Cs/GBook2 Cup Junior (15. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 54-55)

Ročník 15. ročník
Počet účastníků 36
Zlato P1 blue.gif Hradec Králové U19
Stříbro P2 blue.gif FC Baník Brod U19
Bronz P3 blue.gif MFK Frýdek-Místek U-19

Vítězem patnáctého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal Hradec Králové U19, ze stříbra se radoval FC Baník Brod U19 a bronz obdržel MFK Frýdek-Místek U-19.

Týmy byly rozděleny do tří dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první tři týmy 2. ligy postoupily. Úplně na stejném principu probíhaly i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým ze 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým ze 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým ze 2. ligy
  • 7. tým ze 2. ligy
  • 8. tým ze 2. ligy
  • atd.

Na stejném principu fungují i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy FC Slovan Losíci, FC Baník Brod U19 a FC foukni ho tam - dorost.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Hradec Králové U19 47 22 15 2 5 51 36 +15
FC Baník Brod U19 40 22 13 1 8 73 51 +22
MFK Frýdek-Místek U-19 40 22 13 1 8 52 31 +21
Lemurci z Madagaskaru 32 22 10 2 10 56 46 +10
Messiho děti 32 22 10 2 10 50 49 +1
FC Slovan Losíci 32 22 10 2 10 29 28 +1
Draci Olomouc B 31 22 10 1 11 32 40 -8
Drakisflymania team 30 22 10 0 12 48 56 -8
Momáci Junior 29 22 8 5 9 31 33 -2
FC foukni ho tam - dorost 26 22 8 2 12 48 60 -12
minifuturegos 25 22 8 1 13 32 52 -20
Chelsea Brno Fc U19 21 22 6 3 13 22 42 -20


  • Týmy minifuturegos a Chelsea Brno Fc U19 sestoupily do 2. ligy.
  • Tým Draci Olomouc B se z našeho ligového systému odhlásil (FC foukni ho tam - dorost se tak zachránilo díky žebříčku pro náhrady).

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

minifuturegos 1 - 3 FC foukni ho tam - dorost 24.12.2013 19:15
Hradec Králové U19 4 - 2 Drakisflymania team 24.12.2013 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1 - 4 FC Baník Brod U19 24.12.2013 19:15
FC Slovan Losíci 2 - 1 Messiho děti 24.12.2013 19:15
Momáci Junior 4 - 0 Chelsea Brno Fc U19 24.12.2013 19:15
Draci Olomouc B 2 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 24.12.2013 19:15

Drakisflymania team 2 - 0 Chelsea Brno Fc U19 31.12.2013 19:15
Messiho děti 4 - 1 Momáci Junior 31.12.2013 19:15
FC Baník Brod U19 3 - 0 Draci Olomouc B 31.12.2013 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 0 FC Slovan Losíci 31.12.2013 19:15
FC foukni ho tam - dorost 3 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 31.12.2013 19:15
Hradec Králové U19 3 - 1 minifuturegos 31.12.2013 19:15

Draci Olomouc B 0 - 3 FC foukni ho tam - dorost 7.1.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 1 Hradec Králové U19 7.1.2014 19:15
FC Slovan Losíci 1 - 2 FC Baník Brod U19 7.1.2014 19:15
minifuturegos 2 - 0 Drakisflymania team 7.1.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 3 Messiho děti 7.1.2014 19:15
Momáci Junior 1 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 7.1.2014 19:15

MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 0 Chelsea Brno Fc U19 14.1.2014 19:15
FC Baník Brod U19 4 - 1 Momáci Junior 14.1.2014 19:15
Drakisflymania team 2 - 4 Messiho děti 14.1.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 2 - 1 FC Slovan Losíci 14.1.2014 19:15
Hradec Králové U19 1 - 0 Draci Olomouc B 14.1.2014 19:15
minifuturegos 1 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 14.1.2014 19:15

Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6 - 3 Drakisflymania team 21.1.2014 19:15
Draci Olomouc B 1 - 0 minifuturegos 21.1.2014 19:15
FC Slovan Losíci 3 - 0 Hradec Králové U19 21.1.2014 19:15
Momáci Junior 0 - 2 FC foukni ho tam - dorost 21.1.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 0 - 4 FC Baník Brod U19 21.1.2014 19:15
Messiho děti 0 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 21.1.2014 19:15

Drakisflymania team 4 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 28.1.2014 19:15
FC Baník Brod U19 3 - 3 Messiho děti 28.1.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 4 - 0 Chelsea Brno Fc U19 28.1.2014 19:15
Hradec Králové U19 1 - 2 Momáci Junior 28.1.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 1 Draci Olomouc B 28.1.2014 19:15
minifuturegos 1 - 2 FC Slovan Losíci 28.1.2014 19:15

Draci Olomouc B 5 - 2 Drakisflymania team 4.2.2014 19:15
FC Slovan Losíci 0 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4.2.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 2 Hradec Králové U19 4.2.2014 19:15
Momáci Junior 2 - 2 minifuturegos 4.2.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 2 FC Baník Brod U19 4.2.2014 19:15
Messiho děti 5 - 2 FC foukni ho tam - dorost 4.2.2014 19:15

Hradec Králové U19 2 - 1 Messiho děti 11.2.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 1 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 11.2.2014 19:15
Drakisflymania team 7 - 2 FC Baník Brod U19 11.2.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 1 Momáci Junior 11.2.2014 19:15
Draci Olomouc B 0 - 2 FC Slovan Losíci 11.2.2014 19:15
minifuturegos 2 - 1 Chelsea Brno Fc U19 11.2.2014 19:15

Messiho děti 3 - 0 minifuturegos 18.2.2014 19:15
Momáci Junior 1 - 2 Draci Olomouc B 18.2.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 18.2.2014 19:15
FC Slovan Losíci 3 - 2 Drakisflymania team 18.2.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 3 Hradec Králové U19 18.2.2014 19:15
FC Baník Brod U19 5 - 3 FC foukni ho tam - dorost 18.2.2014 19:15

Drakisflymania team 3 - 0 FC foukni ho tam - dorost 25.2.2014 19:15
Hradec Králové U19 6 - 3 FC Baník Brod U19 25.2.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2 - 3 Messiho děti 25.2.2014 19:15
minifuturegos 1 - 6 MFK Frýdek-Místek U-19 25.2.2014 19:15
FC Slovan Losíci 3 - 1 Momáci Junior 25.2.2014 19:15
Draci Olomouc B 3 - 0 Chelsea Brno Fc U19 25.2.2014 19:15

Messiho děti 4 - 0 Draci Olomouc B 4.3.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 2 - 0 FC Slovan Losíci 4.3.2014 19:15
Momáci Junior 3 - 0 Drakisflymania team 4.3.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 4 - 6 Hradec Králové U19 4.3.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4.3.2014 19:15
FC Baník Brod U19 5 - 1 minifuturegos 4.3.2014 19:15

Drakisflymania team 0 - 2 Momáci Junior 11.3.2014 19:15
Draci Olomouc B 4 - 0 Messiho děti 11.3.2014 19:15
minifuturegos 1 - 4 FC Baník Brod U19 11.3.2014 19:15
FC Slovan Losíci 0 - 0 Chelsea Brno Fc U19 11.3.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 11.3.2014 19:15
Hradec Králové U19 4 - 1 FC foukni ho tam - dorost 11.3.2014 19:15

FC foukni ho tam - dorost 5 - 1 Drakisflymania team 18.3.2014 19:15
FC Baník Brod U19 1 - 2 Hradec Králové U19 18.3.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 2 minifuturegos 18.3.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 2 Draci Olomouc B 18.3.2014 19:15
Messiho děti 4 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 18.3.2014 19:15
Momáci Junior 0 - 0 FC Slovan Losíci 18.3.2014 19:15

Drakisflymania team 1 - 0 FC Slovan Losíci 25.3.2014 19:15
Draci Olomouc B 4 - 0 Momáci Junior 25.3.2014 19:15
Hradec Králové U19 3 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 25.3.2014 19:15
minifuturegos 4 - 2 Messiho děti 25.3.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 4 - 3 FC Baník Brod U19 25.3.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1 - 2 Chelsea Brno Fc U19 25.3.2014 19:15

FC Baník Brod U19 6 - 1 Drakisflymania team 1.4.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 0 FC foukni ho tam - dorost 1.4.2014 19:15
FC Slovan Losíci 1 - 0 Draci Olomouc B 1.4.2014 19:15
Messiho děti 2 - 2 Hradec Králové U19 1.4.2014 19:15
Momáci Junior 3 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1.4.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 3 - 0 minifuturegos 1.4.2014 19:15

Drakisflymania team 4 - 0 Draci Olomouc B 8.4.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 1 FC Slovan Losíci 8.4.2014 19:15
minifuturegos 2 - 0 Momáci Junior 8.4.2014 19:15
FC Baník Brod U19 3 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 8.4.2014 19:15
Hradec Králové U19 1 - 0 Chelsea Brno Fc U19 8.4.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 2 - 4 Messiho děti 8.4.2014 19:15

MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 2 Drakisflymania team 15.4.2014 19:15
Messiho děti 2 - 5 FC Baník Brod U19 15.4.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 3 - 2 FC foukni ho tam - dorost 15.4.2014 19:15
Momáci Junior 1 - 1 Hradec Králové U19 15.4.2014 19:15
FC Slovan Losíci 1 - 4 minifuturegos 15.4.2014 19:15
Draci Olomouc B 2 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 15.4.2014 19:15

Drakisflymania team 3 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 22.4.2014 19:15
FC Baník Brod U19 4 - 1 Chelsea Brno Fc U19 22.4.2014 19:15
Hradec Králové U19 2 - 1 FC Slovan Losíci 22.4.2014 19:15
minifuturegos 2 - 0 Draci Olomouc B 22.4.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 1 - 4 Momáci Junior 22.4.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 0 Messiho děti 22.4.2014 19:15

Messiho děti 2 - 3 Drakisflymania team 29.4.2014 19:15
Momáci Junior 2 - 0 FC Baník Brod U19 29.4.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 1 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 29.4.2014 19:15
Draci Olomouc B 1 - 4 Hradec Králové U19 29.4.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 8 - 0 minifuturegos 29.4.2014 19:15
FC Slovan Losíci 1 - 3 FC foukni ho tam - dorost 29.4.2014 19:15

Drakisflymania team 2 - 0 minifuturegos 6.5.2014 19:15
Hradec Králové U19 3 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6.5.2014 19:15
FC foukni ho tam - dorost 2 - 2 Draci Olomouc B 6.5.2014 19:15
FC Baník Brod U19 2 - 5 FC Slovan Losíci 6.5.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 1 Momáci Junior 6.5.2014 19:15
Messiho děti 0 - 2 Chelsea Brno Fc U19 6.5.2014 19:15

Chelsea Brno Fc U19 3 - 2 Drakisflymania team 13.5.2014 19:15
FC Slovan Losíci 1 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 13.5.2014 19:15
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 1 FC foukni ho tam - dorost 13.5.2014 19:15
Draci Olomouc B 3 - 2 FC Baník Brod U19 13.5.2014 19:15
minifuturegos 2 - 0 Hradec Králové U19 13.5.2014 19:15
Momáci Junior 1 - 3 Messiho děti 13.5.2014 19:15

FC foukni ho tam - dorost 0 - 3 minifuturegos 20.5.2014 19:15
Drakisflymania team 2 - 0 Hradec Králové U19 20.5.2014 19:15
FC Baník Brod U19 6 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 20.5.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 0 Draci Olomouc B 20.5.2014 19:15
Messiho děti 0 - 1 FC Slovan Losíci 20.5.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 0 - 0 Momáci Junior 20.5.2014 19:15

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Petr Švec Messiho děti 12 1
2. Robin Lokvenc FC foukni ho tam - dorost 11
3. Dominik Kachyňa FC Slovan Losíci 10
4. Svatopluk Tošovský Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 10 1
5. Marcel Kupka Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 10
6. Tomáš Naňák FC Baník Brod U19 10
7. Vlastislav Karban MFK Frýdek-Místek U-19 10
8. František Hampejs Hradec Králové U19 9 1
9. Drahoslav Majtner Drakisflymania team 9
10. Ladislav Zuzaňák FC Baník Brod U19 8

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy FC Kemeňákov "B" a SFK czela U19. Ze třetí ligy postoupily týmy Sberaci micu, Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie, FKM Javorka a FC Ledeč n.S. U19.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Sberaci micu 45 22 14 3 5 55 31 +24
SFK czela U19 44 22 14 2 6 68 41 +27
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 43 22 13 4 5 56 47 +9
FC Kemeňákov "B" 36 22 10 6 6 46 32 +14
KORFouni U19 35 22 10 5 7 50 43 +7
FC Ledeč n.S. U19 33 22 10 3 9 38 42 -4
FC Chrod U18 27 22 8 3 11 32 36 -4
FC Osová junior 27 22 7 6 9 40 46 -6
FK Junior Comfort Dobratice 25 22 7 4 11 43 45 -2
Iváci Junior 24 22 7 3 12 35 44 -9
FKM Javorka 18 22 5 3 14 26 57 -31
FC VelMez B 17 22 5 2 15 40 65 -25


  • Týmy Sberaci micu, SFK czela U19 a Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie postoupily do 1. ligy.
  • Tým FC VelMez B sestoupil do 3. ligy. Iváci Junior se dodatečně zachránili díky žebříčku pro náhrady po odhlášení Draků Olomouc B z první ligy. Tým FKM Javorka se dodatečně zachránil kvůli neaktivitě týmu Záloha pana Jana a současné nedostupnosti 4. týmu uplynulého ročníku 3. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FC Osová junior 1 - 5 Sberaci micu 24.12.2013 19:15
SFK czela U19 3 - 4 Iváci Junior 24.12.2013 19:15
FKM Javorka 0 - 3 FC Chrod U18 24.12.2013 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 4 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 24.12.2013 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1 FC VelMez B 24.12.2013 19:15
KORFouni U19 5 - 0 FC Ledeč n.S. U19 24.12.2013 19:15

FC Ledeč n.S. U19 0 - 0 FC Kemeňákov "B" 31.12.2013 19:15
FC Chrod U18 2 - 2 KORFouni U19 31.12.2013 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 4 - 4 FK Junior Comfort Dobratice 31.12.2013 19:15
Iváci Junior 2 - 1 FKM Javorka 31.12.2013 19:15
Sberaci micu 3 - 3 FC VelMez B 31.12.2013 19:15
FC Osová junior 2 - 2 SFK czela U19 31.12.2013 19:15

SFK czela U19 4 - 3 Sberaci micu 7.1.2014 19:15
KORFouni U19 0 - 2 Iváci Junior 7.1.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 0 - 0 FC Chrod U18 7.1.2014 19:15
FC VelMez B 2 - 2 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 7.1.2014 19:15
FKM Javorka 3 - 6 FC Osová junior 7.1.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 2 FC Ledeč n.S. U19 7.1.2014 19:15

Sberaci micu 2 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 14.1.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 4 - 3 FC VelMez B 14.1.2014 19:15
FC Chrod U18 1 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 14.1.2014 19:15
Iváci Junior 2 - 1 FC Kemeňákov "B" 14.1.2014 19:15
FC Osová junior 2 - 2 KORFouni U19 14.1.2014 19:15
SFK czela U19 11 - 1 FKM Javorka 14.1.2014 19:15

FKM Javorka 1 - 6 Sberaci micu 21.1.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1 Iváci Junior 21.1.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 1 - 2 FC Osová junior 21.1.2014 19:15
KORFouni U19 3 - 4 SFK czela U19 21.1.2014 19:15
FC VelMez B 2 - 4 FC Chrod U18 21.1.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 21.1.2014 19:15

Sberaci micu 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 28.1.2014 19:15
FC Chrod U18 3 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 28.1.2014 19:15
Iváci Junior 2 - 3 FC VelMez B 28.1.2014 19:15
FC Osová junior 0 - 4 FK Junior Comfort Dobratice 28.1.2014 19:15
SFK czela U19 3 - 1 FC Kemeňákov "B" 28.1.2014 19:15
FKM Javorka 1 - 1 KORFouni U19 28.1.2014 19:15

FC Kemeňákov "B" 3 - 0 FKM Javorka 4.2.2014 19:15
KORFouni U19 3 - 2 Sberaci micu 4.2.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 0 - 3 SFK czela U19 4.2.2014 19:15
FC VelMez B 3 - 4 FC Osová junior 4.2.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 5 - 2 Iváci Junior 4.2.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 2 - 0 FC Chrod U18 4.2.2014 19:15

Sberaci micu 2 - 0 FC Chrod U18 11.2.2014 19:15
Iváci Junior 4 - 0 FC Ledeč n.S. U19 11.2.2014 19:15
FC Osová junior 4 - 1 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 11.2.2014 19:15
SFK czela U19 4 - 1 FC VelMez B 11.2.2014 19:15
KORFouni U19 3 - 1 FC Kemeňákov "B" 11.2.2014 19:15
FKM Javorka 2 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 11.2.2014 19:15

FC Kemeňákov "B" 2 - 3 Sberaci micu 18.2.2014 19:15
FC VelMez B 0 - 1 FKM Javorka 18.2.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 6 - 1 SFK czela U19 18.2.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 3 KORFouni U19 18.2.2014 19:15
FC Chrod U18 3 - 0 Iváci Junior 18.2.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 1 FC Osová junior 18.2.2014 19:15

Sberaci micu 2 - 1 Iváci Junior 25.2.2014 19:15
FC Osová junior 4 - 1 FC Chrod U18 25.2.2014 19:15
FKM Javorka 1 - 2 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 25.2.2014 19:15
KORFouni U19 2 - 0 FC VelMez B 25.2.2014 19:15
SFK czela U19 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 25.2.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 3 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 25.2.2014 19:15

FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0 Sberaci micu 4.3.2014 19:15
FC VelMez B 2 - 7 FC Kemeňákov "B" 4.3.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 4 - 2 KORFouni U19 4.3.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 4 - 0 FKM Javorka 4.3.2014 19:15
FC Chrod U18 1 - 4 SFK czela U19 4.3.2014 19:15
Iváci Junior 2 - 2 FC Osová junior 4.3.2014 19:15

Sberaci micu 2 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 11.3.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 0 FC VelMez B 11.3.2014 19:15
KORFouni U19 2 - 3 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 11.3.2014 19:15
FKM Javorka 3 - 2 FC Ledeč n.S. U19 11.3.2014 19:15
SFK czela U19 3 - 2 FC Chrod U18 11.3.2014 19:15
FC Osová junior 2 - 0 Iváci Junior 11.3.2014 19:15

FC Chrod U18 1 - 1 FC Osová junior 18.3.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 0 SFK czela U19 18.3.2014 19:15
Iváci Junior 0 - 1 Sberaci micu 18.3.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 1 - 0 FKM Javorka 18.3.2014 19:15
FC VelMez B 1 - 2 KORFouni U19 18.3.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1 FC Kemeňákov "B" 18.3.2014 19:15

Sberaci micu 3 - 3 FC Kemeňákov "B" 25.3.2014 19:15
KORFouni U19 3 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 25.3.2014 19:15
FKM Javorka 4 - 1 FC VelMez B 25.3.2014 19:15
SFK czela U19 3 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 25.3.2014 19:15
FC Osová junior 0 - 1 FC Ledeč n.S. U19 25.3.2014 19:15
Iváci Junior 1 - 0 FC Chrod U18 25.3.2014 19:15

FC Chrod U18 1 - 0 Sberaci micu 1.4.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 3 - 3 FC Osová junior 1.4.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1 FKM Javorka 1.4.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 1 KORFouni U19 1.4.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 3 - 1 Iváci Junior 1.4.2014 19:15
FC VelMez B 1 - 5 SFK czela U19 1.4.2014 19:15

FKM Javorka 0 - 3 FC Kemeňákov "B" 15.4.2014 19:15
Sberaci micu 2 - 1 KORFouni U19 15.4.2014 19:15
SFK czela U19 4 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 15.4.2014 19:15
FC Osová junior 1 - 2 FC VelMez B 15.4.2014 19:15
Iváci Junior 1 - 3 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 15.4.2014 19:15
FC Chrod U18 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 15.4.2014 19:15

FC Ledeč n.S. U19 0 - 0 Sberaci micu 22.4.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 3 - 1 FC Chrod U18 22.4.2014 19:15
FC VelMez B 3 - 2 Iváci Junior 22.4.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0 FC Osová junior 22.4.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 4 - 1 SFK czela U19 22.4.2014 19:15
KORFouni U19 3 - 2 FKM Javorka 22.4.2014 19:15

SFK czela U19 1 - 1 KORFouni U19 29.4.2014 19:15
FC Chrod U18 1 - 3 FC VelMez B 29.4.2014 19:15
Iváci Junior 3 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 29.4.2014 19:15
FC Osová junior 0 - 1 FC Kemeňákov "B" 29.4.2014 19:15
Sberaci micu 3 - 1 FKM Javorka 29.4.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 4 - 0 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 29.4.2014 19:15

Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 3 - 2 Sberaci micu 6.5.2014 19:15
FC VelMez B 0 - 2 FC Ledeč n.S. U19 6.5.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1 FC Chrod U18 6.5.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 2 Iváci Junior 6.5.2014 19:15
KORFouni U19 3 - 2 FC Osová junior 6.5.2014 19:15
FKM Javorka 2 - 0 SFK czela U19 6.5.2014 19:15

Sberaci micu 4 - 1 SFK czela U19 13.5.2014 19:15
FC Osová junior 2 - 0 FKM Javorka 13.5.2014 19:15
Iváci Junior 2 - 3 KORFouni U19 13.5.2014 19:15
FC Chrod U18 0 - 2 FC Kemeňákov "B" 13.5.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 4 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 13.5.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 5 - 3 FC VelMez B 13.5.2014 19:15

FC VelMez B 2 - 4 Sberaci micu 20.5.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2 Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 20.5.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 20.5.2014 19:15
KORFouni U19 3 - 2 FC Chrod U18 20.5.2014 19:15
FKM Javorka 1 - 1 Iváci Junior 20.5.2014 19:15
SFK czela U19 5 - 1 FC Osová junior 20.5.2014 19:15

Sberaci micu 2 - 0 FC Osová junior 27.5.2014 19:15
FC Chrod U18 2 - 1 FKM Javorka 27.5.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 3 - 2 KORFouni U19 27.5.2014 19:15
Iváci Junior 0 - 2 SFK czela U19 27.5.2014 19:15
FC VelMez B 4 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 27.5.2014 19:15
Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 3 - 3 FC Kemeňákov "B" 27.5.2014 19:15

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Samer Al Hafez Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 11 1
2. Gejza Žoha SFK czela U19 9
3. Ara Tlaymat Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 9
4. Milan Hatlapatka KORFouni U19 8
5. Lukáš Veselý FC Kemeňákov "B" 8
6. Ferdinand Pavelka KORFouni U19 8
7. Petr Špicar FC Ledeč n.S. U19 8 1
8. Halam Habal Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie 8
9. Josef Rákosník SFK czela U19 8 1
10. Stanislav Hambálek FC Osová junior 8

3. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku druhé ligy sem sestoupil tým JEMALL junior. Nově se zúčastnily týmy Asterix a spol_Juniors, ZKS Botostroj Juniors, Momáci Junior B a Bring Us Money.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Asterix a spol_Juniors 57 22 19 0 3 80 13 +67
Teenagares team 52 22 17 1 4 83 26 +57
Záloha pana Jana 45 22 15 0 7 73 40 +33
JEMALL junior 43 22 14 1 7 56 36 +20
ZKS Botostroj Juniors 36 22 11 3 8 51 40 +11
Sokol Javorka 35 22 11 2 9 52 53 -1
Bring Us Money 30 22 9 3 10 46 52 -6
Lucky Jasan 22 22 7 1 14 47 74 -27
bybalon 19 22 6 1 15 37 61 -24
RCF Oparno Juventud 19 22 6 1 15 44 76 -32
Plácek 16 22 5 1 16 36 90 -54
Momáci Junior B 13 22 3 4 15 32 76 -44


  • Týmy Asterix a spol_ Juniors a Teenagares team postoupily do dalšího ročníku 2. ligy.
  • Původně postupující tým Záloha pana Jana byl z ligového systému vyloučen pro nepřijetí pozvánky do ligy včas. Dle žebříčku pro náhrady ho měl nahradit 4. tým 3. ligy (JEMALL junior), ale ten nebyl v rozhodné době dostupný, proto účast ve 2. lize přešla na dalšího v žebříčku - původně sestupující FKM Javorka.
  • Nově se do dalšího ročníku přihlásily týmy FK Predátoři Přepeře a Cerny svine U19.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

RCF Oparno Juventud 1 - 3 Bring Us Money 24.12.2013 19:15
Momáci Junior B 1 - 1 ZKS Botostroj Juniors 24.12.2013 19:15
Lucky Jasan 5 - 1 Plácek 24.12.2013 19:15
Záloha pana Jana 2 - 3 JEMALL junior 24.12.2013 19:15
Asterix a spol_Juniors 7 - 0 bybalon 24.12.2013 19:15
Sokol Javorka 1 - 0 Teenagares team 24.12.2013 19:15

Bring Us Money 2 - 0 JEMALL junior 31.12.2013 19:15
bybalon 1 - 0 Záloha pana Jana 31.12.2013 19:15
Teenagares team 1 - 0 Asterix a spol_Juniors 31.12.2013 19:15
Plácek 3 - 0 Sokol Javorka 31.12.2013 19:15
RCF Oparno Juventud 7 - 1 Momáci Junior B 31.12.2013 19:15
ZKS Botostroj Juniors 3 - 0 Lucky Jasan 31.12.2013 19:15

Momáci Junior B 2 - 2 Bring Us Money 7.1.2014 19:15
Sokol Javorka 1 - 3 ZKS Botostroj Juniors 7.1.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 5 - 1 Plácek 7.1.2014 19:15
Záloha pana Jana 0 - 2 Teenagares team 7.1.2014 19:15
JEMALL junior 1 - 3 bybalon 7.1.2014 19:15
Lucky Jasan 1 - 4 RCF Oparno Juventud 7.1.2014 19:15

Bring Us Money 1 - 3 bybalon 14.1.2014 19:15
Teenagares team 5 - 3 JEMALL junior 14.1.2014 19:15
Plácek 4 - 2 Záloha pana Jana 14.1.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 0 - 2 Asterix a spol_Juniors 14.1.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 3 - 1 Sokol Javorka 14.1.2014 19:15
Momáci Junior B 5 - 1 Lucky Jasan 14.1.2014 19:15

Lucky Jasan 0 - 3 Bring Us Money 21.1.2014 19:15
Sokol Javorka 5 - 2 Momáci Junior B 21.1.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 1 RCF Oparno Juventud 21.1.2014 19:15
JEMALL junior 4 - 1 Plácek 21.1.2014 19:15
Záloha pana Jana 2 - 1 ZKS Botostroj Juniors 21.1.2014 19:15
bybalon 0 - 5 Teenagares team 21.1.2014 19:15

Bring Us Money 3 - 2 Teenagares team 28.1.2014 19:15
Plácek 4 - 1 bybalon 28.1.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 3 - 0 JEMALL junior 28.1.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 3 Záloha pana Jana 28.1.2014 19:15
Momáci Junior B 0 - 5 Asterix a spol_Juniors 28.1.2014 19:15
Lucky Jasan 2 - 5 Sokol Javorka 28.1.2014 19:15

Asterix a spol_Juniors 7 - 0 Lucky Jasan 4.2.2014 19:15
Sokol Javorka 1 - 0 Bring Us Money 4.2.2014 19:15
Záloha pana Jana 4 - 1 Momáci Junior B 4.2.2014 19:15
JEMALL junior 2 - 1 RCF Oparno Juventud 4.2.2014 19:15
bybalon 0 - 3 ZKS Botostroj Juniors 4.2.2014 19:15
Teenagares team 8 - 1 Plácek 4.2.2014 19:15

Bring Us Money 4 - 0 Plácek 11.2.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 4 - 4 Teenagares team 11.2.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 3 - 2 bybalon 11.2.2014 19:15
Momáci Junior B 1 - 1 JEMALL junior 11.2.2014 19:15
Lucky Jasan 1 - 5 Záloha pana Jana 11.2.2014 19:15
Sokol Javorka 1 - 0 Asterix a spol_Juniors 11.2.2014 19:15

Asterix a spol_Juniors 5 - 0 Bring Us Money 18.2.2014 19:15
JEMALL junior 3 - 2 Lucky Jasan 18.2.2014 19:15
bybalon 5 - 1 Momáci Junior B 18.2.2014 19:15
Záloha pana Jana 4 - 2 Sokol Javorka 18.2.2014 19:15
Plácek 1 - 1 ZKS Botostroj Juniors 18.2.2014 19:15
Teenagares team 5 - 1 RCF Oparno Juventud 18.2.2014 19:15

Bring Us Money 5 - 2 ZKS Botostroj Juniors 25.2.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 4 - 1 Plácek 25.2.2014 19:15
Momáci Junior B 0 - 4 Teenagares team 25.2.2014 19:15
Lucky Jasan 2 - 1 bybalon 25.2.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 4 - 2 Záloha pana Jana 25.2.2014 19:15
Sokol Javorka 4 - 1 JEMALL junior 25.2.2014 19:15

Záloha pana Jana 5 - 1 Bring Us Money 4.3.2014 19:15
JEMALL junior 1 - 3 Asterix a spol_Juniors 4.3.2014 19:15
bybalon 1 - 3 Sokol Javorka 4.3.2014 19:15
Teenagares team 5 - 0 Lucky Jasan 4.3.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 4 - 0 RCF Oparno Juventud 4.3.2014 19:15
Plácek 6 - 3 Momáci Junior B 4.3.2014 19:15

Bring Us Money 1 - 2 Záloha pana Jana 11.3.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 0 - 1 JEMALL junior 11.3.2014 19:15
Lucky Jasan 2 - 5 Teenagares team 11.3.2014 19:15
Sokol Javorka 4 - 2 bybalon 11.3.2014 19:15
Momáci Junior B 5 - 1 Plácek 11.3.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 0 - 6 ZKS Botostroj Juniors 11.3.2014 19:15

Plácek 5 - 2 RCF Oparno Juventud 18.3.2014 19:15
bybalon 1 - 1 Lucky Jasan 18.3.2014 19:15
Teenagares team 5 - 0 Momáci Junior B 18.3.2014 19:15
Záloha pana Jana 2 - 3 Asterix a spol_Juniors 18.3.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 3 - 0 Bring Us Money 18.3.2014 19:15
JEMALL junior 3 - 0 Sokol Javorka 18.3.2014 19:15

Bring Us Money 0 - 3 Asterix a spol_Juniors 25.3.2014 19:15
Lucky Jasan 0 - 3 JEMALL junior 25.3.2014 19:15
Sokol Javorka 2 - 6 Záloha pana Jana 25.3.2014 19:15
Momáci Junior B 1 - 0 bybalon 25.3.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 2 Teenagares team 25.3.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 5 - 1 Plácek 25.3.2014 19:15

Plácek 0 - 4 Bring Us Money 1.4.2014 19:15
Teenagares team 3 - 0 ZKS Botostroj Juniors 1.4.2014 19:15
bybalon 5 - 2 RCF Oparno Juventud 1.4.2014 19:15
JEMALL junior 3 - 0 Momáci Junior B 1.4.2014 19:15
Záloha pana Jana 7 - 3 Lucky Jasan 1.4.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 0 Sokol Javorka 1.4.2014 19:15

Lucky Jasan 0 - 4 Asterix a spol_Juniors 15.4.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 3 - 6 JEMALL junior 15.4.2014 19:15
Momáci Junior B 0 - 5 Záloha pana Jana 15.4.2014 19:15
Bring Us Money 3 - 3 Sokol Javorka 15.4.2014 19:15
Plácek 0 - 5 Teenagares team 15.4.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 3 - 0 bybalon 15.4.2014 19:15

Teenagares team 5 - 2 Bring Us Money 22.4.2014 19:15
JEMALL junior 5 - 0 ZKS Botostroj Juniors 22.4.2014 19:15
bybalon 9 - 0 Plácek 22.4.2014 19:15
Záloha pana Jana 4 - 1 RCF Oparno Juventud 22.4.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 4 - 0 Momáci Junior B 22.4.2014 19:15
Sokol Javorka 3 - 2 Lucky Jasan 22.4.2014 19:15

Momáci Junior B 4 - 4 Sokol Javorka 29.4.2014 19:15
Bring Us Money 3 - 4 Lucky Jasan 29.4.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 0 - 7 Asterix a spol_Juniors 29.4.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 2 - 3 Záloha pana Jana 29.4.2014 19:15
Plácek 1 - 4 JEMALL junior 29.4.2014 19:15
Teenagares team 6 - 0 bybalon 29.4.2014 19:15

bybalon 1 - 3 Bring Us Money 6.5.2014 19:15
JEMALL junior 1 - 0 Teenagares team 6.5.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 6 - 1 ZKS Botostroj Juniors 6.5.2014 19:15
Záloha pana Jana 2 - 0 Plácek 6.5.2014 19:15
Sokol Javorka 4 - 2 RCF Oparno Juventud 6.5.2014 19:15
Lucky Jasan 3 - 1 Momáci Junior B 6.5.2014 19:15

RCF Oparno Juventud 1 - 6 Lucky Jasan 13.5.2014 19:15
Bring Us Money 4 - 1 Momáci Junior B 13.5.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 3 - 2 Sokol Javorka 13.5.2014 19:15
Plácek 0 - 4 Asterix a spol_Juniors 13.5.2014 19:15
bybalon 0 - 4 JEMALL junior 13.5.2014 19:15
Teenagares team 5 - 3 Záloha pana Jana 13.5.2014 19:15

JEMALL junior 7 - 0 Bring Us Money 20.5.2014 19:15
Záloha pana Jana 5 - 2 bybalon 20.5.2014 19:15
Sokol Javorka 5 - 2 Plácek 20.5.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 2 Teenagares team 20.5.2014 19:15
Lucky Jasan 4 - 1 ZKS Botostroj Juniors 20.5.2014 19:15
Momáci Junior B 3 - 4 RCF Oparno Juventud 20.5.2014 19:15

Bring Us Money 2 - 2 RCF Oparno Juventud 27.5.2014 19:15
ZKS Botostroj Juniors 2 - 0 Momáci Junior B 27.5.2014 19:15
Teenagares team 4 - 1 Sokol Javorka 27.5.2014 19:15
Plácek 3 - 8 Lucky Jasan 27.5.2014 19:15
bybalon 0 - 2 Asterix a spol_Juniors 27.5.2014 19:15
JEMALL junior 0 - 5 Záloha pana Jana 27.5.2014 19:15

Nejlepší střelci 3. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Hemyar Al-Maznai Teenagares team 14 1
2. Ibraheem Al-Nuzeily Teenagares team 13 1
3. Radislav Vondráček Asterix a spol_Juniors 13
4. Václav Klofáč Bring Us Money 12 1
5. Jaroslav Kozel Záloha pana Jana 10
6. Roman Halámek JEMALL junior 10
7. Robert Dřízhal Záloha pana Jana 9
8. Radek Kaiser ZKS Botostroj Juniors 9
9. Gejza Železník Asterix a spol_Juniors 9
10. Zdenek Přívětivý RCF Oparno Juventud 9 1


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.