Cs/GBook2 Cup Junior

From Hattrick

GBook2 Cup Junior je ligovým systémem pro dorostenecké týmy, který je úzce spjatý se seniorským GBook2 Cupem hraným v rámci přátelských utkání. Vznikl v 17. sezoně, tj. ve 32. světové sezoně.

Historie[edit]

Historie na stupních vítězů[edit]

Ročník Vítěz ročníku 2. místo 3. místo 4. místo Počet účastníků
1.
ročník
Junior veverky MKabi team jun. FK Palhanec2005 Junior Slavoj SEF Kynšperk U18 16 (1x16)
2.
ročník
Chelsea Brno Fc "B" Slavka B Junior veverky Slavoj SEF Kynšperk U18 16 (1x16)
3.
ročník
Slavoj SEF Kynšperk U18 Chelsea Brno Fc "B" juniors tym Cernikovice Lost in Teplice "B" 24 (2x12)
4.
ročník
meteor praha U18 juniors tym Cernikovice Slavoj SEF Kynšperk U18 Chelsea Brno Fc "B" 24 (2x12)
5.
ročník
Lemurci z Madagaskaru Chelsea Brno Fc "B" Draci Olomouc B Slavoj SEF Kynšperk U18 24 (2x12)
6.
ročník
Chelsea Brno Fc "B" Junior veverky Draci Olomouc B Lemurci z Madagaskaru 24 (2x12)
7.
ročník
Lemurci z Madagaskaru Vršovické veverky junior Svijany chicks meteor praha U19 24 (2x12)
8.
ročník
FC Kemeňákov Junior FC Osová junior Draci Olomouc B juniors tym Cernikovice 24 (2x12)
9.
ročník
Fc POLDI Zbytiny "B" juniors tym Cernikovice SFK czela U19 FC Kemeňákov Junior 36 (3x12)
10.
ročník
Iváci Junior FC Kemeňákov "B" Draci Olomouc B Lemurci z Madagaskaru 36 (3x12)
11.
ročník
FC foukni ho tam - dorost Lemurci z Madagaskaru Iváci Junior Dorost Dobra 36 (3x12)
12.
ročník
Lemurci z Madagaskaru FC foukni ho tam - dorost Momáci Junior SFK czela U19 36 (3x12)
13.
ročník
Lemurci z Madagaskaru Chelsea Brno Fc "B" FC Kemeňákov "B" Drakisflymania team 36 (3x12)
14.
ročník
Lemurci z Madagaskaru Draci Olomouc B minifuturegos MFK Frýdek-Místek U-19 36 (3x12)
15.
ročník
Hradec Králové U19 FC Baník Brod U19 MFK Frýdek-Místek U-19 Lemurci z Madagaskaru 36 (3x12)
16.
ročník
MFK Frýdek-Místek U-19 Sberaci micu FC Slovan Losíci SFK czela U19 36 (3x12)
17.
ročník
Hradec Králové U19 Asterix a spol_ Juniors FC Kemeňákov "B" KORFouni U19 32 (2x16)
18.
ročník
FK Predátoři Přepeře FC Slovan Losíci FK Junior Comfort Dobratice Momáci Junior 28 (16+12)
19.
ročník
MFK Frýdek-Místek U-19 FC Kemeňákov "B" Momáci Junior Sberaci micu 24 (2x12)
20.
ročník
MFK Válcovny Plechu U-19 minifuturegos Sberaci micu FK Junior Comfort Dobratice 24 (2x12)
21.
ročník
MFK Válcovny Plechu U-19 SFK czela U19 Momáci Junior B FK Predátoři Přepeře 24 (2x12)
22.
ročník
MFK Válcovny Plechu U-19 Asterix a spol_ Juniors FK Predátoři Přepeře Momáci Junior B 24 (2x12)
23.
ročník
MFK Válcovny Plechu U-19 minifuturegos Drakisflymania team Asterix a spol_ Juniors 24 (2x12)
24.
ročník
Asterix a spol_ Juniors SFK czela U19 MFK Válcovny Plechu U-19 Sberaci micu 24 (2x12)
25.
ročník
MFK Válcovny Plechu U-19 Momáci Junior B Sberaci micu Asterix a spol_Juniors 24 (2x12)
26.
ročník
SFK czela U19 MFK Válcovny Plechu U-19 Drakisflymania team Eintracht Holterfehn 16 (1x16)

Pořadí medailistů[edit]

Tým P1 purple.gif P2 purple.gif P3 purple.gif
MFK Válcovny Plechu U-19 7 1 2
Lemurci z Madagaskaru 5 1 0
Chelsea Brno Fc "B" 2 3 0
Hradec Králové U19 2 0 0
FC Kemeňákov "B" 1 2 2
Vršovické veverky junior 1 2 1
SFK czela U19 1 2 1
Asterix a spol_ Juniors 1 2 0
FC foukni ho tam - dorost 1 1 0
Slavoj SEF Kynšperk U18 1 0 1
Iváci Junior 1 0 1
FK Predátoři Přepeře 1 0 1
meteor praha U18 1 0 0
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 0 0
juniors tym Cernikovice 0 2 1
minifuturegos 0 2 1
Draci Olomouc B 0 1 4
Sberaci micu 0 1 2
FC Slovan Losíci 0 1 1
Momáci Junior B 0 1 1
MKabi team jun. 0 1 0
Slavka B 0 1 0
FC Osová junior 0 1 0
FC Baník Brod U19 0 1 0
Momáci Junior 0 0 2
Drakisflymania team 0 0 2
FK Palhanec2005 Junior 0 0 1
Svijany chicks 0 0 1
FK Junior Comfort Dobratice 0 0 1
Poznámky

Tým Vršovické veverky junior se dříve jmenoval Junior veverky.
Tým FC Kemeňákov "B" se dříve jmenoval FC Kemeňákov Junior.
Tým MFK Válcovny Plechu U-19 se dříve jmenoval MFK Frýdek-Místek U-19.

Kritéria

V pořadí medailistů rozhoduje: 1) vyšší počet zlatých medailí, 2) vyšší počet stříbrných medailí, 3) vyšší počet bronzových medailí, 4) v případě rovnosti všech tří kritérií je výše zařazen tým, který dříve dosáhl daného počtu medailí.

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup Junior - 1. liga
GBook2 Cup Junior - 2. liga

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.