Cs/GBook2 Cup (13. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 39)

Ročník 13. ročník
Počet účastníků 48
Zlato P1 blue.gif TJ Jiskra Měřín
Stříbro P2 blue.gif Dartes
Bronz P3 blue.gif futuregos


Třináctého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 48 týmů. Vítězem se stal tým TJ Jiskra Měřín, držitelem stříbra Dartes a majitelem bronzových medailí futuregos.

Systém turnaje[edit]

Třináctého ročníku se zúčastnilo 48 týmů. V základních skupinách bylo všech 48 týmů rozlosováno do osmi skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. První čtyři týmy z každé skupiny postupovaly do šestnáctifinále play off, které se hrálo jednozápasově na hřišti lepšího celku ze skupiny. Stejně tak se hrálo i osmifinále. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Chelsea Brno Fc 12 5 4 0 1 21 4 +17
Sk SLAVIA Praha junior 10 5 3 1 1 19 6 +13
Tukani 7 5 1 4 0 6 2 +4
Sakura II 6 5 2 0 3 12 14 -2
GKS Ostrava 6 5 2 0 3 5 16 -11
FC Krtkov 6 5 2 0 3 8 26 -18
  • Tým Tukani postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit tří kol základních skupin. Jeho soupeřům byly podle pravidel turnaje do tabulky započítány výhry 0:1, zatímco jemu byly za stejné zápasy započítány remízy 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(235820271) Sakura II 1 - 5 Chelsea Brno Fc 01.07.2009
(235760712) Sk SLAVIA Praha junior 3 - 0 GKS Ostrava 01.07.2009
(NP kontumace) Tukani 0 - 1 FC Krtkov 01.07.2009

(236036966) GKS Ostrava 2 - 0 Sakura II 08.07.2009
(NP kontumace) Chelsea Brno Fc 1 - 0 Tukani 08.07.2009
(236082076) Sk SLAVIA Praha junior 10 - 0 FC Krtkov 08.07.2009

(NP kontumace) Tukani 0 - 1 GKS Ostrava 15.07.2009
(236364063) Sakura II 4 - 1 Sk SLAVIA Praha junior 15.07.2009
(236388855) FC Krtkov 0 - 7 Chelsea Brno Fc 15.07.2009

(236557109) GKS Ostrava 0 - 8 Chelsea Brno Fc 22.07.2009
(236614627) Sk SLAVIA Praha junior 2 - 2 Tukani 22.07.2009
(236546046) Sakura II 7 - 2 FC Krtkov 22.07.2009

(236791529) Tukani 4 - 0 Sakura II 29.07.2009
(236847294) Chelsea Brno Fc 0 - 3 Sk SLAVIA Praha junior 29.07.2009
(236810996) FC Krtkov 5 - 2 GKS Ostrava 29.07.2009

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
meteor praha 15 5 5 0 0 22 1 +21
Stargins 12 5 4 0 1 10 6 +4
TJ Roztoky 6 5 2 0 3 7 14 -7
FC Milton Keynes 4 5 1 1 3 6 9 -3
Boxers Fc 4 5 1 1 3 5 11 -6
Recreativo Oparno CF 3 5 1 0 4 6 15 -9

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(235804504) Recreativo Oparno CF 1 - 3 TJ Roztoky 01.07.2009
(235820681) Stargins 1 - 0 Boxers Fc 01.07.2009
(235869898) meteor praha 3 - 1 FC Milton Keynes 01.07.2009

(236137227) Boxers Fc 3 - 2 Recreativo Oparno CF 08.07.2009
(236010019) TJ Roztoky 0 - 6 meteor praha 08.07.2009
(236093359) Stargins 2 - 0 FC Milton Keynes 08.07.2009

(236419346) meteor praha 5 - 0 Boxers Fc 15.07.2009
(236336222) Recreativo Oparno CF 0 - 4 Stargins 15.07.2009
(236287236) FC Milton Keynes 3 - 0 TJ Roztoky 15.07.2009

(236601944) Boxers Fc 1 - 2 TJ Roztoky 22.07.2009
(236576255) Stargins 0 - 4 meteor praha 22.07.2009
(236605624) Recreativo Oparno CF 3 - 1 FC Milton Keynes 22.07.2009

(236744848) meteor praha 4 - 0 Recreativo Oparno CF 29.07.2009
(236820030) TJ Roztoky 2 - 3 Stargins 29.07.2009
(236948663) FC Milton Keynes 1 - 1 Boxers Fc 29.07.2009

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
futuregos 15 5 5 0 0 28 0 +28
SFC Triangel 12 5 4 0 1 17 6 +11
Mraveniště 9 5 3 0 2 11 12 -1
Godfather boys 6 5 2 0 3 13 15 -2
Draci Olomouc 1 5 0 1 4 0 15 -15
sk slavie praha kutas 1 5 0 1 4 3 24 -21

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(235758593) futuregos 4 - 0 Mraveniště 01.07.2009
(235865808) SFC Triangel 2 - 0 Draci Olomouc 01.07.2009
(235755575) Godfather boys 7 - 0 sk slavie praha kutas 01.07.2009

(236101538) Draci Olomouc 0 - 7 futuregos 08.07.2009
(236107999) Mraveniště 3 - 1 Godfather boys 08.07.2009
(236048689) SFC Triangel 4 - 1 sk slavie praha kutas 08.07.2009

(236365875) Godfather boys 4 - 0 Draci Olomouc 15.07.2009
(236302291) futuregos 4 - 0 SFC Triangel 15.07.2009
(236259611) sk slavie praha kutas 2 - 6 Mraveniště 15.07.2009

(236615868) Draci Olomouc 0 - 2 Mraveniště 22.07.2009
(236582868) SFC Triangel 6 - 1 Godfather boys 22.07.2009
(236596591) futuregos 7 - 0 sk slavie praha kutas 22.07.2009

(236866008) Godfather boys 0 - 6 futuregos 29.07.2009
(kontumace) Mraveniště 0 - 5 SFC Triangel 29.07.2009
(236849726) sk slavie praha kutas 0 - 0 Draci Olomouc 29.07.2009

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
TJ Jiskra Měřín 12 5 4 0 1 21 13 +8
1. FC Chlastava 10 5 3 1 1 24 9 +15
MASAKR 9 5 3 0 2 10 11 -1
Alofonzigs jokyes 7 5 2 1 2 13 7 +6
Iváci 7 5 2 1 2 8 10 -2
kobros 0 5 0 0 5 3 28 -25
  • Tým Alofonzigs jokyes postoupil do 7. kola národního poháru, a tak se nemohl účastnit prvního kola základních skupin. Jeho soupeři byla podle pravidel turnaje do tabulky započítána výhra 0:1, zatímco jemu byla za stejný zápas započítána remíza 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(235835221) 1. FC Chlastava 4 - 3 kobros 01.07.2009
(NP kontumace) MASAKR 1 - 0 Alofonzigs jokyes 01.07.2009
(235926719) TJ Jiskra Měřín 5 - 0 Iváci 01.07.2009

(236127810) Alofonzigs jokyes 4 - 1 1. FC Chlastava 08.07.2009
(236125567) kobros 0 - 8 TJ Jiskra Měřín 08.07.2009
(236064111) MASAKR 3 - 0 Iváci 08.07.2009

(236431999) TJ Jiskra Měřín 4 - 2 Alofonzigs jokyes 15.07.2009
(236411416) 1. FC Chlastava 8 - 0 MASAKR 15.07.2009
(236365156) Iváci 5 - 0 kobros 15.07.2009

(236682688) Alofonzigs jokyes 6 - 0 kobros 22.07.2009
(236676900) MASAKR 1 - 3 TJ Jiskra Měřín 22.07.2009
(236622329) 1. FC Chlastava 1 - 1 Iváci 22.07.2009

(236886889) TJ Jiskra Měřín 1 - 10 1. FC Chlastava 29.07.2009
(kontumace) kobros 0 - 5 MASAKR 29.07.2009
(236951623) Iváci 2 - 1 Alofonzigs jokyes 29.07.2009

Základní skupina E[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Lemuři z Madagaskaru 12 5 4 0 1 17 8 +9
AVCH 12 5 4 0 1 12 10 +2
Zelenobílá síla 9 5 3 0 2 13 9 +4
Voláči Nivnice 9 5 3 0 2 9 7 +2
Sc Celtic Příbram 3 5 1 0 4 3 13 -10
Momáci 2 5 0 2 3 3 8 -5
  • Tým Momáci postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit dvou kol základních skupin. Jeho soupeřům byly podle pravidel turnaje do tabulky započítány výhry 0:1, zatímco jemu byly za stejné zápasy započítány remízy 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(235782117) AVCH 3 - 1 Sc Celtic Příbram 01.07.2009
(235955208) Lemuři z Madagaskaru 3 - 2 Zelenobílá síla 01.07.2009
(NP kontumace) Momáci 0 - 1 Voláči Nivnice 01.07.2009

(kontumace) Zelenobílá síla 5 - 0 AVCH 08.07.2009
(NP kontumace) Sc Celtic Příbram 1 - 0 Momáci 08.07.2009
(236113538) Lemuři z Madagaskaru 3 - 1 Voláči Nivnice 08.07.2009

(236256124) Momáci 1 - 2 Zelenobílá síla 15.07.2009
(236304846) AVCH 4 - 3 Lemuři z Madagaskaru 15.07.2009
(236289894) Voláči Nivnice 3 - 0 Sc Celtic Příbram 15.07.2009

(236500523) Zelenobílá síla 2 - 1 Sc Celtic Příbram 22.07.2009
(236622656) Lemuři z Madagaskaru 3 - 1 Momáci 22.07.2009
(236500702) AVCH 2 - 0 Voláči Nivnice 22.07.2009

(236744675) Momáci 1 - 3 AVCH 29.07.2009
(236745722) Sc Celtic Příbram 0 - 5 Lemuři z Madagaskaru 29.07.2009
(236850934) Voláči Nivnice 4 - 2 Zelenobílá síla 29.07.2009

Základní skupina F[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Dartes 13 5 4 1 0 23 4 +19
FC DEJVICE 12 5 4 0 1 16 2 +14
TJ Jiskra Tanvald 10 5 3 1 1 9 6 +3
FK Zličko 6 5 2 0 3 13 12 +1
FC Ferdíci 3 5 1 0 4 6 28 -22
FC Carpe-Diem 0 5 0 0 5 3 18 -15

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(235835045) TJ Jiskra Tanvald 2 - 2 Dartes 01.07.2009
(235799578) FK Zličko 4 - 0 FC Carpe-Diem 01.07.2009
(235860493) FC DEJVICE 8 - 0 FC Ferdíci 01.07.2009

(235860493) FC Carpe-Diem 1 - 2 TJ Jiskra Tanvald 08.07.2009
(236103601) Dartes 1 - 0 FC DEJVICE 08.07.2009
(236090703) FK Zličko 8 - 0 FC Ferdíci 08.07.2009

(236354102) FC DEJVICE 3 - 0 FC Carpe-Diem 15.07.2009
(236257187) TJ Jiskra Tanvald 3 - 0 FK Zličko 15.07.2009
(236313851) FC Ferdíci 0 - 10 Dartes 15.07.2009

(236696780) FC Carpe-Diem 2 - 4 Dartes 22.07.2009
(236590135) FK Zličko 1 - 3 FC DEJVICE 22.07.2009
(236589386) TJ Jiskra Tanvald 2 - 1 FC Ferdíci 22.07.2009

(236741268) FC DEJVICE 2 - 0 TJ Jiskra Tanvald 29.07.2009
(236881870) Dartes 6 - 0 FK Zličko 29.07.2009
(kontumace) FC Ferdíci 5 - 0 FC Carpe-Diem 29.07.2009

Základní skupina G[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Urban team 13 5 4 1 0 16 3 +13
FC Výplach Řež 12 5 4 0 1 17 4 +13
1903 SK Kladno 7 5 2 1 2 7 12 -5
1.FC BABYLON 6 5 2 0 3 8 10 -2
FC Španělská Vesnice 3 5 1 0 4 5 11 -6
1.FC PuPP 3 5 1 0 4 5 18 -13

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(235933505) FC Výplach Řež 4 - 0 FC Španělská Vesnice 01.07.2009
(kontumace) Urban team 5 - 0 1.FC PuPP 01.07.2009
(235856779) 1.FC BABYLON 3 - 0 1903 SK Kladno 01.07.2009

(236062787) 1.FC PuPP 1 - 3 FC Výplach Řež 08.07.2009
(236026177) FC Španělská Vesnice 0 - 3 1.FC BABYLON 08.07.2009
(236179620) Urban team 1 - 1 1903 SK Kladno 08.07.2009

(236304026) 1.FC BABYLON 1 - 2 1.FC PuPP 15.07.2009
(236295233) FC Výplach Řež 1 - 2 Urban team 15.07.2009
(236438599) 1903 SK Kladno 1 - 0 FC Španělská Vesnice 15.07.2009

(kontumace) 1.FC PuPP 0 - 5 FC Španělská Vesnice 22.07.2009
(236619559) Urban team 5 - 1 1.FC BABYLON 22.07.2009
(236499474) FC Výplach Řež 6 - 1 1903 SK Kladno 22.07.2009

(236866539) 1.FC BABYLON 0 - 3 FC Výplach Řež 29.07.2009
(236843654) FC Španělská Vesnice 0 - 3 Urban team 29.07.2009
(236884152) 1903 SK Kladno 4 - 2 1.FC PuPP 29.07.2009

Základní skupina H[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
The Gunners (CZE) 15 5 5 0 0 16 6 +10
Lost in Teplice 12 5 4 0 1 17 5 +12
Džorč team 9 5 3 0 2 17 8 +9
SK Červený Kostelec 6 5 2 0 3 9 12 -3
SK Slavia Šumperk 5 5 1 2 2 6 7 -1
Überfotbalisti 0 5 0 0 5 0 25 -25
  • Tým SK Slavia Šumperk postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit dvou kol základních skupin. Jeho soupeřům byly podle pravidel turnaje do tabulky započítány výhry 0:1, zatímco jemu byly za stejné zápasy započítány remízy 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(kontumace) Überfotbalisti 0 - 5 The Gunners (CZE) 01.07.2009
(235759618) Lost in Teplice 4 - 0 Džorč team 01.07.2009
(NP kontumace) SK Slavia Šumperk 0 - 1 SK Červený Kostelec 01.07.2009

(kontumace) Džorč team 5 - 0 Überfotbalisti 08.07.2009
(NP kontumace) The Gunners (CZE) 1 - 0 SK Slavia Šumperk 08.07.2009
(236126438) Lost in Teplice 4 - 1 SK Červený Kostelec 08.07.2009

(236306043) SK Slavia Šumperk 1 - 5 Džorč team 15.07.2009
(kontumace) Überfotbalisti 0 - 5 Lost in Teplice 15.07.2009
(236306839) SK Červený Kostelec 2 - 3 The Gunners (CZE) 15.07.2009

(236498680) Džorč team 2 - 3 The Gunners (CZE) 22.07.2009
(236592048) Lost in Teplice 2 - 0 SK Slavia Šumperk 22.07.2009
(kontumace) Überfotbalisti 0 - 5 SK Červený Kostelec 22.07.2009

(kontumace) SK Slavia Šumperk 5 - 0 Überfotbalisti 29.07.2009
(236873558) The Gunners (CZE) 4 - 2 Lost in Teplice 29.07.2009
(kontumace) SK Červený Kostelec 0 - 5 Džorč team 29.07.2009

Hlavní pavouk play off[edit]

Šestnáctifinále   Osmifinále   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
A1  Chelsea Brno Fc 4  
B4  FC Milton Keynes 1     I  Chelsea Brno Fc 3  
C2  SFC Triangel 1   II  MASAKR 1  
D3  MASAKR 4       I  Chelsea Brno Fc 2  
E1  Lemuři z Mad. 2       II  FC Výplach Řež 1  
F4  FK Zličko 3     III  FK Zličko 0
G2  FC Výplach Řež 4   IV  FC Výplach Řež 4  
H3  Džorč team 3       I  Chelsea Brno Fc 0  
B1  meteor praha 8       II  Dartes 3  
A4  Sakura II 0     V  meteor praha 3  
D2  1. FC Chlastava 5   VI  1. FC Chlastava 1  
C3  Mraveniště 0       III  meteor praha 0
F1  Dartes 4       IV  Dartes 4  
E4  Voláči Nivnice 0     VII  Dartes 5
H2  Lost in Teplice 6   VIII  Lost in Teplice 3  
G3  1903 SK Kladno 1       I  Dartes 0
C1  futuregos 5       II  TJ Jiskra Měřín 7
D4  Alofonzigs jokyes 0     IX  futuregos 3  
A2  SLAVIA Praha jun. 6   X  SLAVIA Praha jun. 0  
B3  TJ Roztoky 2       V  futuregos 4  
G1  Urban team 3       VI  Urban team 1  
H4  SK Červený Kostelec 0     XI  Urban team 4
E2  AVCH 3   XII  AVCH 1  
F3  TJ Jiskra Tanvald 0       III  futuregos 2
D1  TJ Jiskra Měřín 4       IV  TJ Jiskra Měřín 4  
C4  Godfather boys 2     XIII  TJ Jiskra Měřín 3  
B2  Stargins 0   XIV  Tukani 2  
A3  Tukani 6       VII  TJ Jiskra Měřín 3
H1  The Gunners (CZE) 6       VIII  FC DEJVICE 1  
G4  1.FC BABYLON 0     XV  The Gunners (CZE) 0
F2  FC DEJVICE 4   XVI  FC DEJVICE 2  
E3  Zelenobílá síla 2  

Play off[edit]

Šesnáctifinále[edit]

Termín šestnáctifinále - 05.08.2009.

ID Výsledek zápasu
(237057886) Chelsea Brno Fc 4 - 1 FC Milton Keynes
(237141416) SFC Triangel 1 - 4 MASAKR
(237075888) Lemuři z Madagaskaru 2 - 3 FK Zličko
(237031991) FC Výplach Řež 4 - 3p Džorč team
(236985809) meteor praha 8 - 0 Sakura II
(237064868) 1. FC Chlastava 5 - 0 Mraveniště
(237069636) Dartes 4 - 0 Voláči Nivnice
(237101781) Lost in Teplice 6 - 1 1903 SK Kladno
(kontumace) futuregos 5 - 0 Alofonzigs jokyes
(237030601) Sk SLAVIA Praha junior 6 - 2 TJ Roztoky
(237096402) Urban team 3 - 0 SK Červený Kostelec
(237032641) AVCH 3 - 0 TJ Jiskra Tanvald
(237102045) TJ Jiskra Měřín 4 - 2 Godfather boys
(237095371) Stargins 0 - 6 Tukani
(237022120) The Gunners (CZE) 6 - 0 1.FC BABYLON
(237028667) FC DEJVICE 4 - 2 Zelenobílá síla

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 12.08.2009.

ID Výsledek zápasu
(237318766) Chelsea Brno Fc 3 - 1 MASAKR
(237382511) FC Výplach Řež 4 - 0 FK Zličko
(237221869) meteor praha 3 - 1 1. FC Chlastava
(237299838) Dartes 5 - 3 Lost in Teplice
(237319459) futuregos 3 - 0 Sk SLAVIA Praha junior
(237233155) Urban team 4 - 1 AVCH
(237364472) TJ Jiskra Měřín 3 - 2 Tukani
(237225687) The Gunners (CZE) 0 - 2 FC DEJVICE

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 19.08.2009.

ID Výsledek zápasu
(237494514) Chelsea Brno Fc 2 - 1 pen. FC Výplach Řež
(237541598) meteor praha 0 - 4 Dartes
(237535391) futuregos 4 - 1 Urban team
(237549198) TJ Jiskra Měřín 3 - 1 FC DEJVICE

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 26.08.2009.

ID Výsledek zápasu
(237806552) Chelsea Brno Fc 0 - 3 Dartes
(237895286) futuregos 2 - 4 TJ Jiskra Měřín

O 3. místo[edit]

Termín duelu o 3. místo - 02.09.2009.

ID Výsledek zápasu
(238130637) Chelsea Brno Fc 0 - 4 futuregos

Finále[edit]

Termín finále - 02.09.2009.

ID Výsledek zápasu
(238179777) Dartes 0 - 7 TJ Jiskra Měřín

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. TJ Jiskra Měřín
2. Dartes
3. futuregos
4. Chelsea Brno Fc
5. meteor praha
6. Urban team
7. FC DEJVICE
8. FC Výplach Řež
9. The Gunners (CZE)
10. Lost in Teplice
11. AVCH
12. 1. FC Chlastava
13. Sk SLAVIA Praha junior
14. MASAKR
15. Tukani
16. FK Zličko
17. Lemuři z Madagaskaru
18. SFC Triangel
19. Stargins
20. TJ Jiskra Tanvald
21. Džorč team
22. Zelenobílá síla
23. Mraveniště
24. 1903 SK Kladno
25. TJ Roztoky
26. Voláči Nivnice
27. Alofonzigs jokyes
28. Godfather boys
29. Sakura II
30. 1.FC BABYLON
31. SK Červený Kostelec
32. FC Milton Keynes
33. Iváci
34. GKS Ostrava
35. SK Slavia Šumperk
36. Boxers Fc
37. FC Španělská Vesnice
38. Sc Celtic Příbram
39. FC Ferdíci
40. Draci Olomouc
41. FC Krtkov
42. Recreativo Oparno CF
43. 1.FC PuPP
44. Momáci
45. sk slavie praha kutas
46. FC Carpe-Diem
47. kobros
48. Überfotbalisti

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Ronen Meller Dartes 11
2. Pravoslav Petrásek futuregos 10
3. Giorgio Kaschulla Lemuři z Madagaskaru 9
4. Curig Nevett Dartes 7
5. Filip Bureš Chelsea Brno Fc 6
6. David Had TJ Jiskra Měřín 6
7. Oren Arad FC Výplach Řež 6
8. Patrick Gély-Fort FC DEJVICE 5
9. Jan Fuka FK Zličko 5
10. Kristian Christiansson The Gunners (CZE) 5


Karetní hříštníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Denis Malinský FC Španělská Vesnice Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
2. Christer Wickskog meteor praha Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
3. Aimeric Hillairet Iváci Red card Yellow card
4. Libor Rada Sk SLAVIA Praha junior Yellow card Yellow card Yellow card
5. Rodolfo Cayo TJ Roztoky Yellow card Yellow card Yellow card
6. Oren Kakoon FC Milton Keynes Yellow card Yellow card Yellow card
7. Jaroslav Pohorský Godfather boys Yellow card Yellow card Yellow card
8. Henrik Strube sk slavie praha kutas Yellow card Yellow card Yellow card
9. Sylwester Kras Zelenobílá síla Yellow card Yellow card Yellow card
10. Mauro Arnheiter FC DEJVICE Yellow card Yellow card Yellow card

Tipovačka[edit]

# Tiper Body
1. kutas 155
2. MOMOOO 146
3. ZimiCZ 142
4. Martin4 136
5. podtrzitko 126
6. Jay-jay7 122
7. dzorc 112
8. Ivaaak 100
9. profik 98
10. Mravenec 91
11. mrkvicav 60
12. KrteMa 38
13. vladimirek 38
14. fulnek 30
15. quelhar 28
16. zemik 18
17. Horna 14

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 13. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Ohlédnutí za 1. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 2. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 3. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 4. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 5. kolem základních skupin
Ohlédnutí za šestnáctifinále play off
Ohlédnutí za osmifinále play off
Ohlédnutí za čtvrtfinále play off
Ohlédnutí za semifinále play off
Ohlédnutí za finále play off a utkáním o bronz

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.