Cs/GBook2 Cup Junior (28. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 28. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif JEMALL junior
Stříbro P2 blue.gif FC VelMez B
Bronz P3 blue.gif MFK Válcovny Plechu

Vítězem 28. ročníku GBook2 Cup Junior se stal tým JEMALL junior, který slaví historicky první titul. V těsném závěsu na druhém místě skončil FC VelMez B, pro kterého je stříbro rovněž dosavadním největším úspěchem. Bronz braly ostřílené MFK Válcovny Plechu U-19.

Dorostenecká soutěž se uskutečnila pod vedením místodržícího Handy007 a pořadatele krystofer.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek FK Predátoři Přepeře.

Soutěž opustily zaniknuvší týmy RCF Oparno Juventud a FC Princi Zelenice.

Nováčky v soutěži se staly mančafty SK Alfa Slavia B a lousberg bambini.

Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
JEMALL junior 61 30 20 1 9 101 54 +47
FC VelMez B 61 30 19 4 7 96 59 +37
MFK Válcovny Plechu U-19 57 30 18 3 9 103 70 +33
SK Alfa Slavia B 52 30 15 7 8 82 69 +13
lousberg bambini 51 30 16 3 11 72 76 -4
FK Příbram U19 49 30 14 7 9 97 78 +19
Asterix a spol_Juniors 47 30 14 5 11 74 73 +1
FK Junior Comfort Dobratice 46 30 14 4 12 57 45 +12
FK Predátoři Přepeře 45 30 13 6 11 76 68 +8
Arsenal FC ,,B" 43 30 12 7 11 74 73 +1
Eintracht Holterfehn 38 30 11 5 14 69 79 -10
SFK czela U19 36 30 11 3 16 68 78 -10
FKM Javorka 35 30 11 2 17 60 76 -16
Drakisflymania team 26 30 8 2 20 66 98 -32
KECYNA Team Junior 24 30 6 6 18 70 110 -40
FC Osová junior 14 30 3 5 22 52 111 -59


Rozlosování 1. ligy

  • týden 1, 25.2.2020 19:15 (3/74)
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 3
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 4 - 0
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 5 - 0
    • SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
    • lousberg bambini - FK Příbram U19 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - SK Alfa Slavia B 3 - 0
    • KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 2
  • týden 2, 3.3.2020 19:15 (4/74)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 6 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 4 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 5 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 1 - 4
    • SK Alfa Slavia B - FC Osová junior 1 - 2
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 1 - 4
    • SFK czela U19 - FC VelMez B 5 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - lousberg bambini 4 - 0
  • týden 3, 10.3.2020 19:15 (5/74)
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 0
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 2 - 1
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 2 - 3
    • KECYNA Team Junior - SK Alfa Slavia B 3 - 1
    • lousberg bambini - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
    • JEMALL junior - SFK czela U19 5 - 0
    • FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
  • týden 4, 17.3.2020 19:15 (6/74)
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 2
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 5 - 4
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 3 - 0
    • FC VelMez B - JEMALL junior 5 - 4
    • SK Alfa Slavia B - lousberg bambini 1 - 1
    • SFK czela U19 - FKM Javorka 5 - 0
  • týden 5, 24.3.2020 19:15 (7/74)
    • FKM Javorka - FC VelMez B 0 - 4
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 4 - 2
    • lousberg bambini - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 4 - 4
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 1 - 3
    • FK Příbram U19 - SK Alfa Slavia B 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
  • týden 6, 31.3.2020 19:15, (8/74)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Asterix a spol_Juniors 2 - 6
    • JEMALL junior - FKM Javorka 2 - 1
    • SFK czela U19 - FC Osová junior 4 - 2
    • Eintracht Holterfehn - lousberg bambini 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 6 - 4
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 4 - 0
  • týden 7, 7.4.2020 19:15 (9/74)
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 2 - 1
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 1
    • FC Osová junior - FC VelMez B 0 - 4
    • KECYNA Team Junior - SFK czela U19 3 - 4
    • lousberg bambini - Drakisflymania team 5 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 7 - 0
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Alfa Slavia B 2 - 3
  • týden 8, 14.4.2020 19:15 (10/74)
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 3 - 3
    • SFK czela U19 - lousberg bambini 1 - 2
    • FC VelMez B - KECYNA Team Junior 6 - 1
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • JEMALL junior - FC Osová junior 4 - 0
  • týden 9, 21.4.2020 19:15 (11/74)
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 0 - 5
    • FC Osová junior - FKM Javorka 4 - 4
    • lousberg bambini - FC VelMez B 3 - 2
    • FK Příbram U19 - SFK czela U19 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 4 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 1 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Arsenal FC ,,B" 2 - 2
  • týden 10, 28.4.2020 19:15 (12/74)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 5 - 2
    • JEMALL junior - lousberg bambini 7 - 0
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 3 - 0
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 5 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 3 - 0
    • Eintracht Holterfehn - SK Alfa Slavia B 3 - 1
  • týden 11, 5.5.2020 19:15, (13/74)
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 4
    • KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 5 - 2
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 3 - 6
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 4 - 3
    • lousberg bambini - FKM Javorka 5 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 1 - 3
    • SK Alfa Slavia B - Drakisflymania team 4 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 3 - 0
  • týden 12, 12.5.2020 19:15, (14/74)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 5 - 1
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 0 - 2
    • SFK czela U19 - SK Alfa Slavia B 3 - 3
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 5
    • FK Predátoři Přepeře - lousberg bambini 4 - 1
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 2 - 5
  • týden 13, 19.5.2020 19:15 (15/74)
    • KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 3
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 4 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 3 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FC VelMez B 3 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 0 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 2
    • lousberg bambini - FC Osová junior 1 - 2
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 6 - 2
  • týden 14, 26.5.2020 19:15 (16/74)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 8 - 0
    • SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 1 - 2
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
    • JEMALL junior - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 3 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
    • KECYNA Team Junior - lousberg bambini 3 - 5
  • týden 15, 2.6.2020 19:15 (1/75)
    • lousberg bambini - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 6 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 0 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 2 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FKM Javorka 3 - 2
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 1 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 1 - 3
    • Drakisflymania team - SFK czela U19 0 - 2
  • týden 16, 9.6.2020 19:15 (2/75)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - lousberg bambini 3 - 3
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 2 - 2
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • FKM Javorka - SK Alfa Slavia B 1 - 2
    • FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 6 - 4
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 5 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
    • SFK czela U19 - Drakisflymania team 6 - 3
  • týden 17, 16.6.2020 19:15 (3/75)
    • Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 3 - 2
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 3 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 2 - 0
    • SK Alfa Slavia B - JEMALL junior 4 - 3
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 5 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • lousberg bambini - KECYNA Team Junior 4 - 0
  • týden 18, 23.6.2020 19:15 (4/75)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 6 - 0
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • FC Osová junior - lousberg bambini 2 - 5
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 2 - 3
    • FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 4 - 0
    • FC VelMez B - SK Alfa Slavia B 3 - 3
  • týden 19, 30.6.2020 19:15 (5/75)
    • SK Alfa Slavia B - SFK czela U19 4 - 1
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 4 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 3 - 1
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 4 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 2 - 4
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 7 - 2
    • lousberg bambini - FK Predátoři Přepeře 6 - 0
  • týden 20, 7.7.2020 19:15 (6/75)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 4 - 1
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 2 - 5
    • FKM Javorka - lousberg bambini 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 5 - 3
    • Drakisflymania team - SK Alfa Slavia B 3 - 5
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 3 - 3
  • týden 21, 14.7.2020 19:15 (7/75)
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 4 - 0
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 2 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 2 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 6 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 6 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Eintracht Holterfehn 4 - 1
    • lousberg bambini - JEMALL junior 0 - 3
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
  • týden 22, 21.7.2020 19:15 (8/75)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
    • FKM Javorka - FC Osová junior 3 - 2
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 3 - 3
    • FC VelMez B - lousberg bambini 7 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 2 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - SK Alfa Slavia B 4 - 2
    • SFK czela U19 - FK Příbram U19 4 - 6
  • týden 23, 28.7.2020 19:15 (9/75)
    • SK Alfa Slavia B - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 1 - 3
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 5 - 0
    • lousberg bambini - SFK czela U19 2 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • KECYNA Team Junior - FC VelMez B 4 - 4
    • FC Osová junior - JEMALL junior 0 - 6
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 3 - 5
  • týden 24, 4.8.2020 19:15 (10/75)
    • FC VelMez B - FC Osová junior 5 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 3 - 1
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 5 - 2
    • Drakisflymania team - lousberg bambini 2 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 2 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
    • SK Alfa Slavia B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
  • týden 25, 11.8.2020 19:15 (11/75)
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - SK Alfa Slavia B 0 - 7
    • KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 2 - 0
    • FC Osová junior - SFK czela U19 3 - 3
    • lousberg bambini - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 4 - 2
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 3 - 2
    • FKM Javorka - JEMALL junior 5 - 0
  • týden 26, 18.8.2020 19:15 (12/75)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 1 - 3
    • FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 2
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 5
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - lousberg bambini 6 - 0
    • Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 5 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FK Příbram U19 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 6 - 1
  • týden 27, 25.8.2020 19:15 (13/75)
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 7
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • lousberg bambini - SK Alfa Slavia B 3 - 3
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 0 - 3
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 4 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 4 - 0
    • FKM Javorka - SFK czela U19 4 - 0
    • JEMALL junior - FC VelMez B 0 - 3
  • týden 28, 1.9.2020 19:15 (14/75)
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 4 - 0
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 5 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • SFK czela U19 - JEMALL junior 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 4 - 4
    • SK Alfa Slavia B - KECYNA Team Junior 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - lousberg bambini 3 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 0 - 7
  • týden 29, 8.9.2020 19:15 (15/75)
    • lousberg bambini - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
    • KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 6
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 2 - 2
    • FC Osová junior - SK Alfa Slavia B 1 - 5
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 4 - 1
    • FC VelMez B - SFK czela U19 2 - 1
  • týden 30, 15.9.2020 19:15 (16/75)
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 0 - 5
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 7 - 1
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 6 - 3
    • SK Alfa Slavia B - FK Predátoři Přepeře 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 2 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 1 - 1
    • FK Příbram U19 - lousberg bambini 8 - 1

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Antonín Jelínek FC VelMez B 24
2. Waldemar Dieckhoff Eintracht Holterfehn 19
3. Dobroslav Skala Arsenal FC ,,B" 17 1
4. Bohdan Kodad SK Alfa Slavia B 16 1
5. Jaromír Šimečka Arsenal FC ,,B" 15
6. Dominik Kršek JEMALL junior 14 1
7. Filip Kotík MFK Válcovny Plechu U-19 14
8. Josef Stach JEMALL junior 13 1
9. Stanislav Klimeš MFK Válcovny Plechu U-19 12 1
10. Jakub Kocek FK Příbram U19 12 1


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.