Cs/GBook2 Cup (11. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 37)

Ročník 11. ročník
Počet účastníků 48
Zlato P1 blue.gif FC Výplach Řež
Stříbro P2 blue.gif SKP Mladá Boleslav
Bronz P3 blue.gif Momáci


Jedenáctého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 48 týmů. Vítězem se stal tým FC Výplach Řež, držitelem stříbra SKP Mladá Boleslav a majitelem bronzových medailí Momáci.

Systém turnaje[edit]

Jedenáctého ročníku se zúčastnilo 48 týmů. V základních skupinách bylo všech 48 týmů rozlosováno do osmi skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. První čtyři týmy z každé skupiny postupovaly do šestnáctifinále play off, které se hrálo jednozápasově na hřišti lepšího celku ze skupiny. Stejně tak se hrálo i osmifinále. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
GKS Ostrava 13 5 4 1 0 18 3 +15
Sakura II 10 5 3 1 1 10 8 +2
FK SPARTAK BLŠANY 10 5 3 1 1 8 7 +1
Recreativo Oparno CF 7 5 2 1 2 9 7 +2
Rychnov n.Kn 3 5 1 0 4 6 12 -6
Boxers Fc 3 5 1 0 4 4 16 -12
  • Týmy Sakura II a Recreativo Oparno CF postoupily do 7. kola národního poháru, a tak se nemohly účastnit prvního kola základních skupin. Jejich soupeřům byly podle pravidel turnaje do tabulky započítány výhry 0:1, zatímco výše zmíněným týmům byly za stejné zápasy započítány remízy 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(NP kontumace) Recreativo Oparno CF 0 - 1 GKS Ostrava 19.11.2008
(203875269) Rychnov n.Kn 3 - 0 Boxers Fc 19.11.2008
(NP kontumace) Sakura II 0 - 1 FK SPARTAK BLŠANY 19.11.2008

(204090505) Boxers Fc 3 - 1 Recreativo Oparno CF 26.11.2008
(203968618) GKS Ostrava 4 - 1 Sakura II 26.11.2008
(204099297) Rychnov n.Kn 1 - 3 FK SPARTAK BLŠANY 26.11.2008

(204285704) Sakura II 2 - 1 Boxers Fc 03.12.2008
(204338863) Recreativo Oparno CF 3 - 0 Rychnov n.Kn 03.12.2008
(204228842) FK SPARTAK BLŠANY 2 - 2 GKS Ostrava 03.12.2008

(204548788) Boxers Fc 0 - 8 GKS Ostrava 10.12.2008
(204628175) Rychnov n.Kn 2 - 3 Sakura II 10.12.2008
(204652272) Recreativo Oparno CF 4 - 0 FK SPARTAK BLŠANY 10.12.2008

(204799806) Sakura II 4 - 1 Recreativo Oparno CF 17.12.2008
(204797155) GKS Ostrava 3 - 0 Rychnov n.Kn 17.12.2008
(204888266) FK SPARTAK BLŠANY 2 - 0 Boxers Fc 17.12.2008

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Urban team 12 5 4 0 1 18 3 +15
Godfather boys 10 5 3 1 1 20 5 +15
TJ Jiskra Měřín 9 5 3 1 1 18 8 +10
Fotball Club Palhanec a.s. 9 5 3 0 2 7 10 -3
Lost in Teplice 4 5 1 1 3 13 13 +0
1.FC Děda Lebeda 0 5 0 0 5 0 36 -36
  • Tým Lost in Teplice postoupil do 7. kola národního poháru, a tak se nemohl účastnit prvního kola základních skupin. Jeho soupeři byla podle pravidel turnaje do tabulky započítána výhra 0:1, zatímco Teplicím byla za stejný zápas započítána remíza 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(NP kontumace) Lost in Teplice 0 - 1 Fotball Club Palhanec a.s. 19.11.2008
(203693622) Urban team 1 - 0 Godfather boys 19.11.2008
(203812460) TJ Jiskra Měřín 8 - 0 1.FC Děda Lebeda 19.11.2008

(203966764) Godfather boys 4 - 2 Lost in Teplice 26.11.2008
(204132812) Fotball Club Palhanec a.s. 3 - 1 TJ Jiskra Měřín 26.11.2008
(203963648) Urban team 10 - 0 1.FC Děda Lebeda 26.11.2008

(204251067) TJ Jiskra Měřín 2 - 2 Godfather boys 03.12.2008
(204303644) Lost in Teplice 0 - 5 Urban team 03.12.2008
(204413763) 1.FC Děda Lebeda 0 - 3 Fotball Club Palhanec a.s. 03.12.2008

(204600963) Godfather boys 8 - 0 Fotball Club Palhanec a.s. 10.12.2008
(204618067) Urban team 1 - 3 TJ Jiskra Měřín 10.12.2008
(204599427) Lost in Teplice 9 - 0 1.FC Děda Lebeda 10.12.2008

(204860227) TJ Jiskra Měřín 4 - 2 Lost in Teplice 17.12.2008
(204801369) Fotball Club Palhanec a.s. 0 - 1 Urban team 17.12.2008
(204755986) 1.FC Děda Lebeda 0 - 6 Godfather boys 17.12.2008

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC DEJVICE 13 5 4 1 0 26 6 +20
FC David's 12 5 4 0 1 23 10 +13
Sk SLAVIA Praha junior 7 5 2 1 2 13 11 +2
Mraveniště 7 5 2 1 2 11 16 -5
SK Červený Kostelec 3 5 1 0 4 7 21 -14
FK Real Dobronín 1 5 0 1 4 5 21 -16

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(203798012) FC David's 7 - 2 Sk SLAVIA Praha junior 19.11.2008
(203769295) SK Červený Kostelec 2 - 3 Mraveniště 19.11.2008
(203741101) FC DEJVICE 8 - 1 FK Real Dobronín 19.11.2008

(204048027) Mraveniště 2 - 5 FC David's 26.11.2008
(203966663) Sk SLAVIA Praha junior 1 - 1 FC DEJVICE 26.11.2008
(204088102) SK Červený Kostelec 3 - 2 FK Real Dobronín 26.11.2008

(204237683) FC DEJVICE 5 - 1 Mraveniště 03.12.2008
(204473431) FC David's 4 - 1 SK Červený Kostelec 03.12.2008
(204344513) FK Real Dobronín 0 - 3 Sk SLAVIA Praha junior 03.12.2008

(204660142) Mraveniště 3 - 2 Sk SLAVIA Praha junior 10.12.2008
(204731022) SK Červený Kostelec 1 - 7 FC DEJVICE 10.12.2008
(kontumace) FC David's 5 - 0 FK Real Dobronín 10.12.2008

(204888166) FC DEJVICE 5 - 2 FC David's 17.12.2008
(204872367) Sk SLAVIA Praha junior 5 - 0 SK Červený Kostelec 17.12.2008
(204806130) FK Real Dobronín 2 - 2 Mraveniště 17.12.2008

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Tj Sokol Boleradice 12 5 4 0 1 12 9 +3
meteor praha 8 5 2 2 1 17 11 +6
Pohlední pampeliškou 8 5 2 2 1 14 12 +2
Stargins 7 5 2 1 2 13 12 +1
Zelenobílá síla 4 5 1 1 3 8 16 -8
FC Španělská Vesnice 3 5 0 3 2 5 8 -3
  • Tým FC Španělská Vesnice postoupil do 7. kola národního poháru, a tak se nemohl účastnit prvního kola základních skupin. Jeho soupeři byla podle pravidel turnaje do tabulky započítána výhra 0:1, zatímco Španělské Vesnici byla za stejný zápas započítána remíza 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(203776540) Stargins 3 - 3 Pohlední pampeliškou 19.11.2008
(NP kontumace) FC Španělská Vesnice 0 - 1 Tj Sokol Boleradice 19.11.2008
(203753850) meteor praha 4 - 2 Zelenobílá síla 19.11.2008

(204083420) Tj Sokol Boleradice 1 - 0 Stargins 26.11.2008
(203982501) Pohlední pampeliškou 2 - 2 meteor praha 26.11.2008
(203964306) FC Španělská Vesnice 1 - 1 Zelenobílá síla 26.11.2008

(204253642) meteor praha 4 - 5 Tj Sokol Boleradice 03.12.2008
(204255196) Stargins 3 - 1 FC Španělská Vesnice 03.12.2008
(204233795) Zelenobílá síla 1 - 4 Pohlední pampeliškou 03.12.2008

(204515428) Tj Sokol Boleradice 4 - 2 Pohlední pampeliškou 10.12.2008
(204506554) FC Španělská Vesnice 1 - 1 meteor praha 10.12.2008
(204560969) Stargins 6 - 1 Zelenobílá síla 10.12.2008

(204750486) meteor praha 6 - 1 Stargins 17.12.2008
(204885404) Pohlední pampeliškou 3 - 2 FC Španělská Vesnice 17.12.2008
(204817192) Zelenobílá síla 3 - 1 Tj Sokol Boleradice 17.12.2008

Základní skupina E[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
SKP Mladá Boleslav 13 5 4 1 0 22 10 +12
Chelsea Brno Fc 10 5 3 1 1 20 6 +14
SFC Triangel 7 5 2 1 2 17 16 +1
FC EURO Praha 7 5 2 1 2 9 16 -7
1.FC BABYLON 6 5 2 0 3 14 11 +3
ac lembi master 0 5 0 0 5 1 24 -23

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(203832485) SFC Triangel 3 - 6 SKP Mladá Boleslav 19.11.2008
(203758610) Chelsea Brno Fc 7 - 0 FC EURO Praha 19.11.2008
(203738082) 1.FC BABYLON 6 - 0 ac lembi master 19.11.2008

(204178216) FC EURO Praha 5 - 1 SFC Triangel 26.11.2008
(204112206) SKP Mladá Boleslav 4 - 1 1.FC BABYLON 26.11.2008
(204090568) Chelsea Brno Fc 5 - 0 ac lembi master 26.11.2008

(204298442) 1.FC BABYLON 5 - 0 FC EURO Praha 03.12.2008
(204285899) SFC Triangel 2 - 2 Chelsea Brno Fc 03.12.2008
(204344406) ac lembi master 0 - 5 SKP Mladá Boleslav 03.12.2008

(204696450) FC EURO Praha 3 - 3 SKP Mladá Boleslav 10.12.2008
(204510235) Chelsea Brno Fc 3 - 0 1.FC BABYLON 10.12.2008
(204630520) SFC Triangel 7 - 1 ac lembi master 10.12.2008

(204793406) 1.FC BABYLON 2 - 4 SFC Triangel 17.12.2008
(204942860) SKP Mladá Boleslav 4 - 3 Chelsea Brno Fc 17.12.2008
(204957866) ac lembi master 0 - 1 FC EURO Praha 17.12.2008

Základní skupina F[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci 12 5 4 0 1 25 5 +20
Lemuři z Madagaskaru 12 5 4 0 1 23 6 +17
HFC Zlín 12 5 4 0 1 14 11 +3
FC Real Brno 6 5 2 0 3 7 20 -13
FC Comets HK 3 5 1 0 4 9 15 -6
TJ Manchester City 0 5 0 0 5 2 23 -21

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(203793162) HFC Zlín 3 - 1 FC Comets HK 19.11.2008
(203837469) Lemuři z Madagaskaru 5 - 0 TJ Manchester City 19.11.2008
(203748484) Momáci 5 - 1 FC Real Brno 19.11.2008

(204024907) TJ Manchester City 0 - 5 HFC Zlín 26.11.2008
(203965410) FC Comets HK 1 - 5 Momáci 26.11.2008
(204162507) Lemuři z Madagaskaru 9 - 0 FC Real Brno 26.11.2008

(204269728) Momáci 5 - 0 TJ Manchester City 03.12.2008
(204334271) HFC Zlín 3 - 1 Lemuři z Madagaskaru 03.12.2008
(204284971) FC Real Brno 2 - 1 FC Comets HK 03.12.2008

(kontumace) TJ Manchester City 0 - 5 FC Comets HK 10.12.2008
(204578569) Lemuři z Madagaskaru 3 - 2 Momáci 10.12.2008
(204544498) HFC Zlín 3 - 1 FC Real Brno 10.12.2008

(204796319) Momáci 8 - 0 HFC Zlín 17.12.2008
(204827061) FC Comets HK 1 - 5 Lemuři z Madagaskaru 17.12.2008
(204990004) FC Real Brno 3 - 2 TJ Manchester City 17.12.2008

Základní skupina G[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Výplach Řež 15 5 5 0 0 29 1 +28
FK winner 12 5 4 0 1 10 7 +3
1. FC Chlastava 9 5 3 0 2 19 12 +7
Überfotbalisti 4 5 1 1 3 9 15 -6
FC Carpe-Diem 4 5 1 1 3 9 21 -12
1.FC PuPP 0 5 0 0 5 3 23 -20

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(203816977) 1. FC Chlastava 1 - 6 FK winner 19.11.2008
(203696359) Überfotbalisti 4 - 4 FC Carpe-Diem 19.11.2008
(203741699) FC Výplach Řež 6 - 0 1.FC PuPP 19.11.2008

(204082638) FC Carpe-Diem 0 - 8 1. FC Chlastava 26.11.2008
(204057511) FK winner 0 - 5 FC Výplach Řež 26.11.2008
(204100133) Überfotbalisti 5 - 1 1.FC PuPP 26.11.2008

(204353078) FC Výplach Řež 6 - 1 FC Carpe-Diem 03.12.2008
(204376143) 1. FC Chlastava 2 - 0 Überfotbalisti 03.12.2008
(204376115) 1.FC PuPP 0 - 1 FK winner 03.12.2008

(204619155) FC Carpe-Diem 1 - 2 FK winner 10.12.2008
(204691469) Überfotbalisti 0 - 7 FC Výplach Řež 10.12.2008
(204631552) 1. FC Chlastava 8 - 1 1.FC PuPP 10.12.2008

(204798240) FC Výplach Řež 5 - 0 1. FC Chlastava 17.12.2008
(204925308) FK winner 1 - 0 Überfotbalisti 17.12.2008
(204853589) 1.FC PuPP 1 - 3 FC Carpe-Diem 17.12.2008

Základní skupina H[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FK Zličko 12 5 4 0 1 14 4 +10
MASAKR 10 5 3 1 1 21 5 +16
Tukani 8 5 2 2 1 14 11 +3
1.FC Hutisko 7 5 2 1 2 7 17 -10
SK Starý Plzenec 3 5 1 0 4 6 14 -8
Draci Olomouc 3 5 1 0 4 2 13 -11

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(203807497) Draci Olomouc 0 - 3 1.FC Hutisko 19.11.2008
(203723139) FK Zličko 2 - 0 MASAKR 19.11.2008
(203803496) Tukani 5 - 1 SK Starý Plzenec 19.11.2008

(204074608) MASAKR 5 - 0 Draci Olomouc 26.11.2008
(204022130) 1.FC Hutisko 1 - 1 Tukani 26.11.2008
(203978736) FK Zličko 1 - 3 SK Starý Plzenec 26.11.2008

(204248344) Tukani 3 - 3 MASAKR 03.12.2008
(204361912) Draci Olomouc 0 - 1 FK Zličko 03.12.2008
(204373177) SK Starý Plzenec 2 - 3 1.FC Hutisko 03.12.2008

(204556786) MASAKR 10 - 0 1.FC Hutisko 10.12.2008
(204514575) FK Zličko 6 - 1 Tukani 10.12.2008
(204652224) Draci Olomouc 2 - 0 SK Starý Plzenec 10.12.2008

(204877174) Tukani 4 - 0 Draci Olomouc 17.12.2008
(204756434) 1.FC Hutisko 0 - 4 FK Zličko 17.12.2008
(204866661) SK Starý Plzenec 0 - 3 MASAKR 17.12.2008

Hlavní pavouk play off[edit]

Šestnáctifinále   Osmifinále   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
A1  GKS Ostrava 6  
B4  FC Palhanec a.s. 0     I  GKS Ostrava 5  
C2  FC David's 2   II  Pohlední pampel. 1  
D3  Pohlední pampel. 4       I  GKS Ostrava 4  
E1  SKP Mladá Bol. 8       II  SKP Mladá Bol. 5  
F4  FC Real Brno 0     III  SKP Mladá Bol. 4
G2  FK winner 0   IV  Tukani 0  
H3  Tukani 5       I  SKP Mladá Bol. 4  
B1  Urban team 4       II  Momáci 3  
A4  Recreativo Oparno CF 0     V  Urban team 1  
D2  meteor praha 3   VI  meteor praha 3  
C3  SLAVIA Praha jun. 0       III  meteor praha 0
F1  Momáci 5       IV  Momáci 3  
E4  FC EURO Praha 0     VII  Momáci 5
H2  MASAKR 4   VIII  MASAKR 0  
G3  1. FC Chlastava 3       I  SKP Mladá Bol. 1
C1  FC DEJVICE 5       II  FC Výplach Řež 4
D4  Stargins 0     IX  FC DEJVICE 3  
A2  Sakura II 6   X  Sakura II 4  
B3  TJ Jiskra Měřín 3       V  Sakura II 1  
G1  FC Výplach Řež 6       VI  FC Výplach Řež 4  
H4  1.FC Hutisko 0     XI  FC Výplach Řež 3
E2  Chelsea Brno Fc 5   XII  Chelsea Brno Fc 1  
F3  HFC Zlín 0       III  FC Výplach Řež 4
D1  Tj Sokol Boleradice 1       IV  Mraveniště 2  
C4  Mraveniště 4     XIII  Mraveniště 2  
B2  Godfather boys 0   XIV  SPARTAK BLŠANY 0  
A3  SPARTAK BLŠANY 1       VII  Mraveniště 6
H1  FK Zličko 5       VIII  Lemuři z Mad. 0  
G4  Überfotbalisti 2     XV  FK Zličko 2
F2  Lemuři z Mad. 3   XVI  Lemuři z Mad. 3  
E3  SFC Triangel 2  

Play off[edit]

Šestnáctifinále[edit]

Termín šestnáctifinále - 24.12.2008.

ID Výsledek zápasu
(205041339) GKS Ostrava 6 - 0 Fotball Club Palhanec a.s.
(205163852) FC David's 2 - 4 Pohlední pampeliškou
(205062813) SKP Mladá Boleslav 8 - 0 FC Real Brno
(205129605) FK winner 0 - 5 Tukani
(205012977) Urban team 4 - 0 Recreativo Oparno CF
(205072594) meteor praha 3 - 0 Sk SLAVIA Praha junior
(205018068) Momáci 5 - 0 FC EURO Praha
(205018092) MASAKR 4 - 3 1. FC Chlastava
(205071001) FC DEJVICE 5 - 0 Stargins
(205014751) Sakura II 6 - 3 TJ Jiskra Měřín
(205057673) FC Výplach Řež 6 - 0 1.FC Hutisko
(205060204) Chelsea Brno Fc 5 - 0 HFC Zlín
(205096587) Tj Sokol Boleradice 1 - 4 Mraveniště
(205059261) Godfather boys 0 - 1 FK SPARTAK BLŠANY
(205100010) FK Zličko 5 - 2 Überfotbalisti
(205130461) Lemuři z Madagaskaru 3 - 2 SFC Triangel

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 31.12.2008.

ID Výsledek zápasu
(205421894) GKS Ostrava 5 - 1 Pohlední pampeliškou
(205265481) SKP Mladá Boleslav 4 - 0 Tukani
(205273750) Urban team 1 - 3 meteor praha
(205263245) Momáci 5 - 0 MASAKR
(205358493) FC DEJVICE 3 - 4 Sakura II
(205296101) FC Výplach Řež 3 - 1 Chelsea Brno Fc
(205272400) FK SPARTAK BLŠANY 0 - 2 Mraveniště
(205382600) FK Zličko 2 - 3 Lemuři z Madagaskaru

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 07.01.2009.

ID Výsledek zápasu
(205576744) GKS Ostrava 4 - 5 SKP Mladá Boleslav
(205539182) meteor praha 0 - 3 Momáci
(205562885) Sakura II 1 - 4 FC Výplach Řež
(205632807) Mraveniště 6 - 0 Lemuři z Madagaskaru

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 14.01.2009.

ID Výsledek zápasu
(205853816) SKP Mladá Boleslav 4 - 3p Momáci
(205767718) FC Výplach Řež 4 - 2 Mraveniště

O 3. místo[edit]

Termín zápasu o 3. místo - 21.01.2009.

ID Výsledek zápasu
(206115453) Momáci 4 - 2 Mraveniště

Finále[edit]

Termín finále - 21.01.2009.

ID Výsledek zápasu
(206095376) SKP Mladá Boleslav 1 - 4 FC Výplach Řež

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. FC Výplach Řež
2. SKP Mladá Boleslav
3. Momáci
4. Mraveniště
5. GKS Ostrava
6. Lemuři z Madagaskaru
7. Sakura II
8. meteor praha
9. FC DEJVICE
10. Urban team
11. FK Zličko
12. MASAKR
13. Chelsea Brno Fc
14. FK SPARTAK BLŠANY
15. Tukani
16. Pohlední pampeliškou
17. Tj Sokol Boleradice
18. FC David's
19. FK winner
20. Godfather boys
21. HFC Zlín
22. TJ Jiskra Měřín
23. 1. FC Chlastava
24. Sk SLAVIA Praha junior
25. SFC Triangel
26. Fotball Club Palhanec a.s.
27. Recreativo Oparno CF
28. Stargins
29. FC EURO Praha
30. 1.FC Hutisko
31. FC Real Brno
32. Überfotbalisti
33. 1.FC BABYLON
34. Lost in Teplice
35. Zelenobílá síla
36. FC Carpe-Diem
37. FC Comets HK
38. Rychnov n.Kn
39. SK Starý Plzenec
40. SK Červený Kostelec
41. FC Španělská Vesnice
42. Draci Olomouc
43. Boxers Fc
44. FK Real Dobronín
45. 1.FC PuPP
46. TJ Manchester City
47. ac lembi master
48. 1.FC Děda Lebeda

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Henryk Rasiński Momáci 15
2. Gregers Helveg FC Výplach Řež 11
3. Karl Stålkvist Momáci 11
4. Liutauras Dzindziliauskas FC David's 9
5. Věroslav Barcal Tukani 9
6. Muhterem Us GKS Ostrava 7
7. Jorge Tarantino Stargins 7
8. Sinan Pektay MASAKR 6
9. Fredrik Ångstål Lost in Teplice 6
10. Manfred Cibulka Chelsea Brno Fc 6


Karetní hříštníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Marco Quelet Rychnov n.Kn Red card Yellow card Yellow card
2. Ioan-Mihail Moise Lemuři z Madagaskaru Red card Yellow card Yellow card
3. Abdelatif Maalikoum FC DEJVICE Red card Yellow card
4. Viggo Wennink Mraveniště Red card Yellow card
5. Radek Částek Momáci Yellow card Yellow card Yellow card
6. Otokar Botoš Chelsea Brno Fc Yellow card Yellow card Yellow card
7. Pavel Zajíc Urban team Yellow card Yellow card Yellow card
8. Erwin Ugarte FC Výplach Řež Yellow card Yellow card Yellow card
9. Kamil Miara Pohlední pampeliškou Yellow card Yellow card Yellow card
10. Kazimierz Trzcina 1. FC Chlastava Yellow card Yellow card Yellow card

Tipovačka[edit]

# Tiper Body
1. podtrzitko 147
2. gaijin 138
3. profik 136
4. Jay-jay7 135
5. MOMOOO 122
6. Martin4 112
7. pemel 103
8. Mravenec 70
9. ZimiCZ 66
10. Kylee 61
11. ciclop 34
12. dzorc 22
13. Himbus 16

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 11. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Ohlédnutí za 1. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 2. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 3. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 4. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 5. kolem základních skupin
Ohlédnutí za šestnáctifinále play off
Ohlédnutí za osmifinále play off
Ohlédnutí za čtvrtfinále play off
Ohlédnutí za semifinále play off
Ohlédnutí za finále play off a zápasem o bronz

Rozhovory s manažery[edit]

  • žádný rozhovor se neuskutečnil
GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.