Cs/GBook2 Cup Junior (23. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 66-67)

Ročník 23. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Stříbro P2 blue.gif minifuturegos
Bronz P3 blue.gif Drakisflymania team

Vítězem 23. ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým MFK Válcovny Plechu U-19, ze stříbra se radoval celek minifuturegos a bronz obdržel Drakisflymania team.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým z 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým z 2. ligy
  • 7. tým z 2. ligy
  • 8. tým z 2. ligy
  • atd.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek MFK Válcovny Plechu U-19. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy FC VelMez B a FC Kemeňákov junior.

Konečná tabulka 1. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
MFK Válcovny Plechu U-19 46 22 15 1 6 60 45 +15
minifuturegos 44 22 14 2 6 66 42 +24
Drakisflymania team 40 22 13 1 8 68 62 +6
Asterix a spol_ Juniors 38 22 12 2 8 53 34 +19
Momáci Junior B 37 22 11 4 7 47 35 +12
Sberaci micu 37 22 11 4 7 54 43 +11
FC Kemeňákov junior 36 22 11 3 8 49 49 0
FK Predátoři Přepeře 32 22 10 2 10 55 49 +6
FC VelMez B 30 22 9 3 10 37 34 +3
FK Junior Comfort Dobratice 24 22 7 3 12 42 43 -1
Hradec Králové U19 10 22 2 4 16 48 81 -33
Mombasa Juniors 7 22 2 1 19 27 89 -62
  • Tým FK Junior Comfort Dobratice se zachránil díky žebříčku pro náhrady.
  • Týmy Hradec Králové U19 a Mombasa Juniors sestoupily do dalšího ročníku 2. ligy.

Rozlosování 1. ligy[edit]

  • týden 1 19.9.2017 19:15 (4/66)
    • Hradec Králové U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 7 - 1
    • minifuturegos - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • Momáci Junior B - Sberaci micu 0 - 0
    • Mombasa Juniors - FC VelMez B 0 - 6
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • FC Kemeňákov junior - FK Predátoři Přepeře 4 - 1
  • týden 2 26.9.2017 19:15 (5/66)
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Kemeňákov junior 5 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Mombasa Juniors 5 - 4
    • FC VelMez B - Momáci Junior B 2 - 2
    • Sberaci micu - minifuturegos 0 - 3
    • Drakisflymania team - Hradec Králové U19 4 - 0
  • týden 3 3.10.2017 19:15 (6/66)
    • Hradec Králové U19 - Asterix a spol_Juniors 0 - 4
    • Momáci Junior B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 0
    • FC Kemeňákov junior - Sberaci micu 1 - 3
    • minifuturegos - FC VelMez B 3 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • Mombasa Juniors - Drakisflymania team 4 - 6
  • týden 4 10.10.2017 19:15 (7/66)
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • Sberaci micu - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • FC VelMez B - FC Kemeňákov junior 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - minifuturegos 5 - 4
    • Drakisflymania team - Momáci Junior B 4 - 0
    • Hradec Králové U19 - Mombasa Juniors 4 - 0
  • týden 5 17.10.2017 19:15 (8/66)
    • Momáci Junior B - Hradec Králové U19 4 - 4
    • Mombasa Juniors - Asterix a spol_Juniors 1 - 4
    • FC Kemeňákov junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 1 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Sberaci micu 2 - 3
    • minifuturegos - Drakisflymania team 6 - 1
  • týden 6 24.10.2017 19:15 (9/66)
    • Asterix a spol_Juniors - Sberaci micu 2 - 1
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 1
    • Drakisflymania team - FC Kemeňákov junior 4 - 1
    • Hradec Králové U19 - minifuturegos 4 - 4
    • Mombasa Juniors - Momáci Junior B 0 - 3
  • týden 7 31.10.2017 19:15 (10/66)
    • minifuturegos - Mombasa Juniors 2 - 2
    • Momáci Junior B - Asterix a spol_Juniors 0 - 2
    • FC Kemeňákov junior - Hradec Králové U19 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 2
    • Sberaci micu - FC VelMez B 3 - 1
  • týden 8 7.11.2017 19:15 (11/66)
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 2 - 0
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Sberaci micu 3 - 2
    • Hradec Králové U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 3
    • Mombasa Juniors - FC Kemeňákov junior 2 - 3
    • Momáci Junior B - minifuturegos 1 - 4
  • týden 9 14.11.2017 19:15 (12/66)
    • minifuturegos - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • FC Kemeňákov junior - Momáci Junior B 2 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Hradec Králové U19 2 - 1
    • Sberaci micu - Drakisflymania team 5 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Mombasa Juniors 3 - 2
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 0
  • týden 10 21.11.2017 19:15 (13/66)
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 3 - 0
    • Hradec Králové U19 - Sberaci micu 3 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 2
    • Mombasa Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 4
    • minifuturegos - FC Kemeňákov junior 3 - 2
    • Momáci Junior B - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
  • týden 11 28.11.2017 19:15 (14/66)
    • FC Kemeňákov junior - Asterix a spol_Juniors 3 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - minifuturegos 3 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior B 1 - 2
    • Sberaci micu - Mombasa Juniors 5 - 1
    • FC VelMez B - Hradec Králové U19 1 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 5 - 1
  • týden 12 5.12.2017 19:15 (15/66)
    • Asterix a spol_Juniors - FC Kemeňákov junior 3 - 3
    • minifuturegos - FK Predátoři Přepeře 2 - 6
    • Momáci Junior B - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • Mombasa Juniors - Sberaci micu 3 - 1
    • Hradec Králové U19 - FC VelMez B 2 - 4
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
  • týden 13 12.12.2017 19:15 (16/66)
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
    • Sberaci micu - Hradec Králové U19 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Mombasa Juniors 3 - 0
    • FC Kemeňákov junior - minifuturegos 3 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior B 1 - 2
  • týden 14 19.12.2017 19:15 (1/67)
    • Asterix a spol_Juniors - minifuturegos 1 - 4
    • Momáci Junior B - FC Kemeňákov junior 4 - 1
    • Mombasa Juniors - FK Predátoři Přepeře 0 - 5
    • Hradec Králové U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 3 - 1
    • Drakisflymania team - Sberaci micu 5 - 2
  • týden 15 26.12.2017 19:15 (2/67)
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
    • Sberaci micu - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 2 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Hradec Králové U19 4 - 2
    • minifuturegos - Momáci Junior B 4 - 0
    • FC Kemeňákov junior - Mombasa Juniors 3 - 0
  • týden 16 2.1.2018 19:15 (3/67)
    • Mombasa Juniors - minifuturegos 0 - 5
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior B 0 - 3
    • Hradec Králové U19 - FC Kemeňákov junior 2 - 4
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • FC VelMez B - Sberaci micu 1 - 3
  • týden 17 9.1.2018 19:15 (4/67)
    • Sberaci micu - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 2
    • FC Kemeňákov junior - Drakisflymania team 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 1 - 1
    • Momáci Junior B - Mombasa Juniors 5 - 1
    • minifuturegos - Hradec Králové U19 4 - 0
  • týden 18 16.1.2018 19:15 (5/67)
    • Asterix a spol_Juniors - Mombasa Juniors 6 - 0
    • Hradec Králové U19 - Momáci Junior B 1 - 5
    • Drakisflymania team - minifuturegos 4 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Kemeňákov junior 3 - 1
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 1 - 0
    • Sberaci micu - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
  • týden 19 23.1.2018 19:15 (6/67)
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Sberaci micu 6 - 3
    • FC Kemeňákov junior - FC VelMez B 0 - 0
    • minifuturegos - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 0
    • Momáci Junior B - Drakisflymania team 5 - 1
    • Mombasa Juniors - Hradec Králové U19 6 - 3
  • týden 20 30.1.2018 19:15 (7/67)
    • Asterix a spol_Juniors - Hradec Králové U19 6 - 1
    • Drakisflymania team - Mombasa Juniors 7 - 1
    • Sberaci micu - FC Kemeňákov junior 6 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 4 - 1
    • FC VelMez B - minifuturegos 1 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Momáci Junior B 3 - 0
  • týden 21 6.2.2018 19:15 (8/67)
    • Momáci Junior B - FC VelMez B 2 - 1
    • minifuturegos - Sberaci micu 0 - 3
    • Mombasa Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • FC Kemeňákov junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 5 - 2
    • Hradec Králové U19 - Drakisflymania team 4 - 6
  • týden 22 13.2.2018 19:15 (9/67)
    • FC VelMez B - Mombasa Juniors 3 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 5 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Hradec Králové U19 6 - 1
    • Sberaci micu - Momáci Junior B 1 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - minifuturegos 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FC Kemeňákov junior 2 - 0

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Marek Blahut MFK Válcovny Plechu U-19 12
2. Vladimír Laštovička Asterix a spol juniors 11
3. Viktor Šilhánek Drakisflymania team 9 1
4. Aleš Körner minifuturegos 9
5. Milan Pokorný minifuturegos 9
6. Tomáš Bartoš Hradec Králové U19 9
7. Vítězslav Nesládek Hradec Králové U19 8 1
8. Květoslav Zachara MFK Válcovny Plechu U-19 8 1
9. Radek Nekvinda MFK Válcovny Plecu U-19 8
10. Radoslav Klouček minifuturegos 8
11. Jaroslav Drnovský FC VelMez B 8
12. Josef Kubišťák FK Predátoři Přepeře 8
13. Karel Vavřina Sberaci micu 8
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy SFK czela U19 a JEMALL junior. Tým bybalon se přejmenoval na KECYNA Team Junior.

Konečná tabulka 2. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
SFK czela U19 55 22 18 1 3 78 32 +46
Tin Boys 52 22 17 1 4 88 41 +47
Momáci Junior 50 22 16 2 4 62 32 +30
Iváci Junior 39 22 12 3 7 45 33 +12
JEMALL junior 39 22 12 3 7 57 51 +6
FC Princi Zelenice 30 22 9 3 10 44 43 +1
Arsenal FC ,,B" 25 22 7 4 11 31 54 -23
FC Osová junior 24 22 7 3 12 49 60 -11
RCF Oparno Juventud 21 22 6 3 13 43 66 -23
FKM Javorka 20 22 5 5 12 41 60 -19
KECYNA Team Junior 16 22 4 4 14 29 58 -29
FK Příbram U-19 8 22 2 2 18 40 77 -37
  • Tým Momáci Junior se z pořadatelských důvodů vzdal postupu.
  • Týmy SFK czela U19 a Tin Boys postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.

Rozlosování 2. ligy[edit]

  • týden 1 19.9.2017 19:15 (4/66)
    • Tin Boys - JEMALL junior 6 - 2
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 0 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 5 - 0
    • FKM Javorka - SFK czela U19 0 - 3
    • FK Příbram U-19 - KECYNA Team Junior 1 - 2
    • Momáci Junior - Iváci Junior 2 - 0
  • týden 2 26.9.2017 19:15 (5/66)
    • Iváci Junior - FK Příbram U-19 2 - 1
    • JEMALL junior - SFK czela U19 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Momáci Junior 1 - 3
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 0 - 1
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 4 - 0
    • Tin Boys - FC Princi Zelenice 3 - 2
  • týden 3 3.10.2017 19:15 (6/66)
    • FC Princi Zelenice - JEMALL junior 0 - 1
    • Momáci Junior - FC Osová junior 3 - 1
    • FK Příbram U-19 - Arsenal FC ,,B" 1 - 2
    • SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 3 - 1
    • RCF Oparno Juventud - Tin Boys 2 - 4
    • FKM Javorka - Iváci Junior 0 - 2
  • týden 4 10.10.2017 19:15 (7/66)
    • Iváci Junior - SFK czela U19 4 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 2 - 2
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 6 - 0
    • FC Osová junior - FK Příbram U-19 4 - 1
    • Tin Boys - Momáci Junior 5 - 2
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 1 - 1
  • týden 5 17.10.2017 19:15 (8/66)
    • RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 6 - 0
    • Momáci Junior - FC Princi Zelenice 4 - 2
    • SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • FKM Javorka - FC Osová junior 5 - 1
    • FK Příbram U-19 - Tin Boys 1 - 7
    • KECYNA Team Junior - Iváci Junior 1 - 1
  • týden 6 24.10.2017 19:15 (9/66)
    • JEMALL junior - Iváci Junior 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 4 - 3
    • Tin Boys - FKM Javorka 4 - 4
    • FC Princi Zelenice - FK Příbram U-19 2 - 0
    • FC Osová junior - SFK czela U19 4 - 5
    • RCF Oparno Juventud - Momáci Junior 1 - 4
  • týden 7 31.10.2017 19:15 (10/66)
    • Momáci Junior - JEMALL junior 3 - 0
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • FK Příbram U-19 - RCF Oparno Juventud 1 - 3
    • SFK czela U19 - Tin Boys 1 - 3
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 5 - 3
    • Iváci Junior - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
  • týden 8 7.11.2017 19:15 (11/66)
    • FC Osová junior - Iváci Junior 3 - 1
    • Tin Boys - KECYNA Team Junior 5 - 1
    • FC Princi Zelenice - SFK czela U19 0 - 4
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 3 - 3
    • Momáci Junior - FK Příbram U-19 4 - 1
  • týden 9 14.11.2017 19:15 (12/66)
    • FKM Javorka - Momáci Junior 3 - 3
    • FK Příbram U-19 - JEMALL junior 3 - 3
    • SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud 4 - 0
    • KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • Iváci Junior - Tin Boys 4 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 2 - 1
  • týden 10 21.11.2017 19:15 (13/66)
    • JEMALL junior - FC Osová junior 3 - 2
    • Tin Boys - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
    • FC Princi Zelenice - Iváci Junior 0 - 1
    • FK Příbram U-19 - FKM Javorka 2 - 3
    • Momáci Junior - SFK czela U19 2 - 1
    • RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 3 - 3
  • týden 11 28.11.2017 19:15 (14/66)
    • SFK czela U19 - FK Příbram U-19 6 - 2
    • FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 4
    • Iváci Junior - RCF Oparno Juventud 4 - 1
    • KECYNA Team Junior - Momáci Junior 0 - 3
    • FC Osová junior - Tin Boys 1 - 6
    • Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 1 - 0
  • týden 12 5.12.2017 19:15 (15/66)
    • JEMALL junior - FKM Javorka 5 - 2
    • FK Příbram U-19 - SFK czela U19 3 - 6
    • Momáci Junior - KECYNA Team Junior 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - Iváci Junior 0 - 3
    • Tin Boys - FC Osová junior 6 - 1
    • FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 3 - 2
  • týden 13 12.12.2017 19:15 (16/66)
    • Iváci Junior - FC Princi Zelenice 1 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - Tin Boys 2 - 4
    • FC Osová junior - JEMALL junior 3 - 3
    • KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 2 - 5
    • SFK czela U19 - Momáci Junior 4 - 1
    • FKM Javorka - FK Příbram U-19 5 - 3
  • týden 14 19.12.2017 19:15 (1/67)
    • RCF Oparno Juventud - SFK czela U19 0 - 2
    • JEMALL junior - FK Příbram U-19 3 - 2
    • Momáci Junior - FKM Javorka 5 - 1
    • FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 2 - 0
    • Tin Boys - Iváci Junior 4 - 3
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
  • týden 15 26.12.2017 19:15 (2/67)
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 1 - 4
    • Iváci Junior - FC Osová junior 2 - 1
    • KECYNA Team Junior - Tin Boys 0 - 2
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 3 - 4
    • SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 3 - 0
    • FK Příbram U-19 - Momáci Junior 0 - 2
  • týden 16 2.1.2018 19:15 (3/67)
    • JEMALL junior - Momáci Junior 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FK Příbram U-19 0 - 5
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 2 - 1
    • Tin Boys - SFK czela U19 0 - 4
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 0 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - Iváci Junior 1 - 1
  • týden 17 9.1.2018 19:15 (4/67)
    • Iváci Junior - JEMALL junior 2 - 1
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
    • SFK czela U19 - FC Osová junior 4 - 3
    • FKM Javorka - Tin Boys 0 - 4
    • FK Příbram U-19 - FC Princi Zelenice 3 - 3
    • Momáci Junior - RCF Oparno Juventud 3 - 1
  • týden 18 16.1.2018 19:15 (5/67)
    • FC Princi Zelenice - Momáci Junior 4 - 3
    • JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 5 - 1
    • Tin Boys - FK Příbram U-19 6 - 0
    • FC Osová junior - FKM Javorka 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 1 - 4
    • Iváci Junior - KECYNA Team Junior 2 - 1
  • týden 19 23.1.2018 19:15 (6/67)
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 1 - 4
    • SFK czela U19 - Iváci Junior 3 - 2
    • FK Příbram U-19 - FC Osová junior 2 - 3
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 1 - 2
    • Momáci Junior - Tin Boys 6 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 1 - 7
  • týden 20 30.1.2018 19:15 (7/67)
    • Tin Boys - RCF Oparno Juventud 4 - 0
    • FC Osová junior - Momáci Junior 2 - 2
    • JEMALL junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U-19 4 - 2
    • Iváci Junior - FKM Javorka 1 - 0
    • KECYNA Team Junior - SFK czela U19 0 - 2
  • týden 21 6.2.2018 19:15 (8/67)
    • FK Příbram U-19 - Iváci Junior 2 - 4
    • Momáci Junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 5 - 2
    • SFK czela U19 - JEMALL junior 6 - 0
    • FC Princi Zelenice - Tin Boys 4 - 2
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 0 - 0
  • týden 22 13.2.2018 19:15 (9/67)
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 3 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 2 - 1
    • Iváci Junior - Momáci Junior 0 - 1
    • JEMALL junior - Tin Boys 1 - 5
    • SFK czela U19 - FKM Javorka 5 - 2
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U-19 3 - 4

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Kenny Bendera Tin Boys 14
2. Rudolf Ešner JEMALL Junior 13
3. Jindřich Trávník SFK czela U19 13
4. Ivo Hloupý FKM Javorka 11
5. Vladimír Hefka FC Osová junior 9
6. Václav Křižka SFK czela U19 9
7. Eduard Vrbanec FC Princi Zelenice 9
8. Jan Morávek Iváci Junior 9
9. Karel Fogaš FC Princi Zelenice 8
10. Alois Kudela JEMALL Junior 8
11. Matthias Chibulunje Tin Boys 8
12. Julius Šustala Iváci Junior 8
13. Luděk Škrdla Momáci Junior 8
14. Matěj Křivanec Momáci Junior 8
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.