Cs/GBook2 Cup Junior (30. ročník)

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 30. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Stříbro P2 blue.gif lousberg bambini
Bronz P3 blue.gif FK Junior Comfort Dobratice

Vítězem 30. ročníku GBook2 Cup Junior se s velkým náskokem stal tým MFK Válcovny Plechu U-19, který slaví osmý titul a upevňuje svou dominanci v historickém pořadí. Na druhém místě skončil lousberg bambini těsně následovaný bronzovým týmem FK Junior Comfort Dobratice, který zopakoval umístění z předchozího ročníku.

Dorostenecká soutěž se opětovně uskutečnila pod již zkušeným vedením organizátorské dvojice krystofer a Handy007.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Eintracht Holterfehn.

Svět hattricku opustil tým SFK czela U19, který v dorostenecké soutěži byl nahrazen týmem EK Sector, jenž se stal jubilejním 90. týmem, který kdy vstoupil do tohoto dorosteneckého soutěžního systému.


Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
MFK Válcovny Plechu U-19 79 30 26 1 3 113 31 +82
lousberg bambini 71 30 23 2 5 102 48 +54
FK Junior Comfort Dobratice 70 30 22 4 4 85 38 +47
FK Příbram U19 65 30 21 2 7 91 45 +46
Asterix a spol_Juniors 55 30 17 4 9 74 57 +17
Drakisflymania team 51 30 16 3 11 67 59 +8
FK Predátoři Přepeře 50 30 16 2 12 85 57 +28
Eintracht Holterfehn 48 30 16 0 14 66 56 +10
JEMALL junior 41 30 12 5 13 77 84 -7
FC VelMez B 37 30 11 4 15 65 55 +10
EK Sector 37 30 12 1 17 71 88 -17
SK Alfa Slavia B 29 30 9 2 19 66 89 -23
FC Osová junior 23 30 7 2 21 66 124 -58
Arsenal FC ,,B" 22 30 7 1 22 51 110 -59
FKM Javorka 18 30 6 0 24 48 115 -67
KECYNA Team Junior 7 30 2 1 27 37 108 -71


Rozlosování 1. ligy

  • týden 1, 20.4.2021 19:15
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 5 - 3
    • FC VelMez B - JEMALL junior 6 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 7 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Arsenal FC ,,B" 7 - 0
    • EK Sector - FK Predátoři Přepeře 2 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 0 - 2
    • lousberg bambini - FKM Javorka 5 - 1
  • týden 2, 27.4.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 1 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - EK Sector 2 - 3
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 4
    • FC Osová junior - FC VelMez B 2 - 2
    • Drakisflymania team - lousberg bambini 3 - 0
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
  • týden 3, 4.5.2021 19:15
    • FC VelMez B - KECYNA Team Junior 6 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 3 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 3 - 2
    • EK Sector - FK Příbram U19 2 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Asterix a spol_Juniors 1 - 3
    • lousberg bambini - Arsenal FC ,,B" 3 - 2
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 7 - 2
  • týden 4, 11.5.2021 19:15
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 2
    • KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 0 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 2 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - lousberg bambini 3 - 1
    • FK Příbram U19 - SK Alfa Slavia B 3 - 0
    • JEMALL junior - EK Sector 7 - 2
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 5
  • týden 5, 18.5.2021 19:15
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 5 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 2 - 1
    • EK Sector - FC Osová junior 3 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 0 - 1
    • lousberg bambini - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
    • SK Alfa Slavia B - JEMALL junior 5 - 3
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 1 - 4
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 3 - 4
  • týden 6, 25.5.2021 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 3 - 1
    • FK Příbram U19 - lousberg bambini 5 - 0
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 0 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 6 - 0
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • FC VelMez B - EK Sector 2 - 0
    • FC Osová junior - SK Alfa Slavia B 2 - 3
  • týden 7, 1.6.2021 19:15
    • FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 5 - 0
    • EK Sector - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • SK Alfa Slavia B - FC VelMez B 4 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 4 - 0
    • lousberg bambini - JEMALL junior 3 - 2
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 0 - 2
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 3 - 5
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
  • týden 8, 8.6.2021 19:15
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 2 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
    • KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 4
    • JEMALL junior - FKM Javorka 5 - 0
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 1 - 2
    • FC Osová junior - lousberg bambini 2 - 7
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - EK Sector 3 - 1
  • týden 9,15.6.2021 19:15
    • EK Sector - KECYNA Team Junior 6 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 4
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
    • lousberg bambini - FC VelMez B 4 - 1
    • FKM Javorka - FC Osová junior 3 - 5
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 0 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 1 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 2 - 4
  • týden 10, 22.6.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 3 - 1
    • FC VelMez B - FKM Javorka 6 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - lousberg bambini 5 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 2 - 1
    • EK Sector - SK Alfa Slavia B 3 - 2
  • týden 11, 29.6.2021 19:15
    • SK Alfa Slavia B - KECYNA Team Junior 5 - 2
    • Eintracht Holterfehn - EK Sector 3 - 1
    • lousberg bambini - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 6
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 1 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 2 - 5
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 8 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 2 - 1
  • týden 12, 6.7.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 2 - 3
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 1 - 7
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 5 - 0
    • EK Sector - lousberg bambini 2 - 4
    • SK Alfa Slavia B - Eintracht Holterfehn 3 - 2
  • týden 13, 13.7.2021 19:15
    • FKM Javorka - EK Sector 4 - 3
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 3 - 1
    • lousberg bambini - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 5
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 4 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 5 - 0
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 4 - 2
  • týden 14, 20.7.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 1 - 4
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 2 - 3
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • EK Sector - Drakisflymania team 1 - 3
    • SK Alfa Slavia B - FKM Javorka 4 - 0
    • Eintracht Holterfehn - lousberg bambini 0 - 3
  • týden 15, 27.7.2021 19:15
    • lousberg bambini - KECYNA Team Junior 5 - 2
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 0 - 4
    • Drakisflymania team - SK Alfa Slavia B 5 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - EK Sector 5 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 4
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 1
    • JEMALL junior - FC Osová junior 5 - 1
  • týden 16, 3.8.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - lousberg bambini 0 - 5
    • SK Alfa Slavia B - Drakisflymania team 3 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 8 - 2
    • EK Sector - Arsenal FC ,,B" 6 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 0
    • FC Osová junior - JEMALL junior 6 - 3
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 0 - 3
  • týden 17, 10.8.2021 19:15
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 6 - 1
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 1 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 6
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 5
    • Drakisflymania team - EK Sector 3 - 1
    • FKM Javorka - SK Alfa Slavia B 2 - 0
    • lousberg bambini - Eintracht Holterfehn 4 - 1
  • týden 18, 17.8.2021 19:15
    • SK Alfa Slavia B - lousberg bambini 4 - 5
    • KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 1 - 3
    • EK Sector - FKM Javorka 5 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 5 - 0
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 4 - 0
    • FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 3 - 5
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 3 - 4
  • týden 19, 24.8.2021 19:15
    • FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 4 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 3 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 3 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 1 - 2
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 4
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 4
    • lousberg bambini - EK Sector 6 - 1
    • Eintracht Holterfehn - SK Alfa Slavia B 2 - 1
  • týden 20, 31.8.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - SK Alfa Slavia B 5 - 3
    • EK Sector - Eintracht Holterfehn 3 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - lousberg bambini 1 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 5 - 0
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 2
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 5 - 0
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 5 - 0
  • týden 21, 7.9.2021 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 3 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 1 - 4
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 8 - 2
    • FKM Javorka - FC VelMez B 1 - 6
    • lousberg bambini - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • SK Alfa Slavia B - EK Sector 2 - 7
  • týden 22, 14.9.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - EK Sector 0 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Alfa Slavia B 5 - 2
    • FC VelMez B - lousberg bambini 1 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 4 - 0
    • FC Osová junior - FKM Javorka 3 - 4
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 1 - 1
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 8 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 1 - 4
  • týden 23, 21.9.2021 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 2 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 3 - 5
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 4 - 1
    • FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 6
    • lousberg bambini - FC Osová junior 6 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 2 - 0
    • SK Alfa Slavia B - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 4
    • EK Sector - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 5
  • týden 24, 28.9.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - EK Sector 5 - 1
    • FC VelMez B - SK Alfa Slavia B 4 - 0
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 1 - 6
    • JEMALL junior - lousberg bambini 1 - 5
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 3 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 1 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 6 - 2
  • týden 25, 5.10.2021 19:15
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 5 - 3
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • lousberg bambini - FK Příbram U19 2 - 1
    • FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 2 - 3
    • SK Alfa Slavia B - FC Osová junior 5 - 2
    • EK Sector - FC VelMez B 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2
  • týden 26, 12.10.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • FC Osová junior - EK Sector 2 - 5
    • JEMALL junior - SK Alfa Slavia B 2 - 1
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 6 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - lousberg bambini 4 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 2 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 5 - 1
  • týden 27, 19.10.2021 19:15
    • Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 2 - 0
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 3 - 4
    • Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • lousberg bambini - FK Predátoři Přepeře 5 - 1
    • EK Sector - JEMALL junior 2 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FK Příbram U19 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 7 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 1 - 0
  • týden 28, 26.10.2021 19:15
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 5
    • KECYNA Team Junior - FC VelMez B 1 - 2
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • FK Příbram U19 - EK Sector 5 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - SK Alfa Slavia B 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - lousberg bambini 0 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 2 - 1
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 3 - 1
  • týden 29, 2.11.2021 19:15
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 5 - 1
    • lousberg bambini - Drakisflymania team 2 - 2
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
    • EK Sector - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 0 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 6 - 0
    • FC VelMez B - FC Osová junior 5 - 0
  • týden 30, 9.11.2021 19:15
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 6 - 2
    • JEMALL junior - FC VelMez B 3 - 1
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - EK Sector 1 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - SK Alfa Slavia B 1 - 1
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 0 - 1
    • FKM Javorka - lousberg bambini 0 - 2

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Štěpán Říčánek FC VelMez B 20 3
2. Rostislav Vitner MFK Válcovny Plechu U-19 20 2
3. Karel Bicek MFK Válcovny Plechu U-19 19 1
4. Miroslav Klich FK Příbram U19 17 2
5. Oskar Hauf Asterix a spol_Juniors 16
6. Sebastian Ladaa Eintracht Holterfehn 15 1
7. Šimon Silber FK Predátoři Přepeře 15 1
8. Wolf Waser lousberg bambini 14 1
9. Luboš Melíšek MFK Válcovny Plechu U-19 13
10. Bartoloměj Mrňa Drakisflymania team 12


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.