Cs/GBook2 Cup Junior (14. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 53-54)

Ročník 14. ročník
Počet účastníků 36
Zlato P1 blue.gif Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů
Stříbro P2 blue.gif Draci Olomouc B
Bronz P3 blue.gif minifuturegos

Vítězem čtrnáctého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů, ze stříbra se radovali Draci Olomouc B a bronz obdržel tým minifuturegos.

Týmy byly rozděleny do tří dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první tři týmy 2. ligy postoupily. Úplně na stejném principu probíhaly i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

Hracím dnem byla neděle 19:20

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým ze 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým ze 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým ze 2. ligy
  • 7. tým ze 2. ligy
  • 8. tým ze 2. ligy
  • atd.

Na stejném principu fungují i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Messiho děti, minifuturegos a Hradec Králové U19.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Lemurci z Madagaskaru 47 22 15 2 5 78 36 +42
Draci Olomouc B 43 22 13 4 5 50 33 +17
minifuturegos 40 22 13 1 8 69 53 +16
MFK Frýdek-Místek U-19 39 22 11 6 5 53 37 +16
Momáci Junior 36 22 10 6 6 51 44 +7
Hradec Králové U19 35 22 11 2 9 48 55 -7
Drakisflymania team 29 22 9 2 11 56 61 -5
Chelsea Brno Fc "B" 27 22 8 3 11 32 37 -5
Messiho děti 27 22 8 3 11 39 54 -15
FC Kemeňákov "B" 23 22 7 2 13 45 57 -12
SFK czela U19 20 22 6 2 14 38 59 -21
Zbuzany boys 13 22 4 1 17 38 71 -33


  • Týmy FC Kemeňákov "B" a SFK czela U19 sestoupily do 2. ligy.
  • Tým Zbuzany boys se z našeho ligového systému odhlásil.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FC Kemeňákov "B" 5 - 2 Hradec Králové U19 7.7.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 0 Drakisflymania team 7.7.2013 19:20
Draci Olomouc B 0 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 7.7.2013 19:20
Messiho děti 2 - 6 minifuturegos 7.7.2013 19:20
SFK czela U19 3 - 0 Zbuzany boys 7.7.2013 19:20
Momáci Junior 1 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 7.7.2013 19:20

minifuturegos 0 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 14.7.2013 19:20
Zbuzany boys 0 - 4 Draci Olomouc B 14.7.2013 19:20
Hradec Králové U19 3 - 3 Momáci Junior 14.7.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 14.7.2013 19:20
Messiho děti 3 - 0 FC Kemeňákov "B" 14.7.2013 19:20
Drakisflymania team 1 - 3 SFK czela U19 14.7.2013 19:20

FC Kemeňákov "B" 1 - 3 minifuturegos 21.7.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 0 Hradec Králové U19 21.7.2013 19:20
SFK czela U19 1 - 6 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 21.7.2013 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 Drakisflymania team 21.7.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 1 Zbuzany boys 21.7.2013 19:20
Momáci Junior 3 - 1 Messiho děti 21.7.2013 19:20

minifuturegos 6 - 3 Zbuzany boys 28.7.2013 19:20
Drakisflymania team 5 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 28.7.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 0 Draci Olomouc B 28.7.2013 19:20
Hradec Králové U19 0 - 3 SFK czela U19 28.7.2013 19:20
Messiho děti 3 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 28.7.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 4 - 2 Momáci Junior 28.7.2013 19:20

Momáci Junior 3 - 2 minifuturegos 4.8.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 FC Kemeňákov "B" 4.8.2013 19:20
SFK czela U19 4 - 0 Messiho děti 4.8.2013 19:20
Draci Olomouc B 7 - 0 Hradec Králové U19 4.8.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4.8.2013 19:20
Zbuzany boys 6 - 0 Drakisflymania team 4.8.2013 19:20

minifuturegos 6 - 4 Drakisflymania team 11.8.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 1 Zbuzany boys 11.8.2013 19:20
Hradec Králové U19 1 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 11.8.2013 19:20
Messiho děti 4 - 0 Draci Olomouc B 11.8.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 3 SFK czela U19 11.8.2013 19:20
Momáci Junior 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 11.8.2013 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 minifuturegos 18.8.2013 19:20
SFK czela U19 5 - 1 Momáci Junior 18.8.2013 19:20
Draci Olomouc B 4 - 2 FC Kemeňákov "B" 18.8.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 1 Messiho děti 18.8.2013 19:20
Zbuzany boys 3 - 4 Hradec Králové U19 18.8.2013 19:20
Drakisflymania team 4 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 18.8.2013 19:20

Messiho děti 2 - 1 Zbuzany boys 25.8.2013 19:20
Hradec Králové U19 4 - 1 Drakisflymania team 25.8.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 25.8.2013 19:20
Momáci Junior 3 - 3 Draci Olomouc B 25.8.2013 19:20
minifuturegos 2 - 6 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 25.8.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 SFK czela U19 25.8.2013 19:20

SFK czela U19 1 - 4 minifuturegos 8.9.2013 19:20
Draci Olomouc B 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 8.9.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 4 Momáci Junior 8.9.2013 19:20
Drakisflymania team 3 - 2 Messiho děti 8.9.2013 19:20
Zbuzany boys 3 - 3 FC Kemeňákov "B" 8.9.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 2 Hradec Králové U19 8.9.2013 19:20

minifuturegos 4 - 1 Hradec Králové U19 15.9.2013 19:20
Messiho děti 1 - 5 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 15.9.2013 19:20
Momáci Junior 2 - 0 Zbuzany boys 15.9.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 5 - 2 Drakisflymania team 15.9.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 15.9.2013 19:20
SFK czela U19 0 - 1 Draci Olomouc B 15.9.2013 19:20

Draci Olomouc B 3 - 1 minifuturegos 22.9.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 1 SFK czela U19 22.9.2013 19:20
Zbuzany boys 2 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 22.9.2013 19:20
Drakisflymania team 3 - 2 Momáci Junior 22.9.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 0 FC Kemeňákov "B" 22.9.2013 19:20
Hradec Králové U19 3 - 1 Messiho děti 22.9.2013 19:20

SFK czela U19 0 - 5 MFK Frýdek-Místek U-19 29.9.2013 19:20
minifuturegos 4 - 3 Draci Olomouc B 29.9.2013 19:20
Momáci Junior 2 - 2 Drakisflymania team 29.9.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 3 Zbuzany boys 29.9.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 1 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 29.9.2013 19:20
Messiho děti 3 - 1 Hradec Králové U19 29.9.2013 19:20

Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 7 - 0 Messiho děti 6.10.2013 19:20
Hradec Králové U19 3 - 2 minifuturegos 6.10.2013 19:20
Zbuzany boys 3 - 4 Momáci Junior 6.10.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 6.10.2013 19:20
Drakisflymania team 4 - 0 FC Kemeňákov "B" 6.10.2013 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 SFK czela U19 6.10.2013 19:20

minifuturegos 5 - 3 SFK czela U19 13.10.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 0 Draci Olomouc B 13.10.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 2 Zbuzany boys 13.10.2013 19:20
Momáci Junior 1 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 13.10.2013 19:20
Messiho děti 4 - 3 Drakisflymania team 13.10.2013 19:20
Hradec Králové U19 3 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 13.10.2013 19:20

Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 2 minifuturegos 20.10.2013 19:20
Zbuzany boys 0 - 5 Messiho děti 20.10.2013 19:20
Drakisflymania team 3 - 0 Hradec Králové U19 20.10.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 2 FC Kemeňákov "B" 20.10.2013 19:20
SFK czela U19 4 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 20.10.2013 19:20
Draci Olomouc B 3 - 2 Momáci Junior 20.10.2013 19:20

minifuturegos 3 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 27.10.2013 19:20
Momáci Junior 4 - 0 SFK czela U19 27.10.2013 19:20
Messiho děti 2 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 27.10.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 2 - 3 Draci Olomouc B 27.10.2013 19:20
Hradec Králové U19 4 - 2 Zbuzany boys 27.10.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1 - 3 Drakisflymania team 27.10.2013 19:20

Drakisflymania team 0 - 4 minifuturegos 3.11.2013 19:20
Zbuzany boys 1 - 5 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3.11.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 2 Hradec Králové U19 3.11.2013 19:20
Draci Olomouc B 2 - 2 Messiho děti 3.11.2013 19:20
SFK czela U19 1 - 2 FC Kemeňákov "B" 3.11.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 2 Momáci Junior 3.11.2013 19:20

FC Kemeňákov "B" 3 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 10.11.2013 19:20
minifuturegos 3 - 3 Momáci Junior 10.11.2013 19:20
Messiho děti 1 - 1 SFK czela U19 10.11.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 10.11.2013 19:20
Hradec Králové U19 4 - 2 Draci Olomouc B 10.11.2013 19:20
Drakisflymania team 5 - 2 Zbuzany boys 10.11.2013 19:20

Zbuzany boys 2 - 3 minifuturegos 17.11.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 3 Drakisflymania team 17.11.2013 19:20
SFK czela U19 1 - 3 Hradec Králové U19 17.11.2013 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 17.11.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 0 Messiho děti 17.11.2013 19:20
Momáci Junior 1 - 0 FC Kemeňákov "B" 17.11.2013 19:20

minifuturegos 3 - 4 FC Kemeňákov "B" 24.11.2013 19:20
Messiho děti 0 - 2 Momáci Junior 24.11.2013 19:20
Hradec Králové U19 3 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 24.11.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6 - 1 SFK czela U19 24.11.2013 19:20
Drakisflymania team 1 - 2 Draci Olomouc B 24.11.2013 19:20
Zbuzany boys 0 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 24.11.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 0 - 3 minifuturegos 1.12.2013 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 Zbuzany boys 1.12.2013 19:20
SFK czela U19 2 - 6 Drakisflymania team 1.12.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1.12.2013 19:20
Momáci Junior 3 - 1 Hradec Králové U19 1.12.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 1 - 2 Messiho děti 1.12.2013 19:20

Hradec Králové U19 4 - 1 FC Kemeňákov "B" 8.12.2013 19:20
minifuturegos 3 - 0 Messiho děti 8.12.2013 19:20
Drakisflymania team 3 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 8.12.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2 - 1 Momáci Junior 8.12.2013 19:20
Zbuzany boys 3 - 0 SFK czela U19 8.12.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 0 - 1 Draci Olomouc B 8.12.2013 19:20

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Ondřej Bogdan FC Kemeňákov "B" 14 1
2. Pavel Chadima Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 11
3. Petr Dostál MFK Frýdek-Místek U-19 11
4. Štěpán Lisa MFK Frýdek-Místek U-19 11 1
5. Rostislav Bitala minifuturegos 11 1
6. Bohumil Tomis Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 10 1
7. Ondřej Lukács Drakisflymania team 10
8. Radek Liďák minifuturegos 10
9. Václav Burián Messiho děti 9
10. Stanislav Náhlovský Draci Olomouc B 9

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy FC foukni ho tam - dorost, FC Osová junior a Iváci Junior. Ze třetí ligy postoupily týmy FC Slovan Losíci, FC Baník Brod U19 a FC Chrod U18.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Slovan Losíci 47 22 15 2 5 63 42 +21
FC Baník Brod U19 41 22 13 2 7 67 43 +24
FC foukni ho tam - dorost 40 22 12 4 6 60 45 +15
Iváci Junior 37 22 12 1 9 48 36 +12
FK Junior Comfort Dobratice 36 22 11 3 8 45 41 +4
FC Chrod U18 34 22 11 1 10 41 42 -1
smrtaci 32 22 9 5 8 43 38 +5
Dorost Dobra 30 22 9 3 10 39 48 -9
KORFouni U19 28 22 8 4 10 34 38 -4
FC Osová junior 27 22 9 0 13 45 48 -3
FC VelMez B 19 22 6 1 15 40 67 -27
JEMALL junior 10 22 2 4 16 21 58 -37


  • Týmy FC Slovan Losíci, FC Baník Brod U19 a FC foukni ho tam - dorost postoupily do 1. ligy.
  • Týmy smrtaci a Dorost Dobra se z našeho ligového systému odhlásily (stejně jako sestupující z 1. ligy - Zbuzany boys). Díky žebříčku pro náhrady se týmy FC Osová junior a FC VelMez B zachránily. Ze 3. ligy navíc dodatečně postoupil tým ze 4. místa (FC Ledeč n.S. U19).
  • Tým JEMALL junior sestoupil do 3. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FC Baník Brod U19 3 - 1 FC Chrod U18 7.7.2013 19:20
JEMALL junior 2 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 7.7.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 2 smrtaci 7.7.2013 19:20
Iváci Junior 3 - 4 FC Slovan Losíci 7.7.2013 19:20
FC VelMez B 3 - 2 FC Osová junior 7.7.2013 19:20
Dorost Dobra 2 - 1 KORFouni U19 7.7.2013 19:20

FC Chrod U18 4 - 1 KORFouni U19 14.7.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1 Iváci Junior 14.7.2013 19:20
FC Osová junior 1 - 2 Dorost Dobra 14.7.2013 19:20
FC Baník Brod U19 3 - 0 JEMALL junior 14.7.2013 19:20
FC Slovan Losíci 6 - 3 FC foukni ho tam - dorost 14.7.2013 19:20
smrtaci 4 - 2 FC VelMez B 14.7.2013 19:20

JEMALL junior 0 - 4 FC Chrod U18 21.7.2013 19:20
KORFouni U19 0 - 1 FC Osová junior 21.7.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 21.7.2013 19:20
Dorost Dobra 1 - 4 smrtaci 21.7.2013 19:20
FC VelMez B 1 - 5 FC Slovan Losíci 21.7.2013 19:20
Iváci Junior 4 - 0 FC Baník Brod U19 21.7.2013 19:20

FC Chrod U18 1 - 0 FC Osová junior 28.7.2013 19:20
smrtaci 3 - 3 KORFouni U19 28.7.2013 19:20
FC Slovan Losíci 6 - 1 Dorost Dobra 28.7.2013 19:20
JEMALL junior 1 - 3 Iváci Junior 28.7.2013 19:20
FC Baník Brod U19 4 - 6 FC foukni ho tam - dorost 28.7.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1 FC VelMez B 28.7.2013 19:20

Iváci Junior 4 - 1 FC Chrod U18 4.8.2013 19:20
FC VelMez B 2 - 7 FC Baník Brod U19 4.8.2013 19:20
Dorost Dobra 0 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 4.8.2013 19:20
KORFouni U19 1 - 3 FC Slovan Losíci 4.8.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 JEMALL junior 4.8.2013 19:20
FC Osová junior 3 - 2 smrtaci 4.8.2013 19:20

FC Slovan Losíci 3 - 4 FC Osová junior 11.8.2013 19:20
FC Chrod U18 3 - 0 smrtaci 11.8.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1 KORFouni U19 11.8.2013 19:20
FC Baník Brod U19 6 - 2 Dorost Dobra 11.8.2013 19:20
Iváci Junior 2 - 1 FC foukni ho tam - dorost 11.8.2013 19:20
JEMALL junior 5 - 0 FC VelMez B 11.8.2013 19:20

FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 FC Chrod U18 18.8.2013 19:20
FC VelMez B 0 - 5 Iváci Junior 18.8.2013 19:20
Dorost Dobra 0 - 1 JEMALL junior 18.8.2013 19:20
KORFouni U19 3 - 1 FC Baník Brod U19 18.8.2013 19:20
FC Osová junior 4 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 18.8.2013 19:20
smrtaci 1 - 3 FC Slovan Losíci 18.8.2013 19:20

FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0 smrtaci 25.8.2013 19:20
JEMALL junior 1 - 3 KORFouni U19 25.8.2013 19:20
FC Baník Brod U19 6 - 2 FC Osová junior 25.8.2013 19:20
FC Chrod U18 4 - 1 FC Slovan Losíci 25.8.2013 19:20
Iváci Junior 0 - 3 Dorost Dobra 25.8.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 2 FC VelMez B 25.8.2013 19:20

FC VelMez B 2 - 4 FC Chrod U18 8.9.2013 19:20
Dorost Dobra 2 - 1 FC foukni ho tam - dorost 8.9.2013 19:20
KORFouni U19 1 - 1 Iváci Junior 8.9.2013 19:20
FC Osová junior 5 - 1 JEMALL junior 8.9.2013 19:20
smrtaci 2 - 5 FC Baník Brod U19 8.9.2013 19:20
FC Slovan Losíci 1 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 8.9.2013 19:20

FC Chrod U18 2 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 15.9.2013 19:20
FC Baník Brod U19 6 - 1 FC Slovan Losíci 15.9.2013 19:20
JEMALL junior 0 - 2 smrtaci 15.9.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 0 KORFouni U19 15.9.2013 19:20
Iváci Junior 2 - 0 FC Osová junior 15.9.2013 19:20
FC VelMez B 4 - 1 Dorost Dobra 15.9.2013 19:20

KORFouni U19 2 - 1 FC VelMez B 22.9.2013 19:20
FC Slovan Losíci 5 - 3 JEMALL junior 22.9.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3 FC Baník Brod U19 22.9.2013 19:20
smrtaci 3 - 0 Iváci Junior 22.9.2013 19:20
FC Osová junior 3 - 4 FC foukni ho tam - dorost 22.9.2013 19:20
Dorost Dobra 3 - 3 FC Chrod U18 22.9.2013 19:20

FC VelMez B 4 - 2 KORFouni U19 29.9.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 FC Osová junior 29.9.2013 19:20
FC Chrod U18 1 - 2 Dorost Dobra 29.9.2013 19:20
Iváci Junior 2 - 1 smrtaci 29.9.2013 19:20
FC Baník Brod U19 4 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 29.9.2013 19:20
JEMALL junior 0 - 4 FC Slovan Losíci 29.9.2013 19:20

FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2 FC Chrod U18 6.10.2013 19:20
FC Slovan Losíci 4 - 2 FC Baník Brod U19 6.10.2013 19:20
smrtaci 1 - 1 JEMALL junior 6.10.2013 19:20
KORFouni U19 3 - 2 FC foukni ho tam - dorost 6.10.2013 19:20
Dorost Dobra 4 - 1 FC VelMez B 6.10.2013 19:20
FC Osová junior 4 - 1 Iváci Junior 6.10.2013 19:20

FC Chrod U18 1 - 0 FC VelMez B 13.10.2013 19:20
FC Baník Brod U19 3 - 0 smrtaci 13.10.2013 19:20
JEMALL junior 0 - 3 FC Osová junior 13.10.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1 FC Slovan Losíci 13.10.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 3 Dorost Dobra 13.10.2013 19:20
Iváci Junior 1 - 0 KORFouni U19 13.10.2013 19:20

smrtaci 1 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 20.10.2013 19:20
FC Slovan Losíci 3 - 0 FC Chrod U18 20.10.2013 19:20
Dorost Dobra 3 - 0 Iváci Junior 20.10.2013 19:20
FC VelMez B 1 - 2 FC foukni ho tam - dorost 20.10.2013 19:20
KORFouni U19 1 - 1 JEMALL junior 20.10.2013 19:20
FC Osová junior 3 - 0 FC Baník Brod U19 20.10.2013 19:20

Iváci Junior 5 - 1 FC VelMez B 27.10.2013 19:20
JEMALL junior 1 - 3 Dorost Dobra 27.10.2013 19:20
FC Baník Brod U19 0 - 0 KORFouni U19 27.10.2013 19:20
FC Chrod U18 1 - 5 FC foukni ho tam - dorost 27.10.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1 FC Osová junior 27.10.2013 19:20
FC Slovan Losíci 1 - 1 smrtaci 27.10.2013 19:20

smrtaci 5 - 1 FC Chrod U18 3.11.2013 19:20
KORFouni U19 3 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 3.11.2013 19:20
Dorost Dobra 3 - 3 FC Baník Brod U19 3.11.2013 19:20
FC VelMez B 5 - 1 JEMALL junior 3.11.2013 19:20
FC Osová junior 2 - 3 FC Slovan Losíci 3.11.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 Iváci Junior 3.11.2013 19:20

JEMALL junior 1 - 1 FC foukni ho tam - dorost 10.11.2013 19:20
FC Baník Brod U19 3 - 0 FC VelMez B 10.11.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0 Dorost Dobra 10.11.2013 19:20
smrtaci 3 - 0 FC Osová junior 10.11.2013 19:20
FC Slovan Losíci 2 - 1 KORFouni U19 10.11.2013 19:20
FC Chrod U18 0 - 3 Iváci Junior 10.11.2013 19:20

FC Osová junior 1 - 2 FC Chrod U18 17.11.2013 19:20
KORFouni U19 0 - 2 smrtaci 17.11.2013 19:20
FC VelMez B 4 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 17.11.2013 19:20
Iváci Junior 4 - 1 JEMALL junior 17.11.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 FC Baník Brod U19 17.11.2013 19:20
Dorost Dobra 0 - 1 FC Slovan Losíci 17.11.2013 19:20

FC Baník Brod U19 4 - 2 Iváci Junior 24.11.2013 19:20
FC Chrod U18 2 - 0 JEMALL junior 24.11.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 4 FC foukni ho tam - dorost 24.11.2013 19:20
FC Slovan Losíci 1 - 1 FC VelMez B 24.11.2013 19:20
smrtaci 2 - 1 Dorost Dobra 24.11.2013 19:20
FC Osová junior 1 - 3 KORFouni U19 24.11.2013 19:20

KORFouni U19 2 - 1 FC Chrod U18 1.12.2013 19:20
Dorost Dobra 3 - 0 FC Osová junior 1.12.2013 19:20
FC VelMez B 4 - 1 smrtaci 1.12.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 3 FC Slovan Losíci 1.12.2013 19:20
JEMALL junior 0 - 3 FC Baník Brod U19 1.12.2013 19:20
Iváci Junior 4 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 1.12.2013 19:20

FC Chrod U18 2 - 0 FC Baník Brod U19 8.12.2013 19:20
FC Slovan Losíci 2 - 0 Iváci Junior 8.12.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0 JEMALL junior 8.12.2013 19:20
smrtaci 3 - 1 FC foukni ho tam - dorost 8.12.2013 19:20
FC Osová junior 4 - 1 FC VelMez B 8.12.2013 19:20
KORFouni U19 3 - 0 Dorost Dobra 8.12.2013 19:20

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Karel Mareda FC Baník Brod U19 14 1
2. Martin Flégr FC Baník Brod U19 12
3. David Brablec FC Osová junior 11
4. Luboš Vodseďálek FC foukni ho tam - dorost 11
5. Stanislav Čížek Iváci Junior 9 1
6. Vladislav Grebeníček FC Baník Brod U19 9
7. Hugo Chytráček FC Slovan Losíci 9
8. Ctibor Palme smrtaci 9
9. Štěpán Dymáček FC foukni ho tam - dorost 9
10. Miloš Petřík FC Chrod U18 8

3. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku druhé ligy sem sestoupily týmy FC Ledeč n.S. U19 a RCF Oparno Juventud. Nově se zúčastnily týmy Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie, Teenagares team a Sokol Javorka.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Sberaci micu 55 22 18 1 3 80 31 +49
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 46 22 15 1 6 73 35 +38
FKM Javorka 43 22 14 1 7 58 33 +25
FC Ledeč n.S. U19 37 22 12 1 9 63 41 +22
bybalon 33 22 10 3 9 50 52 -2
Plácek 30 22 10 0 12 74 94 -20
hrdinové 29 22 9 2 11 45 58 -13
Sokol Javorka 29 22 9 2 11 45 67 -22
Teenagares team 27 22 9 0 13 40 58 -18
RCF Oparno Juventud 22 22 7 1 14 39 47 -8
Záloha pana Jana 20 22 6 2 14 41 61 -20
Lucky Jasan 17 22 5 2 15 29 60 -31


  • Týmy Sberaci micu, Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie a FKM Javorka postoupily do 2. ligy. Dodatečně dle žebříčku pro náhrady postoupil také tým FC Ledeč n.S. U19.
  • Tým hrdinové byl vyloučen kvůli nízké aktivitě.
  • Nováčky od další sezóny se stali: Asterix a spol_Juniors, ZKS Botostroj Juniors, Momáci Junior B a Bring Us Money.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Lucky Jasan 3 - 2 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 7.7.2013 19:20
bybalon 5 - 3 Plácek 7.7.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 8 - 0 Teenagares team 7.7.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 5 - 1 Záloha pana Jana 7.7.2013 19:20
FKM Javorka 5 - 2 hrdinové 7.7.2013 19:20
Sokol Javorka 0 - 5 Sberaci micu 7.7.2013 19:20

Záloha pana Jana 6 - 2 Teenagares team 14.7.2013 19:20
Plácek 1 - 8 FKM Javorka 14.7.2013 19:20
Sberaci micu 5 - 1 bybalon 14.7.2013 19:20
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 7 - 2 Sokol Javorka 14.7.2013 19:20
hrdinové 0 - 3 RCF Oparno Juventud 14.7.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 3 Lucky Jasan 14.7.2013 19:20

Lucky Jasan 1 - 2 Záloha pana Jana 21.7.2013 19:20
bybalon 5 - 1 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 21.7.2013 19:20
FKM Javorka 5 - 0 Sberaci micu 21.7.2013 19:20
Teenagares team 0 - 2 hrdinové 21.7.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 2 Plácek 21.7.2013 19:20
Sokol Javorka 3 - 2 FC Ledeč n.S. U19 21.7.2013 19:20

Záloha pana Jana 5 - 0 hrdinové 28.7.2013 19:20
Sberaci micu 4 - 1 RCF Oparno Juventud 28.7.2013 19:20
Plácek 8 - 0 Teenagares team 28.7.2013 19:20
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 4 - 1 FKM Javorka 28.7.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 3 - 0 bybalon 28.7.2013 19:20
Lucky Jasan 2 - 2 Sokol Javorka 28.7.2013 19:20

Sokol Javorka 4 - 3 Záloha pana Jana 4.8.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 1 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 4.8.2013 19:20
FKM Javorka 1 - 0 FC Ledeč n.S. U19 4.8.2013 19:20
Teenagares team 1 - 3 Sberaci micu 4.8.2013 19:20
hrdinové 3 - 6 Plácek 4.8.2013 19:20
bybalon 1 - 0 Lucky Jasan 4.8.2013 19:20

Záloha pana Jana 2 - 1 Plácek 11.8.2013 19:20
Sberaci micu 7 - 0 hrdinové 11.8.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 0 RCF Oparno Juventud 11.8.2013 19:20
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 5 - 0 Teenagares team 11.8.2013 19:20
Sokol Javorka 3 - 1 bybalon 11.8.2013 19:20
Lucky Jasan 0 - 1 FKM Javorka 11.8.2013 19:20

bybalon 5 - 3 Záloha pana Jana 18.8.2013 19:20
FKM Javorka 0 - 2 Sokol Javorka 18.8.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 0 Lucky Jasan 18.8.2013 19:20
Teenagares team 1 - 4 FC Ledeč n.S. U19 18.8.2013 19:20
Plácek 1 - 6 Sberaci micu 18.8.2013 19:20
hrdinové 1 - 3 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 18.8.2013 19:20

Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 5 - 2 Plácek 25.8.2013 19:20
Záloha pana Jana 2 - 4 Sberaci micu 25.8.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 3 hrdinové 25.8.2013 19:20
Sokol Javorka 1 - 0 RCF Oparno Juventud 25.8.2013 19:20
Lucky Jasan 3 - 0 Teenagares team 25.8.2013 19:20
bybalon 3 - 0 FKM Javorka 25.8.2013 19:20

FKM Javorka 5 - 0 Záloha pana Jana 8.9.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 3 bybalon 8.9.2013 19:20
Teenagares team 2 - 0 Sokol Javorka 8.9.2013 19:20
hrdinové 2 - 0 Lucky Jasan 8.9.2013 19:20
Plácek 1 - 8 FC Ledeč n.S. U19 8.9.2013 19:20
Sberaci micu 2 - 1 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 8.9.2013 19:20

Záloha pana Jana 2 - 5 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 15.9.2013 19:20
Lucky Jasan 2 - 5 Plácek 15.9.2013 19:20
bybalon 4 - 0 Teenagares team 15.9.2013 19:20
Sokol Javorka 2 - 4 hrdinové 15.9.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 3 - 2 Sberaci micu 15.9.2013 19:20
FKM Javorka 2 - 0 RCF Oparno Juventud 15.9.2013 19:20

Teenagares team 2 - 1 FKM Javorka 22.9.2013 19:20
hrdinové 1 - 1 bybalon 22.9.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 0 Záloha pana Jana 22.9.2013 19:20
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 22.9.2013 19:20
Plácek 9 - 2 Sokol Javorka 22.9.2013 19:20
Sberaci micu 6 - 0 Lucky Jasan 22.9.2013 19:20

Záloha pana Jana 3 - 2 RCF Oparno Juventud 29.9.2013 19:20
FKM Javorka 0 - 3 Teenagares team 29.9.2013 19:20
bybalon 1 - 3 hrdinové 29.9.2013 19:20
Sokol Javorka 3 - 4 Plácek 29.9.2013 19:20
Lucky Jasan 0 - 7 Sberaci micu 29.9.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 0 - 1 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 29.9.2013 19:20

Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 3 - 3 Záloha pana Jana 6.10.2013 19:20
Sberaci micu 6 - 0 FC Ledeč n.S. U19 6.10.2013 19:20
Plácek 5 - 3 Lucky Jasan 6.10.2013 19:20
hrdinové 3 - 1 Sokol Javorka 6.10.2013 19:20
Teenagares team 5 - 1 bybalon 6.10.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 3 FKM Javorka 6.10.2013 19:20

Záloha pana Jana 1 - 3 FKM Javorka 13.10.2013 19:20
bybalon 4 - 0 RCF Oparno Juventud 13.10.2013 19:20
Lucky Jasan 0 - 4 hrdinové 13.10.2013 19:20
Sokol Javorka 1 - 5 Teenagares team 13.10.2013 19:20
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 3 - 1 Sberaci micu 13.10.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 10 - 0 Plácek 13.10.2013 19:20

hrdinové 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 20.10.2013 19:20
Plácek 4 - 3 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 20.10.2013 19:20
Sberaci micu 3 - 2 Záloha pana Jana 20.10.2013 19:20
Teenagares team 0 - 2 Lucky Jasan 20.10.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 3 Sokol Javorka 20.10.2013 19:20
FKM Javorka 3 - 1 bybalon 20.10.2013 19:20

Záloha pana Jana 0 - 1 bybalon 27.10.2013 19:20
Sokol Javorka 1 - 5 FKM Javorka 27.10.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 3 Teenagares team 27.10.2013 19:20
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 4 - 1 hrdinové 27.10.2013 19:20
Lucky Jasan 3 - 1 RCF Oparno Juventud 27.10.2013 19:20
Sberaci micu 6 - 3 Plácek 27.10.2013 19:20

Plácek 4 - 1 Záloha pana Jana 3.11.2013 19:20
Teenagares team 2 - 4 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 3.11.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 3 FC Ledeč n.S. U19 3.11.2013 19:20
bybalon 6 - 2 Sokol Javorka 3.11.2013 19:20
FKM Javorka 2 - 2 Lucky Jasan 3.11.2013 19:20
hrdinové 2 - 3 Sberaci micu 3.11.2013 19:20

Záloha pana Jana 2 - 2 Sokol Javorka 10.11.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 5 FKM Javorka 10.11.2013 19:20
Lucky Jasan 4 - 2 bybalon 10.11.2013 19:20
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 1 - 0 RCF Oparno Juventud 10.11.2013 19:20
Sberaci micu 2 - 1 Teenagares team 10.11.2013 19:20
Plácek 3 - 5 hrdinové 10.11.2013 19:20

hrdinové 2 - 1 Záloha pana Jana 17.11.2013 19:20
Teenagares team 9 - 0 Plácek 17.11.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 2 Sberaci micu 17.11.2013 19:20
FKM Javorka 0 - 2 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 17.11.2013 19:20
bybalon 1 - 1 FC Ledeč n.S. U19 17.11.2013 19:20
Sokol Javorka 2 - 1 Lucky Jasan 17.11.2013 19:20

FC Ledeč n.S. U19 0 - 4 Sokol Javorka 24.11.2013 19:20
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 9 - 0 bybalon 24.11.2013 19:20
Záloha pana Jana 2 - 0 Lucky Jasan 24.11.2013 19:20
Sberaci micu 2 - 1 FKM Javorka 24.11.2013 19:20
Plácek 6 - 3 RCF Oparno Juventud 24.11.2013 19:20
hrdinové 0 - 1 Teenagares team 24.11.2013 19:20

FKM Javorka 3 - 2 Plácek 1.12.2013 19:20
Teenagares team 2 - 0 Záloha pana Jana 1.12.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 3 hrdinové 1.12.2013 19:20
Sokol Javorka 3 - 2 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 1.12.2013 19:20
bybalon 1 - 1 Sberaci micu 1.12.2013 19:20
Lucky Jasan 0 - 4 FC Ledeč n.S. U19 1.12.2013 19:20

Záloha pana Jana 0 - 6 FC Ledeč n.S. U19 8.12.2013 19:20
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 5 - 0 Lucky Jasan 8.12.2013 19:20
Sberaci micu 3 - 2 Sokol Javorka 8.12.2013 19:20
Plácek 4 - 3 bybalon 8.12.2013 19:20
hrdinové 2 - 4 FKM Javorka 8.12.2013 19:20
Teenagares team 1 - 3 RCF Oparno Juventud 8.12.2013 19:20

Nejlepší střelci 3. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Karel Maňák hrdinové 14 2
2. Martin Krejza Sberaci micu 12 1
3. Mojmír Štursa FC Ledeč n.S. U19 12 1
4. Ara Tlaymat Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 10 1
5. Pavel Kratochvíl Sberaci micu 10 1
6. Ahmad Al Rached Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 9
7. Martin Havel FC Ledeč n.S. U19 9 1
8. Radovan Jungvirt FC Ledeč n.S. U19 8
9. Ladislav Foukal RCF Oparno Juventud 8
10. Jiří Hrňa Plácek 8 1
GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.