Cs/GBook2 Cup (6. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 32)

Ročník 6. ročník
Počet účastníků 46
Zlato P1 blue.gif meteor praha
Stříbro P2 blue.gif Recreativo Oparno CF
Bronz P3 blue.gif Tukani

Šestý ročník GBook2 Cupu si zahrálo tehdy neuvěřitelných 46 týmů. Třetí zlato a zároveň tříměsíčního fanouška obdržel meteor praha. Ze stříbra se mohlo radovat opět Recreativo Oparno CF a bronz odbržel tým Tukani.

Systém turnaje[edit]

Šestého ročníku se zúčastnilo 46 týmů. Osm nejlepších z minulého ročníku bylo nasazeno přímo do základních skupin, dalších 26 nejlepších podle koeficientů bylo nasazeno přímo do 2. předkola, zbylých 12 se účastnilo 1. předkola, ze kterého postupovalo 6 vítězů do druhého předkola, z něhož vedla pro 16 týmů cesta do základních skupin. Obě předkola se hrála pouze na jeden zápas. V základních skupinách bylo 24 týmů rozděleno do čtyř skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. Z každé skupiny postupovali 4 nejlepší do knock-out play off na jeden vítězný zápas.

Kvalifikace[edit]

1. předkolo[edit]

Termín 1. předkola - 02.05.2007

ID Výsledek zápasu
(125235286) El chupacabras 2 - 0 FC Chmel Blšany
(125208830) FC Arsenal Slatina 2 - 1 TJ Sokolovan Kynžvart
(125257374) Tj Tesla Stráž n/N 0 - 1 pen. FK SPARTAK BLŠANY
(125183619) Pilsen Patriots 5 - 3 TJ Jiskra Krhová
(kontumace) Urban team 0 - 5 Plážoví Kluci
(125267839) FC Jemně Solené 5 - 1 AFK Slavoj Podolí

2. předkolo[edit]

Termín 2. předkola - 09.05.2007.

ID Výsledek zápasu
(125475893) FK Vizovice 5 - 0 FC Jemně Solené
(125489913) Slavka 1 - 0 Plážoví Kluci
(125469708) Longham Warriors 1874 3 - 2 Pilsen Patriots
(125605972) Draci Olomouc 3 - 2 pen. FK SPARTAK BLŠANY
(125587398) AC HAMÉ Praha 1 - 2 FC Arsenal Slatina
(125522690) Fotball Club Palhanec a.s. 1 - 2 El chupacabras
(125497895) Stargins 5 - 0 SPARTA LIBOCHOVICE
(125546975) FC DEJVICE 5 - 0 FC Peros
(125535025) Klokani 1983 1 - 4 Sk SLAVIA Praha junior
(125561961) 25.FC Tuřany 6 - 0 Fc Osová
(125572812) Teplice United FC 4 - 3 pen. Kroměříž United
(125458844) Lemuři z Madagaskaru 0 - 3 Tukani
(125508777) SFC Triangel 4 - 2 FC Tlamy :))
(125596216) GODE TEAM 6 - 0 FK Zličko
(125587306) FC SUPER SLOVAN LIB. 1 - 7 Jihočeský FC Písek
(125481057) CdF REAL Vidlákov 4 - 3p SK Červený Kostelec B

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
meteor praha 13 5 4 1 0 20 8 +12
25.FC Tuřany 9 5 3 0 2 24 9 +15
SK Červený Kostelec 9 5 3 0 2 11 13 -2
FK Vizovice 8 5 2 2 1 5 12 -7
Jihočeský FC Písek 4 5 1 1 3 14 15 -1
Stargins 0 5 0 0 5 5 22 -17

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(125772465) FK Vizovice 2 - 1 Stargins 16.05.2007
(125843762) SK Červený Kostelec 4 - 2 25.FC Tuřany 16.05.2007
(125755809) meteor praha 5 - 4 Jihočeský FC Písek 16.05.2007

(126192059) Stargins 2 - 3 SK Červený Kostelec 23.05.2007
(126072589) meteor praha 0 - 0 FK Vizovice 23.05.2007
(126055445) Jihočeský FC Písek 0 - 6 25.FC Tuřany 23.05.2007

(126370886) 25.FC Tuřany 4 - 1 Stargins 30.05.2007
(126308763) SK Červený Kostelec 0 - 5 meteor praha 30.05.2007
(126341113) FK Vizovice 1 - 1 Jihočeský FC Písek 30.05.2007

(126568382) meteor praha 4 - 3 25.FC Tuřany 06.06.2007
(126659536) FK Vizovice 2 - 1 SK Červený Kostelec 06.06.2007
(126583656) Jihočeský FC Písek 7 - 0 Stargins 06.06.2007

(126900020) 25.FC Tuřany 9 - 0 FK Vizovice 13.06.2007
(126860842) Stargins 1 - 6 meteor praha 13.06.2007
(127099002) SK Červený Kostelec 3 - 2 Jihočeský FC Písek 13.06.2007

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci 15 5 5 0 0 24 6 +18
Sk SLAVIA Praha junior 9 5 3 0 2 15 14 +1
Chelsea Brno Fc 7 5 2 1 2 17 13 +4
Slavka 6 5 2 0 3 11 14 -3
SFC Triangel 5 5 1 2 2 13 19 -6
FC DEJVICE 1 5 0 1 4 8 22 -14

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(125753381) Slavka 4 - 1 FC DEJVICE 16.05.2007
(125754554) Chelsea Brno Fc 3 - 4 Sk SLAVIA Praha junior 16.05.2007
(125747541) Momáci 6 - 1 SFC Triangel 16.05.2007

(126021457) FC DEJVICE 0 - 5 Chelsea Brno Fc 23.05.2007
(126029923) Momáci 3 - 1 Slavka 23.05.2007
(126088569) SFC Triangel 4 - 3 Sk SLAVIA Praha junior 23.05.2007

(126344389) Sk SLAVIA Praha junior 5 - 1 FC DEJVICE 30.05.2007
(126301768) Chelsea Brno Fc 1 - 5 Momáci 30.05.2007
(126365720) Slavka 4 - 2 SFC Triangel 30.05.2007

(126708156) Momáci 5 - 0 Sk SLAVIA Praha junior 06.06.2007
(126570188) Slavka 1 - 5 Chelsea Brno Fc 06.06.2007
(126574566) SFC Triangel 3 - 3 FC DEJVICE 06.06.2007

(127019135) Sk SLAVIA Praha junior 3 - 1 Slavka 13.06.2007
(126848708) FC DEJVICE 3 - 5 Momáci 13.06.2007
(126842923) Chelsea Brno Fc 3 - 3 SFC Triangel 13.06.2007

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Los Bastros 15 5 5 0 0 15 2 +13
Draci Olomouc 9 5 3 0 2 6 5 +1
TJ Modlany 8 5 2 2 1 5 5 ±0
FC Arsenal Slatina 5 5 1 2 2 2 5 -3
GODE TEAM 4 5 1 1 3 5 6 -1
Teplice United FC 1 5 0 1 4 2 12 -10

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(125888855) Draci Olomouc 2 - 0 FC Arsenal Slatina 16.05.2007
(125859713) Los Bastros 4 - 0 Teplice United FC 16.05.2007
(125798063) TJ Modlany 1 - 1 GODE TEAM 16.05.2007

(126022565) FC Arsenal Slatina 1 - 3 Los Bastros 23.05.2007
(126160467) TJ Modlany 2 - 0 Draci Olomouc 23.05.2007
(126029805) GODE TEAM 4 - 1 Teplice United FC 23.05.2007

(126466873) Teplice United FC 0 - 0 FC Arsenal Slatina 30.05.2007
(126351907) Los Bastros 3 - 0 TJ Modlany 30.05.2007
(126476880) Draci Olomouc 1 - 0 GODE TEAM 30.05.2007

(126603400) TJ Modlany 2 - 1 Teplice United FC 06.06.2007
(126611718) Draci Olomouc 1 - 3 Los Bastros 06.06.2007
(126758474) GODE TEAM 0 - 1 FC Arsenal Slatina 06.06.2007

(126963408) Teplice United FC 0 - 2 Draci Olomouc 13.06.2007
(126843876) FC Arsenal Slatina 0 - 0 TJ Modlany 13.06.2007
(126974166) Los Bastros 2 - 0 GODE TEAM 13.06.2007

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Recreativo Oparno CF 13 5 4 1 0 20 8 +12
Tukani 13 5 4 1 0 20 9 +11
El chupacabras 7 5 2 1 2 11 10 +1
Longham Warriors 1874 6 5 2 0 3 11 10 +1
CdF REAL Vidlákov 4 5 1 1 3 12 12 ±0
Kroměříž United 0 5 0 0 5 0 25 -25

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(125808300) Longham Warriors 1874 1 - 3 El chupacabras 16.05.2007
(125750012) Recreativo Oparno CF 3 - 3 Tukani 16.05.2007
(kontumace) Kroměříž United 0 - 5 CdF REAL Vidlákov 16.05.2007

(126086932) El chupacabras 0 - 4 Recreativo Oparno CF 23.05.2007
(kontumace) Kroměříž United 0 - 5 Longham Warriors 1874 23.05.2007
(126027978) CdF REAL Vidlákov 3 - 4 Tukani 23.05.2007

(126415249) Tukani 4 - 2 El chupacabras 30.05.2007
(kontumace) Recreativo Oparno CF 5 - 0 Kroměříž United 30.05.2007
(126317502) Longham Warriors 1874 2 - 0 CdF REAL Vidlákov 30.05.2007

(kontumace) Kroměříž United 0 - 5 Tukani 06.06.2007
(126689264) Longham Warriors 1874 2 - 3 Recreativo Oparno CF 06.06.2007
(126627208) CdF REAL Vidlákov 1 - 1 El chupacabras 06.06.2007

(126856462) Tukani 4 - 1 Longham Warriors 1874 13.06.2007
(kontumace) El chupacabras 5 - 0 Kroměříž United 13.06.2007
(126845290) Recreativo Oparno CF 5 - 3 CdF REAL Vidlákov 13.06.2007

Hlavní pavouk play off[edit]

  Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále
                                     
1A  meteor praha 5  
4B  Slavka 1  
  I  meteor praha 4  
  II  El chupacabras 0  
2C  Draci Olomouc 2
3D  El chupacabras 4  
  I  meteor praha 2  
  II  Tukani 1  
1B  Momáci 1  
4A  FK Vizovice 4  
  III  FK Vizovice 0
  IV  Tukani 6  
2D  Tukani 3
3C  TJ Modlany 2  
  I  meteor praha 6
  II  Recreativo Oparno CF 1
1C  Los Bastros 6  
4D  Longham Warriors 1874 2  
  V  Los Bastros 3
  VI  25.FC Tuřany 4  
2A  25.FC Tuřany 8
3B  Chelsea Brno Fc 0  
  III  25.FC Tuřany 2
  IV  Recreativo Oparno CF 3  
1D  Recreativo Oparno CF 2  
4C  FC Arsenal Slatina 1  
  VII  Recreativo Oparno CF 2
  VIII  SK Červený Kostelec 1  
2B  Sk SLAVIA Praha junior 3
3A  SK Červený Kostelec 4  


Play off[edit]

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 20.06.2007.

ID Výsledek zápasu
(127112098) meteor praha 5 - 1 Slavka
(127216034) Draci Olomouc 2 - 4 El chupacabras
(127168205) Momáci 1 - 4 FK Vizovice
(127209418) Tukani 3 - 2 pen. TJ Modlany
(127117200) Los Bastros 6 - 2 Longham Warriors 1874
(127138278) 25.FC Tuřany 8 - 0 Chelsea Brno Fc
(127206792) Recreativo Oparno CF 2 - 1 FC Arsenal Slatina
(127297149) Sk SLAVIA Praha junior 3 - 4p SK Červený Kostelec

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 27.06.2007.

ID Výsledek zápasu
(127377229) meteor praha 4 - 0 El chupacabras
(127375527) Tukani 6 - 0 FK Vizovice
(127410244) Los Bastros 3 - 4 25.FC Tuřany
(127380698) Recreativo Oparno CF 2 - 1 SK Červený Kostelec

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 04.07.2007.

ID Výsledek zápasu
(127631945) meteor praha 2 - 1 Tukani
(127657087) 25.FC Tuřany 2 - 3 Recreativo Oparno CF

O 3. místo[edit]

Termín zápasu o bronz - 11.07.2007.

ID Výsledek zápasu
(127976036) Tukani 4 - 3 25.FC Tuřany

Finále[edit]

Termín finále - 11.07.2007.

ID Výsledek zápasu
(127929387) meteor praha 6 - 1 Recreativo Oparno CF

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. meteor praha
2. Recreativo Oparno CF
3. Tukani
4. 25.FC Tuřany
5. Los Bastros
6. SK Červený Kostelec
7. El chupacabras
8. FK Vizovice
9. Momáci
10. Sk SLAVIA Praha junior
11. Draci Olomouc
12. TJ Modlany
13. Chelsea Brno Fc
14. Longham Warriors 1874
15. Slavka
16. FC Arsenal Slatina
17. SFC Triangel
18. CdF REAL Vidlákov
19. Jihočeský FC Písek
20. GODE TEAM
21. Teplice United FC
22. FC DEJVICE
23. Stargins
24. Kroměříž United
25. Jimuv -Havirov
26. FK SPARTAK BLŠANY
27. SK Červený Kostelec B
28. Pilsen Patriots
29. AC HAMÉ Praha
30. Fotball Club Palhanec a.s.
31. Plážoví Kluci
32. FC Tlamy :))
33. Klokani 1983
34. Lemuři z Madagaskaru
35. FC Peros
36. SPARTA LIBOCHOVICE
37. FC Jemně Solené
38. FC SUPER SLOVAN LIBEREC
39. FK Zličko
40. Fc Osová
41. Tj Tesla Stráž n/N
42. TJ Sokolovan Kynžvart
43. FC Chmel Blšany
44. TJ Jiskra Krhová
45. AFK Slavoj Podolí
46. Urban team

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Veselin Tonev 25.FC Tuřany 13
2. Reinhardt Carstensen Recreativo Oparno CF 7
3. Rodolphe Schöpfer meteor praha 6
4. Baptiste Gautreau Tukani 6
5. Jeffrey Hickman Momáci 6
6. José Flores meteor praha 6
7. Bernhard Weyde Chelsea Brno Fc 5
8. Paul Godin Los Bastros 5
9. Pedro Bispo SFC Triangel 5
10. Ritvaldis Tučins Sk SLAVIA Praha junior 5

Karetní hříšníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Hansjörg Wirth GODE TEAM Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
2. Hans Molitor Los Bastros Red card Yellow card
3. Aleš Talaš 25.FC Tuřany Yellow card Yellow card Yellow card
4. Markus Evensen Momáci Yellow card Yellow card Yellow card
5. Ilja Bezděk El chupacabras Yellow card Yellow card Yellow card
6. Janno Bodensee Los Bastros Yellow card Yellow card Yellow card
7. Constantin Schmutzler meteor praha Red card
8. Carlos Barbedo Tukani Red card
9. Theofanis Lagonikakis Recreativo Oparno CF Yellow card Yellow card
10. Erik Lønstrup Tukani Yellow card Yellow card
  • Do statistik se nezapočítávaly zápasy předkola.

Tipovačka[edit]

# Tiper Body
1. Profik 122
2. Himbus 121
3. MOMOOO 108
4. SEGRA 106
5. patas-007 102
6. Jay-jay 94
7. kubas09 72
8. Pebu32 60
9. nitwitt 58
10. SROSRO 58
11. Fortunate 52
12. TheGodBill 44
13. MrBlackhawk 40
14. Martin4 40
15. Kaell 18
16. Ginstar 18
17. no mac 8
18. kingoska 2
19. piko 0
  • Nejlepší 4 tipeři si vybojovali přímé nasazení do základní skupiny v 7. ročníku.

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 6. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Shrnutí 1. předkola
Shrnutí 2. předkola
Shrnutí 1. kola základních skupin
Shrnutí 2. kola základních skupin
Shrnutí 3. kola základních skupin
Shrnutí 4. kola základních skupin
Shrnutí 5. kola základních skupin
Shrnutí osmifinále play off
Shrnutí čtvrtfinále play off
Shrnutí semifinále play off
Shrnutí finále a zápasu o bronz

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.