Cs/GBook2 Cup Junior (6. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 40-41)

Ročník 6. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif Chelsea Brno Fc "B"
Stříbro P2 blue.gif Junior veverky
Bronz P3 blue.gif Draci Olomouc B

Vítězem šestého ročníku GBook2 Cupu Junior se stala Chelsea Brno Fc "B", ze stříbra se radoval celek Junior veverky a bronz obdrželi Draci Olomouc B.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku měly sestoupit a první tři týmy 2. ligy měly postoupit. Systém postupů a sestupů byl v průběhu ročníku změněn, neboť byly prvně naplánovány baráže, ale HT-mani svoji změnou jejich hraní znemožnili.

Hracím dnem byla neděle 19:20




1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy FC Frýdek-Místek U20, Iváci Junior a Svijany chicks. Posledně jmenovaný tým postoupil jenom díky odhlášení týmu Slavoj SEF Kynšperk U18 z našeho ligového systému.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Chelsea Brno Fc "B" 51 22 16 3 3 62 34 +28
Junior veverky 43 22 13 4 5 52 30 +22
Draci Olomouc B 40 22 13 1 8 42 36 +6
Lemurci z Madagaskaru 39 22 12 3 7 74 54 +20
FC Frýdek-Místek U20 33 22 10 3 9 42 44 -2
FC Ledec B 32 22 10 2 10 51 44 +7
meteor praha U19 32 22 9 5 8 52 50 +2
Iváci Junior 30 22 8 6 8 51 46 +5
_Young guns_ 24 22 7 3 12 31 64 -33
Svijany chicks 22 22 7 1 14 36 48 -12
Momáci Junior 17 22 3 8 11 11 28 -17
juniors tym Cernikovice 13 22 4 1 17 37 63 -26


  • Do druhé ligy sestoupily týmy Momáci Junior a juniors tym Cernikovice.
  • Celek FC Frýdek-Místek U20 se z našeho ligového systému odhlásil, a tak se díky tomu celek Svijany chicks vyhnul sestupu.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Junior veverky 1 - 4 FC Ledec B 22.11.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 0 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 22.11.2009 19:20
meteor praha U19 4 - 2 Svijany chicks 22.11.2009 19:20
Draci Olomouc B 4 - 0 Iváci Junior 22.11.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 4 - 2 juniors tym Cernikovice 22.11.2009 19:20
_Young guns_ 3 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 22.11.2009 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 FC Frýdek-Místek U20 29.11.2009 19:20
FC Ledec B 2 - 0 Momáci Junior 29.11.2009 19:20
meteor praha U19 2 - 3 Junior veverky 29.11.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 2 - 1 Draci Olomouc B 29.11.2009 19:20
Iváci Junior 6 - 0 _Young guns_ 29.11.2009 19:20
Svijany chicks 4 - 3 juniors tym Cernikovice 29.11.2009 19:20

Junior veverky 2 - 1 Svijany chicks 6.12.2009 19:20
Draci Olomouc B 2 - 0 FC Ledec B 6.12.2009 19:20
_Young guns_ 1 - 8 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 6.12.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 2 - 1 Iváci Junior 6.12.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 6 Chelsea Brno Fc "B" 6.12.2009 19:20
Momáci Junior 1 - 1 meteor praha U19 6.12.2009 19:20

Svijany chicks 0 - 5 Chelsea Brno Fc "B" 13.12.2009 19:20
Iváci Junior 4 - 3 juniors tym Cernikovice 13.12.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5 - 2 FC Frýdek-Místek U20 13.12.2009 19:20
FC Ledec B 3 - 0 _Young guns_ 13.12.2009 19:20
meteor praha U19 3 - 1 Draci Olomouc B 13.12.2009 19:20
Junior veverky 2 - 0 Momáci Junior 13.12.2009 19:20

Momáci Junior 0 - 2 Svijany chicks 20.12.2009 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 Junior veverky 20.12.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 1 - 1 FC Ledec B 20.12.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 20.12.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 6 Iváci Junior 20.12.2009 19:20
_Young guns_ 3 - 0 meteor praha U19 20.12.2009 19:20

Svijany chicks 2 - 2 Iváci Junior 3.1.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 3 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 3.1.2010 19:20
FC Ledec B 5 - 1 juniors tym Cernikovice 3.1.2010 19:20
meteor praha U19 2 - 4 FC Frýdek-Místek U20 3.1.2010 19:20
Junior veverky 3 - 2 _Young guns_ 3.1.2010 19:20
Momáci Junior 0 - 3 Draci Olomouc B 3.1.2010 19:20

Draci Olomouc B 2 - 1 Svijany chicks 10.1.2010 19:20
FC Frýdek-Místek U20 2 - 1 Junior veverky 10.1.2010 19:20
_Young guns_ 2 - 0 Momáci Junior 10.1.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 2 FC Ledec B 10.1.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 2 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 10.1.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 4 meteor praha U19 10.1.2010 19:20

FC Ledec B 1 - 1 Iváci Junior 17.1.2010 19:20
Svijany chicks 1 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 17.1.2010 19:20
meteor praha U19 2 - 5 Chelsea Brno Fc "B" 17.1.2010 19:20
Junior veverky 0 - 1 juniors tym Cernikovice 17.1.2010 19:20
Draci Olomouc B 5 - 1 _Young guns_ 17.1.2010 19:20
Momáci Junior 0 - 0 FC Frýdek-Místek U20 17.1.2010 19:20

FC Frýdek-Místek U20 0 - 1 Draci Olomouc B 24.1.2010 19:20
_Young guns_ 1 - 0 Svijany chicks 24.1.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 2 Momáci Junior 24.1.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 3 Junior veverky 24.1.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5 - 2 FC Ledec B 24.1.2010 19:20
Iváci Junior 4 - 1 meteor praha U19 24.1.2010 19:20

Svijany chicks 0 - 1 FC Ledec B 31.1.2010 19:20
meteor praha U19 1 - 5 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 31.1.2010 19:20
Junior veverky 3 - 1 Iváci Junior 31.1.2010 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 juniors tym Cernikovice 31.1.2010 19:20
Momáci Junior 0 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 31.1.2010 19:20
_Young guns_ 0 - 2 FC Frýdek-Místek U20 31.1.2010 19:20

FC Frýdek-Místek U20 2 - 0 Svijany chicks 7.2.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 3 _Young guns_ 7.2.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 5 - 1 Draci Olomouc B 7.2.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 2 Momáci Junior 7.2.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 0 - 4 Junior veverky 7.2.2010 19:20
FC Ledec B 3 - 2 meteor praha U19 7.2.2010 19:20

_Young guns_ 4 - 1 juniors tym Cernikovice 14.2.2010 19:20
Svijany chicks 0 - 2 FC Frýdek-Místek U20 14.2.2010 19:20
Junior veverky 5 - 2 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 14.2.2010 19:20
Draci Olomouc B 0 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 14.2.2010 19:20
Momáci Junior 1 - 1 Iváci Junior 14.2.2010 19:20
meteor praha U19 3 - 1 FC Ledec B 14.2.2010 19:20

FC Ledec B 2 - 3 Svijany chicks 21.2.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 2 Draci Olomouc B 21.2.2010 19:20
Iváci Junior 1 - 1 Junior veverky 21.2.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 0 Momáci Junior 21.2.2010 19:20
FC Frýdek-Místek U20 6 - 1 _Young guns_ 21.2.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 2 - 5 meteor praha U19 21.2.2010 19:20

Svijany chicks 9 - 0 _Young guns_ 28.2.2010 19:20
Momáci Junior 0 - 0 juniors tym Cernikovice 28.2.2010 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 FC Frýdek-Místek U20 28.2.2010 19:20
meteor praha U19 4 - 0 Iváci Junior 28.2.2010 19:20
Junior veverky 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 28.2.2010 19:20
FC Ledec B 5 - 3 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 28.2.2010 19:20

Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 2 - 1 Svijany chicks 7.3.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 5 FC Ledec B 7.3.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 0 - 3 Junior veverky 7.3.2010 19:20
FC Frýdek-Místek U20 2 - 0 Momáci Junior 7.3.2010 19:20
_Young guns_ 1 - 2 Draci Olomouc B 7.3.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 meteor praha U19 7.3.2010 19:20

Svijany chicks 2 - 0 Draci Olomouc B 14.3.2010 19:20
Momáci Junior 0 - 0 _Young guns_ 14.3.2010 19:20
Junior veverky 5 - 2 FC Frýdek-Místek U20 14.3.2010 19:20
meteor praha U19 3 - 1 juniors tym Cernikovice 14.3.2010 19:20
FC Ledec B 0 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 14.3.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 4 - 1 Iváci Junior 14.3.2010 19:20

Iváci Junior 3 - 1 Svijany chicks 21.3.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 5 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 21.3.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 0 - 5 FC Ledec B 21.3.2010 19:20
_Young guns_ 2 - 2 Junior veverky 21.3.2010 19:20
Draci Olomouc B 0 - 0 Momáci Junior 21.3.2010 19:20
FC Frýdek-Místek U20 3 - 3 meteor praha U19 21.3.2010 19:20

Svijany chicks 2 - 0 Momáci Junior 28.3.2010 19:20
Junior veverky 3 - 0 Draci Olomouc B 28.3.2010 19:20
meteor praha U19 2 - 2 _Young guns_ 28.3.2010 19:20
FC Ledec B 2 - 3 FC Frýdek-Místek U20 28.3.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 3 - 2 juniors tym Cernikovice 28.3.2010 19:20
Iváci Junior 1 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 28.3.2010 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 5 - 1 Svijany chicks 4.4.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 3 Iváci Junior 4.4.2010 19:20
FC Frýdek-Místek U20 2 - 5 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 4.4.2010 19:20
_Young guns_ 3 - 0 FC Ledec B 4.4.2010 19:20
Draci Olomouc B 1 - 3 meteor praha U19 4.4.2010 19:20
Momáci Junior 0 - 3 Junior veverky 4.4.2010 19:20

Svijany chicks 0 - 2 Junior veverky 11.4.2010 19:20
FC Ledec B 2 - 3 Draci Olomouc B 11.4.2010 19:20
meteor praha U19 1 - 0 Momáci Junior 11.4.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 6 - 0 _Young guns_ 11.4.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 0 FC Frýdek-Místek U20 11.4.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 0 juniors tym Cernikovice 11.4.2010 19:20

juniors tym Cernikovice 4 - 0 Svijany chicks 25.4.2010 19:20
FC Frýdek-Místek U20 2 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 25.4.2010 19:20
_Young guns_ 1 - 4 Iváci Junior 25.4.2010 19:20
Draci Olomouc B 5 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 25.4.2010 19:20
Momáci Junior 2 - 1 FC Ledec B 25.4.2010 19:20
Junior veverky 2 - 2 meteor praha U19 25.4.2010 19:20

Svijany chicks 4 - 2 meteor praha U19 2.5.2010 19:20
FC Ledec B 4 - 1 Junior veverky 2.5.2010 19:20
Iváci Junior 4 - 2 Draci Olomouc B 2.5.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 1 - 3 Momáci Junior 2.5.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 1 _Young guns_ 2.5.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 6 - 0 FC Frýdek-Místek U20 2.5.2010 19:20

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy Lost in Teplice "B" a Budoucnost Slávie. Nově se do našeho ligového systému přihlásily celky Kemenacci a SK Červený Kostelec JR.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Fc POLDI Zbytiny "B" 53 22 17 2 3 64 19 +45
Zbuzany boys 49 22 16 1 5 68 35 +33
FC Stredohor boys 48 22 15 3 4 63 37 +26
Kemenacci 45 22 14 3 5 59 27 +32
FC Osová junior 40 22 13 1 8 73 47 +26
Lolci B 29 22 8 5 9 47 39 +8
SK Červený Kostelec JR. 29 22 9 2 11 39 51 -12
Budoucnost Slávie 26 22 8 2 12 34 57 -23
Srsni U19 19 22 5 4 13 24 46 -22
RCF Oparno Juventud 18 22 5 3 14 47 75 -28
Lost in Teplice "B" 15 22 5 0 17 23 52 -29
MASAKR BOYS 12 22 4 0 18 21 77 -56


  • Týmy Fc POLDI Zbytiny "B", Zbuzany boys a FC Stredohor boys postoupily do 1. ligy.
  • Červeně označené týmy se z našeho ligového systému odhlásily.
  • Do dalšího ročníku se nově přihlásily týmy: Chovanci Merin, FC Ukopni to B, FC VelMez B, hrdinové a Šinken Šobu.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

RCF Oparno Juventud 2 - 0 MASAKR BOYS 22.11.2009 19:20
Zbuzany boys 2 - 2 FC Stredohor boys 22.11.2009 19:20
SK Červený Kostelec JR. 0 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 22.11.2009 19:20
Srsni U19 1 - 1 Budoucnost Slávie 22.11.2009 19:20
Lolci B 1 - 1 Kemenacci 22.11.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 0 - 3 FC Osová junior 22.11.2009 19:20

MASAKR BOYS 2 - 6 FC Osová junior 29.11.2009 19:20
Kemenacci 1 - 0 Lost in Teplice "B" 29.11.2009 19:20
Budoucnost Slávie 2 - 0 Lolci B 29.11.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 1 Srsni U19 29.11.2009 19:20
FC Stredohor boys 4 - 1 SK Červený Kostelec JR. 29.11.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 5 Zbuzany boys 29.11.2009 19:20

Zbuzany boys 4 - 0 MASAKR BOYS 6.12.2009 19:20
Srsni U19 3 - 3 FC Stredohor boys 6.12.2009 19:20
SK Červený Kostelec JR. 6 - 2 RCF Oparno Juventud 6.12.2009 19:20
Lolci B 1 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 6.12.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 0 Budoucnost Slávie 6.12.2009 19:20
FC Osová junior 3 - 4 Kemenacci 6.12.2009 19:20

MASAKR BOYS 0 - 5 Kemenacci 13.12.2009 19:20
Budoucnost Slávie 0 - 5 FC Osová junior 13.12.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 0 Lost in Teplice "B" 13.12.2009 19:20
FC Stredohor boys 4 - 0 Lolci B 13.12.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 0 Srsni U19 13.12.2009 19:20
Zbuzany boys 5 - 0 SK Červený Kostelec JR. 13.12.2009 19:20

SK Červený Kostelec JR. 4 - 0 MASAKR BOYS 20.12.2009 19:20
Srsni U19 0 - 4 Zbuzany boys 20.12.2009 19:20
Lolci B 7 - 1 RCF Oparno Juventud 20.12.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 0 - 4 FC Stredohor boys 20.12.2009 19:20
Kemenacci 4 - 0 Budoucnost Slávie 20.12.2009 19:20
FC Osová junior 1 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 20.12.2009 19:20

MASAKR BOYS 3 - 1 Budoucnost Slávie 3.1.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 1 Kemenacci 3.1.2010 19:20
FC Stredohor boys 4 - 2 FC Osová junior 3.1.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 2 Lost in Teplice "B" 3.1.2010 19:20
Zbuzany boys 1 - 3 Lolci B 3.1.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 0 - 4 Srsni U19 3.1.2010 19:20

Srsni U19 2 - 1 MASAKR BOYS 10.1.2010 19:20
Lolci B 3 - 0 SK Červený Kostelec JR. 10.1.2010 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 5 Zbuzany boys 10.1.2010 19:20
Kemenacci 2 - 1 FC Stredohor boys 10.1.2010 19:20
FC Osová junior 4 - 2 RCF Oparno Juventud 10.1.2010 19:20
Budoucnost Slávie 2 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 10.1.2010 19:20

MASAKR BOYS 0 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 17.1.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 4 Budoucnost Slávie 17.1.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 6 Kemenacci 17.1.2010 19:20
Zbuzany boys 3 - 2 FC Osová junior 17.1.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 2 - 1 Lost in Teplice "B" 17.1.2010 19:20
Srsni U19 2 - 2 Lolci B 17.1.2010 19:20

Lolci B 3 - 0 MASAKR BOYS 24.1.2010 19:20
Lost in Teplice "B" 3 - 0 Srsni U19 24.1.2010 19:20
FC Osová junior 0 - 4 SK Červený Kostelec JR. 24.1.2010 19:20
Kemenacci 0 - 3 Zbuzany boys 24.1.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 2 FC Stredohor boys 24.1.2010 19:20
Budoucnost Slávie 5 - 3 RCF Oparno Juventud 24.1.2010 19:20

MASAKR BOYS 1 - 5 FC Stredohor boys 31.1.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 7 Fc POLDI Zbytiny "B" 31.1.2010 19:20
Zbuzany boys 6 - 0 Budoucnost Slávie 31.1.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 3 - 1 Kemenacci 31.1.2010 19:20
Srsni U19 0 - 3 FC Osová junior 31.1.2010 19:20
Lolci B 5 - 0 Lost in Teplice "B" 31.1.2010 19:20

Lost in Teplice "B" 5 - 1 MASAKR BOYS 7.2.2010 19:20
FC Osová junior 3 - 3 Lolci B 7.2.2010 19:20
Kemenacci 1 - 0 Srsni U19 7.2.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 1 Zbuzany boys 7.2.2010 19:20
Budoucnost Slávie 1 - 0 SK Červený Kostelec JR. 7.2.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 2 RCF Oparno Juventud 7.2.2010 19:20

MASAKR BOYS 3 - 2 Lost in Teplice "B" 14.2.2010 19:20
Lolci B 2 - 3 FC Osová junior 14.2.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 2 - 0 Budoucnost Slávie 14.2.2010 19:20
Srsni U19 0 - 1 Kemenacci 14.2.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 4 FC Stredohor boys 14.2.2010 19:20
Zbuzany boys 0 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 14.2.2010 19:20

Budoucnost Slávie 2 - 3 Zbuzany boys 21.2.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 4 - 0 RCF Oparno Juventud 21.2.2010 19:20
Kemenacci 2 - 2 SK Červený Kostelec JR. 21.2.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 1 MASAKR BOYS 21.2.2010 19:20
FC Osová junior 1 - 3 Srsni U19 21.2.2010 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 2 Lolci B 21.2.2010 19:20

MASAKR BOYS 2 - 1 Lolci B 28.2.2010 19:20
Srsni U19 2 - 0 Lost in Teplice "B" 28.2.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 2 - 3 FC Osová junior 28.2.2010 19:20
Zbuzany boys 2 - 0 Kemenacci 28.2.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 1 Budoucnost Slávie 28.2.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 28.2.2010 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 6 - 0 MASAKR BOYS 7.3.2010 19:20
Kemenacci 3 - 2 RCF Oparno Juventud 7.3.2010 19:20
Budoucnost Slávie 2 - 0 FC Stredohor boys 7.3.2010 19:20
FC Osová junior 6 - 1 Zbuzany boys 7.3.2010 19:20
Lolci B 4 - 0 Srsni U19 7.3.2010 19:20
Lost in Teplice "B" 0 - 3 SK Červený Kostelec JR. 7.3.2010 19:20

MASAKR BOYS 1 - 2 Srsni U19 14.3.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 2 - 2 Lolci B 14.3.2010 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 Lost in Teplice "B" 14.3.2010 19:20
FC Stredohor boys 4 - 3 Kemenacci 14.3.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 6 FC Osová junior 14.3.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 2 Budoucnost Slávie 14.3.2010 19:20

Budoucnost Slávie 6 - 1 MASAKR BOYS 21.3.2010 19:20
Kemenacci 1 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 21.3.2010 19:20
FC Osová junior 6 - 0 FC Stredohor boys 21.3.2010 19:20
Lost in Teplice "B" 0 - 5 RCF Oparno Juventud 21.3.2010 19:20
Lolci B 2 - 3 Zbuzany boys 21.3.2010 19:20
Srsni U19 2 - 4 SK Červený Kostelec JR. 21.3.2010 19:20

MASAKR BOYS 0 - 2 SK Červený Kostelec JR. 28.3.2010 19:20
Zbuzany boys 4 - 0 Srsni U19 28.3.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 1 Lolci B 28.3.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 0 Lost in Teplice "B" 28.3.2010 19:20
Budoucnost Slávie 1 - 6 Kemenacci 28.3.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 4 - 0 FC Osová junior 28.3.2010 19:20

Kemenacci 5 - 0 MASAKR BOYS 4.4.2010 19:20
FC Osová junior 7 - 0 Budoucnost Slávie 4.4.2010 19:20
Lost in Teplice "B" 4 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 4.4.2010 19:20
Lolci B 1 - 2 FC Stredohor boys 4.4.2010 19:20
Srsni U19 2 - 2 RCF Oparno Juventud 4.4.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 0 - 4 Zbuzany boys 4.4.2010 19:20

MASAKR BOYS 2 - 3 Zbuzany boys 11.4.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 5 - 1 SK Červený Kostelec JR. 11.4.2010 19:20
FC Stredohor boys 2 - 0 Srsni U19 11.4.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 0 Lolci B 11.4.2010 19:20
Budoucnost Slávie 2 - 0 Lost in Teplice "B" 11.4.2010 19:20
Kemenacci 5 - 0 FC Osová junior 11.4.2010 19:20

FC Osová junior 6 - 1 MASAKR BOYS 25.4.2010 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 2 Kemenacci 25.4.2010 19:20
Lolci B 3 - 1 Budoucnost Slávie 25.4.2010 19:20
Srsni U19 0 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 25.4.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 1 - 4 FC Stredohor boys 25.4.2010 19:20
Zbuzany boys 6 - 5 RCF Oparno Juventud 25.4.2010 19:20

MASAKR BOYS 2 - 0 RCF Oparno Juventud 2.5.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 7 - 0 SK Červený Kostelec JR. 2.5.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 0 Zbuzany boys 2.5.2010 19:20
Budoucnost Slávie 1 - 0 Srsni U19 2.5.2010 19:20
Kemenacci 5 - 1 Lolci B 2.5.2010 19:20
FC Osová junior 3 - 1 Lost in Teplice "B" 2.5.2010 19:20


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.