Cs/GBook2 Cup (12. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 38)

Ročník 12. ročník
Počet účastníků 48
Zlato P1 blue.gif 1.FC BABYLON
Stříbro P2 blue.gif 1. FC Chlastava
Bronz P3 blue.gif TJ Jiskra Měřín


Dvanáctého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 48 týmů. Vítězem se stal tým 1.FC BABYLON, držitelem stříbra 1. FC Chlastava a majitelem bronzových medailí TJ Jiskra Měřín.

Systém turnaje[edit]

Dvanáctého ročníku se zúčastnilo 48 týmů. V základních skupinách bylo všech 48 týmů rozlosováno do osmi skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. První čtyři týmy z každé skupiny postupovaly do šestnáctifinále play off, které se hrálo jednozápasově na hřišti lepšího celku ze skupiny. Stejně tak se hrálo i osmifinále. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
1. FC Chlastava 13 5 4 1 0 16 6 +10
SFC Triangel 12 5 4 0 1 16 6 +10
MASAKR 7 5 2 1 2 14 12 +2
Iváci 6 5 2 0 3 8 13 -5
Sakura II 3 5 0 3 2 9 14 -5
Tj Sokol Boleradice 1 5 0 1 4 5 17 -12

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(219819367) 1. FC Chlastava 3 - 0 Tj Sokol Boleradice 11.03.2009
(219840700) SFC Triangel 7 - 0 MASAKR 11.03.2009
(219828507) Sakura II 0 - 2 Iváci 11.03.2009

(220069046) MASAKR 0 - 3 1. FC Chlastava 18.03.2009
(220162435) Tj Sokol Boleradice 3 - 3 Sakura II 18.03.2009
(220037858) SFC Triangel 3 - 1 Iváci 18.03.2009

(220344150) Sakura II 2 - 2 MASAKR 25.03.2009
(220376327) 1. FC Chlastava 4 - 1 SFC Triangel 25.03.2009
(220352598) Iváci 4 - 1 Tj Sokol Boleradice 25.03.2009

(kontumace) MASAKR 5 - 0 Tj Sokol Boleradice 01.04.2009
(220651016) SFC Triangel 3 - 0 Sakura II 01.04.2009
(220554689) 1. FC Chlastava 2 - 1 Iváci 01.04.2009

(220840001) Sakura II 4 - 4 1. FC Chlastava 08.04.2009
(220922152) Tj Sokol Boleradice 1 - 2 SFC Triangel 08.04.2009
(220810141) Iváci 0 - 7 MASAKR 08.04.2009

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci 15 5 5 0 0 20 7 +13
SKP Mladá Boleslav 12 5 4 0 1 26 3 +23
GKS Ostrava 9 5 3 0 2 10 16 -6
Džorč team 6 5 2 0 3 11 12 -1
Stargins 3 5 1 0 4 7 11 -4
Fc Elements Kouty 0 5 0 0 5 0 25 -25

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(219721814) SKP Mladá Boleslav 10 - 0 GKS Ostrava 11.03.2009
(219836566) Stargins 1 - 4 Džorč team 11.03.2009
(kontumace) Momáci 5 - 0 Fc Elements Kouty 11.03.2009

(220097681) Džorč team 0 - 6 SKP Mladá Boleslav 18.03.2009
(220025033) GKS Ostrava 2 - 6 Momáci 18.03.2009
(kontumace) Stargins 5 - 0 Fc Elements Kouty 18.03.2009

(220249634) Momáci 4 - 2 Džorč team 25.03.2009
(220390050) SKP Mladá Boleslav 3 - 0 Stargins 25.03.2009
(kontumace) Fc Elements Kouty 0 - 5 GKS Ostrava 25.03.2009

(220534462) Džorč team 0 - 1 GKS Ostrava 01.04.2009
(220617943) Stargins 1 - 2 Momáci 01.04.2009
(kontumace) SKP Mladá Boleslav 5 - 0 Fc Elements Kouty 01.04.2009

(220808870) Momáci 3 - 2 SKP Mladá Boleslav 08.04.2009
(220824033) GKS Ostrava 2 - 0 Stargins 08.04.2009
(kontumace) Fc Elements Kouty 0 - 5 Džorč team 08.04.2009

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Výplach Řež 15 5 5 0 0 22 2 +20
Überfotbalisti 10 5 3 1 1 23 9 +14
Slavka 10 5 3 1 1 13 6 +7
Voláči Nivnice 6 5 2 0 3 11 17 -6
TJ Roztoky 1 5 0 1 4 1 18 -17
FC Carpe-Diem 1 5 0 1 4 5 23 -18

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(219731365) Überfotbalisti 6 - 0 TJ Roztoky 11.03.2009
(219886770) Slavka 3 - 1 FC Carpe-Diem 11.03.2009
(219815723) FC Výplach Řež 6 - 0 Voláči Nivnice 11.03.2009

(220082796) FC Carpe-Diem 3 - 6 Überfotbalisti 18.03.2009
(220005645) TJ Roztoky 0 - 4 FC Výplach Řež 18.03.2009
(220048035) Slavka 4 - 2 Voláči Nivnice 18.03.2009

(220278272) FC Výplach Řež 7 - 0 FC Carpe-Diem 25.03.2009
(220481645) Überfotbalisti 2 - 2 Slavka 25.03.2009
(220410463) Voláči Nivnice 3 - 0 TJ Roztoky 25.03.2009

(220691340) FC Carpe-Diem 1 - 1 TJ Roztoky 01.04.2009
(220745047) Slavka 0 - 1 FC Výplach Řež 01.04.2009
(220555492) Überfotbalisti 7 - 0 Voláči Nivnice 01.04.2009

(220844592) FC Výplach Řež 4 - 2 Überfotbalisti 08.04.2009
(220991117) TJ Roztoky 0 - 4 Slavka 08.04.2009
(220824836) Voláči Nivnice 6 - 0 FC Carpe-Diem 08.04.2009

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Mraveniště 15 5 5 0 0 17 7 +10
TJ Jiskra Měřín 12 5 4 0 1 21 10 +11
Boxers Fc 9 5 3 0 2 12 10 +2
FK Zličko 6 5 2 0 3 14 16 -2
Draci Olomouc 1 5 0 1 4 3 12 -9
Lolci 1 5 0 1 4 9 21 -12

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(219857826) FK Zličko 1 - 4 Mraveniště 11.03.2009
(219972440) Draci Olomouc 0 - 1 Boxers Fc 11.03.2009
(219721870) TJ Jiskra Měřín 4 - 3 Lolci 11.03.2009

(219997169) Boxers Fc 3 - 2 FK Zličko 18.03.2009
(220119550) Mraveniště 3 - 2 TJ Jiskra Měřín 18.03.2009
(220107738) Draci Olomouc 2 - 2 Lolci 18.03.2009

(220500183) TJ Jiskra Měřín 3 - 2 Boxers Fc 25.03.2009
(220368746) FK Zličko 4 - 0 Draci Olomouc 25.03.2009
(220299018) Lolci 2 - 5 Mraveniště 25.03.2009

(220572460) Boxers Fc 2 - 3 Mraveniště 01.04.2009
(220751264) Draci Olomouc 1 - 3 TJ Jiskra Měřín 01.04.2009
(220513540) FK Zličko 6 - 0 Lolci 01.04.2009

(220817342) TJ Jiskra Měřín 9 - 1 FK Zličko 08.04.2009
(220888460) Mraveniště 2 - 0 Draci Olomouc 08.04.2009
(220942850) Lolci 2 - 4 Boxers Fc 08.04.2009

Základní skupina E[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC DEJVICE 13 5 4 1 0 25 6 +19
Rychnov n.Kn 10 5 3 1 1 14 7 +7
kobros 9 5 3 0 2 15 8 +7
Chelsea Brno Fc 9 5 3 0 2 9 13 -4
Fotball Club Palhanec a.s. 3 5 1 0 4 4 17 -13
Recreativo Oparno CF 0 5 0 0 5 3 19 -16

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(219856484) Recreativo Oparno CF 0 - 1 Fotball Club Palhanec a.s. 11.03.2009
(219895915) Rychnov n.Kn 1 - 2 Chelsea Brno Fc 11.03.2009
(219781577) FC DEJVICE 4 - 2 kobros 11.03.2009

(220197696) Chelsea Brno Fc 2 - 0 Recreativo Oparno CF 18.03.2009
(220098788) Fotball Club Palhanec a.s. 2 - 5 FC DEJVICE 18.03.2009
(220107791) Rychnov n.Kn 3 - 1 kobros 18.03.2009

(220314293) FC DEJVICE 6 - 0 Chelsea Brno Fc 25.03.2009
(220436553) Recreativo Oparno CF 2 - 3 Rychnov n.Kn 25.03.2009
(220361381) kobros 2 - 0 Fotball Club Palhanec a.s. 25.03.2009

(220736680) Chelsea Brno Fc 5 - 1 Fotball Club Palhanec a.s. 01.04.2009
(220593420) Rychnov n.Kn 2 - 2 FC DEJVICE 01.04.2009
(220602802) Recreativo Oparno CF 1 - 5 kobros 01.04.2009

(220927569) FC DEJVICE 8 - 0 Recreativo Oparno CF 08.04.2009
(221004390) Fotball Club Palhanec a.s. 0 - 5 Rychnov n.Kn 08.04.2009
(220927173) kobros 5 - 0 Chelsea Brno Fc 08.04.2009

Základní skupina F[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Sk SLAVIA Praha junior 13 5 4 1 0 24 7 +17
FC David's 8 5 2 2 1 17 6 +11
meteor praha 7 5 2 1 2 9 9 +0
1.FC PuPP 7 5 2 1 2 16 19 -3
Pohlední pampeliškou 4 5 1 1 3 4 15 -11
SK Červený Kostelec 2 5 0 2 3 3 18 -14

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(219787263) FC David's 1 - 1 SK Červený Kostelec 11.03.2009
(219782141) Sk SLAVIA Praha junior 5 - 0 Pohlední pampeliškou 11.03.2009
(219811326) meteor praha 4 - 2 1.FC PuPP 11.03.2009

(220177564) Pohlední pampeliškou 0 - 3 FC David's 18.03.2009
(220041038) SK Červený Kostelec 1 - 3 meteor praha 18.03.2009
(219996297) Sk SLAVIA Praha junior 4 - 4 1.FC PuPP 18.03.2009

(220364947) meteor praha 0 - 1 Pohlední pampeliškou 25.03.2009
(220494872) FC David's 2 - 4 Sk SLAVIA Praha junior 25.03.2009
(220345886) 1.FC PuPP 5 - 0 SK Červený Kostelec 25.03.2009

(220721774) Pohlední pampeliškou 2 - 2 SK Červený Kostelec 01.04.2009
(220591985) Sk SLAVIA Praha junior 4 - 1 meteor praha 01.04.2009
(220714276) FC David's 10 - 0 1.FC PuPP 01.04.2009

(220773812) meteor praha 1 - 1 FC David's 08.04.2009
(220806832) SK Červený Kostelec 0 - 7 Sk SLAVIA Praha junior 08.04.2009
(220888168) 1.FC PuPP 5 - 1 Pohlední pampeliškou 08.04.2009

Základní skupina G[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
1.FC BABYLON 12 5 4 0 1 22 8 +14
Lemuři z Madagaskaru 12 5 4 0 1 16 5 +11
Fk FnO 12 5 4 0 1 15 5 +10
Lost in Teplice 4 5 1 1 3 6 16 -10
Sc Celtic Příbram 2 5 0 2 3 0 15 -15
FC Španělská Vesnice 1 5 0 1 4 2 12 -10

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(219788554) Lemuři z Madagaskaru 4 - 0 Lost in Teplice 11.03.2009
(219824029) FC Španělská Vesnice 0 - 0 Sc Celtic Příbram 11.03.2009
(219883592) 1.FC BABYLON 3 - 2 Fk FnO 11.03.2009

(220038528) Sc Celtic Příbram 0 - 4 Lemuři z Madagaskaru 18.03.2009
(220186367) Lost in Teplice 2 - 6 1.FC BABYLON 18.03.2009
(220124060) FC Španělská Vesnice 0 - 3 Fk FnO 18.03.2009

(220273407) 1.FC BABYLON 7 - 0 Sc Celtic Příbram 25.03.2009
(220474761) Lemuři z Madagaskaru 3 - 0 FC Španělská Vesnice 25.03.2009
(220358347) Fk FnO 4 - 1 Lost in Teplice 25.03.2009

(220539822) Sc Celtic Příbram 0 - 0 Lost in Teplice 01.04.2009
(220571259) FC Španělská Vesnice 0 - 3 1.FC BABYLON 01.04.2009
(220650539) Lemuři z Madagaskaru 1 - 2 Fk FnO 01.04.2009

(220961098) 1.FC BABYLON 3 - 4 Lemuři z Madagaskaru 08.04.2009
(220913416) Lost in Teplice 3 - 2 FC Španělská Vesnice 08.04.2009
(220822067) Fk FnO 4 - 0 Sc Celtic Příbram 08.04.2009

Základní skupina H[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Urban team 12 5 4 0 1 14 3 +1
Godfather boys 12 5 4 0 1 20 10 +10
Zelenobílá síla 9 5 3 0 2 18 11 +7
Tukani 6 5 2 0 3 14 7 +7
Černíkovice 6 5 2 0 3 13 23 -10
TJ Manchester City 0 5 0 0 5 0 25 -25

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(219765263) Urban team 3 - 1 Zelenobílá síla 11.03.2009
(kontumace) Godfather boys 5 - 0 TJ Manchester City 11.03.2009
(219779475) Tukani 7 - 1 Černíkovice 11.03.2009

(kontumace) TJ Manchester City 0 - 5 Urban team 18.03.2009
(220031668) Zelenobílá síla 2 - 1 Tukani 18.03.2009
(220054044) Godfather boys 3 - 7 Černíkovice 18.03.2009

(kontumace) Tukani 5 - 0 TJ Manchester City 25.03.2009
(220255613) Urban team 1 - 2 Godfather boys 25.03.2009
(220257141) Černíkovice 0 - 9 Zelenobílá síla 25.03.2009

(kontumace) TJ Manchester City 0 - 5 Zelenobílá síla 01.04.2009
(220512001) Godfather boys 3 - 1 Tukani 01.04.2009
(220654924) Urban team 4 - 0 Černíkovice 01.04.2009

(220929802) Tukani 0 - 1 Urban team 08.04.2009
(220771696) Zelenobílá síla 1 - 7 Godfather boys 08.04.2009
(kontumace) Černíkovice 5 - 0 TJ Manchester City 08.04.2009

Hlavní pavouk play off[edit]

Šestnáctifinále   Osmifinále   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
A1  1. FC Chlastava 4  
B4  Džorč team 1     I  1. FC Chlastava 9  
C2  Überfotbalisti 6   II  Überfotbalisti 0  
D3  Boxers Fc 4       I  1. FC Chlastava 1  
E1  FC DEJVICE 7       II  FC DEJVICE 0  
F4  1.FC PuPP 1     III  FC DEJVICE 4
G2  Lemuři z Mad. 3   IV  Lemuři z Mad. 3  
H3  Zelenobílá síla 1       I  1. FC Chlastava 5  
B1  Momáci 1       II  TJ Jiskra Měřín 0  
A4  Iváci 0     V  Momáci 0  
D2  TJ Jiskra Měřín 8   VI  TJ Jiskra Měřín 3  
C3  Slavka 4       III  TJ Jiskra Měřín 3
F1  SLAVIA Praha jun. 3       IV  Godfather boys 1  
E4  Chelsea Brno Fc 1     VII  SLAVIA Praha jun. 2
H2  Godfather boys 5   VIII  Godfather boys 4  
G3  Fk FnO 1       I  1. FC Chlastava 0
C1  FC Výplach Řež 8       II  1.FC BABYLON 4
D4  FK Zličko 2     IX  FC Výplach Řež 4  
A2  SFC Triangel 0   X  GKS Ostrava 2  
B3  GKS Ostrava 3       V  FC Výplach Řež 2  
G1  1.FC BABYLON 5       VI  1.FC BABYLON 5  
H4  Tukani 3     XI  1.FC BABYLON 4
E2  Rychnov n.Kn 1   XII  meteor praha 2  
F3  meteor praha 2       III  1.FC BABYLON 7
D1  Mraveniště 4       IV  MASAKR 1  
C4  Voláči Nivnice 3     XIII  Mraveniště 0  
B2  SKP Mladá Bol. 1   XIV  MASAKR 4  
A3  MASAKR 6       VII  MASAKR 2
H1  Urban team 0       VIII  Lost in Teplice 0  
G4  Lost in Teplice 1     XV  Lost in Teplice 2
F2  FC David's 6   XVI  FC David's 1  
E3  kobros 0  

Play off[edit]

Šestnáctifinále[edit]

Termín šestnáctifinále - 15.04.2009.

ID Výsledek zápasu
(221035439) 1. FC Chlastava 4 - 1 Džorč team
(221146579) Überfotbalisti 6 - 4 Boxers Fc
(221045617) FC DEJVICE 7 - 1 1.FC PuPP
(221137118) Lemuři z Madagaskaru 3 - 1 Zelenobílá síla
(221030376) Momáci 1 - 0 Iváci
(221131699) TJ Jiskra Měřín 8 - 4 Slavka
(221061198) Sk SLAVIA Praha junior 3 - 1 Chelsea Brno Fc
(221049799) Godfather boys 5 - 1 Fk FnO
(221101780) FC Výplach Řež 8 - 2 FK Zličko
(221066456) SFC Triangel 0 - 3 GKS Ostrava
(221059021) 1.FC BABYLON 5 - 3 Tukani
(221076163) Rychnov n.Kn 1 - 2 pen. meteor praha
(221031386) Mraveniště 4 - 3p Voláči Nivnice
(221107966) SKP Mladá Boleslav 1 - 6 MASAKR
(221143407) Urban team 0 - 1 Lost in Teplice
(221249025) FC David's 6 - 0 kobros

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 22.04.2009.

ID Výsledek zápasu
(221331470) 1. FC Chlastava 9 - 0 Überfotbalisti
(221428916) FC DEJVICE 4 - 3 Lemuři z Madagaskaru
(221284137) Momáci 0 - 3 TJ Jiskra Měřín
(221284934) Sk SLAVIA Praha junior 2 - 4 Godfather boys
(221305655) FC Výplach Řež 4 - 2 GKS Ostrava
(221287011) 1.FC BABYLON 4 - 2 meteor praha
(221283944) Mraveniště 0 - 4 MASAKR
(221518061) FC David's 1 - 2 Lost in Teplice

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 29.04.2009.

ID Výsledek zápasu
(221585221) 1. FC Chlastava 1 - 0 FC DEJVICE
(221574975) TJ Jiskra Měřín 3 - 1 Godfather boys
(221565796) FC Výplach Řež 2 - 5 1.FC BABYLON
(221621704) MASAKR 2 - 0 Lost in Teplice

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 06.05.2009.

ID Výsledek zápasu
(221873228) 1. FC Chlastava 5 - 0 TJ Jiskra Měřín
(221883477) 1.FC BABYLON 7 - 1 MASAKR

O 3. místo[edit]

Termín duelu o 3. místo - 13.05.2009.

ID Výsledek zápasu
(222275744) TJ Jiskra Měřín 3 - 2 MASAKR

Finále[edit]

Termín finále - 13.05.2009.

ID Výsledek zápasu
(222312616) 1. FC Chlastava 0 - 4 1.FC BABYLON

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. 1.FC BABYLON
2. 1. FC Chlastava
3. TJ Jiskra Měřín
4. MASAKR
5. FC Výplach Řež
6. FC DEJVICE
7. Godfather boys
8. Lost in Teplice
9. Momáci
10. Mraveniště
11. Sk SLAVIA Praha junior
12. Lemuři z Madagaskaru
13. Überfotbalisti
14. FC David's
15. GKS Ostrava
16. meteor praha
17. Urban team
18. SKP Mladá Boleslav
19. SFC Triangel
20. Rychnov n.Kn
21. Fk FnO
22. Slavka
23. Zelenobílá síla
24. kobros
25. Boxers Fc
26. Chelsea Brno Fc
27. 1.FC PuPP
28. Tukani
29. Džorč team
30. FK Zličko
31. Iváci
32. Voláči Nivnice
33. Černíkovice
34. Pohlední pampeliškou
35. Stargins
36. Sakura II
37. Fotball Club Palhanec a.s.
38. Sc Celtic Příbram
39. Draci Olomouc
40. TJ Roztoky
41. SK Červený Kostelec
42. FC Španělská Vesnice
43. Lolci
44. Tj Sokol Boleradice
45. FC Carpe-Diem
46. Recreativo Oparno CF
47. TJ Manchester City
48. Fc Elements Kouty

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Carles Muñoz FC DEJVICE 12
2. Thomas Gresser 1.FC BABYLON 9
3. David Had TJ Jiskra Měřín 8
4. Casimiro Rizzo Godfather boys 8
5. Victor Jermann 1.FC BABYLON 8
6. Vicente Costa MASAKR 7
7. Hans Karlsson 1. FC Chlastava 7
8. Liutauras Dzindziliauskas FC David's 7
9. Jan Månsson Lemuři z Madagaskaru 7
10. Jindřich Špaček TJ Jiskra Měřín 7


Karetní hříštníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Jan Švrček MASAKR Red card Yellow card Yellow card
2. Simon Howell Slavka Red card Yellow card
3. Karel Schwarz Voláči Nivnice Red card Yellow card
4. Adrià Muntadas 1.FC BABYLON Red card Yellow card
5. Imko van der Sluis 1. FC Chlastava Yellow card Yellow card Yellow card
6. Asher Curry Überfotbalisti Yellow card Yellow card Yellow card
7. Matyáš Přibil TJ Jiskra Měřín Yellow card Yellow card Yellow card
8. Simeon Gheorghe Pohlední pampeliškou Yellow card Yellow card Yellow card
9. Laurids Gedsø Lost in Teplice Yellow card Yellow card Yellow card
10. Nick Meppelink Godfather boys Yellow card Yellow card Yellow card

Tipovačka[edit]

# Tiper Body
1. ZimiCZ 140
2. vladimirek 138
3. Martin4 137
4. dzorc 137
5. MOMOOO 132
6. Ivaaak 125
7. Mravenec 118
8. profik 110
9. podtrzitko 98
10. Jay-jay7 82
11. michael2000 32
12. patas-007 22

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 12. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Ohlédnutí za 1. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 2. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 3. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 4. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 5. kolem základních skupin
Ohlédnutí za šestnáctifinále play off
Ohlédnutí za osmifinále play off
Ohlédnutí za čtvrtfinále play off
Ohlédnutí za semifinále play off
Ohlédnutí za finále play off a utkáním o bronz

Rozhovory s manažery[edit]

Dualrozhovor s podtrzitkem a vladimirkem (pozdějším vítězem)

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.