Cs/GBook2 Cup Junior (10. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 46-47)

Ročník 10. ročník
Počet účastníků 36
Zlato P1 blue.gif Iváci Junior
Stříbro P2 blue.gif FC Kemeňákov "B"
Bronz P3 blue.gif Draci Olomouc B

Vítězem desátého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým Iváci Junior, ze stříbra se radoval FC Kemeňákov "B" a bronz obdrželi Draci Olomouc B.

Týmy byly rozděleny do tří dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první tři týmy 2. ligy postoupily. Úplně na stejném principu probíhaly i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

Hracím dnem byla neděle 19:20

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým ze 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým ze 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým ze 2. ligy
  • 7. tým ze 2. ligy
  • 8. tým ze 2. ligy
  • atd.

Na stejném principu fungují i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Fc POLDI Zbytiny "B". Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Iváci Junior, Zbuzany boys a FC foukni ho tam - dorost. Tým FC Kemeňákov Junior se přejmenoval na FC Kemeňákov "B" a tým FC Ukopni to B se přejmenoval na Average Boyz B.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Iváci Junior 45 22 14 3 5 66 31 +35
FC Kemeňákov "B" 44 22 14 2 6 66 40 +26
Draci Olomouc B 42 22 13 3 6 59 39 +20
Lemurci z Madagaskaru 41 22 13 2 7 81 64 +17
FC foukni ho tam - dorost 37 22 12 1 9 64 54 +10
Fc POLDI Zbytiny "B" 34 22 11 1 10 55 45 +10
SFK czela U19 34 22 11 1 10 56 48 +8
Momáci Junior 31 22 10 1 11 57 55 +2
Zbuzany boys 30 22 10 0 12 53 59 -6
juniors tym Cernikovice 28 22 9 1 12 45 60 -15
FC Osová junior 17 22 5 2 15 43 76 -33
Average Boyz B 4 22 1 1 20 29 103 -74


  • Týmy juniors tym Cernikovice, FC Osová junior a Average Boyz B sestoupily do dalšího ročníku 2. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

SFK czela U19 2 - 4 FC Kemeňákov "B" 18.9.2011 19:20
FC Osová junior 5 - 2 juniors tym Cernikovice 18.9.2011 19:20
Iváci Junior 5 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 18.9.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 4 - 0 Average Boyz B 18.9.2011 19:20
Zbuzany boys 4 - 1 FC foukni ho tam - dorost 18.9.2011 19:20
Draci Olomouc B 3 - 2 Momáci Junior 18.9.2011 19:20

FC Kemeňákov "B" 4 - 2 FC foukni ho tam - dorost 25.9.2011 19:20
Average Boyz B 1 - 4 Draci Olomouc B 25.9.2011 19:20
Momáci Junior 2 - 0 Zbuzany boys 25.9.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 25.9.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 0 FC Osová junior 25.9.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 0 - 4 Iváci Junior 25.9.2011 19:20

FC Osová junior 3 - 3 FC Kemeňákov "B" 2.10.2011 19:20
Iváci Junior 2 - 1 SFK czela U19 2.10.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 5 - 1 juniors tym Cernikovice 2.10.2011 19:20
Draci Olomouc B 5 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2.10.2011 19:20
Zbuzany boys 4 - 1 Average Boyz B 2.10.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 1 - 0 Momáci Junior 2.10.2011 19:20

FC Kemeňákov "B" 4 - 0 Momáci Junior 9.10.2011 19:20
Average Boyz B 0 - 4 FC foukni ho tam - dorost 9.10.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 2 Zbuzany boys 9.10.2011 19:20
SFK czela U19 2 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 9.10.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 2 Draci Olomouc B 9.10.2011 19:20
FC Osová junior 1 - 4 Iváci Junior 9.10.2011 19:20

Iváci Junior 0 - 0 FC Kemeňákov "B" 16.10.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 4 - 0 FC Osová junior 16.10.2011 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 SFK czela U19 16.10.2011 19:20
Zbuzany boys 4 - 2 juniors tym Cernikovice 16.10.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 9 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 16.10.2011 19:20
Momáci Junior 6 - 2 Average Boyz B 16.10.2011 19:20

FC Kemeňákov "B" 6 - 2 Average Boyz B 23.10.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 2 Momáci Junior 23.10.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 0 FC foukni ho tam - dorost 23.10.2011 19:20
SFK czela U19 5 - 3 Zbuzany boys 23.10.2011 19:20
FC Osová junior 1 - 3 Draci Olomouc B 23.10.2011 19:20
Iváci Junior 2 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 23.10.2011 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 4 FC Kemeňákov "B" 6.11.2011 19:20
Draci Olomouc B 0 - 2 Iváci Junior 6.11.2011 19:20
Zbuzany boys 5 - 3 FC Osová junior 6.11.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 2 SFK czela U19 6.11.2011 19:20
Momáci Junior 1 - 2 juniors tym Cernikovice 6.11.2011 19:20
Average Boyz B 1 - 7 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6.11.2011 19:20

FC Kemeňákov "B" 6 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 13.11.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 1 Average Boyz B 13.11.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 2 Momáci Junior 13.11.2011 19:20
FC Osová junior 3 - 4 FC foukni ho tam - dorost 13.11.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 2 Draci Olomouc B 13.11.2011 19:20
Iváci Junior 5 - 0 Zbuzany boys 13.11.2011 19:20

Draci Olomouc B 6 - 2 FC Kemeňákov "B" 20.11.2011 19:20
Zbuzany boys 1 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 20.11.2011 19:20
Momáci Junior 3 - 1 FC Osová junior 20.11.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 2 Iváci Junior 20.11.2011 19:20
Average Boyz B 2 - 5 SFK czela U19 20.11.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 1 juniors tym Cernikovice 20.11.2011 19:20

SFK czela U19 3 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 27.11.2011 19:20
FC Kemeňákov "B" 4 - 0 juniors tym Cernikovice 27.11.2011 19:20
FC Osová junior 3 - 1 Average Boyz B 27.11.2011 19:20
Iváci Junior 2 - 3 Momáci Junior 27.11.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 2 FC foukni ho tam - dorost 27.11.2011 19:20
Draci Olomouc B 3 - 1 Zbuzany boys 27.11.2011 19:20

Zbuzany boys 2 - 3 FC Kemeňákov "B" 4.12.2011 19:20
Momáci Junior 4 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 4.12.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 1 - 2 Draci Olomouc B 4.12.2011 19:20
Average Boyz B 0 - 5 Iváci Junior 4.12.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 0 - 3 SFK czela U19 4.12.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6 - 1 FC Osová junior 4.12.2011 19:20

FC Kemeňákov "B" 3 - 2 Zbuzany boys 11.12.2011 19:20
Draci Olomouc B 1 - 3 FC foukni ho tam - dorost 11.12.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 1 Momáci Junior 11.12.2011 19:20
Iváci Junior 6 - 0 Average Boyz B 11.12.2011 19:20
FC Osová junior 2 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 11.12.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 0 juniors tym Cernikovice 11.12.2011 19:20

juniors tym Cernikovice 3 - 1 FC Kemeňákov "B" 18.12.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 0 SFK czela U19 18.12.2011 19:20
Average Boyz B 3 - 3 FC Osová junior 18.12.2011 19:20
Momáci Junior 3 - 1 Iváci Junior 18.12.2011 19:20
Zbuzany boys 5 - 1 Draci Olomouc B 18.12.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 1 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 18.12.2011 19:20

FC Kemeňákov "B" 1 - 2 Draci Olomouc B 25.12.2011 19:20
Iváci Junior 4 - 3 FC foukni ho tam - dorost 25.12.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 2 Zbuzany boys 25.12.2011 19:20
FC Osová junior 4 - 2 Momáci Junior 25.12.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 1 Average Boyz B 25.12.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 25.12.2011 19:20

Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 2 FC Kemeňákov "B" 1.1.2012 19:20
Momáci Junior 5 - 2 SFK czela U19 1.1.2012 19:20
Average Boyz B 1 - 6 juniors tym Cernikovice 1.1.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 5 - 2 FC Osová junior 1.1.2012 19:20
Zbuzany boys 0 - 4 Iváci Junior 1.1.2012 19:20
Draci Olomouc B 2 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 1.1.2012 19:20

FC Kemeňákov "B" 3 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 8.1.2012 19:20
Iváci Junior 1 - 1 Draci Olomouc B 8.1.2012 19:20
FC Osová junior 4 - 3 Zbuzany boys 8.1.2012 19:20
SFK czela U19 4 - 4 FC foukni ho tam - dorost 8.1.2012 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 4 Momáci Junior 8.1.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6 - 4 Average Boyz B 8.1.2012 19:20

Average Boyz B 0 - 5 FC Kemeňákov "B" 15.1.2012 19:20
Momáci Junior 2 - 6 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 15.1.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 juniors tym Cernikovice 15.1.2012 19:20
Zbuzany boys 1 - 0 SFK czela U19 15.1.2012 19:20
Draci Olomouc B 4 - 0 FC Osová junior 15.1.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 4 Iváci Junior 15.1.2012 19:20

FC Kemeňákov "B" 2 - 0 Iváci Junior 22.1.2012 19:20
FC Osová junior 1 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 22.1.2012 19:20
SFK czela U19 4 - 2 Draci Olomouc B 22.1.2012 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 1 Zbuzany boys 22.1.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 7 - 0 FC foukni ho tam - dorost 22.1.2012 19:20
Average Boyz B 6 - 4 Momáci Junior 22.1.2012 19:20

FC foukni ho tam - dorost 6 - 1 Average Boyz B 29.1.2012 19:20
Momáci Junior 2 - 1 FC Kemeňákov "B" 29.1.2012 19:20
Zbuzany boys 5 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 29.1.2012 19:20
Iváci Junior 4 - 1 FC Osová junior 29.1.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 1 SFK czela U19 29.1.2012 19:20
Draci Olomouc B 5 - 1 juniors tym Cernikovice 29.1.2012 19:20

juniors tym Cernikovice 4 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 5.2.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 2 FC Osová junior 5.2.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 1 Draci Olomouc B 5.2.2012 19:20
SFK czela U19 2 - 3 Iváci Junior 5.2.2012 19:20
Momáci Junior 6 - 2 FC foukni ho tam - dorost 5.2.2012 19:20
Average Boyz B 1 - 3 Zbuzany boys 5.2.2012 19:20

FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 FC Kemeňákov "B" 12.2.2012 19:20
Zbuzany boys 4 - 1 Momáci Junior 12.2.2012 19:20
Draci Olomouc B 5 - 0 Average Boyz B 12.2.2012 19:20
Iváci Junior 2 - 1 juniors tym Cernikovice 12.2.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 12.2.2012 19:20
FC Osová junior 2 - 6 SFK czela U19 12.2.2012 19:20

FC Kemeňákov "B" 4 - 2 SFK czela U19 26.2.2012 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 1 FC Osová junior 26.2.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 4 Iváci Junior 26.2.2012 19:20
Average Boyz B 1 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 26.2.2012 19:20
Momáci Junior 2 - 2 Draci Olomouc B 26.2.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 4 - 1 Zbuzany boys 26.2.2012 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Jiří Pícha Lemurci z Madagaskaru 13
2. Aleš Nešpor Lemurci z Madagaskaru 13
3. Jiří Klikar Iváci Junior 12
4. Jiří Dubec Fc POLDI Zbytiny "B" 12
5. Lumír Nikolov Draci Olomouc B 11
6. Lubomír Vitásek FC Osová junior 11
7. Marek Šmehlík FC Kemeňákov "B" 10
8. Michal Bohuš SFK czela U19 10
9. Ludvík Píša Lemurci z Madagaskaru 10
10. Jan Zdražil FC foukni ho tam - dorost 9

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupil tým KORFouni U19 (ostatní sestupující se z našeho ligového systému odhlásili). Ze třetí ligy postoupily týmy Dorost Dobra, FK Junior Comfort Dobratice, Sberaci micu a FC Frýdek-Místek U19 (poslední jmenovaný dodatečně díky odhlášeným týmům z vyšších lig). Tým FC Frýdek-Místek U-19 se přejmenoval na MFK Frýdek-Místek U19.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Dorost Dobra 44 22 14 2 6 68 47 +21
Chelsea Brno Fc "B" 42 22 12 6 4 76 43 +33
FK Junior Comfort Dobratice 36 22 11 3 8 53 57 -4
Juniorka Bobr 35 22 10 5 7 73 65 +8
MFK Frýdek-Místek U-19 32 22 8 8 6 57 48 +9
FC Ledeč n.S. U19 31 22 9 4 9 71 61 +10
FC Stredohor boys 28 22 9 1 12 59 63 -4
RCF Oparno Juventud 27 22 7 6 9 57 67 -10
KORFouni U19 26 22 6 8 8 43 51 -8
Chovanci Merin 26 22 7 5 10 49 71 -22
Sberaci micu 21 22 7 0 15 44 56 -12
FC VelMez B 21 22 5 6 11 35 56 -21


  • Týmy Dorost Dobra, Chelsea Brno Fc "B" a FK Junior Comfort Dobratice postoupily do dalšího ročníku první ligy.
  • Juniorka Bobr se z velmi smutného důvodu našeho ligového systému zúčastnila naposledy :-( Kvůli tomu se Chovanci Merin díky žebříčku pro náhrady zachránili.
  • Týmy Sberaci micu a FC VelMez B sestoupily do dalšího ročníku třetí ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2 Sberaci micu 18.9.2011 19:20
Chovanci Merin 3 - 3 KORFouni U19 18.9.2011 19:20
Juniorka Bobr 0 - 8 RCF Oparno Juventud 18.9.2011 19:20
FC Stredohor boys 1 - 4 Dorost Dobra 18.9.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 3 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 18.9.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 10 - 1 FC VelMez B 18.9.2011 19:20

Sberaci micu 6 - 3 FC VelMez B 25.9.2011 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 25.9.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 3 Chovanci Merin 25.9.2011 19:20
KORFouni U19 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 25.9.2011 19:20
Dorost Dobra 3 - 2 Juniorka Bobr 25.9.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1 FC Stredohor boys 25.9.2011 19:20

FC Stredohor boys 4 - 2 Sberaci micu 2.10.2011 19:20
Chovanci Merin 4 - 3 Dorost Dobra 2.10.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 5 - 5 RCF Oparno Juventud 2.10.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 KORFouni U19 2.10.2011 19:20
FC VelMez B 0 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 2.10.2011 19:20
Juniorka Bobr 5 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 2.10.2011 19:20

Sberaci micu 2 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 9.10.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 9.10.2011 19:20
KORFouni U19 3 - 2 FC VelMez B 9.10.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0 Chovanci Merin 9.10.2011 19:20
Dorost Dobra 3 - 4 FC Ledeč n.S. U19 9.10.2011 19:20
FC Stredohor boys 3 - 3 Juniorka Bobr 9.10.2011 19:20

Juniorka Bobr 6 - 3 Sberaci micu 16.10.2011 19:20
Chovanci Merin 1 - 0 FC Stredohor boys 16.10.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 11 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 16.10.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 5 - 1 Dorost Dobra 16.10.2011 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 3 KORFouni U19 16.10.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 4 RCF Oparno Juventud 16.10.2011 19:20

Sberaci micu 4 - 5 KORFouni U19 23.10.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 23.10.2011 19:20
Dorost Dobra 3 - 0 FC VelMez B 23.10.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 23.10.2011 19:20
FC Stredohor boys 3 - 5 FC Ledeč n.S. U19 23.10.2011 19:20
Juniorka Bobr 3 - 3 Chovanci Merin 23.10.2011 19:20

Chovanci Merin 4 - 1 Sberaci micu 6.11.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 7 - 6 FC Stredohor boys 6.11.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 2 Juniorka Bobr 6.11.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 6.11.2011 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 2 Dorost Dobra 6.11.2011 19:20
KORFouni U19 4 - 5 RCF Oparno Juventud 6.11.2011 19:20

Sberaci micu 5 - 1 RCF Oparno Juventud 13.11.2011 19:20
Dorost Dobra 5 - 2 KORFouni U19 13.11.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 13.11.2011 19:20
FC Stredohor boys 3 - 2 FC VelMez B 13.11.2011 19:20
Juniorka Bobr 3 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 13.11.2011 19:20
Chovanci Merin 7 - 1 FC Ledeč n.S. U19 13.11.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 5 - 1 Sberaci micu 20.11.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 6 - 1 Chovanci Merin 20.11.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 4 Juniorka Bobr 20.11.2011 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 2 FC Stredohor boys 20.11.2011 19:20
KORFouni U19 2 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 20.11.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 3 Dorost Dobra 20.11.2011 19:20

Sberaci micu 0 - 2 Dorost Dobra 27.11.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 8 - 2 RCF Oparno Juventud 27.11.2011 19:20
Juniorka Bobr 2 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 27.11.2011 19:20
FC Stredohor boys 2 - 1 KORFouni U19 27.11.2011 19:20
Chovanci Merin 2 - 2 FC VelMez B 27.11.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 5 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 27.11.2011 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 1 - 0 Sberaci micu 4.12.2011 19:20
FC VelMez B 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 4.12.2011 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 7 - 0 Chovanci Merin 4.12.2011 19:20
KORFouni U19 1 - 3 Juniorka Bobr 4.12.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 3 FC Stredohor boys 4.12.2011 19:20
Dorost Dobra 4 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 4.12.2011 19:20

Sberaci micu 1 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 11.12.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 5 FC VelMez B 11.12.2011 19:20
FC Stredohor boys 4 - 3 RCF Oparno Juventud 11.12.2011 19:20
Chovanci Merin 3 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 11.12.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 5 Dorost Dobra 11.12.2011 19:20
Juniorka Bobr 3 - 2 KORFouni U19 11.12.2011 19:20

RCF Oparno Juventud 0 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 18.12.2011 19:20
Dorost Dobra 1 - 2 Sberaci micu 18.12.2011 19:20
KORFouni U19 3 - 2 FC Stredohor boys 18.12.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 18.12.2011 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 2 Juniorka Bobr 18.12.2011 19:20
FC VelMez B 0 - 1 Chovanci Merin 18.12.2011 19:20

Sberaci micu 1 - 3 FC Ledeč n.S. U19 25.12.2011 19:20
Chovanci Merin 0 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 25.12.2011 19:20
FC Stredohor boys 2 - 5 MFK Frýdek-Místek U-19 25.12.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0 KORFouni U19 25.12.2011 19:20
Juniorka Bobr 3 - 0 FC VelMez B 25.12.2011 19:20
Dorost Dobra 5 - 2 RCF Oparno Juventud 25.12.2011 19:20

RCF Oparno Juventud 1 - 0 Sberaci micu 1.1.2012 19:20
KORFouni U19 1 - 3 Dorost Dobra 1.1.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 1.1.2012 19:20
FC VelMez B 2 - 1 FC Stredohor boys 1.1.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 3 Juniorka Bobr 1.1.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 3 - 3 Chovanci Merin 1.1.2012 19:20

Juniorka Bobr 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 8.1.2012 19:20
Sberaci micu 5 - 2 Chovanci Merin 8.1.2012 19:20
FC Stredohor boys 3 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 8.1.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0 FC VelMez B 8.1.2012 19:20
Dorost Dobra 3 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 8.1.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 1 KORFouni U19 8.1.2012 19:20

KORFouni U19 2 - 0 Sberaci micu 15.1.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 3 RCF Oparno Juventud 15.1.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 15.1.2012 19:20
FC VelMez B 0 - 2 Dorost Dobra 15.1.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 0 - 5 FC Stredohor boys 15.1.2012 19:20
Chovanci Merin 4 - 3 Juniorka Bobr 15.1.2012 19:20

Sberaci micu 3 - 1 Juniorka Bobr 22.1.2012 19:20
FC Stredohor boys 4 - 2 Chovanci Merin 22.1.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2 FC Ledeč n.S. U19 22.1.2012 19:20
Dorost Dobra 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 22.1.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 1 FC VelMez B 22.1.2012 19:20
KORFouni U19 0 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 22.1.2012 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 2 Sberaci micu 29.1.2012 19:20
FC VelMez B 1 - 1 KORFouni U19 29.1.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 RCF Oparno Juventud 29.1.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 6 - 2 Dorost Dobra 29.1.2012 19:20
Chovanci Merin 2 - 4 FK Junior Comfort Dobratice 29.1.2012 19:20
Juniorka Bobr 7 - 3 FC Stredohor boys 29.1.2012 19:20

Sberaci micu 1 - 3 FC Stredohor boys 5.2.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 5 Juniorka Bobr 5.2.2012 19:20
Dorost Dobra 8 - 3 Chovanci Merin 5.2.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 2 FC Ledeč n.S. U19 5.2.2012 19:20
KORFouni U19 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 5.2.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 1 FC VelMez B 5.2.2012 19:20

FC VelMez B 1 - 0 Sberaci micu 12.2.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 8 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 12.2.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 1 KORFouni U19 12.2.2012 19:20
Juniorka Bobr 7 - 0 Dorost Dobra 12.2.2012 19:20
Chovanci Merin 1 - 5 RCF Oparno Juventud 12.2.2012 19:20
FC Stredohor boys 1 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 12.2.2012 19:20

Sberaci micu 3 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 26.2.2012 19:20
Dorost Dobra 4 - 3 FC Stredohor boys 26.2.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 2 Juniorka Bobr 26.2.2012 19:20
KORFouni U19 2 - 0 Chovanci Merin 26.2.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 2 FC Ledeč n.S. U19 26.2.2012 19:20
FC VelMez B 0 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 26.2.2012 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Martin Kabátek Juniorka Bobr 14
2. Jan Pozděna Juniorka Bobr 14
3. Jan Eremiáš FC Ledeč n.S. U19 12
4. Igor Štíbr FC Stredohor boys 12
5. Lukáš Zůna Chelsea Brno Fc "B" 11
6. Václav Drastík Dorost Dobra 10
7. Ctirad Chromčák Chelsea Brno Fc "B" 10
8. Ladislav Štefanka MFK Frýdek-Místek U-19 10
9. Daniel Podracký Dorost Dobra 9
10. Jaromír Hrůza MFK Frýdek-Místek U-19 9

3. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku druhé ligy sem sestoupil tým hrdinové. Nikdo další nesestoupil díky odhlášení několika týmů z vyšších lig. Nově se přihlásily týmy bybalon, Kaufland Trnava junior, Drakisflymania team a Smrtky.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Drakisflymania team 58 22 19 1 2 108 33 +75
Hradec Králové U19 48 22 15 3 4 72 28 +44
smrtaci 40 22 12 4 6 62 44 +18
Záloha pana Jana 39 22 12 3 7 69 43 +26
hrdinové 37 22 11 4 7 55 48 +7
Lucky Jasan 34 22 10 4 8 68 51 +17
minifuturegos 30 22 9 3 10 60 70 -10
Plácek 27 22 8 3 11 43 62 -19
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 24 22 7 3 12 58 83 -25
SMRTKY 23 22 7 2 13 45 61 -16
bybalon 12 22 3 3 16 31 75 -44
Kaufland Trnava junior 7 22 2 1 19 41 114 -73


  • Týmy Drakisflymania team, Hradec Králové U19 a smrtaci postoupily do dalšího ročníku druhé ligy.
  • Tým Ac Dragon Dačice Juniors U-19 se z našeho ligového systému odhlásil.
  • Do dalšího ročníku se nově přihlásily týmy FKM Javorka a JEMALL junior.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

bybalon 1 - 2 hrdinové 18.9.2011 19:20
smrtaci 2 - 1 Lucky Jasan 18.9.2011 19:20
SMRTKY 7 - 0 minifuturegos 18.9.2011 19:20
Záloha pana Jana 3 - 3 Plácek 18.9.2011 19:20
Kaufland Trnava junior 0 - 7 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 18.9.2011 19:20
Drakisflymania team 4 - 2 Hradec Králové U19 18.9.2011 19:20

hrdinové 0 - 3 Hradec Králové U19 25.9.2011 19:20
Plácek 4 - 2 Drakisflymania team 25.9.2011 19:20
bybalon 0 - 2 smrtaci 25.9.2011 19:20
Lucky Jasan 3 - 1 SMRTKY 25.9.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 4 - 1 Záloha pana Jana 25.9.2011 19:20
minifuturegos 4 - 2 Kaufland Trnava junior 25.9.2011 19:20

smrtaci 3 - 1 hrdinové 2.10.2011 19:20
Kaufland Trnava junior 3 - 6 Lucky Jasan 2.10.2011 19:20
Záloha pana Jana 6 - 1 minifuturegos 2.10.2011 19:20
Drakisflymania team 5 - 3 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 2.10.2011 19:20
Hradec Králové U19 2 - 0 Plácek 2.10.2011 19:20
SMRTKY 5 - 1 bybalon 2.10.2011 19:20

hrdinové 2 - 2 Plácek 9.10.2011 19:20
minifuturegos 1 - 6 Drakisflymania team 9.10.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 3 - 3 Hradec Králové U19 9.10.2011 19:20
smrtaci 1 - 2 SMRTKY 9.10.2011 19:20
Lucky Jasan 1 - 3 Záloha pana Jana 9.10.2011 19:20
bybalon 7 - 0 Kaufland Trnava junior 9.10.2011 19:20

Kaufland Trnava junior 2 - 5 smrtaci 16.10.2011 19:20
Drakisflymania team 5 - 0 Lucky Jasan 16.10.2011 19:20
Hradec Králové U19 4 - 0 minifuturegos 16.10.2011 19:20
Plácek 1 - 4 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 16.10.2011 19:20
Záloha pana Jana 9 - 2 bybalon 16.10.2011 19:20
SMRTKY 0 - 0 hrdinové 16.10.2011 19:20

hrdinové 1 - 3 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 23.10.2011 19:20
minifuturegos 3 - 4 Plácek 23.10.2011 19:20
Lucky Jasan 3 - 3 Hradec Králové U19 23.10.2011 19:20
bybalon 0 - 7 Drakisflymania team 23.10.2011 19:20
smrtaci 3 - 1 Záloha pana Jana 23.10.2011 19:20
SMRTKY 5 - 1 Kaufland Trnava junior 23.10.2011 19:20

Kaufland Trnava junior 4 - 6 hrdinové 6.11.2011 19:20
Záloha pana Jana 3 - 0 SMRTKY 6.11.2011 19:20
Drakisflymania team 4 - 3 smrtaci 6.11.2011 19:20
Hradec Králové U19 3 - 0 bybalon 6.11.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 4 - 3 minifuturegos 6.11.2011 19:20
Plácek 1 - 5 Lucky Jasan 6.11.2011 19:20

hrdinové 3 - 0 minifuturegos 13.11.2011 19:20
Lucky Jasan 6 - 3 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 13.11.2011 19:20
bybalon 4 - 1 Plácek 13.11.2011 19:20
smrtaci 3 - 2 Hradec Králové U19 13.11.2011 19:20
SMRTKY 1 - 6 Drakisflymania team 13.11.2011 19:20
Kaufland Trnava junior 0 - 3 Záloha pana Jana 13.11.2011 19:20

Záloha pana Jana 2 - 1 hrdinové 20.11.2011 19:20
Hradec Králové U19 5 - 0 SMRTKY 20.11.2011 19:20
Plácek 1 - 1 smrtaci 20.11.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 4 - 2 bybalon 20.11.2011 19:20
minifuturegos 3 - 2 Lucky Jasan 20.11.2011 19:20
Drakisflymania team 7 - 1 Kaufland Trnava junior 20.11.2011 19:20

bybalon 0 - 4 minifuturegos 27.11.2011 19:20
hrdinové 3 - 2 Lucky Jasan 27.11.2011 19:20
smrtaci 3 - 1 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 27.11.2011 19:20
SMRTKY 1 - 5 Plácek 27.11.2011 19:20
Kaufland Trnava junior 1 - 9 Hradec Králové U19 27.11.2011 19:20
Záloha pana Jana 3 - 3 Drakisflymania team 27.11.2011 19:20

Drakisflymania team 3 - 4 hrdinové 4.12.2011 19:20
Hradec Králové U19 3 - 0 Záloha pana Jana 4.12.2011 19:20
Plácek 5 - 2 Kaufland Trnava junior 4.12.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 4 - 3 SMRTKY 4.12.2011 19:20
minifuturegos 2 - 1 smrtaci 4.12.2011 19:20
Lucky Jasan 1 - 1 bybalon 4.12.2011 19:20

hrdinové 1 - 5 Drakisflymania team 11.12.2011 19:20
Záloha pana Jana 1 - 4 Hradec Králové U19 11.12.2011 19:20
SMRTKY 5 - 1 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 11.12.2011 19:20
Kaufland Trnava junior 0 - 1 Plácek 11.12.2011 19:20
smrtaci 3 - 3 minifuturegos 11.12.2011 19:20
bybalon 0 - 2 Lucky Jasan 11.12.2011 19:20

Lucky Jasan 5 - 1 hrdinové 18.12.2011 19:20
minifuturegos 2 - 2 bybalon 18.12.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 4 - 4 smrtaci 18.12.2011 19:20
Plácek 0 - 2 SMRTKY 18.12.2011 19:20
Hradec Králové U19 6 - 0 Kaufland Trnava junior 18.12.2011 19:20
Drakisflymania team 5 - 1 Záloha pana Jana 18.12.2011 19:20

hrdinové 2 - 2 Záloha pana Jana 25.12.2011 19:20
Kaufland Trnava junior 1 - 6 Drakisflymania team 25.12.2011 19:20
SMRTKY 1 - 5 Hradec Králové U19 25.12.2011 19:20
smrtaci 4 - 0 Plácek 25.12.2011 19:20
bybalon 2 - 2 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 25.12.2011 19:20
Lucky Jasan 7 - 2 minifuturegos 25.12.2011 19:20

minifuturegos 0 - 2 hrdinové 1.1.2012 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 1 - 4 Lucky Jasan 1.1.2012 19:20
Plácek 3 - 2 bybalon 1.1.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 0 smrtaci 1.1.2012 19:20
Drakisflymania team 4 - 1 SMRTKY 1.1.2012 19:20
Záloha pana Jana 8 - 0 Kaufland Trnava junior 1.1.2012 19:20

hrdinové 5 - 3 Kaufland Trnava junior 8.1.2012 19:20
SMRTKY 0 - 3 Záloha pana Jana 8.1.2012 19:20
smrtaci 0 - 5 Drakisflymania team 8.1.2012 19:20
bybalon 2 - 4 Hradec Králové U19 8.1.2012 19:20
Lucky Jasan 5 - 0 Plácek 8.1.2012 19:20
minifuturegos 8 - 2 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 8.1.2012 19:20

Plácek 2 - 5 minifuturegos 15.1.2012 19:20
Drakisflymania team 5 - 0 bybalon 15.1.2012 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 3 - 6 hrdinové 15.1.2012 19:20
Záloha pana Jana 2 - 3 smrtaci 15.1.2012 19:20
Hradec Králové U19 1 - 0 Lucky Jasan 15.1.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 1 - 6 SMRTKY 15.1.2012 19:20

bybalon 2 - 4 Záloha pana Jana 22.1.2012 19:20
smrtaci 5 - 2 Kaufland Trnava junior 22.1.2012 19:20
hrdinové 2 - 2 SMRTKY 22.1.2012 19:20
Lucky Jasan 3 - 4 Drakisflymania team 22.1.2012 19:20
minifuturegos 2 - 2 Hradec Králové U19 22.1.2012 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 3 - 6 Plácek 22.1.2012 19:20

Plácek 2 - 1 hrdinové 29.1.2012 19:20
Hradec Králové U19 4 - 0 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 29.1.2012 19:20
Drakisflymania team 4 - 1 minifuturegos 29.1.2012 19:20
Záloha pana Jana 5 - 1 Lucky Jasan 29.1.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 4 - 0 bybalon 29.1.2012 19:20
SMRTKY 1 - 5 smrtaci 29.1.2012 19:20

hrdinové 5 - 2 smrtaci 5.2.2012 19:20
bybalon 3 - 1 SMRTKY 5.2.2012 19:20
Lucky Jasan 5 - 5 Kaufland Trnava junior 5.2.2012 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 0 - 7 Drakisflymania team 5.2.2012 19:20
minifuturegos 5 - 4 Záloha pana Jana 5.2.2012 19:20
Plácek 1 - 2 Hradec Králové U19 5.2.2012 19:20

Hradec Králové U19 1 - 3 hrdinové 12.2.2012 19:20
Záloha pana Jana 3 - 0 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 12.2.2012 19:20
Drakisflymania team 7 - 1 Plácek 12.2.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 3 - 6 minifuturegos 12.2.2012 19:20
SMRTKY 1 - 3 Lucky Jasan 12.2.2012 19:20
smrtaci 6 - 0 bybalon 12.2.2012 19:20

Ac Dragon Dačice Juniors U-19 2 - 6 Kaufland Trnava junior 26.2.2012 19:20
minifuturegos 5 - 0 SMRTKY 26.2.2012 19:20
hrdinové 4 - 0 bybalon 26.2.2012 19:20
Lucky Jasan 3 - 3 smrtaci 26.2.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 4 Drakisflymania team 26.2.2012 19:20
Plácek 0 - 2 Záloha pana Jana 26.2.2012 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Viktor Grézl Drakisflymania team 26
2. Bohuslav Kmoníček Drakisflymania team 20
3. Rostislav Vebr Hradec Králové U19 17
4. Ota Loužil Drakisflymania team 16
5. Petr Hurych hrdinové 14
6. Vlastimil Šup hrdinové 13
7. Michal Reiner Hradec Králové U19 13
8. Sebastián Danihel minifuturegos 12
9. Bohumír Kroupa Lucky Jasan 12
10. Bohumil Křesina Ac Dragon Dačice Juniors U-19 11


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.