors 17.6.2014 19:15
FKM Javorka 4 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 17.6.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 0 - 1 Chelsea Brno Fc U19 17.6.2014 19:15
Teenagares team 2 - 1 FC Kemeňákov "B" 17.6.2014 19:15
KORFouni U19 2 - 1 FC Osová junior 17.6.2014 19:15
minifuturegos 1 - 1 FC Chrod U18 17.6.2014 19:15

Asterix a spol_Juniors 7 - 0 FC Osová junior 24.6.2014 19:15
FC Chrod U18 3 - 1 KORFouni U19 24.6.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 5 - 0 minifuturegos 24.6.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 4 - 1 Teenagares team 24.6.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 8 - 0 FC Ledeč n.S. U19 24.6.2014 19:15
Iváci Junior 0 - 1 FKM Javorka 24.6.2014 19:15

FKM Javorka 1 - 3 Asterix a spol_Juniors 1.7.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 0 Iváci Junior 1.7.2014 19:15
Teenagares team 3 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 1.7.2014 19:15
minifuturegos 2 - 2 Chelsea Brno Fc U19 1.7.2014 19:15
KORFouni U19 5 - 3 FC Kemeňákov "B" 1.7.2014 19:15
FC Osová junior 5 - 1 FC Chrod U18 1.7.2014 19:15

Chelsea Brno Fc U19 2 - 0 KORFouni U19 8.7.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 5 - 2 FC Osová junior 8.7.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 0 FC Chrod U18 8.7.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1 minifuturegos 8.7.2014 19:15
Iváci Junior 1 - 2 Teenagares team 8.7.2014 19:15
FKM Javorka 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 8.7.2014 19:15

Teenagares team 4 - 1 FKM Javorka 15.7.2014 19:15
minifuturegos 1 - 0 Iváci Junior 15.7.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 3 Asterix a spol_Juniors 15.7.2014 19:15
FC Osová junior 0 - 1 Chelsea Brno Fc U19 15.7.2014 19:15
KORFouni U19 5 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 15.7.2014 19:15
FC Chrod U18 1 - 3 FC Kemeňákov "B" 15.7.2014 19:15

Asterix a spol_Juniors 0 - 2 FC Kemeňákov "B" 22.7.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1 FC Osová junior 22.7.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 3 - 1 FC Chrod U18 22.7.2014 19:15
Iváci Junior 0 - 3 KORFouni U19 22.7.2014 19:15
FKM Javorka 2 - 1 minifuturegos 22.7.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 5 - 3 Teenagares team 22.7.2014 19:15

Teenagares team 0 - 4 Asterix a spol_Juniors 29.7.2014 19:15
minifuturegos 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 29.7.2014 19:15
KORFouni U19 4 - 0 FKM Javorka 29.7.2014 19:15
FC Osová junior 2 - 1 Iváci Junior 29.7.2014 19:15
FC Chrod U18 2 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 29.7.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 0 Chelsea Brno Fc U19 29.7.2014 19:15

Asterix a spol_Juniors 1 - 3 Chelsea Brno Fc U19 5.8.2014 19:15
Iváci Junior 1 - 1 FC Chrod U18 5.8.2014 19:15
Teenagares team 3 - 1 minifuturegos 5.8.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0 FC Kemeňákov "B" 5.8.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 0 - 4 KORFouni U19 5.8.2014 19:15
FKM Javorka 3 - 1 FC Osová junior 5.8.2014 19:15

KORFouni U19 2 - 1 Teenagares team 12.8.2014 19:15
minifuturegos 3 - 1 Asterix a spol_Juniors 12.8.2014 19:15
FC Osová junior 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 12.8.2014 19:15
FC Chrod U18 5 - 0 FKM Javorka 12.8.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 4 - 0 Iváci Junior 12.8.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 12.8.2014 19:15

Asterix a spol_Juniors 1 - 4 minifuturegos 19.8.2014 19:15
Teenagares team 4 - 6 KORFouni U19 19.8.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 2 - 0 FC Osová junior 19.8.2014 19:15
Iváci Junior 1 - 2 FC Kemeňákov "B" 19.8.2014 19:15
FKM Javorka 0 - 3 FC Chrod U18 19.8.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 0 - 2 Chelsea Brno Fc U19 19.8.2014 19:15

FC Kemeňákov "B" 2 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 26.8.2014 19:15
FC Chrod U18 0 - 0 Iváci Junior 26.8.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 6 - 2 Asterix a spol_Juniors 26.8.2014 19:15
FC Osová junior 0 - 0 FKM Javorka 26.8.2014 19:15
KORFouni U19 3 - 0 FC Ledeč n.S. U19 26.8.2014 19:15
minifuturegos 7 - 1 Teenagares team 26.8.2014 19:15

FC Ledeč n.S. U19 1 - 4 minifuturegos 2.9.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 4 - 0 Teenagares team 2.9.2014 19:15
Iváci Junior 1 - 0 FC Osová junior 2.9.2014 19:15
FKM Javorka 0 - 3 KORFouni U19 2.9.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0 FC Chrod U18 2.9.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 2 - 0 FC Kemeňákov "B" 2.9.2014 19:15

FC Kemeňákov "B" 4 - 0 Asterix a spol_Juniors 9.9.2014 19:15
minifuturegos 6 - 0 FKM Javorka 9.9.2014 19:15
KORFouni U19 2 - 4 Iváci Junior 9.9.2014 19:15
FC Osová junior 2 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 9.9.2014 19:15
FC Chrod U18 1 - 4 Chelsea Brno Fc U19 9.9.2014 19:15
Teenagares team 0 - 6 FC Ledeč n.S. U19 9.9.2014 19:15

Iváci Junior 0 - 3 minifuturegos 16.9.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 0 FC Ledeč n.S. U19 16.9.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 1 FC Osová junior 16.9.2014 19:15
FKM Javorka 3 - 3 Teenagares team 16.9.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2 KORFouni U19 16.9.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 0 FC Chrod U18 16.9.2014 19:15

FC Chrod U18 2 - 4 Asterix a spol_Juniors 23.9.2014 19:15
FC Osová junior 0 - 2 FC Kemeňákov "B" 23.9.2014 19:15
KORFouni U19 1 - 3 Chelsea Brno Fc U19 23.9.2014 19:15
minifuturegos 1 - 4 FK Junior Comfort Dobratice 23.9.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 1 FKM Javorka 23.9.2014 19:15
Teenagares team 1 - 2 Iváci Junior 23.9.2014 19:15

Asterix a spol_Juniors 2 - 0 FKM Javorka 30.9.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 6 - 0 Teenagares team 30.9.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 4 - 0 KORFouni U19 30.9.2014 19:15
FC Chrod U18 5 - 0 FC Osová junior 30.9.2014 19:15
Iváci Junior 3 - 3 FC Ledeč n.S. U19 30.9.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 2 minifuturegos 30.9.2014 19:15

FC Osová junior 3 - 2 Asterix a spol_Juniors 7.10.2014 19:15
KORFouni U19 4 - 3 FC Chrod U18 7.10.2014 19:15
Teenagares team 3 - 0 Chelsea Brno Fc U19 7.10.2014 19:15
minifuturegos 0 - 3 FC Kemeňákov "B" 7.10.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 3 - 4 FK Junior Comfort Dobratice 7.10.2014 19:15
FKM Javorka 3 - 1 Iváci Junior 7.10.2014 19:15

FC Kemeňákov "B" 4 - 3 Teenagares team 14.10.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 4 - 1 Iváci Junior 14.10.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1 FKM Javorka 14.10.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 2 FC Ledeč n.S. U19 14.10.2014 19:15
FC Osová junior 2 - 3 KORFouni U19 14.10.2014 19:15
FC Chrod U18 2 - 4 minifuturegos 14.10.2014 19:15

KORFouni U19 4 - 3 Asterix a spol_Juniors 21.10.2014 19:15
minifuturegos 2 - 1 FC Osová junior 21.10.2014 19:15
Teenagares team 0 - 8 FC Chrod U18 21.10.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 4 - 2 FC Kemeňákov "B" 21.10.2014 19:15
FKM Javorka 3 - 4 Chelsea Brno Fc U19 21.10.2014 19:15
Iváci Junior 0 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 21.10.2014 19:15

Asterix a spol_Juniors 1 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 28.10.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 2 Iváci Junior 28.10.2014 19:15
FC Osová junior 5 - 0 Teenagares team 28.10.2014 19:15
FC Chrod U18 7 - 1 FC Ledeč n.S. U19 28.10.2014 19:15
KORFouni U19 1 - 3 minifuturegos 28.10.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 4 - 2 FKM Javorka 28.10.2014 19:15

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Bořivoj Turek minifuturegos 13 2
2. Pavel Švestka FK Junior Comfort Dobratice 12
3. Ferdinand Pavelka KORFouni U19 12
4. Bronislav Halíř Asterix a spol_Juniors 10
5. Rafał Noworyta KORFouni U19 9
6. Bohumil Špás Asterix a spol_Juniors 8 1
7. Dominik Píč FC Kemeňákov "B" 8
8. Ota Jakšík FK Junior Comfort Dobratice 8
9. Slavoj Šinágl minifuturegos 8
10. Basem Alawi Teenagares team 8

3. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku druhé ligy sem sestoupil tým FC VelMez B. Nově se zúčastnily týmy FK Predátoři Přepeře a Cerny svine U19.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FK Predátoři Přepeře 49 22 15 4 3 92 43 +49
bybalon 43 22 13 4 5 79 44 +35
FC VelMez B 39 22 12 3 7 65 46 +19
RCF Oparno Juventud 37 22 11 4 7 66 50 +16
JEMALL junior 35 22 10 5 7 61 60 +1
Lucky Jasan 34 22 10 4 8 60 63 -3
Momáci Junior B 29 22 9 2 11 68 54 +14
Bring Us Money 29 22 9 2 11 80 72 +8
Plácek 28 22 8 4 10 63 65 -2
Cerny svine U19 27 22 8 3 11 54 63 -9
ZKS Botostroj Juniors 26 22 8 2 12 64 83 -19
Sokol Javorka 1 22 0 1 21 14 123 -109


  • Týmy FK Predátoři Přepeře, bybalon, FC VelMez B, RCF Oparno Juventud, JEMALL junior, Momáci Junior B, Bring Us Money, Plácek a Cerny svine U19 postoupily do rozšířené 2. ligy.
  • Týmy Lucky Jasan, ZKS Botostroj Juniors a Sokol Javorka se z našeho ligového systému odhlásily.
  • Nově se do příštího ročníku přihlásily týmy: FC Junior Ostrava, Young Boys Čmelákovice a Young Les Lions de la Teranga.
  • Třetí liga od dalšího ročníku zanikla.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

bybalon 6 - 4 Lucky Jasan 3.6.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 8 - 0 Cerny svine U19 3.6.2014 19:15
JEMALL junior 3 - 2 Momáci Junior B 3.6.2014 19:15
Bring Us Money 1 - 4 FC VelMez B 3.6.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 2 - 1 Sokol Javorka 3.6.2014 19:15
Plácek 3 - 3 ZKS Botostroj Juniors 3.6.2014 19:15

Lucky Jasan 2 - 1 Momáci Junior B 10.6.2014 19:15
FC VelMez B 8 - 0 JEMALL junior 10.6.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 5 - 3 Bring Us Money 10.6.2014 19:15
Sokol Javorka 1 - 7 Plácek 10.6.2014 19:15
Cerny svine U19 0 - 3 RCF Oparno Juventud 10.6.2014 19:15
bybalon 1 - 3 FK Predátoři Přepeře 10.6.2014 19:15

FK Predátoři Přepeře 11 - 1 Lucky Jasan 17.6.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 2 - 0 bybalon 17.6.2014 19:15
Momáci Junior B 2 - 4 FC VelMez B 17.6.2014 19:15
JEMALL junior 1 - 5 ZKS Botostroj Juniors 17.6.2014 19:15
Bring Us Money 8 - 0 Sokol Javorka 17.6.2014 19:15
Plácek 3 - 1 Cerny svine U19 17.6.2014 19:15

Lucky Jasan 1 - 1 FC VelMez B 24.6.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 4 - 3 Momáci Junior B 24.6.2014 19:15
Sokol Javorka 2 - 7 JEMALL junior 24.6.2014 19:15
bybalon 3 - 5 Plácek 24.6.2014 19:15
Cerny svine U19 2 - 2 Bring Us Money 24.6.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 3 - 1 RCF Oparno Juventud 24.6.2014 19:15

RCF Oparno Juventud 3 - 2 Lucky Jasan 1.7.2014 19:15
Bring Us Money 5 - 3 bybalon 1.7.2014 19:15
Momáci Junior B 7 - 0 Sokol Javorka 1.7.2014 19:15
Plácek 2 - 5 FK Predátoři Přepeře 1.7.2014 19:15
JEMALL junior 2 - 1 Cerny svine U19 1.7.2014 19:15
FC VelMez B 5 - 3 ZKS Botostroj Juniors 1.7.2014 19:15

Lucky Jasan 3 - 5 ZKS Botostroj Juniors 8.7.2014 19:15
Sokol Javorka 1 - 5 FC VelMez B 8.7.2014 19:15
Cerny svine U19 1 - 3 Momáci Junior B 8.7.2014 19:15
bybalon 4 - 2 JEMALL junior 8.7.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 4 - 2 Bring Us Money 8.7.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 1 Plácek 8.7.2014 19:15

Plácek 4 - 0 Lucky Jasan 15.7.2014 19:15
Bring Us Money 1 - 5 RCF Oparno Juventud 15.7.2014 19:15
Momáci Junior B 3 - 3 bybalon 15.7.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 7 - 1 Sokol Javorka 15.7.2014 19:15
JEMALL junior 3 - 3 FK Predátoři Přepeře 15.7.2014 19:15
FC VelMez B 3 - 0 Cerny svine U19 15.7.2014 19:15

Cerny svine U19 2 - 5 ZKS Botostroj Juniors 22.7.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 3 - 2 Momáci Junior B 22.7.2014 19:15
bybalon 4 - 1 FC VelMez B 22.7.2014 19:15
Lucky Jasan 2 - 0 Sokol Javorka 22.7.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 0 - 0 JEMALL junior 22.7.2014 19:15
Plácek 1 - 5 Bring Us Money 22.7.2014 19:15

JEMALL junior 5 - 5 Plácek 29.7.2014 19:15
FC VelMez B 0 - 3 FK Predátoři Přepeře 29.7.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 2 - 3 bybalon 29.7.2014 19:15
Sokol Javorka 2 - 2 Cerny svine U19 29.7.2014 19:15
Momáci Junior B 4 - 2 RCF Oparno Juventud 29.7.2014 19:15
Bring Us Money 1 - 4 Lucky Jasan 29.7.2014 19:15

Lucky Jasan 7 - 0 Cerny svine U19 5.8.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 4 - 2 ZKS Botostroj Juniors 5.8.2014 19:15
bybalon 5 - 0 Sokol Javorka 5.8.2014 19:15
Plácek 5 - 3 Momáci Junior B 5.8.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 4 - 3 FC VelMez B 5.8.2014 19:15
Bring Us Money 6 - 2 JEMALL junior 5.8.2014 19:15

JEMALL junior 2 - 2 Lucky Jasan 12.8.2014 19:15
Momáci Junior B 5 - 2 Bring Us Money 12.8.2014 19:15
FC VelMez B 2 - 1 Plácek 12.8.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 6 - 5 RCF Oparno Juventud 12.8.2014 19:15
Cerny svine U19 1 - 6 bybalon 12.8.2014 19:15
Sokol Javorka 0 - 7 FK Predátoři Přepeře 12.8.2014 19:15

Lucky Jasan 2 - 4 JEMALL junior 19.8.2014 19:15
Bring Us Money 5 - 4 Momáci Junior B 19.8.2014 19:15
Plácek 3 - 0 FC VelMez B 19.8.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 3 - 2 ZKS Botostroj Juniors 19.8.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 9 - 0 Sokol Javorka 19.8.2014 19:15
bybalon 8 - 1 Cerny svine U19 19.8.2014 19:15

Sokol Javorka 0 - 6 bybalon 26.8.2014 19:15
Cerny svine U19 1 - 3 Lucky Jasan 26.8.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 3 - 3 FK Predátoři Přepeře 26.8.2014 19:15
JEMALL junior 5 - 2 Bring Us Money 26.8.2014 19:15
Momáci Junior B 4 - 3 Plácek 26.8.2014 19:15
FC VelMez B 3 - 2 RCF Oparno Juventud 26.8.2014 19:15

Lucky Jasan 4 - 1 Bring Us Money 2.9.2014 19:15
bybalon 6 - 2 ZKS Botostroj Juniors 2.9.2014 19:15
Cerny svine U19 7 - 0 Sokol Javorka 2.9.2014 19:15
Plácek 1 - 2 JEMALL junior 2.9.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 2 - 2 FC VelMez B 2.9.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 1 Momáci Junior B 2.9.2014 19:15

Sokol Javorka 3 - 4 Lucky Jasan 9.9.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 0 - 5 Cerny svine U19 9.9.2014 19:15
FC VelMez B 1 - 4 bybalon 9.9.2014 19:15
Bring Us Money 6 - 2 Plácek 9.9.2014 19:15
JEMALL junior 2 - 2 RCF Oparno Juventud 9.9.2014 19:15
Momáci Junior B 3 - 0 FK Predátoři Přepeře 9.9.2014 19:15

Lucky Jasan 4 - 3 Plácek 16.9.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 4 - 1 JEMALL junior 16.9.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 8 Bring Us Money 16.9.2014 19:15
Cerny svine U19 4 - 1 FC VelMez B 16.9.2014 19:15
Sokol Javorka 1 - 2 ZKS Botostroj Juniors 16.9.2014 19:15
bybalon 2 - 1 Momáci Junior B 16.9.2014 19:15

ZKS Botostroj Juniors 1 - 4 Lucky Jasan 23.9.2014 19:15
FC VelMez B 4 - 0 Sokol Javorka 23.9.2014 19:15
Momáci Junior B 0 - 3 Cerny svine U19 23.9.2014 19:15
Bring Us Money 2 - 6 FK Predátoři Přepeře 23.9.2014 19:15
Plácek 1 - 4 RCF Oparno Juventud 23.9.2014 19:15
JEMALL junior 1 - 3 bybalon 23.9.2014 19:15

FK Predátoři Přepeře 6 - 1 Plácek 30.9.2014 19:15
Lucky Jasan 5 - 2 RCF Oparno Juventud 30.9.2014 19:15
bybalon 6 - 1 Bring Us Money 30.9.2014 19:15
Cerny svine U19 5 - 1 JEMALL junior 30.9.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 1 - 4 FC VelMez B 30.9.2014 19:15
Sokol Javorka 0 - 5 Momáci Junior B 30.9.2014 19:15

Momáci Junior B 6 - 2 ZKS Botostroj Juniors 7.10.2014 19:15
FC VelMez B 2 - 2 Lucky Jasan 7.10.2014 19:15
JEMALL junior 6 - 0 Sokol Javorka 7.10.2014 19:15
Bring Us Money 3 - 3 Cerny svine U19 7.10.2014 19:15
Plácek 2 - 2 bybalon 7.10.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 6 - 2 FK Predátoři Přepeře 7.10.2014 19:15

Lucky Jasan 3 - 4 FK Predátoři Přepeře 14.10.2014 19:15
bybalon 2 - 5 RCF Oparno Juventud 14.10.2014 19:15
Cerny svine U19 5 - 0 Plácek 14.10.2014 19:15
Sokol Javorka 1 - 7 Bring Us Money 14.10.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 1 - 6 JEMALL junior 14.10.2014 19:15
FC VelMez B 7 - 1 Momáci Junior B 14.10.2014 19:15

Momáci Junior B 7 - 0 Lucky Jasan 21.10.2014 19:15
Bring Us Money 6 - 1 ZKS Botostroj Juniors 21.10.2014 19:15
JEMALL junior 4 - 1 FC VelMez B 21.10.2014 19:15
Plácek 4 - 1 Sokol Javorka 21.10.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 1 - 1 bybalon 21.10.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 2 - 3 Cerny svine U19 21.10.2014 19:15

Lucky Jasan 1 - 1 bybalon 28.10.2014 19:15
Cerny svine U19 7 - 1 FK Predátoři Přepeře 28.10.2014 19:15
Sokol Javorka 0 - 10 RCF Oparno Juventud 28.10.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 2 - 6 Plácek 28.10.2014 19:15
FC VelMez B 4 - 3 Bring Us Money 28.10.2014 19:15
Momáci Junior B 1 - 2 JEMALL junior 28.10.2014 19:15

Nejlepší střelci 3. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Gabriel Jankovský Bring Us Money 17
2. Vlastimil Kočka RCF Oparno Juventud 16
3. Eduard Skopalík FK Predátoři Přepeře 12 1
4. Lukáš Vébr Bring Us Money 12
5. Petr Vašička FC VelMez B 12 1
6. Lubomír Kunz bybalon 11
7. Jaroslav Kopčil ZKS Botostroj Juniors 11 1
8. Marcel Fridrich bybalon 11 1
9. Omar Abbas Qaesy Momáci Junior B 11 1
10. Radek Zrník Lucky Jasan 11 1


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.