Cs/GBook2 Cup Junior (33. ročník)

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 33. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif Momáci Junior
Stříbro P2 blue.gif Asterix a spol_Juniors
Bronz P3 blue.gif FK Predátoři Přepeře

Vítězství v 33. ročníku GBook2 Cup Junior si zajistil tým Momáci Junior. Na druhém místě skončil Asterix a spol_Juniors, následovaný o skóre bronzovým týmem FK Predátoři Přepeře.

Dorostenecká soutěž se opětovně uskutečnila pod již zkušeným vedením organizátorské dvojice krystofer a Handy007.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Asterix a spol_ Juniors.

Soutěže se účastnily stejné týmy jako v minulém ročníku.


Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci Junior 76 30 25 1 4 102 28 +74
Asterix a spol_Juniors 64 30 20 4 6 95 38 +57
FK Predátoři Přepeře 64 30 20 4 6 88 48 +40
FK Junior Comfort Dobratice 59 30 19 2 9 77 47 +30
FKM Javorka 55 30 17 4 9 81 52 +29
MFK Válcovny Plechu U-19 48 30 15 3 12 92 65 +27
EK Sector 44 30 14 2 14 59 59 0
SK Březnice U19 44 30 13 5 12 57 62 -5
Eintracht Holterfehn 40 30 11 7 12 63 55 +8
FK Příbram U19 40 30 12 4 14 57 67 -10
JEMALL junior 38 30 12 2 16 69 78 -9
SK Alfa Slavia B 32 30 10 2 18 72 95 -23
FC VelMez B 32 30 10 2 18 46 77 -31
Arsenal FC ,,B" 29 30 9 2 19 63 112 -49
Drakisflymania team 27 30 7 6 17 53 76 -23
FC Osová junior 3 30 1 0 29 30 145 -115


Rozlosování 1. ligy

  • týden  1, 10.1.2023 19:15
    • SK Alfa Slavia B - Eintracht Holterfehn 1 - 1
    • FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 1 - 7
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 3 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 4
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 5 - 2
    • EK Sector  - JEMALL junior 5 - 1
    • SK Březnice U19 - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
    • FK Příbram U19 - Momáci Junior 0 - 2
  • týden  2, 17.1.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 3 - 2
    • JEMALL junior - SK Březnice U19 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - EK Sector 5 - 0
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 2 - 2
    • FC VelMez B - SK Alfa Slavia B 4 - 0
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 7
  • týden  3, 24.1.2023 19:15
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FC Osová junior 4 - 2
    • FKM Javorka - FC VelMez B 1 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 4 - 1
    • EK Sector  - Drakisflymania team 1 - 0
    • SK Březnice U19 - FK Predátoři Přepeře 1 - 1
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 4
    • Momáci Junior - Arsenal FC ,,B" 8 - 0
  • týden  4, 31.1.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
    • Drakisflymania team - SK Březnice U19 1 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 7 - 1
    • JEMALL junior - Momáci Junior 4 - 2
    • Eintracht Holterfehn - EK Sector 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Alfa Slavia B 4 - 2
    • FC Osová junior - FKM Javorka 1 - 7
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
  • týden  5, 7.2.2023 19:15
    • SK Alfa Slavia B - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 6 - 0
    • SK Březnice U19 - Eintracht Holterfehn 1 - 1
    • EK Sector  - FC VelMez B 3 - 2
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 3 - 1
    • Momáci Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 8 - 1
  • týden  6, 14.2.2023 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 5 - 2
    • Drakisflymania team - Momáci Junior 0 - 4
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 0 - 1
    • FC VelMez B - SK Březnice U19 2 - 0
    • FC Osová junior - EK Sector 2 - 7
    • SK Alfa Slavia B - FKM Javorka 1 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 2
  • týden  7, 21.2.2023 19:15
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Alfa Slavia B 6 - 1
    • EK Sector  - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • SK Březnice U19 - FC Osová junior 5 - 2
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 3
    • FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 2 - 4
    • Momáci Junior - Eintracht Holterfehn 3 - 0
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 4 - 5
  • týden  8, 28.2.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 2 - 2
    • FC VelMez B - Momáci Junior 0 - 5
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 1 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Březnice U19 4 - 1
    • SK Alfa Slavia B - EK Sector 6 - 4
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2
  • týden  9, 7.3.2023 19:15
    • EK Sector  - FKM Javorka 1 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
    • SK Březnice U19 - SK Alfa Slavia B 5 - 1
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • Momáci Junior - FC Osová junior 7 - 0
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 4 - 1
  • týden  10, 14.3.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 3 - 2
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 1 - 5
    • FC VelMez B - JEMALL junior 0 - 3
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior 1 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - EK Sector 5 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FK Příbram U19 2 - 2
    • FKM Javorka - SK Březnice U19 6 - 1
  • týden  11, 21.3.2023 19:15
    • EK Sector  - Asterix a spol_Juniors 2 - 6
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 1 - 4
    • SK Březnice U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 1
    • Momáci Junior - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • JEMALL junior - FC Osová junior 5 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 3 - 1
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 1 - 4
  • týden  12, 28.3.2023 19:15
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 6
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 3 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 4 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 3
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 2 - 4
    • SK Alfa Slavia B - Arsenal FC ,,B" 7 - 0
    • EK Sector  - SK Březnice U19 3 - 0
    • FKM Javorka - Momáci Junior 4 - 2
  • týden  13, 4.4.2023 19:15
    • SK Březnice U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 0
    • Momáci Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 1
    • FK Příbram U19 - EK Sector 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 6
    • JEMALL junior - SK Alfa Slavia B 4 - 0
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 1 - 2
  • týden  14, 11.4.2023 19:15
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 0 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 5 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • FKM Javorka - JEMALL junior 4 - 0
    • SK Alfa Slavia B - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
    • EK Sector  - Momáci Junior 0 - 3
    • SK Březnice U19 - FK Příbram U19 1 - 2
  • týden  15, 18.4.2023 19:15
    • Arsenal FC ,,B" - EK Sector 3 - 1
    • Momáci Junior - SK Březnice U19 3 - 2
    • FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 0 - 6
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 1 - 1
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 5
    • FC VelMez B - FC Osová junior 2 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
    • Drakisflymania team - SK Alfa Slavia B 1 - 3
  • týden  16, 25.4.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 0 - 0
    • SK Březnice U19 - Momáci Junior 1 - 2
    • EK Sector  - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 6 - 3
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
    • SK Alfa Slavia B - Drakisflymania team 4 - 2
    • FC Osová junior - FC VelMez B 1 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 2 - 1
  • týden  17, 2.5.2023 19:15
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 7 - 1
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - SK Alfa Slavia B 3 - 1
    • JEMALL junior - FKM Javorka 6 - 1
    • Momáci Junior - EK Sector 1 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 5
    • FK Příbram U19 - SK Březnice U19 1 - 1
  • týden  18, 9.5.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - SK Březnice U19 5 - 1
    • EK Sector  - FK Příbram U19 2 - 1
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 1 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Momáci Junior 0 - 3
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 1 - 4
    • SK Alfa Slavia B - JEMALL junior 5 - 1
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 1 - 6
  • týden  19, 16.5.2023 19:15
    • Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 4 - 3
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 2 - 1
    • Momáci Junior - FKM Javorka 4 - 0
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 5 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - SK Alfa Slavia B 4 - 0
    • SK Březnice U19 - EK Sector 1 - 0
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 1
  • týden  20, 23.5.2023 19:15
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Březnice U19 1 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - EK Sector 1 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Momáci Junior 2 - 3
    • FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 1 - 1
  • týden  21, 30.5.2023 19:15
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 1 - 4
    • JEMALL junior - FC VelMez B 2 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 0 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 7 - 0
    • Momáci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • FK Příbram U19 - SK Alfa Slavia B 2 - 4
    • SK Březnice U19 - FKM Javorka 1 - 1
    • EK Sector  - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 0
  • týden  22, 6.6.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2
    • SK Alfa Slavia B - SK Březnice U19 1 - 2
    • FKM Javorka - EK Sector 0 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 0 - 1
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 2 - 3
    • FC Osová junior - Momáci Junior 0 - 4
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 0 - 1
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
  • týden  23, 13.6.2023 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 3 - 2
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 0 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 4 - 4
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 2 - 1
    • Momáci Junior - FC VelMez B 6 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 1 - 2
    • SK Březnice U19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 7
    • EK Sector  - SK Alfa Slavia B 6 - 0
  • týden  24, 20.6.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 1 - 2
    • SK Alfa Slavia B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 2 - 1
    • FC Osová junior - SK Březnice U19 2 - 4
    • Eintracht Holterfehn - Momáci Junior 2 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - EK Sector 0 - 1
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 3 - 2
  • týden  25, 27.6.2023 19:15
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 4 - 1
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 1 - 3
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 2
    • Momáci Junior - Drakisflymania team 6 - 1
    • SK Březnice U19 - FC VelMez B 3 - 1
    • EK Sector  - FC Osová junior 5 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • FKM Javorka - SK Alfa Slavia B 6 - 1
  • týden  26, 4.7.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 5
    • FC VelMez B - EK Sector 1 - 3
    • Eintracht Holterfehn - SK Březnice U19 5 - 1
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 0 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior 4 - 2
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 5 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 2 - 1
  • týden  27, 11.7.2023 19:15
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 7
    • SK Březnice U19 - Drakisflymania team 4 - 0
    • Momáci Junior - JEMALL junior 1 - 2
    • EK Sector  - Eintracht Holterfehn 0 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 3 - 0
    • FKM Javorka - FC Osová junior 4 - 0
    • SK Alfa Slavia B - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 5
  • týden  28, 18.7.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • FC VelMez B - FKM Javorka 1 - 1
    • FC Osová junior - SK Alfa Slavia B 0 - 6
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
    • Drakisflymania team - EK Sector 0 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - SK Březnice U19 4 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - Momáci Junior 0 - 5
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 2 - 3
  • týden  29, 25.7.2023 19:15
    • Momáci Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • SK Březnice U19 - JEMALL junior 1 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 5 - 0
    • EK Sector  - FK Predátoři Přepeře 0 - 3
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 0 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FC VelMez B 6 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 3 - 0
  • týden  30, 1.8.2023 19:15
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • Eintracht Holterfehn - SK Alfa Slavia B 6 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 4 - 0
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 1 - 3
    • JEMALL junior - EK Sector 4 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • Momáci Junior - FK Příbram U19 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - SK Březnice U19 0 - 5

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Pavel Gruber Momáci Junior 33
2. Petr Váňa FK Predátoři Přepeře 18 1
3. Kryštof Dresler Asterix a spol_Juniors 17 1
4. Josef Morys MFK Válcovny Plechu U-19 14 1
5. Michal Dědič Asterix a spol_Juniors 14 1
6. Vojtěch Gregora FKM Javorka 14 1
7. Jiří Mlýnek Momáci Junior 14
8. Miroslav Novotný FK Predátoři Přepeře 14
9. Silvestr Směšný FK Junior Comfort Dobratice 13 1
10. Aleš Foltýn MFK Válcovny Plechu U-19 12


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.